Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Play ball! MLB Classic Full Game downloads

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Seattle Times: A must-see: Felix’s emotional entrance to his press conference (video)robiroboter
Találhatna egy rendes fodrászt ennyi pénzért.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Seattle Times: A must-see: Felix’s emotional entrance to his press conference (video)

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
ESPN America adni fogja, és onnantól már streamet se lesz nehéz találni hozzá. MLB.tv-s előfizetésről eddig semmi hír.robiroboter
Ez nem volt meg, remek hír.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
ESPN America adni fogja, és onnantól már streamet se lesz nehéz találni hozzá. MLB.tv-s előfizetésről eddig semmi hír.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Volt róla szó a Pubcastben, bedobom itt is. Ti láttatok már infót arról, hogy lesz-e valami fizetős csomag a WBC-re? Én utánanéztem, de nem leltem, ami azt sugallja, hogy ingyen lesz a közvetítés. (Természetesen az ingyenességről se találtam biztos információt.)
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
ja, hogy ingyenmeccs az MLB.tv-n. az csak szezonban lesz. majd csinálunk megint heti listát.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
MLB.tv Spring Training közvetítések:  mlb.mlb.com/mlb/official_info/broadcasts/spring_mlbtv.jsprobiroboter
Ha lesz ingyenes majd szóljatok. Tavaly úgy emlékszem nem volt ST alatt.Shawn84
Olvass Play ball!t 😉 A VipBox már listázza a betervezett streameket.robiroboter
Ja de nem streamre gondoltam hanem original MLB.tv közvetítésre HD-ban. Streamet én is tudok vadászni ha olyanom van, de annyira nem érdekel hogy rosszabb minőségben is nézzem. Azt majd csak az alapszakasztól.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
MLB.tv Spring Training közvetítések:  mlb.mlb.com/mlb/official_info/broadcasts/spring_mlbtv.jsprobiroboter
Ha lesz ingyenes majd szóljatok. Tavaly úgy emlékszem nem volt ST alatt.Shawn84
Olvass Play ball!t 😉 A VipBox már listázza a betervezett streameket.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
MLB.tv Spring Training közvetítések:  mlb.mlb.com/mlb/official_info/broadcasts/spring_mlbtv.jsprobiroboter
Ha lesz ingyenes majd szóljatok. Tavaly úgy emlékszem nem volt ST alatt.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
MLB.tv Spring Training közvetítések:  mlb.mlb.com/mlb/official_info/broadcasts/spring_mlbtv.jsp

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
There was never more to his tendency to fall behind in counts than his overarching inability to throw strikes. In that context, his new contract with the Indians seems entirely appropriate for a pitcher with a history of poor command and arm problems.
Dice-K és a balljai (1stP Ball & 3BC Ball)
THT: Daisuke Matsuzaka’s wild new contract

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Giambi-> Cleveland


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Aham. És így csak azt az öt topikot kell figyelned, nem random pörgetni a végtelenségig az oldalt össze-vissza témákkal. Plusz, ha bekapcsolod a fejléc jobb alsó sarkában lévő notificationt, akkor kapod a figyelmeztetéseket, hogy ha valaki írt. De erre ott a FB PB, hogy ezt megbeszéljük 😊

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
A
Megújítottuk a Play ball! Facebook-csoportjának működését, fórumszerű információcsere öt topikban: MLB, hazai, világ, WBC és offtopik. Ha még nem vagy ott, csekkold!robiroboter
Azt látom hogy mindegyik témához van egy szép kép, de ez hogy működik? Az aktuális dolgot, amit szeretnénk oda kell írni az adott téma alá hozzászólásban?
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Megújítottuk a Play ball! Facebook-csoportjának működését, fórumszerű információcsere öt topikban: MLB, hazai, világ, WBC és offtopik. Ha még nem vagy ott, csekkold!

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
"We stil have not reached an agreement, but we are moving forward," the agency that represents Hernandez said Friday. "At this moment, we have covered 70 percent of the road."

ennyit King Felix 7év/175M$-járól: Reports Of Contract Premature

A WBC-t azért visszamondta, nehogy megsérüljön a nagy tárgyalásban.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
és amikor azért imádkozol a szezon második hónapjától hogy csak a száz fa ne legyen meg? 😀 😀robiroboter
Legnagyobb örömömre számomra teljes mértékig ismeretlen vizeken evezünk. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
és amikor azért imádkozol a szezon második hónapjától hogy csak a száz fa ne legyen meg? 😀 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A cél az egál körüli mérleg lehet.Shawn84
Ezt még olvasni is annyira fura és lehangoló. 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Brandon Lyon and the Mets agreed to a $750,000, one-year contract Friday, giving New York another ninth-inning option while closer Frank Francisco recovers from elbow surgery.

Ha Bourn is a sárga kékekhez igazol akkor elégedett leszek az idei erősítésekkel. A cél az egál körüli mérleg lehet.
több mint 11 éve
Rammer 194 — Rams fan
Kicsit bulvárosabb témát dobnék be, hátja jön rá pár hsz 😀

Nektek vannak kedvenc vagy nem igazán szeretett MLB stadionok?
Nálam pl. nagy kedvencek azok amik a város középpontjában találhatóak, és épületek vannak a közvetlen közelükben. tehát a Wrigley Field, Fenway Park, Oriole park. Ha itt meccset játszanak valahogy hangulatosabb számomra az egész.
Amiket viszont nem igazán szeretek azok a domeok. A Rays pálya,vagy a Blue Jays stadion kifejezetten ellenszenves ilyen szempontból. Bár tudom előbbinek már készül az új szép stadion, utóbbi meg elhúzható tetős.Shawn84
Utálom: a Houston stadionja, a Minute Maid Park😛

Amik tetszenek, azok jellemzően azon stadionok, ahol jó a háttér, vagy a belváros és épületek, vagy valami kikötő mondjuk. Ilyen szempontból amik nálam kiemelkednek:

- St. Louis - oké elfogultság is😊, meg jó látvány is, belváros, Arch:





- Pittsburgh - belváros, folyó, a sárga hidak, nagyon klassz

- Detroit - itt is a skyline

- San Francisco - háttérben az öböl, kajakoznak a népek a kiütött HR labdákért stb.😊

Ezeken túl nyilván a régi klasszikusok (Wrigley, Fenway), valamint a mostanában épültek közül a Target Field, Minneapolis az ami nagyon tetszik.


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Egész korrekt kis összefoglaló divíziónkénti bontásban: Bloguin: Grading each team's offseason

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Kicsit bulvárosabb témát dobnék be, hátja jön rá pár hsz 😀

Nektek vannak kedvenc vagy nem igazán szeretett MLB stadionok?
Nálam pl. nagy kedvencek azok amik a város középpontjában találhatóak, és épületek vannak a közvetlen közelükben. tehát a Wrigley Field, Fenway Park, Oriole park. Ha itt meccset játszanak valahogy hangulatosabb számomra az egész.
Amiket viszont nem igazán szeretek azok a domeok. A Rays pálya,vagy a Blue Jays stadion kifejezetten ellenszenves ilyen szempontból. Bár tudom előbbinek már készül az új szép stadion, utóbbi meg elhúzható tetős.Shawn84
A Tropicanát én se szeretem, Toronto meccseket meg nem nézek, ha nem muszáj 😛 Úgy általánosságban én se tudtam megszeretni a dome-okat. De a Marlins kongó stadionja is elég szar 😊

A klasszikus stadionokat nehéz nem szeretni, az újak közül meg (természetesen) a Great American Ball Park és a Pirates pályája jön be.Jakehomer
Citi Field 😊 Nálam legjobban az Oaklandnek tervezett új pálya tetszik a Cisco field  www.ballparksofbaseball.com/future/AthleticsBallpark.htm
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Ebbe én bele se merek gondolni, mert sokszor esz a sárga irigység 😊

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.