Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Mindenkinek ajánlom Posnanski-Law podcastet. Nem az a szokásos cukormázas beszélgetés, de én kedvelem ezt a stílust.Escalade
ez az?  www.sportsonearth.com/article/40148774/robiroboter
Igen, köszi. Akartam linket is mellékeli, de késő van már... 😊

több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Mindenkinek ajánlom Posnanski-Law podcastet. Nem az a szokásos cukormázas beszélgetés, de én kedvelem ezt a stílust.Escalade
ez az?  www.sportsonearth.com/article/40148774/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Mindenkinek ajánlom Posnanski-Law podcastet. Nem az a szokásos cukormázas beszélgetés, de én kedvelem ezt a stílust.

több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
According to a baseball source, the Red Sox have shown interest in free agent outfielder Torii Hunter.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
A free agent Joakim Soria is célkeresztben van jenkiföldön. Tudna tanulni Riverától.Matthew99
Sőt, AKAR is tanulni. Azt mondta az ügynökén keresztül, hogy nagyon szívesen lenne setup NY-ban. 😊 Mondjuk ha jól tudom, Cashman még nem érdeklődött iránta. 😀Darksun3
Az offseason kezdete óta nem, de előtte minden évben megkérdeztük a KC-től, hogy mi az ára egy esetleges csere esetén. Szerintem megnézzük, hogy milyen állapotban van, és ha tavaszra egészséges lehet, akkor kap egy szerződéstervezetet.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A free agent Joakim Soria is célkeresztben van jenkiföldön. Tudna tanulni Riverától.Matthew99
Sőt, AKAR is tanulni. Azt mondta az ügynökén keresztül, hogy nagyon szívesen lenne setup NY-ban. 😊 Mondjuk ha jól tudom, Cashman még nem érdeklődött iránta. 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
A free agent Joakim Soria is célkeresztben van jenkiföldön. Tudna tanulni Riverától.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
martin maradni akar a jenkiknél. AJ és napoli is a piacon van, szerintem megy.stero
Kib' kíváncsi vagyok, AJ mennyi pénzt fog érni valamelyik tulajdonosnak.

(Ezzel párhuzamosan kíváncsi vagyok, ki jön backupnak Flowers mögé.)
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
MLB Network streamet nem tudtok?robiroboter
Ha jól emlékszem stream torrent-en a BB4U csatornán non stop MLB Network volt/van. De nem biztos.Darksun3
Isten vagy: Play ball! Napi 24 órás baseball-csatorna

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
hamilton 7 évre 175 gurigát akar, ezt mi nem fogjuk megadni. stero
meglepne, ha a végén megkapná akár a 6 évet is.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
martin maradni akar a jenkiknél. AJ és napoli is a piacon van, szerintem megy.

hamilton 7 évre 175 gurigát akar, ezt mi nem fogjuk megadni. stero
Hamilton a Brewershez mondogatják, de szerintem ők se adnak neki ennyit. Meg nem sokan.
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
martin maradni akar a jenkiknél. AJ és napoli is a piacon van, szerintem megy.

hamilton 7 évre 175 gurigát akar, ezt mi nem fogjuk megadni.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Eddig Kotchman, Carmona, Sizemore, Hafner out; Aviles, Blake Wood in. Belehúztunk. 😛
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
én bírom swishert de 100 milliós fizut kért még szezon közben, ennyit viszont nem ér. ichirot inkább megtartanám és hoznék vkit swish helyére.stero
Ichiro RF, mint Swisher. Ami Nick mellett szól az a kora, semmi másban nem jobb, mint Suzuki.gdavid
Több, mint valószínű, hogy Swisher nem marad. A Yankees viszont lehet, hogy bejelentkezik Torii Hunterért.Darksun3
hunterről már beszélnek egy pár napja, be is írtam. lassú vagy 😊stero
Jaja, mostanában nem a fórumra, hanem a FB-re koncentráltam. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Az első, nem saját FA név, aki felmerült a White Sox kapcsán: Brandon McCarthy.
Ajj de jó lenne.
Kár, hogy esélye nem sok.
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
én bírom swishert de 100 milliós fizut kért még szezon közben, ennyit viszont nem ér. ichirot inkább megtartanám és hoznék vkit swish helyére.stero
Ichiro RF, mint Swisher. Ami Nick mellett szól az a kora, semmi másban nem jobb, mint Suzuki.gdavid
Több, mint valószínű, hogy Swisher nem marad. A Yankees viszont lehet, hogy bejelentkezik Torii Hunterért.Darksun3
hunterről már beszélnek egy pár napja, be is írtam. lassú vagy 😊


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
én bírom swishert de 100 milliós fizut kért még szezon közben, ennyit viszont nem ér. ichirot inkább megtartanám és hoznék vkit swish helyére.stero
Ichiro RF, mint Swisher. Ami Nick mellett szól az a kora, semmi másban nem jobb, mint Suzuki.gdavid
Több, mint valószínű, hogy Swisher nem marad. A Yankees viszont lehet, hogy bejelentkezik Torii Hunterért.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
MLB Network streamet nem tudtok?robiroboter
Ha jól emlékszem stream torrent-en a BB4U csatornán non stop MLB Network volt/van. De nem biztos.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
MLB Network streamet nem tudtok?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
én bírom swishert de 100 milliós fizut kért még szezon közben, ennyit viszont nem ér. ichirot inkább megtartanám és hoznék vkit swish helyére.stero
Ichiro RF, mint Swisher. Ami Nick mellett szól az a kora, semmi másban nem jobb, mint Suzuki.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
én bírom swishert de 100 milliós fizut kért még szezon közben, ennyit viszont nem ér. ichirot inkább megtartanám és hoznék vkit swish helyére.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Mariano visszatér jövőre 😊 Ez rövidtávon jó (persze csak, ha a szokott formáját hozza), de már két év műlva is gondunk lehet belőle. Ezzel Soriano biztosan távozik, mert nem fogunk egy setup man-nek closer fizetést adni, ráadásul ott sokkal rosszabbul is teljesít Rafael. Mauer valószínűleg jön, erre utal Martin szélnek eresztése. De, hogy első körben miért Swishert akarjuk megtartani és nem Ichirot, azt nem tudom. A Bronxban brutális számokat produkálna a kicsi japán egy egész év alatt, fieldingben pedig még mindig az egyik legjobb.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ahogy olvastam reggel a twittert, éjjel majdnem megvolt egy Haren+pénz <-> Marmol csere, csak aztán sz*r volt a palacsintában. Megnéztem volna Harent a Cubsban.marci
Azt én is, egyébként sem kedvelem túlságosan Marmolt. De mi volt az a szar? Haren nem akart jönni?Shawn84
Neki nem volt beleszólása ebbe. Vagy 1) a Cubs visszakozott Haren orvosi papírjai láttán, vagy 2) Marmol nem akart menni (neki van a szerződésében vétójog) vagy 3) csak nem tudtak megegyezni a klubok arról, hogy mennyi pénz váltson gazdát.marci
Marmol beleegyezett, ez 100%. Szinte biztosan Haren orvosijával volt a baj (nem is váltotta ki az Angels a klub opcióját, inkább kicsengették a 3,5 misit). Nagy kár, mert egyrészt jó is lehetett volna, illetve klasszikus lejáró szerződésű trade chip jövő szezonban.

több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ahogy olvastam reggel a twittert, éjjel majdnem megvolt egy Haren+pénz <-> Marmol csere, csak aztán sz*r volt a palacsintában. Megnéztem volna Harent a Cubsban.marci
Azt én is, egyébként sem kedvelem túlságosan Marmolt. De mi volt az a szar? Haren nem akart jönni?Shawn84
Neki nem volt beleszólása ebbe. Vagy 1) a Cubs visszakozott Haren orvosi papírjai láttán, vagy 2) Marmol nem akart menni (neki van a szerződésében vétójog) vagy 3) csak nem tudtak megegyezni a klubok arról, hogy mennyi pénz váltson gazdát.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Ahogy olvastam reggel a twittert, éjjel majdnem megvolt egy Haren+pénz <-> Marmol csere, csak aztán sz*r volt a palacsintában. Megnéztem volna Harent a Cubsban.marci
Azt én is, egyébként sem kedvelem túlságosan Marmolt. De mi volt az a szar? Haren nem akart jönni?