Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 948 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
JV 2008. aug. valahány óta nem kapott ki 3x egymás után.most úgy néz ki hogy ez sikerülni fog neki ma


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
arra is kíváncsi lennék hogy ez hányadik DP-je volt Jeternek idénJoci
Hetedik vagy nyolcadik. Ebben tízzel, holtversenyben második Cabrera és Fielder. Mauer vezet tizennéggyel.

És közben A-Rod 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Meccs előtt ki volt írva, hogy Jeter jól üt JV ellen. Ki is küldte a bogyót 😊 Azért remélem, hogy Grandy és Cano esetében nem fog bejönni a statisztika.gdavid
27. career leadoff homerja a Kapitánynak. ez a RISP viszont eddig katasztrófa :/Joci
Tegnap 26. volt a Yankees a RISP tekintetében. Szerintem ez tovább romlott. Meg is nézem gyorsan, 0,222 és 26-27. hely, a Tigers 5., 0,281.gdavid
arra is kíváncsi lennék hogy ez hányadik DP-je volt Jeternek idén


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Meccs előtt ki volt írva, hogy Jeter jól üt JV ellen. Ki is küldte a bogyót 😊 Azért remélem, hogy Grandy és Cano esetében nem fog bejönni a statisztika.gdavid
27. career leadoff homerja a Kapitánynak. ez a RISP viszont eddig katasztrófa :/Joci
Tegnap 26. volt a Yankees a RISP tekintetében. Szerintem ez tovább romlott. Meg is nézem gyorsan, 0,222 és 26-27. hely, a Tigers 5., 0,281.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Meccs előtt ki volt írva, hogy Jeter jól üt JV ellen. Ki is küldte a bogyót 😊 Azért remélem, hogy Grandy és Cano esetében nem fog bejönni a statisztika.gdavid
27. career leadoff homerja a Kapitánynak. ez a RISP viszont eddig katasztrófa :/


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Meccs előtt ki volt írva, hogy Jeter jól üt JV ellen. Ki is küldte a bogyót 😊 Azért remélem, hogy Grandy és Cano esetében nem fog bejönni a statisztika.gdavid
Meg is zavarta Verlandert mert utána két walk jött. Aztán persze Cano K.Matthew99
Csak sajnos tudom, hogy ma Hughes dob, nincs az az előny, amit ne lenne képes leadni 😕

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Meccs előtt ki volt írva, hogy Jeter jól üt JV ellen. Ki is küldte a bogyót 😊 Azért remélem, hogy Grandy és Cano esetében nem fog bejönni a statisztika.gdavid
Meg is zavarta Verlandert mert utána két walk jött. Aztán persze Cano K.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Meccs előtt ki volt írva, hogy Jeter jól üt JV ellen. Ki is küldte a bogyót 😊 Azért remélem, hogy Grandy és Cano esetében nem fog bejönni a statisztika.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
megvolt Magglio retirement ceremonyja a Comericában a Tigers-Yankees előtt,meg is kapta a végén a standing ovationt a közönségtől 😊

most pedig jöhet a meccs,JV vs Hughes


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Néhány gondolat a szezon harmadánál járva:

http://denversports.blog.hu/2012/06/03/rockies_feltamadasban_bizva


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ú kössz. Akkor changeup lesz az, amit láttam.civilmanu
Illetve az olyan dobások, ami olyasmi az ütő szemének, mint egy fastball, de lassabb és még a végén esetleg elmozog valamerre (le vagy le és oldalra) azokat összefoglalóan offspeed pitcheknek hívják. Changeup, splitter, circle change, forkball (ezt mondjuk sokan már nem dobják MLB-ben), más most nem ugrik be.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Pár hete beszéltem Short barátommal és azt mondta, hogy ha június elején még vezetitek a csoportot akkor Vác főutcáján fog mezítelenül (vagy kisgatyában erre nem emlékszem pontosan) szaladgálni. A mázlista 😀Fucu
Elején vagy elsején? Mert ma újra az AL East élén (TB-jel együtt persze) 😛robiroboter
szerintem elsején 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
és omir santos nyeri meg,aki előtte szét retardkodta az agyát,ezt se gondoltam volna,jó meccs volt.
papagrande viszont tragédia


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
elég jó meccs van Detroitban,és hol van még a vége... 😊Joci
Meg Oklahoma City-ben és New Jersey-ben is 😊 Melós dolog egyszerre 3 meccset nézni.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
elég jó meccs van Detroitban,és hol van még a vége... 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Pár hete beszéltem Short barátommal és azt mondta, hogy ha június elején még vezetitek a csoportot akkor Vác főutcáján fog mezítelenül (vagy kisgatyában erre nem emlékszem pontosan) szaladgálni. A mázlista 😀Fucu
Elején vagy elsején? Mert ma újra az AL East élén (TB-jel együtt persze) 😛

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Dickey:"I'll leave the no-hitters for the younger." nekem is elég, ha csak 0-ra hozza a meccseit 😊 Meccs közben említették, akár az All-star meccsen is kezdő lehetne 😊

Go Jets!
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Dickey 7 inning, 74 pitch. Mi a rekord (legkevesebb pitch/inning vagy mi)?civilmanu
Fewest Pitches in a Complete Game: 58 pitches by Boston Braves starter Red Barrett, August 10, 1944, against the Cincinatti Reds.

illetve 12 dobásfajta sebességgel, iránnyal, stb. infografikánrobiroboter
Ú kössz. Akkor changeup lesz az, amit láttam.

Go Jets!
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Dickey 7 inning, 74 pitch. Mi a rekord (legkevesebb pitch/inning vagy mi)?civilmanu
Fewest Pitches in a Complete Game: 58 pitches by Boston Braves starter Red Barrett, August 10, 1944, against the Cincinatti Reds.

illetve 12 dobásfajta sebességgel, iránnyal, stb. infografikán

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Dickey 7 inning, 74 pitch. Mi a rekord (legkevesebb pitch/inning vagy mi)?

Go Jets!
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Hogy hívják azt a labdát, ami egyenes, pörög, de lassú (~70 mph)?
(Én sima "dobás"-nak hívnám 😊 )

Go Jets!
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Ichiro 2 AB, 2 HR.

?!Mikey
gyanús hogy nem akar alázni,remélem fetomy megerősít


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Ichiro 2 AB, 2 HR.

?!
több mint 12 éve
rsk 66
Mets no-hitter 😀jjncaa
Mivel csak 4-5 éve vagyok drukker, annyira nem aggaszt a no-hitter, de tényleg megdöbbentő mennyi sztár (Seaver, Doc, Nolan Ryan) és kevésbé sztár dobott no-hittert miután más csapatba került. 😊marci
Fuckyeah!!!!marci
@PeteAbe twit: Nick Punto just doubled in a run. The no-hitter by the Mets is now the second most unlikely event of this week

😛
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
@Fucu: blogra kommentbe, plz, hadd örüljenek a pozitív visszacstolásnak 😉

Baltimoreban ébredünk: L6 streak -> pocsék starting pitching + néma offenserobiroboter
Megtörtént 😊

Pár hete beszéltem Short barátommal és azt mondta, hogy ha június elején még vezetitek a csoportot akkor Vác főutcáján fog mezítelenül (vagy kisgatyában erre nem emlékszem pontosan) szaladgálni. A mázlista 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter