Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Ebbe én bele se merek gondolni, mert sokszor esz a sárga irigység 😊

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Kicsit bulvárosabb témát dobnék be, hátja jön rá pár hsz 😀

Nektek vannak kedvenc vagy nem igazán szeretett MLB stadionok?
Nálam pl. nagy kedvencek azok amik a város középpontjában találhatóak, és épületek vannak a közvetlen közelükben. tehát a Wrigley Field, Fenway Park, Oriole park. Ha itt meccset játszanak valahogy hangulatosabb számomra az egész.
Amiket viszont nem igazán szeretek azok a domeok. A Rays pálya,vagy a Blue Jays stadion kifejezetten ellenszenves ilyen szempontból. Bár tudom előbbinek már készül az új szép stadion, utóbbi meg elhúzható tetős.Shawn84
A Tropicanát én se szeretem, Toronto meccseket meg nem nézek, ha nem muszáj 😛 Úgy általánosságban én se tudtam megszeretni a dome-okat. De a Marlins kongó stadionja is elég szar 😊

A klasszikus stadionokat nehéz nem szeretni, az újak közül meg (természetesen) a Great American Ball Park és a Pirates pályája jön be.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Kicsit bulvárosabb témát dobnék be, hátja jön rá pár hsz 😀

Nektek vannak kedvenc vagy nem igazán szeretett MLB stadionok?
Nálam pl. nagy kedvencek azok amik a város középpontjában találhatóak, és épületek vannak a közvetlen közelükben. tehát a Wrigley Field, Fenway Park, Oriole park. Ha itt meccset játszanak valahogy hangulatosabb számomra az egész.
Amiket viszont nem igazán szeretek azok a domeok. A Rays pálya,vagy a Blue Jays stadion kifejezetten ellenszenves ilyen szempontból. Bár tudom előbbinek már készül az új szép stadion, utóbbi meg elhúzható tetős.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Kint a második évad első pubcastje, a tizenkilencedik.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
(Jobb lenne a világ, ha a Google kiírtaná a találatok közül a BR-t az összes slideshow-jával együtt.)marci
Oké, hogy nem komoly szakirodalom, de szvsz sportbulvárnak bőven elmegy. Pár klikk, és alapszinten megkapod a témát. Meglepődnél mennyire nem olvasnak még hasonlót se az emberek. És engem plö mondjuk a Padres ennél mélyebben nem is hat meg. Vagy nem ez a probléma?robiroboter
Az részemről is rendben van, hogy nem egy Baseball Prospectus/Fangraphs-féle, statokkal teli a tartalom. De a pageview-ra hajtó slideshow-k, meg az olvasó arcába automatikusan betolt "Iratkozz fel a hírlevélre!" boxok nagyon legalja szint.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
(Jobb lenne a világ, ha a Google kiírtaná a találatok közül a BR-t az összes slideshow-jával együtt.)marci
Oké, hogy nem komoly szakirodalom, de szvsz sportbulvárnak bőven elmegy. Pár klikk, és alapszinten megkapod a témát. Meglepődnél mennyire nem olvasnak még hasonlót se az emberek. És engem plö mondjuk a Padres ennél mélyebben nem is hat meg. Vagy nem ez a probléma?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
(Jobb lenne a világ, ha a Google kiírtaná a találatok közül a BR-t az összes slideshow-jával együtt.)
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
King Felix 7év/175M$ SEArobiroboter
Örülök, hogy összehozták, de eszméletlen kockázat.marci
b/r: Winners and Losers of Felix Hernandez's Monster Extension with Seattle Mariners

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
King Felix 7év/175M$ SEArobiroboter
Örülök, hogy összehozták, de eszméletlen kockázat.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!


😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
King Felix 7év/175M$ SEA
+ Kelly Shoppach 1év/1,5M$ és Joe Saunders 1év -> Mariners

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
A 2013-as MLB.TV Premium előfizetés élesítve, részemről kezdődhet a szezon!

Vágom már a centit, hogy a pitcherek és a catcherek megérkezzenek Phoenixbe...
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!


Todd Helton sztárfotója 😀 😀 😀 Kicsit bepityókált Denverben, a kékek meg kikapták a kocsiból.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Arról lehet tudni, hogy MLB.com-on idén is lesz e napi 1 meccs ingyen?Shawn84
szerintem igen, jó csali az, plusz jó pénzért még el is adják a támogatóknak. ahogy én tudom, mindig más cég adta azt a népnek. (johnny walker, mazda, stb.)robiroboter
Remélem, mert ez nekem is jó. Nem kell folyton máshonnan beszereznem a meccset.

Közben egy hír: The Pirates announced that they signed left-hander Jonathan Sanchez to a minor league contract.
Read more at  www.mlbtraderumors.com/2013/02/pirates-sign-jonathan-sanchez.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter#oMBElT4dVKhVvEwU.99
Sok szerencsét hozzá. Remélem összekaparják a gyereket.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Arról lehet tudni, hogy MLB.com-on idén is lesz e napi 1 meccs ingyen?Shawn84
szerintem igen, jó csali az, plusz jó pénzért még el is adják a támogatóknak. ahogy én tudom, mindig más cég adta azt a népnek. (johnny walker, mazda, stb.)

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Arról lehet tudni, hogy MLB.com-on idén is lesz e napi 1 meccs ingyen?
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Megint okosabb lettem ezzel a +pick dologgal kapcsolatban. Köszi az infót. Bár Lohset én azért átlag alattinak nem mondanám. Annál talán picit jobb. Főleg ha az elmúlt 2 évét nézzük. Roy Oswalt mennyire szar? Mets érdeklődött utána.Shawn84
Jogos, az elmúlt két idénye tényleg jól sikerült. Oswalt szerintem már nem lesz használható dobó, a deréksérüléseket max enyhíteni lehet pár meccsig (főleg 36 éves korban), megszűntetni nem nagyon.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Csütörtök délig várják a srácok a megfejtést az utolsó pubcast kérdésére. A nyeremény a magyar softball-válogatott szurkolói pólója.

Play ball! Küldtél már megfejtést?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Megint okosabb lettem ezzel a +pick dologgal kapcsolatban. Köszi az infót. Bár Lohset én azért átlag alattinak nem mondanám. Annál talán picit jobb. Főleg ha az elmúlt 2 évét nézzük. Roy Oswalt mennyire szar? Mets érdeklődött utána.
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Wilson meg sérült és szar.marci
Fake kolléga se mondhatta volna szebben 😊

Ezzel a draftpick kompenzációval jól kicsesztek szegényekkel. Lehet tudni, mi volt a cél, és korai is még pálcát törni felette, de nem tűnik az év ötletének a CBA erre vonatkozó megkötése...

több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Chris Carpenter visszavonul. 😕

A pletyka legalábbis ez. Hivatalosan még csak "nem valószínű, hogy 2013-ban játszani fog". Ugye a tavalyi idény nagy részét is kihagyta.marci
idevág: Kevin Millwood (SEA) és Brandon Webb (ARI) tuti visszavonulnak. robiroboter
Utóbbit még a sérülések előtt nagyon bírtam. Baromi jó játékos volt. Nagyon sajnálatos, hogy ez történt vele.

Más téma: Nagyobb nevű szabadügynökök közül Lohse vagy Bourn, Wilson, hogy a fenébe nem írt még alá sehová?
Shawn84
Lohse és Bourn elég drága így, hogy pickbe is kerülnek, főleg Lohse, aki átlag alatti SP; Wilson meg sérült és szar.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Chris Carpenter visszavonul. 😕

A pletyka legalábbis ez. Hivatalosan még csak "nem valószínű, hogy 2013-ban játszani fog". Ugye a tavalyi idény nagy részét is kihagyta.marci
idevág: Kevin Millwood (SEA) és Brandon Webb (ARI) tuti visszavonulnak. robiroboter
Utóbbit még a sérülések előtt nagyon bírtam. Baromi jó játékos volt. Nagyon sajnálatos, hogy ez történt vele.

Más téma: Nagyobb nevű szabadügynökök közül Lohse vagy Bourn, Wilson, hogy a fenébe nem írt még alá sehová?
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Chris Carpenter visszavonul. 😕

A pletyka legalábbis ez. Hivatalosan még csak "nem valószínű, hogy 2013-ban játszani fog". Ugye a tavalyi idény nagy részét is kihagyta.marci
Nem ostoba emberek ezek: 😊
The only reason Carpenter did not retire today is because he would have to give up $12.5m '13 salary.Now he goes on EDL retires after season.Bowden tweet

több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Chris Carpenter visszavonul. 😕

A pletyka legalábbis ez. Hivatalosan még csak "nem valószínű, hogy 2013-ban játszani fog". Ugye a tavalyi idény nagy részét is kihagyta.marci
idevág: Kevin Millwood (SEA) és Brandon Webb (ARI) tuti visszavonulnak.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Chris Carpenter visszavonul. 😕

A pletyka legalábbis ez. Hivatalosan még csak "nem valószínű, hogy 2013-ban játszani fog". Ugye a tavalyi idény nagy részét is kihagyta.