Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

EB 2024 - eredményközvetítő

19 feliratkozó

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 002 — "Montoya por favor!"
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
tudnának szépen játszani, ha akarnak.
slowmotion
Sok csapat tudna.
Az angolok pl. most is azonnal kiegyenlítettek, amikor hátrányba kerültek, Svájc ellen is.
Azonnal magasabb szintre kapcsoltak, amikor látták, hogy a szokásos bullshit nem lesz elég.
Csak alapjáraton nem akarnak.

De ez a mai futball, ez van.
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 733 — Poloska confirmed
Döntő előtt céges tippligában kökemény 1 pont az elönyöm
DennisBergkamp-hoz képest 😀
zacknorb
Nekem is a MU szurkoló kollégámmal szemben, akivel állandóan szétszívjuk egymás vérét 😃 presztízsmeccs!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
A kanadain a 11-rol beszeltek most. 2-2 lett akik azt mondtak hogy nem 11 azok azt mondjak hogy ertik, es a palyan szabalytalan, de a 16-oson belul magasabbnak kellene lenni a kuszobnek.
no
ugyan már, a tizenhatoson belül kevésbé sérülnek a játékosok? csak a mezőnyben van elásva kriptonit?
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Mondjuk ma jobbak voltak az angolok de azért ezt a bírói és var csapatot meg köszönhetik. Tizi jogos volt de a hasonló dolgokat ezen az Eb-n elengedtek. Azonban az bírói hiba h a második gol előtt úgy került az angolokhoz a labda h a semmire fújt egy holland támadót.
csebi
az összes bíró lefújja, és általában kifelé, ha dőlnek a tizenhatoson belül. nem jó ítélet, de más bíróval is ez lett volna.

1. Érdekes döntő lesz, mert mindkét csapat szereti irányítani a játékot, de csak egy labda lesz 😊 Nem akarok átélni még egyszer egy 1998-at, ahol a legszebb focit játszó brazilokat leiskolázták az addig hót szar franciák
2. Megjegyzem a németek is lehettek volna itt, de ők inkább sportszerűek voltak. Hát tessék. Aki szép focit játszott, spanyol, német, portugál. Persze mind egy ágon. Ez a másik ág röhej kategória volt.
NB2
Portugál szép foci?
zacknorb
tudnának szépen játszani, ha akarnak.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Nyugtassatok meg: ha Anglia megnyeri az EB-t, akkor Southgate, ugye, marad?
nagylaza, főpohárnok
Szerződése le fog járni év végén jelenlegi állapotban
zacknorb
Most látom, hogy Deschamps marad a vébéig. Csodás.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 642 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
1. Érdekes döntő lesz, mert mindkét csapat szereti irányítani a játékot, de csak egy labda lesz 😊 Nem akarok átélni még egyszer egy 1998-at, ahol a legszebb focit játszó brazilokat leiskolázták az addig hót szar franciák
2. Megjegyzem a németek is lehettek volna itt, de ők inkább sportszerűek voltak. Hát tessék. Aki szép focit játszott, spanyol, német, portugál. Persze mind egy ágon. Ez a másik ág röhej kategória volt.
NB2
Portugál szép foci?
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 642 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Nyugtassatok meg: ha Anglia megnyeri az EB-t, akkor Southgate, ugye, marad?
nagylaza, főpohárnok
Szerződése le fog járni év végén jelenlegi állapotban
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 842 — Dr Kongó fan
1. Érdekes döntő lesz, mert mindkét csapat szereti irányítani a játékot, de csak egy labda lesz 😊 Nem akarok átélni még egyszer egy 1998-at, ahol a legszebb focit játszó brazilokat leiskolázták az addig hót szar franciák
2. Megjegyzem a németek is lehettek volna itt, de ők inkább sportszerűek voltak. Hát tessék. Aki szép focit játszott, spanyol, német, portugál. Persze mind egy ágon. Ez a másik ág röhej kategória volt.
NB2
Osztrákok ezen az ágon voltak!!! 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 642 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Döntő előtt céges tippligában kökemény 1 pont az elönyöm
DennisBergkamp-hoz képest 😀
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Nyugtassatok meg: ha Anglia megnyeri az EB-t, akkor Southgate, ugye, marad?
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 034 — nabege2@yahoo.com
1. Érdekes döntő lesz, mert mindkét csapat szereti irányítani a játékot, de csak egy labda lesz 😊 Nem akarok átélni még egyszer egy 1998-at, ahol a legszebb focit játszó brazilokat leiskolázták az addig hót szar franciák
2. Megjegyzem a németek is lehettek volna itt, de ők inkább sportszerűek voltak. Hát tessék. Aki szép focit játszott, spanyol, német, portugál. Persze mind egy ágon. Ez a másik ág röhej kategória volt.
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Az aranylabda téma fölösleges, az már egy hitelétvesztett szar volt 10 éve is kb. PR értéktől függ, hogy éppen kinek kell kapnia.
shagi0206
Tehat ki kapja? A kinek kene kapni beszelgetes sokkal egyszerubb lenne😀

Szerkesztette: JéBé
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Mai nap végszóra:

 www.youtube.com/watch?v=I-nlBOBwu8M
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Az aranylabda téma fölösleges, az már egy hitelétvesztett szar volt 10 éve is kb. PR értéktől függ, hogy éppen kinek kell kapnia.
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 8 886
A kanadain a 11-rol beszeltek most. 2-2 lett akik azt mondtak hogy nem 11 azok azt mondjak hogy ertik, es a palyan szabalytalan, de a 16-oson belul magasabbnak kellene lenni a kuszobnek.
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 352 — WHO DAT!!!!
Nem tudom eddig kérdés volt e, de ha esetleg az angolok behúzzák valahogy a döntőt, akkor szinte 100% a Bellingham aranylabda
kapitnono
Pont azt beszeltuk hogyha ma kiesnek kinek kene kapni es ilyen Carvajal / Lautano szintekig jutottunk😀
JéBé
Rodri, de egy hatosnak a Cityből nem fogják odaadni
zacknorb
Pont tegnap írták össze hogy jelenleg ki hogy áll, és Rodri asszem a 4. volt a rangsorban. Nyilván egy eb győzelem dobna azért rajta

 www.goal.com/en-gb/lists/ballon-dor-2024-power-rankings/blt64e16da6b8170bb7#csbbf5ef36fc21b81d


több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Nem tudom eddig kérdés volt e, de ha esetleg az angolok behúzzák valahogy a döntőt, akkor szinte 100% a Bellingham aranylabda
kapitnono
Pont azt beszeltuk hogyha ma kiesnek kinek kene kapni es ilyen Carvajal / Lautano szintekig jutottunk😀
JéBé
Várjuk meg ki nyeri a Copát, vagy esetleg az olimpiát(?)
Igor
Messi as usual
warr_b
Nem is lehet kérdés, hagyjuk már, még visszavonultan is fog kapni
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Utálom ezt a sportot basszameg
Hanni
Ha ez a bagázs tényleg trófeát kap az antifutballért, akkor én is kiábrándulok egy időre.
Kampman
Senki nincs akadályozva benne, hogy móresre tanítsa őket. Ha ők gyengék, akkor kik ellen játszanak? ⚽️
ozibozi
Nem vagyok én oda a konkurenciájuktól sem, az angolok nem egy "out of place" rendhagyó társaság, csak tökéletesítik a korszellemet.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 642 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Mennyire is volt gyenge a holland játék az angolok kapuja előtt
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 361 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem tudom eddig kérdés volt e, de ha esetleg az angolok behúzzák valahogy a döntőt, akkor szinte 100% a Bellingham aranylabda
kapitnono
Pont azt beszeltuk hogyha ma kiesnek kinek kene kapni es ilyen Carvajal / Lautano szintekig jutottunk😀
JéBé
Várjuk meg ki nyeri a Copát, vagy esetleg az olimpiát(?)
Igor
Messi as usual


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 642 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Nem tudom eddig kérdés volt e, de ha esetleg az angolok behúzzák valahogy a döntőt, akkor szinte 100% a Bellingham aranylabda
kapitnono
Pont azt beszeltuk hogyha ma kiesnek kinek kene kapni es ilyen Carvajal / Lautano szintekig jutottunk😀
JéBé
Rodri, de egy hatosnak a Cityből nem fogják odaadni
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Nem tudom eddig kérdés volt e, de ha esetleg az angolok behúzzák valahogy a döntőt, akkor szinte 100% a Bellingham aranylabda
kapitnono
Pont azt beszeltuk hogyha ma kiesnek kinek kene kapni es ilyen Carvajal / Lautano szintekig jutottunk😀
JéBé
Joselu?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 842 — Dr Kongó fan
Nem tudom eddig kérdés volt e, de ha esetleg az angolok behúzzák valahogy a döntőt, akkor szinte 100% a Bellingham aranylabda
kapitnono
Pont azt beszeltuk hogyha ma kiesnek kinek kene kapni es ilyen Carvajal / Lautano szintekig jutottunk😀
JéBé
Várjuk meg ki nyeri a Copát, vagy esetleg az olimpiát(?)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Nem tudom eddig kérdés volt e, de ha esetleg az angolok behúzzák valahogy a döntőt, akkor szinte 100% a Bellingham aranylabda
kapitnono
Pont azt beszeltuk hogyha ma kiesnek kinek kene kapni es ilyen Carvajal / Lautano szintekig jutottunk😀
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 642 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Nem tudom eddig kérdés volt e, de ha esetleg az angolok behúzzák valahogy a döntőt, akkor szinte 100% a Bellingham aranylabda
kapitnono
Már a Vini kisárgázza magát a sorsdöntő meccsnél eléggé esélyessé lépett elő.