Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
A Cards majdnem akkorát betlizett, mint a Reds. Nem volt túl színvonalas NLCS, a Cards pitching és defense (sok volt az unearned run) is gyengén muzsikált. Hihetetlen, hogy ez a Giants WS-t játszik, Scutaro a legjobb játékosuk a playoffban, vicc.

Tigers in 5

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Adam Dunn kapta a Sporting News Comeback Player of the Year díját.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Az Outside Corner csapatonkénti free agent előrejelzés-sorozatba kezdett, érdemes odanézni.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ezt nehezen hiszem el: hogy lehet sima 3-1-es vezetésről kikapni? Mondjuk (nagy bánatomra)hasonlót már átéltem a Canucks esetében a Stanley Cup döntőben (2-0-ás és 3-2-es vezetésről vesztettük el).
Ilyen gyenge ütőjátékot a Cards-tól az utolsó 3 meccsen. Förtelmes volt. Meccs előtt 1 run és 19 SO a St. Louis támadóitól. És mi ebben a furcsa? Ez az arány megmaradt a 7. meccs után is!!

Nagyon szurkolok a Tigers-nek!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Pence 3-szor megütött labdája elég jól néz ki lassításban:  mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2012_10_22_slnmlb_sfnmlb_1&mode=wrap#gid=2012_10_22_slnmlb_sfnmlb_1&mode=video Matthew99
3-4 percen át néztem a GIF-változatot. 😀
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Pence 3-szor megütött labdája elég jól néz ki lassításban 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
tigers in 6


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
wow, ez hamar eldőlt...jjncaa
van igazság a bolygón. ennek így kell lennie, tudjuk miért.shawnka
?
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
wow, ez hamar eldőlt...jjncaa
van igazság a bolygón. ennek így kell lennie, tudjuk miért.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
wow, ez hamar eldőlt...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Chances of Each New York Yankees Player Returning to the Bronx in 2013
kíváncsi vagyok ebből mennyi fog bejönni. érdemes lesz visszanézni
 bleacherreport.com/articles/1379876-chances-of-each-new-york-yankees-player-returning-to-the-bronx-in-2013


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 851 — Amerikai sportok rajongója
Hát ezt nem hittem volna, hogy lesz 7. meccs, és két ilyen sima gypzelem után!! Na azt tuti megnézem holna, úgyis munkaszünet van.😊
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Tudom én azt jól. Ráfér mindkét csapatra a vérfrissítés. Viszont remélem jövőre is hasonlóan néz majd ki az alapszakasz tabella 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
rsk 66
Még jó, hogy Pedroia használható valamire, különben egész csapatot vehetnének 😊Matthew99
nem tudom nézted-e, de a yanks listája sem lesz rövidebb 😊
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Még jó, hogy Pedroia használható valamire, különben egész csapatot vehetnének 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
rsk 66
Hivatalos a "Farrell-trade", Torontoba ment Mike Aviles, masik iranyba RHP David Carpenter, tucatRP ment.marci
még jobb, így Lindnek nem kell millókat fizetni.
Carpenter érdekesség: eredetileg catcher volt, 2008-as szezon közepén váltott dobó pozícióba.
Aviles-szel jól jár Toronto, kezdő 2B vagy egyesen kívül éppen bárhol bevethető lesz infielden.
Cherington és Farrell nem fog unatkozni a következő hónapokban, bevásárlólista: 1B, SS, LF, RF, DH, SP#3, beugró SP-k... mondjuk pénz van bőven 😊
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Hivatalos a "Farrell-trade", Torontoba ment Mike Aviles, masik iranyba RHP David Carpenter, tucatRP ment.
több mint 11 éve
rsk 66
Nem kovetem szorosan az AL East meccseit, foleg nem a Blue Jayst, de Farrellel kapcsolatban nem egyszer olvastam kritikakent, hogy tetu lassan reagal az esemenyekre a meccs kozben. Nem hiszem, hogy kitotli a szerzodest Bostonban.marci
csak pozitívan:
Remember, Francona Was Just As Horrible in Philadelphia as Farrell Was in Toronto 😊
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
És szemet vetettek John Farrellre, a Blue Jays managerére.robiroboter
Annyira, hogy állítólag meg is állapodtak:
 espn.go.com/boston/mlb/story/_/id/8532135/source-boston-red-sox-hire-john-farrell-next-manager

Do your job
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
off: Valaki szokott játszani a Major League Baseball 2k12-vel? Nálam be fagy az indító képernyőnél miután betöltötte a rostereket, és az egyéb betölteni valókat. Egyszerűen megáll a zene, és se előre, se hátra. Valakinek ötlet esetleg, hogy mi lehet a galiba? Crack át van másolva, és az rld.dll file is. Anno még ment, játszottam is vele, de most nem értem mi lehet a gond.totomario
Csebivel nálunk is ez volt a probléma, még múlt héten. A dátumot vissza kell állítani a windowsban május, július környékére, és akkor jó lesz.Shawn84
És megy 😀 köszönöm szépen. Mindenre gondoltam, csak erre nem 😀
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
off: Valaki szokott játszani a Major League Baseball 2k12-vel? Nálam be fagy az indító képernyőnél miután betöltötte a rostereket, és az egyéb betölteni valókat. Egyszerűen megáll a zene, és se előre, se hátra. Valakinek ötlet esetleg, hogy mi lehet a galiba? Crack át van másolva, és az rld.dll file is. Anno még ment, játszottam is vele, de most nem értem mi lehet a gond.totomario
Csebivel nálunk is ez volt a probléma, még múlt héten. A dátumot vissza kell állítani a windowsban május, július környékére, és akkor jó lesz.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
off: Valaki szokott játszani a Major League Baseball 2k12-vel? Nálam be fagy az indító képernyőnél miután betöltötte a rostereket, és az egyéb betölteni valókat. Egyszerűen megáll a zene, és se előre, se hátra. Valakinek ötlet esetleg, hogy mi lehet a galiba? Crack át van másolva, és az rld.dll file is. Anno még ment, játszottam is vele, de most nem értem mi lehet a gond.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
A DBacks fanek bontják a pezsgőket. Chris Young borzalmas volt, popup automata és a védekezése sem kiemelkedő.

Mondjuk az Arizona trade-jei az Oaklanddel rendre rosszul szoktak elsülni, úgyhogy gondolom, az A's-ben majd feltámad a tékozló fiú. 😊

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Egészen tetszetős a Cespedes-Young-Reddick outfield. Ha még Beane talál egy-két ütni is tudó belső poszton védekező játékost, komoly terveket is elkezdhetnek szövögetni Oaklandben.

De legalább az NL-beli 'kedvencemet' nem értem.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Erdekes ez az Oakland-Arizona-Miami trade. Egyfelol a Marlins bizonyitja, hogy nem tokolnek es nem veletlenul nem akarnak oda menni szabadugynokok, mert felnek, hogy egy even belul mar mashol lesznek. Masreszt nem hittem, hogy ennyire telitett a CF-piac, hogy Chris Youngert csak egy tulfizetett RP-t es egy no-bat SS-t tudtak szerezni. Viszont az Oakland reszerol nagyon tetszik az uzlet, most mar csak az a kerdes, hogy az OF-tultengest kinek az elcserelesevel oldjak fel (tippem Crisp, de Reddick se lepne meg, utobbinak szerintem lehet, hogy nem lesz nagyobb erteke, mint most).

Nem kovetem szorosan az AL East meccseit, foleg nem a Blue Jayst, de Farrellel kapcsolatban nem egyszer olvastam kritikakent, hogy tetu lassan reagal az esemenyekre a meccs kozben. Nem hiszem, hogy kitotli a szerzodest Bostonban.