Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
A vörös zoknisok érdeklődnek Swisher iránt. Nem örülünk...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Boldogság 2.0:
The Chicago White Sox fortified their outfield depth Wednesday by re-signing outfielder Dewayne Wise to a one-year, $700,000 contract.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Boldogság:  espn.go.com/new-york/mlb/story/_/id/8657316/hiroki-kuroda-new-york-yankees-agree-one-year-deal 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Andino sem 😊

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
M's fanok, Trayvon Robinson? Bármi extrát tud a srác?robiroboter
Nem kell M's fannek lenni ahhoz, megválaszoljuk: nem.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
M's fanok, Trayvon Robinson? Bármi extrát tud a srác?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Toronto Blue Jays to name John Gibbons manager

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Csifu 223
A Miami klubvezetésről: Jose Reyes, Mark Buehrle Promised by Marlins Management That They Wouldn’t Be Traded
robiroboter
Nyilván nem túl szép dolog ez, de gondolhatták volna, hogy nem véletlenül nem adnak no-trade clause-t Miamiban. Ha zavarta volna őket, aláírhattak volna máshova annak idején. Remélhetőleg legalább annyival "bevédték" magukat, hogy adózás utáni összeg szerepel a szerződésükben, így a készhez kapott pénzük nem változik, de ha még ez sem, akkor lehet, hogy másik ügynök után kellene nézniük. 😊
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Pár oldalas (angol nyelvű) írás Pete Rose-ról a májusi amerikai Playboyban. Olvasható, de akár le is tölthető pdf a Scribden.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
A Miami klubvezetésről: Jose Reyes, Mark Buehrle Promised by Marlins Management That They Wouldn’t Be Traded

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Tegnap MLB Networkön egy SABR-os arc az 1996-os AL MVP választáshoz hasonlította: Juan Gonzalez, 1996 AL MVP vs. Alex Rodriguez

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
nem nagyon értem én ezt az mvp szavazást. az egy dolog, hogy nálam az nl-ben posey nem mvp de megkérdezném azt a négy embert aki az al-ben troutra szavazott. náluk a triple crown kevés ahhoz, hogy vki a legjobb legyen????stero
A sabermetrikusok vannak kicsit kiakadva, itt vannak a számok (főleg WAR), amikben Trout jobb. Itt meg jó hosszan a levezetés. A matekzsenik nem értik, hogy hogyhogy a nép nem érti az egyszeregyet, és mindig bedől a home runoknak meg RBI-oknak.robiroboter
Itt pedig még több matekkal, ha esetleg érdekel valakit.Csifu
Én továbbra is a lesajnált matekosokkal tartok. Ez nem MVH (Most Valuable Hitter), hanem komplett játékos. És habár talán egy kicsivel jobb ütőéve volt Cabreranak, védekezésben és baserunningban csókolommal köszönhetne Trout idei évének. Szép sztori Miguel (tehetségét eltékozolni látszó srácból évek óta a legstabilabb ütővé érése, alkoholproblémás vonal, triple crown, stb.), de lehangoló, jó nevű újságírókat mennyire el tud vakítani mondjuk egy RBI statisztika.
Pár, elég jól alátámasztott érv az 5 leggyakoribb Cabrera 2012=MVP indoklás megcáfolásáról:  joeposnanski.blogspot.hu/2012/11/mvp-aftermath.html

több mint 11 éve
Csifu 223
nem nagyon értem én ezt az mvp szavazást. az egy dolog, hogy nálam az nl-ben posey nem mvp de megkérdezném azt a négy embert aki az al-ben troutra szavazott. náluk a triple crown kevés ahhoz, hogy vki a legjobb legyen????stero
A sabermetrikusok vannak kicsit kiakadva, itt vannak a számok (főleg WAR), amikben Trout jobb. Itt meg jó hosszan a levezetés. A matekzsenik nem értik, hogy hogyhogy a nép nem érti az egyszeregyet, és mindig bedől a home runoknak meg RBI-oknak.robiroboter
Itt pedig még több matekkal, ha esetleg érdekel valakit.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
nem nagyon értem én ezt az mvp szavazást. az egy dolog, hogy nálam az nl-ben posey nem mvp de megkérdezném azt a négy embert aki az al-ben troutra szavazott. náluk a triple crown kevés ahhoz, hogy vki a legjobb legyen????stero
A sabermetrikusok vannak kicsit kiakadva, itt vannak a számok (főleg WAR), amikben Trout jobb. Itt meg jó hosszan a levezetés. A matekzsenik nem értik, hogy hogyhogy a nép nem érti az egyszeregyet, és mindig bedől a home runoknak meg RBI-oknak.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
nem nagyon értem én ezt az mvp szavazást. az egy dolog, hogy nálam az nl-ben posey nem mvp de megkérdezném azt a négy embert aki az al-ben troutra szavazott. náluk a triple crown kevés ahhoz, hogy vki a legjobb legyen????stero
Nézd meg Trout számait, közel vannak Triple Crownhoz! Fieldingben pedig egyértelműen jobb volt, mint Cabrera. 4 szavazatot simán megért az idei teljesítménye.

A Torontóból kezd elegem lenni, remélem akkorát sülnek, mint a Marlins idén!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
nem nagyon értem én ezt az mvp szavazást. az egy dolog, hogy nálam az nl-ben posey nem mvp de megkérdezném azt a négy embert aki az al-ben troutra szavazott. náluk a triple crown kevés ahhoz, hogy vki a legjobb legyen????


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
The Cubs and C Dioner Navarro have agreed to terms on a one-year contract.


Braves host free-agent outfielder Upton
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Marlins-Blue Jays deal upsets MLB owners

Selig: Marlins trade is under review

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Torii Hunterrel (2 év/?$) nem lett gyengébb a Tigers ütősora.robiroboter
Nyaljon sót ő is és Dombrowski is.

---

Ez a Marlins-Blue Jays trade nagyon durva. De legalább a Miami tavalyi bevásárlása mintha meg se történt volna. Se Ozzie, se Buehrle, se Reyes...Mikey
konkrétan cápa


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Torii Hunter Brings Smiles, Age Defying Eye Cream to Detroit

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Torii Hunterrel (2 év/?$) nem lett gyengébb a Tigers ütősora.robiroboter
Nyaljon sót ő is és Dombrowski is.

---

Ez a Marlins-Blue Jays trade nagyon durva. De legalább a Miami tavalyi bevásárlása mintha meg se történt volna. Se Ozzie, se Buehrle, se Reyes...Mikey
Csak Zambrano. Vagy már ő sem?Shawn84
Zambranonak lejárt a szerződése. A Marlins nagyon gáz, de ezt eddig is tudhattuk.

Éjfélkor megkapja Dickey a Cy Youngot. 😊 (Kár, hogy vélhetően elcseréli majd a Mets.)
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Torii Hunterrel (2 év/?$) nem lett gyengébb a Tigers ütősora.robiroboter
Nyaljon sót ő is és Dombrowski is.

---

Ez a Marlins-Blue Jays trade nagyon durva. De legalább a Miami tavalyi bevásárlása mintha meg se történt volna. Se Ozzie, se Buehrle, se Reyes...Mikey
Csak Zambrano. Vagy már ő sem?
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Torii Hunterrel (2 év/?$) nem lett gyengébb a Tigers ütősora.robiroboter
Nyaljon sót ő is és Dombrowski is.

---

Ez a Marlins-Blue Jays trade nagyon durva. De legalább a Miami tavalyi bevásárlása mintha meg se történt volna. Se Ozzie, se Buehrle, se Reyes...
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Torii Hunterrel (2 év/?$) nem lett gyengébb a Tigers ütősora.robiroboter
Nem, a francba. Ráadásul védekezésben is jó. Egyébként 2 év, 26 millió lett.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Jeffery Loria agylágyulása számokban: How the Miami Marlins Lost Their Minds

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.