Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Indians1978 6
Nekem valamiért nem megy a csatorna ez miért lehet pedig van net kapcsolatom...

több mint 11 éve
Indians1978 6
Fúúú ez nagyon jó leírás😊
több mint 11 éve
Indians1978 6
Köszönöm😊
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
baseballfan.hu-n van jelmagyarázat, ha pedig megy az angol, akkor az itt talált kifejezésekre (pl: AVG Batting Average) a Wikipedián elég részletes magyarázot és képleteket kapsz.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Indians1978 6
Azt tudom hogy a képen szezon eredmények vannak, csak a rövidítéseket nem igazán tudom micsodák. A HR homerun. Az OPS talán öszesített eredmény.
több mint 11 éve
Indians1978 6
Kár hogy nyíregyházán nincs baseball csapat, régebben akartunk ketten létrehozni egyet de csak a logóig jutottunk😊 Itt semmi nincs béna egy hely.
több mint 11 éve
Indians1978 6
Sziasztok valaki letudná nekem írni ezeket a rövidítéseket mit jelentenek?😊

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Trouble with the Curve. Clint Eastwoodal. Bepróbáltátok már?Shawn84
Állítólag röhejes, de egy próbát lehet megér. Amennyiben kicsit reálisabb baseballos film érdekel, ajánlom a Sugart.Escalade
Megvolt
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
WBC preliminary rosters

Dominika & Venezuela aztaszentszxr

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Trouble with the Curve. Clint Eastwoodal. Bepróbáltátok már?Shawn84
Állítólag röhejes, de egy próbát lehet megér. Amennyiben kicsit reálisabb baseballos film érdekel, ajánlom a Sugart.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Trouble with the Curve. Clint Eastwoodal. Bepróbáltátok már?
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Boston fanok. Örültök?http://www.mlbtraderumors.com/2013/01/red-sox-to-sign-mike-napoli.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitterShawn84
Na. Most már, hogy megvettek mindenkit ki is kaphatnak 36-szor tőlünk 😊Matthew99
játékostemető 😀


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Boston fanok. Örültök?http://www.mlbtraderumors.com/2013/01/red-sox-to-sign-mike-napoli.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitterShawn84
Na. Most már, hogy megvettek mindenkit ki is kaphatnak 36-szor tőlünk 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Hardball Times: What baseball must learn from Lance Armstrong

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Boston fanok. Örültök?http://www.mlbtraderumors.com/2013/01/red-sox-to-sign-mike-napoli.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Hivatalos: Duquette (GM) és Showalter 2018-ig Orioles. Gyűrűt Bucknak!
(és iiiiiigeeeeeeeeeeeeen)

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A-Rod műtét - check.
Minden terv szerint ment - check.
6 hónapos rehab indítás - check.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
B'moreban a starterekkel nem lesz gond, van választék, Wada is bevethető lesz, érnek be a fiatalok is, Saundersről megy a vacila, hogy megtartsák-e.

Más: Lance Armstrong csak mellékszálon kapcsolódik, de mégis, még a nullás kapufás HoF szavazás miatt is:
New Yorker: What Lance Armstrong Did

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Csifu 223
Justin Upton Metsbe való igazolására mennyi esélyt láttok? Vagy mennyi az esélye hogy marad a seggén?Shawn84
A Diamondbacks 3 OF helyére van most 4 ember, plusz még Eaton is, bár ő lehet, hogy AAA-ben kezdi a szezont. Szóval valakit még el kell cserélniük szerintem, és valami miatt Uptont utálják ott (pont, mint Bauert, akin ugye már túl is adtak). Viszont azzal, hogy most visszautasította a Marinerst, nem biztos, hogy mástól hasonló ellenértéket kapnak majd érte. Én azt mondom, hogy elcserélik még szezon előtt, bár fogalmam sincs hova.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Justin Upton Metsbe való igazolására mennyi esélyt láttok? Vagy mennyi az esélye hogy marad a seggén? Én nem bánnám ha New Yorkba menne. Kell oda még egy jó OF. Aztán egész korrekt gárda lesz. Csak a rotáción kéne még dolgozni.
Apropó rotáció. Baltimoreban azt hittem rágyúrnak kicsit, de eddig nem igazán sikerült, Lesz még ott valami? Lohse esetleg?
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
A Rick Porcello tradeben már nem JJ Hardy hanem Jim Johnson a cserealap-téma.
Orioles Rumors: Trade Jim Johnson for Tigers’ Rick Porcello?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Soriano az Exposhoz ment:  espn.go.com/mlb/story/_/id/8846910/rafael-soriano-agrees-deal-washington-nationals-source-says

Hosszútávon őt kellett volna megtartani, de Mariano visszatérésével nem volt értelme, mert setup man-nek rossz és drága Morcos.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
The @Orioles have agreed to contract terms with RHP Tommy Hunter on a 1-year deal; avoid arbitration.Shawn84
Tavaly év közben voltak voltak fejben gondjai, de egy rövid AAA után a bullpenben brillírozott. Let's play 2013!

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
The @Orioles have agreed to contract terms with RHP Tommy Hunter on a 1-year deal; avoid arbitration.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
twitterről:
Asked Buck Showalter if #orioles would have to be overwhelmed by offer to trade J.J. Hardy. "What word is above "overwhelmed?"
és Flagrant Fan: The somewhat maddening game of J.J. Hardy

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.