Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
chavez aláírt arizonába, pedig őt bírtam.

jason bay -> mariners


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Koji Uehara a következő szerzeményünk egy évre.

Do your job
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
a yankees ajánlatot tett youkillisnek, 1 év/12 miller. bárkit csak őt ne. rühellem.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
rsk 66
nem hűtöm be. de nem csak a bleacheren olvastam ezt a cserét. azért hoztam fel mert ez volt az egyetlen hely ahol voltak érvek és ellenérvek.
mauer kicsit elfáradt a twinsnél jót tenne neki egy kis levegőváltozás. grandynél meg aki feltudja tornázni az ütőátlagát egy közepes .270-re akkor kap egy 50 homer 120 rbi playat. ami valljuk be nem rossz pláne úgy, hogy védekezni is tud.stero
komolyabb forrásból nem olvastam még erről. szerintem készüljetek, kezdődik a Cervelli-éra, ha nem nyitja ki a bukszát Hal bácsi 😉

Mauer "elfáradva"(?) is legjobb catcher az AL-ben... Granderson meg csak sok hr-t üt és olyan pozicóban játszik, ahol mindig van utánpótlás. ász catcher meg nem terem minden bokorban. bolond lenne a twins egy-egyben odaadni.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
According to a tweet by Jon Heyman of CBSSports.com, the Sox and Jeff Keppinger have agreed to a three-year contract. Ken Rosenthal of FoxSports.com tweeted that the deal is worth $12 million.Chicago Tribune
Vártam én, csak nem ezt.Mikey
Aludva egyet a dologra, nagyon tetszik ez a move Hahntól.
több mint 11 éve
rsk 66
jövőre megjelenik Francona könyve. biztos lesz benne egy-két csemege.
tegnap így értékelte az idei játékospiaci eseményeket:
"The team that wins the winter doesn't always win the season. Sometimes it makes you an analyst."
jó arc 😀
több mint 11 éve
rsk 66
Sokak szerint a Victorino szerződés előkészítése egy Ellsbury trade-nek. Tudom, h kellett a változás és gondolom ez a rendje a dolgoknak, de ezeket a játékosokat nagyon fura (lesz) más mezben látni.Boston
a csere valszeg nem most fog megtörténni, hanem július végén, ha jó évet fut és felszökik az értéke. esetleg év végén válnak meg tőle, miután hozzávágnak egy minősített ajánlatot és akkor jár egy plusz húzás a kompenzációs körben, ha máshová ír alá.

szerk: bár egy jó dobóért csomagban Salty-val meg prospectekkel akármi lehet még télen is... nagyon fickándozik Cherington idén 😊
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Most meg már Hamiltonnal randizgat a Red Sox. Hát ezek egyre unszimpatikusabbak lesznek... 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
According to a tweet by Jon Heyman of CBSSports.com, the Sox and Jeff Keppinger have agreed to a three-year contract. Ken Rosenthal of FoxSports.com tweeted that the deal is worth $12 million.Chicago Tribune
Vártam én, csak nem ezt.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Sokak szerint a Victorino szerződés előkészítése egy Ellsbury trade-nek. Tudom, h kellett a változás és gondolom ez a rendje a dolgoknak, de ezeket a játékosokat nagyon fura (lesz) más mezben látni.

Do your job
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Ez a szemét Yankees már megint összevásárol mindenkit 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Booooooooooooo!! 😛
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Sox, már hivatalos. Egyre könnyebb lesz ellenük (is) drukkolni 😊

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Állítólag célegyenesben van egy megállapodás Shane Victorinoval. 3 év 38 millát rebesgetnek.Boston
yankees vagy bosox? mert mindkettőt mondták


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Állítólag célegyenesben van egy megállapodás Shane Victorinoval. 3 év 38 millát rebesgetnek.

Do your job
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Free agent third baseman Kevin Youkilis' name is circulating around the winter meetings as a possible short-term fit for the New York Yankees, with Alex Rodriguez out at least half the season after he has hip surgery next month. Boston
damonnal egészen jól megbarátkoztam de youkillist nem venné be a gyomrom.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
nem hűtöm be. de nem csak a bleacheren olvastam ezt a cserét. azért hoztam fel mert ez volt az egyetlen hely ahol voltak érvek és ellenérvek.
mauer kicsit elfáradt a twinsnél jót tenne neki egy kis levegőváltozás. grandynél meg aki feltudja tornázni az ütőátlagát egy közepes .270-re akkor kap egy 50 homer 120 rbi playat. ami valljuk be nem rossz pláne úgy, hogy védekezni is tud.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
rsk 66
én napok óta azt olvasom, hogy grandy for mauer. a bleacher reporton van erről egy jó cikk pro és kontra.ha valóban így lesz akkor sürgősen kell OF is.stero
egy blogger agymenését megcáfolja egy bleacherreport blogbejegyzés, azért a pezsgőt még ne hűtsd be 😊
teljesen légbőlkapott feltevés egy Mauer-Granderson csere... simán 4-5 ifjú titánt kapna érte a Twins bárki farmjáról, ha cserélni akarnák. de miért is akarnák egyáltalán a franchise arcát elpasszolni??

legjobb a kommentek között azt írja az okos, hogy Granderson túl jó, ne őt adja a Yankees, hanem Gardnert meg Dickersont 😀
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Free agent third baseman Kevin Youkilis' name is circulating around the winter meetings as a possible short-term fit for the New York Yankees, with Alex Rodriguez out at least half the season after he has hip surgery next month.

Do your job
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Félek, hogy Pierzynski lesz.Darksun3
Legalább még eggyel több oka lenne az aktuális ellenfél szurkolóinak, hogy menjen a booo amikor plate-hez áll AJ... 😛
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
én napok óta azt olvasom, hogy grandy for mauer. a bleacher reporton van erről egy jó cikk pro és kontra.ha valóban így lesz akkor sürgősen kell OF is.stero
El kéne hozni a hőzöngő Stantont Miamiból... 😊 Ja és Soria -> Texas.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
ja, Cashman jól elnavigálgat karcolgatva a luxusadó küszöböt 😊
de a korosodás és az ezzel járó sérülések nagyon csúnyán visszaüthetnek most. aztán persze lehet, hogy majd jönnek a tartalékosok és életük szezonját tolva megmentik a mundér becsületét. de igen kalandos lehet a 2013-as szezon. tényleg, valami normális catcher lesz a csapatnál vagy nekivágtok anélkül, ha már 3B és SS sincs? 😊
és a Pineda gyerekkel amúgy mi van? eltűnt a radarról...rsk
Én most már el nem tudom képzelni, hogy mit terveznek C posztra. Félek, hogy Pierzynski lesz. (Na nem mintha Napolinak örültem volna).
És igen, Mauer simán királyul festene nálunk. 😀

Jeter azt nyilatkozta, hogy tavaszra felépül, legyen úgy! Aztán ha csak picit is közelít a szezonja az ideihez, akkor már hálásak lehetünk.

Egyelőre még RF sincsen (Swisherrel állítólag nem akarnak hosszabbítani), még az is lehet, hogy épp Ross jön majd.

Kíváncsian várom a fejleményeket. 😊Darksun3
én napok óta azt olvasom, hogy grandy for mauer. a bleacher reporton van erről egy jó cikk pro és kontra.ha valóban így lesz akkor sürgősen kell OF is.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
ja, Cashman jól elnavigálgat karcolgatva a luxusadó küszöböt 😊
de a korosodás és az ezzel járó sérülések nagyon csúnyán visszaüthetnek most. aztán persze lehet, hogy majd jönnek a tartalékosok és életük szezonját tolva megmentik a mundér becsületét. de igen kalandos lehet a 2013-as szezon. tényleg, valami normális catcher lesz a csapatnál vagy nekivágtok anélkül, ha már 3B és SS sincs? 😊
és a Pineda gyerekkel amúgy mi van? eltűnt a radarról...rsk
Én most már el nem tudom képzelni, hogy mit terveznek C posztra. Félek, hogy Pierzynski lesz. (Na nem mintha Napolinak örültem volna).
És igen, Mauer simán királyul festene nálunk. 😀

Jeter azt nyilatkozta, hogy tavaszra felépül, legyen úgy! Aztán ha csak picit is közelít a szezonja az ideihez, akkor már hálásak lehetünk.

Egyelőre még RF sincsen (Swisherrel állítólag nem akarnak hosszabbítani), még az is lehet, hogy épp Ross jön majd.

Kíváncsian várom a fejleményeket. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
rsk 66
Mike Napoli -> Red Sox
3 év 39 misiBoston
Nekivaló helyre került. Bár szvsz csúnyán túl van fizetve. Megszoktuk.Vokey
Kinti oldalak szerint Cody Ross-szal nem tudni mi lesz, ezért akartak egy jó jobb kezes ütőt. Én még mindig nem igazán látom a koncepciót nálunk, de nagyon vakon mozgok még a baseball világában ahhoz, h megítéljem.Boston
@Vokey, kevesebb évre több pénz. ez így működik. Napoli 4 éves szerződésre hajtott, valamivel be kellett tömni a rést.
nem tudom mit szoktál meg, de itt nem a korábban bejáratott 6-7-8 éves FA szerződés köttetett, hanem egy 3 éves. egy akkorra pénzügyi tartalékkal rendelkező csapatnál, amiből más városban 2 csapat fizetése kijönne 😊

@Boston, nem feltétlenül egy jobbkezest, hanem egy 1B-t akartak Napoli személyében, akiért még draft picket sem kell dobni és már régen kiszemelték őt. Ross még mindig képben van RF-re. bár kétségkívül jöhetnek a jobbkezes ütők, mert a csoportellenfelek bővelkednek balos kezdődobókban 😊
a koncepció úgy tűnik kb annyi, hogy kerülni a hosszú távú $$$$$ elkötelezettséget és várni, hogy termeljen a farm. és esetleg a jövő évi piacozáshoz hagyni némi pénzügyi tartalékot.
több mint 11 éve
rsk 66
várom a nagy bejelentést, hogy Twin City kedvenc C-je mostantól a Yankeest erősíti 😊 Persze nem lesz ebből semmi, de gyanúsan nagy a csend.gdavid
 www.youtube.com/watch?v=RldXKU1jyPQ