Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Torii Hunterrel (2 év/?$) nem lett gyengébb a Tigers ütősora.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Melvin lett az év edzője az AL-ben. Showalter második, Ventura harmadik.
több mint 11 éve
Csifu 223
Toronto has acquired Jose Reyes, Mark Buehrle, and Josh Johnson from the Marlins for a handful of prospects. stero
 twitter.com/BillPetti/status/268518877691015169/photo/1 😊
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Toronto has acquired Jose Reyes, Mark Buehrle, and Josh Johnson from the Marlins for a handful of prospects.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
"..trading Choo a real possibility this winter."
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
The Cubs and RHP Scott Baker have agreed to terms on a one-year contract. Nem vagyok elégedett.Shawn84
Pedig nekem nagyon tetszik. Simán no. 3 ebben a rotációban egészségesen, valamint jelentős trade chip lehet belőle. Pont ilyen szerződtetéseket várok még az idén Hoyeréktől, és jövőre agresszívabban beköszönni, amikor több a pénz, közelebb vannak a prospectek az MLhez.
Ezzel együtt erős a 2-3. divíziós FA piac, bajnokesélyesek gond nélkül behúzhatnak papíron pár wint, esetleg a Cubsnak is akad egy-két olcsóbb RP/SP.
Garza egészségére vár mindenki, azzal zárulhat le ez a kiárusító időszak.Escalade
Az a baj hogy Baker is kihagyta a tavalyi szezont. Edwin Jacksont szívesebben látnám nálunk. Múltkor meg az egyik cikk Shaun Marcumot várta hozzánk. valószínű Garza helyére. Shawn84
Jackson más kalap, 30 milla alatt nem fogja adni, valamint túl vad az én ízlésemnek. Esetleg jó pitching coach-csal kordában lehet tartani, de jelenleg ez is lutri.
Marcumot adom, viszont ott pedig még 1-2 mph vesztés, aztán irány Ázsia... McCarthy van még képben.Escalade
Na őt én támogatom. Aránylag olcsón meg is lehetne szerezni.
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
The Cubs and RHP Scott Baker have agreed to terms on a one-year contract. Nem vagyok elégedett.Shawn84
Pedig nekem nagyon tetszik. Simán no. 3 ebben a rotációban egészségesen, valamint jelentős trade chip lehet belőle. Pont ilyen szerződtetéseket várok még az idén Hoyeréktől, és jövőre agresszívabban beköszönni, amikor több a pénz, közelebb vannak a prospectek az MLhez.
Ezzel együtt erős a 2-3. divíziós FA piac, bajnokesélyesek gond nélkül behúzhatnak papíron pár wint, esetleg a Cubsnak is akad egy-két olcsóbb RP/SP.
Garza egészségére vár mindenki, azzal zárulhat le ez a kiárusító időszak.Escalade
Az a baj hogy Baker is kihagyta a tavalyi szezont. Edwin Jacksont szívesebben látnám nálunk. Múltkor meg az egyik cikk Shaun Marcumot várta hozzánk. valószínű Garza helyére. Shawn84
Jackson más kalap, 30 milla alatt nem fogja adni, valamint túl vad az én ízlésemnek. Esetleg jó pitching coach-csal kordában lehet tartani, de jelenleg ez is lutri.
Marcumot adom, viszont ott pedig még 1-2 mph vesztés, aztán irány Ázsia... McCarthy van még képben.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
The Cubs and RHP Scott Baker have agreed to terms on a one-year contract. Nem vagyok elégedett.Shawn84
Pedig nekem nagyon tetszik. Simán no. 3 ebben a rotációban egészségesen, valamint jelentős trade chip lehet belőle. Pont ilyen szerződtetéseket várok még az idén Hoyeréktől, és jövőre agresszívabban beköszönni, amikor több a pénz, közelebb vannak a prospectek az MLhez.
Ezzel együtt erős a 2-3. divíziós FA piac, bajnokesélyesek gond nélkül behúzhatnak papíron pár wint, esetleg a Cubsnak is akad egy-két olcsóbb RP/SP.
Garza egészségére vár mindenki, azzal zárulhat le ez a kiárusító időszak.Escalade
Az a baj hogy Baker is kihagyta a tavalyi szezont. Edwin Jacksont szívesebben látnám nálunk. Múltkor meg az egyik cikk Shaun Marcumot várta hozzánk. valószínű Garza helyére.
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
The Cubs and RHP Scott Baker have agreed to terms on a one-year contract. Nem vagyok elégedett.Shawn84
Pedig nekem nagyon tetszik. Simán no. 3 ebben a rotációban egészségesen, valamint jelentős trade chip lehet belőle. Pont ilyen szerződtetéseket várok még az idén Hoyeréktől, és jövőre agresszívabban beköszönni, amikor több a pénz, közelebb vannak a prospectek az MLhez.
Ezzel együtt erős a 2-3. divíziós FA piac, bajnokesélyesek gond nélkül behúzhatnak papíron pár wint, esetleg a Cubsnak is akad egy-két olcsóbb RP/SP.
Garza egészségére vár mindenki, azzal zárulhat le ez a kiárusító időszak.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
The Cubs and RHP Scott Baker have agreed to terms on a one-year contract. Nem vagyok elégedett.
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
ESPN film Catching Hell része, köszönöm Sport tv! Elképesztő érdekes, tanulságos sztori volt a Cubsról, Wrigley Fieldről, Bartman és a kecskeátok legendájáról+Red Sox Bill Buckner történetéról, a fan interception szabályról, picit még a dominikai baseballról is.zavi27
Én már lassan Sajnálom a faszit, pedig tégleg nagyon nagy baklövést követett el a Cubs ellen.Shawn84
LOL azt csinálta, amit mindenki más. Egészen szánalmas, ahogy ráverték a balhét, még neki kellett bocsánatot kérnie, amiért meghurcolták a saját drukkertársai. Legalja fan base 😛Jakehomer
Mondjuk nem fair ráhúzni a Cubs fanokra, hogy na ők extra köcsögök, mert a filmben látott sörlocsoló barmokból minden stadionban van több szektorra való. 😉marci
Illetve, hogy 2004-ben mit műveltek a Yankees fanek a Boston series 6. meccsén, egy teljesen korrekt callt követően.... (úgy, hogy 4 WSt nyertek az azt megelőző 8 évben) 😛

több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
ESPN film Catching Hell része, köszönöm Sport tv! Elképesztő érdekes, tanulságos sztori volt a Cubsról, Wrigley Fieldről, Bartman és a kecskeátok legendájáról+Red Sox Bill Buckner történetéról, a fan interception szabályról, picit még a dominikai baseballról is.zavi27
Én már lassan Sajnálom a faszit, pedig tégleg nagyon nagy baklövést követett el a Cubs ellen.Shawn84
LOL azt csinálta, amit mindenki más. Egészen szánalmas, ahogy ráverték a balhét, még neki kellett bocsánatot kérnie, amiért meghurcolták a saját drukkertársai. Legalja fan base 😛Jakehomer
Mondjuk nem fair ráhúzni a Cubs fanokra, hogy na ők extra köcsögök, mert a filmben látott sörlocsoló barmokból minden stadionban van több szektorra való. 😉
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
ESPN film Catching Hell része, köszönöm Sport tv! Elképesztő érdekes, tanulságos sztori volt a Cubsról, Wrigley Fieldről, Bartman és a kecskeátok legendájáról+Red Sox Bill Buckner történetéról, a fan interception szabályról, picit még a dominikai baseballról is.zavi27
Én már lassan Sajnálom a faszit, pedig tégleg nagyon nagy baklövést követett el a Cubs ellen.Shawn84
LOL azt csinálta, amit mindenki más. Egészen szánalmas, ahogy ráverték a balhét, még neki kellett bocsánatot kérnie, amiért meghurcolták a saját drukkertársai. Legalja fan base 😛Jakehomer
Na hallod, ha 100 évig nem nyer a csapatod, és ott volt a lehetőség végre hogy újra megpróbálják.

Yankeesnél nem gond, de itt elnézve a dolgokat sokára lesz újabb lehetőség WS-re.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
ESPN film Catching Hell része, köszönöm Sport tv! Elképesztő érdekes, tanulságos sztori volt a Cubsról, Wrigley Fieldről, Bartman és a kecskeátok legendájáról+Red Sox Bill Buckner történetéról, a fan interception szabályról, picit még a dominikai baseballról is.zavi27
Én már lassan Sajnálom a faszit, pedig tégleg nagyon nagy baklövést követett el a Cubs ellen.Shawn84
LOL azt csinálta, amit mindenki más. Egészen szánalmas, ahogy ráverték a balhét, még neki kellett bocsánatot kérnie, amiért meghurcolták a saját drukkertársai. Legalja fan base 😛

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
ESPN film Catching Hell része, köszönöm Sport tv! Elképesztő érdekes, tanulságos sztori volt a Cubsról, Wrigley Fieldről, Bartman és a kecskeátok legendájáról+Red Sox Bill Buckner történetéról, a fan interception szabályról, picit még a dominikai baseballról is.zavi27
Én már lassan Sajnálom a faszit, pedig tégleg nagyon nagy baklövést követett el a Cubs ellen.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 851 — Amerikai sportok rajongója
ESPN film Catching Hell része, köszönöm Sport tv! Elképesztő érdekes, tanulságos sztori volt a Cubsról, Wrigley Fieldről, Bartman és a kecskeátok legendájáról+Red Sox Bill Buckner történetéról, a fan interception szabályról, picit még a dominikai baseballról is.
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
AJ Pierzynski és a Silver Slugger, azt hittem ez a kettő fogalom összeférhetetlen. És mégsem.

Fun (?) fact:
The free-agent backstop joins Carlton Fisk (1981, '85, '88) as the only catchers in White Sox history to take home such an honor.
Mikey
LOL


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
AJ Pierzynski és a Silver Slugger, azt hittem ez a kettő fogalom összeférhetetlen. És mégsem.

Fun (?) fact:
The free-agent backstop joins Carlton Fisk (1981, '85, '88) as the only catchers in White Sox history to take home such an honor.
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
a yankees kiszállt a torii hunterért és justin uptonért folytatott harcból. swish pedig visszadobta qo-t.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
 mlb.mlb.com/news/article.jsp?ymd=20121107&content_id=40192890&vkey=news_mlb&c_id=mlb

Tippjeim:

ALRoY: Trout
NLRoY: Harper
AL Mangaer: Showalter
NL Manager: Bochy
AL Cy Young: Verlander
NL Cy Young: Gonzalez
AL MVP: Miggy
NL MVP: Braun természetesen 😊 | mindenki másnak örülnék, de szerintem Posey |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Mindenkinek ajánlom Posnanski-Law podcastet. Nem az a szokásos cukormázas beszélgetés, de én kedvelem ezt a stílust.Escalade
ez az?  www.sportsonearth.com/article/40148774/robiroboter
Igen, köszi. Akartam linket is mellékeli, de késő van már... 😊Escalade
ugyan, köszi. itt vannak az előzőek:  www.sportsonearth.com/search?query=poscastrobiroboter
ez pedig az rss feed:  www.sportsonearth.com/gen/hb/mrss/podcast/joe_posnanski.xml

Amúgy én is meghallgattam, tényleg jó volt. Kár, hogy Law azzal a majommal csinálja az ESPN-es Baseball Today-t, mert az is jó tudna lenni.marci
Nem szereted, ahogy affektál, mint egy óvodás, akinek elvették a nyalókáját? 😊 Lehetne rosszabb is (videopodcast).Escalade
Ja, nem is értem magam, miért nem jön be az a stílus. 😊
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Mindenkinek ajánlom Posnanski-Law podcastet. Nem az a szokásos cukormázas beszélgetés, de én kedvelem ezt a stílust.Escalade
ez az?  www.sportsonearth.com/article/40148774/robiroboter
Igen, köszi. Akartam linket is mellékeli, de késő van már... 😊Escalade
ugyan, köszi. itt vannak az előzőek:  www.sportsonearth.com/search?query=poscastrobiroboter
ez pedig az rss feed:  www.sportsonearth.com/gen/hb/mrss/podcast/joe_posnanski.xml

Amúgy én is meghallgattam, tényleg jó volt. Kár, hogy Law azzal a majommal csinálja az ESPN-es Baseball Today-t, mert az is jó tudna lenni.marci
Nem szereted, ahogy affektál, mint egy óvodás, akinek elvették a nyalókáját? 😊 Lehetne rosszabb is (videopodcast).

több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
4 more years! Buck Show 4 prezident!

Orioles management intends to negotiate an extension for Manager of the Year favorite Buck Showalter, people familiar with the situation told CBSSports.com. Owner Peter Angelos has told people connected to the team of his intention to extend Showalter, whose contract expires after the 2013 season.

Rockies choosing between Walt Weiss and Matt Williams; Jason Giambi no longer in running

dzsís: Orioles Are Reportedly Targeting Josh Hamilton To Play Left Field

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Mindenkinek ajánlom Posnanski-Law podcastet. Nem az a szokásos cukormázas beszélgetés, de én kedvelem ezt a stílust.Escalade
ez az?  www.sportsonearth.com/article/40148774/robiroboter
Igen, köszi. Akartam linket is mellékeli, de késő van már... 😊Escalade
ugyan, köszi. itt vannak az előzőek:  www.sportsonearth.com/search?query=poscastrobiroboter
ez pedig az rss feed:  www.sportsonearth.com/gen/hb/mrss/podcast/joe_posnanski.xml

Amúgy én is meghallgattam, tényleg jó volt. Kár, hogy Law azzal a majommal csinálja az ESPN-es Baseball Today-t, mert az is jó tudna lenni.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Mindenkinek ajánlom Posnanski-Law podcastet. Nem az a szokásos cukormázas beszélgetés, de én kedvelem ezt a stílust.Escalade
ez az?  www.sportsonearth.com/article/40148774/robiroboter
Igen, köszi. Akartam linket is mellékeli, de késő van már... 😊Escalade
ugyan, köszi. itt vannak az előzőek:  www.sportsonearth.com/search?query=poscast

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.