Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 948 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
OF Nate McLouth és Jamie Moyer minor league szerződést kapott. Moyer húsz éve (!) 93-95-ben volt már O's 😂

És a saga folytatódik, a harmadik generációs rigó: Ironman Cal Jr. fia 1B Ryan Ripken 20. körös amatőr (612.) draft.

Kérdés, most hogy kijött az aktuális O's Camden(pod)cast, az jutott eszembe, hallgattok-e podcastet a kedvenc csapatotok bloggereitől?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Itt megnézhetitek, de nem innen van rendelve, csak nekem nem mondják meg a pontos címet a konkurencia miatt. De egy ehhez hasonló helyről. Ezen az oldalon a mezek kinézetét érdemes elsősorban nézni. A lényeg hogy te megmondod mit akarsz aztán rákérdeznek van e raktáron, ha nincs legyártják és ennyi. Eddig nem nagyon volt olyan mez amit ne tudtak volna teljesíteni.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
akkor én kérek 5öt és egy 100asból kérek vissza (így te is vehetsz 2őt) 😉davemayer
Meg van beszélve 😊
Én is akarok majd egy szép Cubs mezt, csak még nemtom kiét.Shawn84
szerintem azért majd javítsd ki 13 ezerre 😊davemayer
Kicsit várhattál volna míg lerendeljük a sajátunkat 😀

Hol lehet megnézni, hogy mi a válaszék?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
akkor én kérek 5öt és egy 100asból kérek vissza (így te is vehetsz 2őt) 😉davemayer
Meg van beszélve 😊
Én is akarok majd egy szép Cubs mezt, csak még nemtom kiét.Shawn84
szerintem azért majd javítsd ki 13 ezerre 😊davemayer
Jobb később mint soha. Most már észrevettem, hogy mondod 😊
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Nem tudom van e érdeklődés rá, de lehet rendelni MLB mezeket az eddigi NFL mezekhez hasonlóan, jó minőségben és nagy válsztékban. Az áruk 13 Ft/darab és ebben benne van a szállítás is. Akit érdekel az írjon PM-et.Shawn84
akkor én kérek 5öt és egy 100asból kérek vissza (így te is vehetsz 2őt) 😉davemayer
Meg van beszélve 😊
Én is akarok majd egy szép Cubs mezt, csak még nemtom kiét.Shawn84
szerintem azért majd javítsd ki 13 ezerre 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Nem tudom van e érdeklődés rá, de lehet rendelni MLB mezeket az eddigi NFL mezekhez hasonlóan, jó minőségben és nagy válsztékban. Az áruk 13 Ft/darab és ebben benne van a szállítás is. Akit érdekel az írjon PM-et.Shawn84
akkor én kérek 5öt és egy 100asból kérek vissza (így te is vehetsz 2őt) 😉davemayer
Meg van beszélve 😊
Én is akarok majd egy szép Cubs mezt, csak még nemtom kiét.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Nem tudom van e érdeklődés rá, de lehet rendelni MLB mezeket az eddigi NFL mezekhez hasonlóan, jó minőségben és nagy válsztékban. Az áruk 13 Ft/darab és ebben benne van a szállítás is. Akit érdekel az írjon PM-et.Shawn84
akkor én kérek 5öt és egy 100asból kérek vissza (így te is vehetsz 2őt a borravalóból) 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Nem tudom van e érdeklődés rá, de lehet rendelni MLB mezeket az eddigi NFL mezekhez hasonlóan, jó minőségben és nagy válsztékban. Az áruk 13 ezer Ft/darab és ebben benne van a szállítás is. Akit érdekel az írjon PM-et.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 948 — no es importante
évente egy softball meccset nézek, és az ideit most éjszaka fogom letudni 😊 a harmadik, mindent eldöntő összecsapás jön az NCAA fináléban (WCWS), az Alabama és az Oklahoma párharcában, a meccset magyar idő szerint 2-től az ESPN közvetíti


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Bseball most szezon kozben van a draft?! Az hogy mukodik akkor itt?zavi27
A draft itt van legtávolabb az élvonal szintjétől, így aztán semmi/minimális a hatása az MLB-re. Azért tartják ekkor, mert mire aláírnak a csapatokhoz a draftoltak, vége a college idénynek és lehet menni játszani a farmcsapatokba. Amik egyébként eleve úgy vannak megcsinálva, hogy van 4 farmcsapat, ami egész évben megy, de a csapatonkénti másik 2-3* ilyentájt kezd csak el játszani és a draftoltak 90%-a ezekbe a csapatokba kerül majd.
* Ez csak az amerikai újonc, short-season ligákra vonatkozik. minden MLB csapatnak van 1-2 farmcsapata a dominikai vagy venezuelai nyári ligában is, bár utóbbi szerintem 1-2 év és meg fog szűnni.

A college juniorok/seniorok közül évente jó ha egy olyan srác van, aki még az adott idényben bemutatkozik a ligában (a 2011-es draftról pl. még senki nem mutatkozott be), többiekre 1-2-3 évet várni kell (ha előtte nem morzsolódnak le), nem beszélve a high schoolból érkezőkről, akik nem ritkán csak 4-5 évvel később kerülnek a nagy csapatba.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Bseball most szezon kozben van a draft?! Az hogy mukodik akkor itt?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy van e esetleg olyan csapat/személy aki(k)hez be lehetne szállni MLB.TV előfizetésbe. Sajnos egy személynek elég drága. Viszont ahogy érdeklődtem és olvasgattam még mindig nem gond, ha több ember párhuzamosan akár teljesen más meccset is néz. 3 főig biztos de szerintem 4 sem lenne gond.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
ha minden jól megy Gardner vasárnap visszatérhet a Debts ellenJoci
Ideje már, hogy kedvenc játékosom visszatérjen. A másiknak sincs már sok napja a DL-en, Robertsonnak már csak 8-9 nap kell 😊

Közben Andy rendesen osztja a Tampát, Martin meg vágott egy Grand Slam-et 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ha minden jól megy Gardner vasárnap visszatérhet a Debts ellen


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Tribe:
#1: Texas A&M outfielder Tyler Naquin 15th overall..
#2: high school RHP Mitch Brown..
#3: high school RHP Kieran Lovegrove..
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Courtney Hawkins, egy HS outfielder lett belőle. Na ennyit a várakozásokról.

Eddigi legsemmitmondóbb bejegyzésem is megszületett a Rays elleni sweep és a M's elleni 2-1 után:
Hot Sox
De hát nem mehet mindig. Még ez sem.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Ja, jól jönne egy Chris Sale-hez hasonlóan gyorsan bevethető pitcher, ha már 13. pick.
Ennek a Zimmer, Stratton, Wacha, Heaney, Stroman ötösnek utána nézek, nagyon úgy fest, közülük kerül(het) ki a szerencsés.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Délután olvastam a BP és a BA mockjait és már teljesen rá vagyok izgulva a draftra. 😀
BP: http://www.baseballprospectus.com/article.php?articleid=17238
BA: http://www.baseballamerica.com/today/draft/mock-draft/2012/2613500.html
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
mintha JV és Hughes egymás bőrébe bújtak volna úgy dobtak a mai meccsenJoci
Hughes bőrébe egyre többen beleférnek. Nem tudom, hogy mivel etetik, de az elmúlt két évben, ránézésre hízott vagy 15 kg-ot. Ma meg alig hittem a szememnek a CG-je alatt, persze a szokásos HR-ját megkapta 😊gdavid
Most Consecutive Starts Allowing HR
Yankees Live Ball Era
1986 Dennis Rasmussen 14
2012 Phil Hughes 11<-
1994 Jim Abbott 11
1995 Jack McDowell 10
1983 Ron Guidry 10


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
http://www.baseball-reference.com/leagues/MLB/2012-misc.shtmlMikey
Köszi szépen!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
http://www.baseball-reference.com/leagues/MLB/2012-misc.shtml
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Átlagnézőszámokról, egyáltalán melyik csapatnak hányan nézik a hazai meccseit, van valami szezonköbeni, folyamatos statisztika?
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
mintha JV és Hughes egymás bőrébe bújtak volna úgy dobtak a mai meccsenJoci
Hughes bőrébe egyre többen beleférnek. Nem tudom, hogy mivel etetik, de az elmúlt két évben, ránézésre hízott vagy 15 kg-ot. Ma meg alig hittem a szememnek a CG-je alatt, persze a szokásos HR-ját megkapta 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
mintha JV és Hughes egymás bőrébe bújtak volna úgy dobtak a mai meccsen


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Csak a szokásos: az O's bekapott runjainak 35-40%-át a hatodik inningben kapja. Ma éppen négyet osztott a Rays rally. 8:2 oda. 😛

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.