Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Bruce Bochy, future Hall of Fame manager?

Yankees pick up options on Granderson, Cano, Aardsma

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
panda egy jó meccsre megkapja az mvp címet, vicc. nálam romo 3 saveje sokkal értékesebb.stero
Nem azért kapja, hanem mert én nemrég mondtam hogy már vésik a nevét 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Vajh már a mai meccs után lesznek szabad ügynökök?gdavid
Hivatalosan a meccs másnapján szabadügynökké válhatnak a lejáró szerződésű játékosok, ha beadják a papírokat (ezt természetesen mindenki megteszi). De mielőtt másokkal is tárgyalhatnának, van 15 nap, amíg a volt csapatoknak kizárólagos tárgyalási lehetőségük van.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
122 nap a Spring Trainingig. Dzsís, mikor lesz már húsvét?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
panda egy jó meccsre megkapja az mvp címet, vicc. nálam romo 3 saveje sokkal értékesebb.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Katasztrófa bazdmeg. Katasztrófa.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Végre vége és jöhet az érdekes rész.Mikey
Máris április? 😀robiroboter
Free agency. 😛 Számomra érdekesebb mint holmi playoff meg World Series. 😊
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Végre vége és jöhet az érdekes rész.Mikey
Máris április? 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Végre vége és jöhet az érdekes rész.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Amennyit én láttam Cabrera és Fielder AB-jeiből nekem az jött le, hogy nekik csak a HR a megfelelő. Nem csak simán elütni akarják a labdát, hanem kivágni még a városból is.Matthew99
Én is ezt láttam Fielderen, görcsösen kereste a kontaktot és a home runt. Cabrerán én nem láttam ezt, de a 3-4. meccseket nem láttam.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
"Fielder has seen a total of 30 pitches in 11 plate appearances in the World Series."

Lassú, szarkasztikus taps.Escalade
És abból a 30-ból szerintem 25 a strike zónán kívülre érkezett 😊

Nem tudom megfejteni ezt a Berry nr2 ütő dolgot.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Vajh már a mai meccs után lesznek szabad ügynökök?

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Amennyit én láttam Cabrera és Fielder AB-jeiből nekem az jött le, hogy nekik csak a HR a megfelelő. Nem csak simán elütni akarják a labdát, hanem kivágni még a városból is.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
"Fielder has seen a total of 30 pitches in 11 plate appearances in the World Series."

Lassú, szarkasztikus taps.

több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Nem akarok lehúzó lenni, de szerintem egy 5-7 meccses sorozatban a baseball véletlenszerűségének vannak kitéve a felek. Most is. (Nem véletlenül játszanak 162 meccset; és még így se tűnik el minden véletlenszerűség a végeredményből, lásd az idei O's.)marci
Play ball! 2006 Papírforma szerint

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nem akarok lehúzó lenni, de szerintem egy 5-7 meccses sorozatban a baseball véletlenszerűségének vannak kitéve a felek. Most is.

(Nem véletlenül játszanak 162 meccset; és még így se tűnik el minden véletlenszerűség a végeredményből, lásd az idei O's.)
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
egyetértek. a tigers egyszerűen leült.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Lassan kezdhetik faragni Sandovalnak az MVP trófeát. Úgy tűnik a Tigersnek sok volt a holtidő a Giants pedig óriási lendülettel érkezett a döntőbe és minden egyes nagy játék csak erősíti őket.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Ez a fogalmatlan Berry hogy lehet nr2 hitter egy ilyen lineupban?

El kell ismerni, bámulatos, amit a Giants csinál: hagyják, hogy a Tiger megverje saját magát. Aaz első hét inningben hárommal több Tiger baserunner volt, mint Giant, mégse tudtak egy vacak runt se behozni.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Újabb sima Giants győzelem, örülök! zavi27
Sima? WTF

Borzalmas hülyeségeket csinál a Tigers.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
szenyo76 5
3-ik meccs nézésére, az Aranykorsóban lenne igény? Óraállítással kezdenénk. szenyo76
nekem lenne igenyem.marci
megse. 😕 kozbejott valami.marci
Sebaj. Mi ott leszünk.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A two player to be named later (Red Sox mega trade) keretében az egyik név Carl Crawford 2013-tól a Dodgers-ben!
Jó lesz ez a következő idény.
danyly
Ő mióta új név? Nekem az rémlik, hogy alapból benne volt a csomagban, csak eddig sérült volt.gdavid
Igazad van benne volt, csak tegnap mutatták be hivatalosan.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
A two player to be named later (Red Sox mega trade) keretében az egyik név Carl Crawford 2013-tól a Dodgers-ben!
Jó lesz ez a következő idény.
danyly
Ő mióta új név? Nekem az rémlik, hogy alapból benne volt a csomagban, csak eddig sérült volt.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
A two player to be named later (Red Sox mega trade) keretében az egyik név Carl Crawford 2013-tól a Dodgers-ben!
Jó lesz ez a következő idény.
danyly
Dodgers lesz a kis Red Sox?