Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ne forgasd a tőrt, ember!Darksun3
hiányozni fog swish. és ez a gönc nagyon nem áll neki jól.
stero
Ez van srácok, le kell nyelni a keserű pirulát. Szerintem teljesen érthető volt, hogy nem akart mindössze egy évre aláírni, az Indians meg rögtön 4 évet ajánlott neki. Szerintem jól döntött, tény, hogy megérezhetjük majd a hiányát, de Én továbbra is szurkolok annak, hogy sikeres legyen a jövőben. Számomra így is kedvenc marad.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ne forgasd a tőrt, ember!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
hiányozni fog swish. és ez a gönc nagyon nem áll neki jól.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Van valami hír Swisher-ről? Legutóbb még azt olvastam 1-2 héttel ezelőtt, hogy az Indians-be tarthat. Azonban ma az MLB Network-ön FA-nek volt még jelölve. Szeretném ha jó csapatnál kötne ki, hiszen egyik kedvenc játékosomról van szó, és mert Yankees fan vagyok. De akkor sem szomorkodnék ha Cleveland-be költözne, mert velük is szimpatizálok.totomario
Négyéves szerződést kötött az Indians-szel. 😕Darksun3
Fájó, hogy elment tőlünk, de örülök annak, hogy talált magának új otthont!

"Thank you NY for the kindness & support you’ve shown me the past 4 years. It’s been an amazing experience & I’ve loved every minute of it!"
Nick a Twitterén

Egy mókamester 😀

több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Van valami hír Swisher-ről? Legutóbb még azt olvastam 1-2 héttel ezelőtt, hogy az Indians-be tarthat. Azonban ma az MLB Network-ön FA-nek volt még jelölve. Szeretném ha jó csapatnál kötne ki, hiszen egyik kedvenc játékosomról van szó, és mert Yankees fan vagyok. De akkor sem szomorkodnék ha Cleveland-be költözne, mert velük is szimpatizálok.totomario
Négyéves szerződést kötött az Indians-szel. 😕

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Mikey:
Elvileg starternek..

Toto:
 cleveland.indians.mlb.com/news/article.jsp?ymd=20121223&content_id=40783604&vkey=news_cle&c_id=cle
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Van valami hír Swisher-ről? Legutóbb még azt olvastam 1-2 héttel ezelőtt, hogy az Indians-be tarthat. Azonban ma az MLB Network-ön FA-nek volt még jelölve. Szeretném ha jó csapatnál kötne ki, hiszen egyik kedvenc játékosomról van szó, és mert Yankees fan vagyok. De akkor sem szomorkodnék ha Cleveland-be költözne, mert velük is szimpatizálok.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
The Indians' continued aggression in the pitching market..
..agree with veteran right-hander Myers.. 😀Vokey
Kezdőnek vagy relievernek..?
több mint 11 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
The Indians' continued aggression in the pitching market..
..agree with veteran right-hander Myers.. 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hehey! Üdv a Yankee-drukker "családban".
Ráadásul Packers is, szimpatikus gyerek vagy. 😀😀😀Darksun3
úgyszintén 😀
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Hehey! Üdv a Yankee-drukker "családban".
Ráadásul Packers is, szimpatikus gyerek vagy. 😀😀😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Carribean Series 2013. február 1-7.
MLB Spring Training 2013. február 21 - március 30.
World Baseball Classic 2013. március 2-19.
MLB Opening Day 2013. április 1.robiroboter
Köszi! Tényleg jól ki van ez találva. Február 3-án Super Bowl, és van is ráépítés. Nem unatkozhat az ember az USA-ban! 😊
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 851 — Amerikai sportok rajongója
Én, vagy a gépem bénázik valamit, vagy tényleg ilyen nehézkes ez az MLb tv? ...zavi27
Sávszéled rendben van? Nálam még csóresz 2-3 megás neten is überpöpec. Tekerés helyett pedig jobb alsó sarokban Clickable Linescore gombóc, és ott csak átkattintasz a következő inningre.

Ha megszerkesztett cuccra vágysz, ott vannak az összefoglalók 😊

Andinot a következő tavaszal vastaps várta az első Tampai meccsünkön 😊robiroboter
Persze rendben van, szokott menni minden 2 Megás van nekem is. lehet hogy ezek régi meccsek azért van nem? Oh, ezt a Linescoret köszi, ez faszán működik. A fagyások néha akkor meg lehet már az öregebb gépem miatt vannak.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Én, vagy a gépem bénázik valamit, vagy tényleg ilyen nehézkes ez az MLb tv? ...zavi27
Sávszéled rendben van? Nálam még csóresz 2-3 megás neten is überpöpec. Tekerés helyett pedig jobb alsó sarokban Clickable Linescore gombóc, és ott csak átkattintasz a következő inningre.

Ha megszerkesztett cuccra vágysz, ott vannak az összefoglalók 😊

Andinot a következő tavaszal vastaps várta az első Tampai meccsünkön 😊

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Carribean Series 2013. február 1-7.
MLB Spring Training 2013. február 21 - március 30.
World Baseball Classic 2013. március 2-19.
MLB Opening Day 2013. április 1.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mikor kezdődnek a Spring Training Gamesek? Márciusban, vagy Áprilisban?
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 851 — Amerikai sportok rajongója
Én, vagy a gépem bénázik valamit, vagy tényleg ilyen nehézkes ez az MLb tv? csomószor kifagy meccsek közben, hogy error, próbálja később. Le kellett tölteni valami nexdef progit, hogy hd legyen, ne rossz képmínőség, persze amikor kifagy, akkor újra az alapminőségre áll vissza. A csúszkával nem lehet tekerni benne mert akkor alapból visszaugrik a file elejére, csak a gyorsítógombbal megy. És hogy telhetetlen legyek miért nincs megvágva, Boston meccsen 1 órás rain delayt is benne hagyták pl. fél inningenként is pörgetni kell a comemrcial breaket. De amúgy végignéztem már így is a szept 28ai Orioles meccset, nagyon druva volt, a végén így megtréfálták a Red Soxot. Gondolom szeretik őket azóta Bostonban?😊
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 851 — Amerikai sportok rajongója
A tavalyi, 2011-es postseasonból tudnátok pár emlékezetes meccset/szériát mondani, ami érdemes lenne utólag megnézni? Az idei szezont/rájátszást már végigkövettem, de most a holtszezonra kéne valami😊 A WS 6. meccset már láttam, sose feledem😊Most az utolsó alapszakaszmeccsel kezdenék még előtte, az állítólag überdrámai Red Sox-Orioles meccsel.😊zavi27
Oldd meg valahogy, hogy szinkronban nezd vele a Rays utolso alapszakaszmeccset is! 😊marci
Playoffból meccsek valaki még?😊zavi27
'96-os döntőt nézd meg az előzményekkel együtt. 😊Darksun3
😊)
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A tavalyi, 2011-es postseasonból tudnátok pár emlékezetes meccset/szériát mondani, ami érdemes lenne utólag megnézni? Az idei szezont/rájátszást már végigkövettem, de most a holtszezonra kéne valami😊 A WS 6. meccset már láttam, sose feledem😊Most az utolsó alapszakaszmeccsel kezdenék még előtte, az állítólag überdrámai Red Sox-Orioles meccsel.😊zavi27
Oldd meg valahogy, hogy szinkronban nezd vele a Rays utolso alapszakaszmeccset is! 😊marci
Playoffból meccsek valaki még?😊zavi27
'96-os döntőt nézd meg az előzményekkel együtt. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 851 — Amerikai sportok rajongója
A tavalyi, 2011-es postseasonból tudnátok pár emlékezetes meccset/szériát mondani, ami érdemes lenne utólag megnézni? Az idei szezont/rájátszást már végigkövettem, de most a holtszezonra kéne valami😊 A WS 6. meccset már láttam, sose feledem😊Most az utolsó alapszakaszmeccsel kezdenék még előtte, az állítólag überdrámai Red Sox-Orioles meccsel.😊zavi27
Oldd meg valahogy, hogy szinkronban nezd vele a Rays utolso alapszakaszmeccset is! 😊marci
Playoffból meccsek valaki még?😊
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Play ball! robiroboter csinált rólam egy apró poszot:

 playball.baseball.hu/2012/12/28/baseball-art-matthew99/Matthew99
elolvastam tegnap. meghajol,taps 😊


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Play ball! robiroboter csinált rólam egy apró poszot:

 playball.baseball.hu/2012/12/28/baseball-art-matthew99/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 851 — Amerikai sportok rajongója
A tavalyi, 2011-es postseasonból tudnátok pár emlékezetes meccset/szériát mondani, ami érdemes lenne utólag megnézni? Az idei szezont/rájátszást már végigkövettem, de most a holtszezonra kéne valami😊 A WS 6. meccset már láttam, sose feledem😊Most az utolsó alapszakaszmeccsel kezdenék még előtte, az állítólag überdrámai Red Sox-Orioles meccsel.😊zavi27
Oldd meg valahogy, hogy szinkronban nezd vele a Rays utolso alapszakaszmeccset is! 😊marci
Egyelőre sajnos a Boston meccs is lefagy, tölt állandóan nem megy rendesen.😊
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Tényleg MLB.tv-n van osztott képernyő-funkció 😊

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
A tavalyi, 2011-es postseasonból tudnátok pár emlékezetes meccset/szériát mondani, ami érdemes lenne utólag megnézni? Az idei szezont/rájátszást már végigkövettem, de most a holtszezonra kéne valami😊 A WS 6. meccset már láttam, sose feledem😊Most az utolsó alapszakaszmeccsel kezdenék még előtte, az állítólag überdrámai Red Sox-Orioles meccsel.😊zavi27
Oldd meg valahogy, hogy szinkronban nezd vele a Rays utolso alapszakaszmeccset is! 😊