NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 184 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az eddigi csoportmeccsek alapján 2-0-ra kéne nyerni Svájcnak.
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 399 — Слава Україні! Героям слава!
Jo rakkolós kis meccs lesz ez.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 502 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Come on, Scotland! 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 675 — "Grammar maci"
Nem tudok ennyit visszaolvasni, de miért lett volna szabálytalan az első gól? Semmilyen fault nem volt 😃😃😃
- JC6
Ok, király vagy.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
Nem tudok ennyit visszaolvasni, de miért lett volna szabálytalan az első gól? Semmilyen fault nem volt 😃😃😃
- JC6
Ajajj készülj

2 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 724
Nem tudok ennyit visszaolvasni, de miért lett volna szabálytalan az első gól? Semmilyen fault nem volt 😃😃😃
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 675 — "Grammar maci"
Mit nyilatkozott Szobi? lemaradtam
gamerkr
Ezt

Meg ezt

iktriad
Ügyesen kihagyták amikor arról beszélt hogy túlvállalták magukat és reálisabb célokról kellett volna beszélni - és itt az önellentmondás, ugyanis korábban ő beszélt többször is nyári csodáról, meg hasonlókról.
Amivel amúgy semmi probléma nincs, csak nem kell ilyet mondani most utána mert visszaüt.
Jobb lett volna ha a svájciak ellen elvesztegetett esélyre hegyezi ki a mondandóját.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 009 — Kinek mit intézett a kormánya
Mit nyilatkozott Szobi? lemaradtam
gamerkr
Ami abból kimaradt:
Marhára ne vegyük fixnek a 3 pontot, és hogy igen, valszeg nagyon bele lettek lovallva saját maguk és mindenki más által is a magas elvárásokba
zacknorb
Mintha mondott volna valamit ott a szurkolók között állva, nem is olyan rég…
- JC6
Épp ezért írtam hogy saját maguk által is
Ez nekem egy hiba elismerése, felnőttes dolog (lehet érte támadni)
2 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 724
Mit nyilatkozott Szobi? lemaradtam
gamerkr
Ami abból kimaradt:
Marhára ne vegyük fixnek a 3 pontot, és hogy igen, valszeg nagyon bele lettek lovallva saját maguk és mindenki más által is a magas elvárásokba
zacknorb
Mintha mondott volna valamit ott a szurkolók között állva, nem is olyan rég…
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 009 — Kinek mit intézett a kormánya
Mit nyilatkozott Szobi? lemaradtam
gamerkr
Ami abból kimaradt:
Marhára ne vegyük fixnek a 3 pontot, és hogy igen, valszeg nagyon bele lettek lovallva saját maguk és mindenki más által is a magas elvárásokba
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mit nyilatkozott Szobi? lemaradtam
gamerkr
Ezt

Meg ezt
2 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 10 515 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Mit nyilatkozott Szobi? lemaradtam

2 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 675 — "Grammar maci"
Lehet én vagyok hülye de biztos hogy számítani fog a gólarány? 4 3.helyezett továbbjut, nem biztos hogy rajtunk kívül lesz még 4 minimum 3 pontos (ha nyerünk)
davemayer
Eddig a legrosszabb csoport harmadik helyes továbbjutó az 3 pontos és 0 vagy -1es gólkülönbség volt.
Sixo
Eddig, de alakulhat úgy hogy a sima 3 pont is elég lehet.
Én a jelen állás szerint jobban örülnék egy svájci győzelemnek, több sansz van a 3.helyre mint hogy a körbeverés nekünk jó legyen.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 803
Tessék, Guatemalának -10-es gólkülönbséggel is sikerült, nincs itt veszve semmi

 en.wikipedia.org/wiki/2011_FIFA_U-20_World_Cup#Ranking_of_third-placed_teams
Kampman
Ez a 2011-es ifi VB hozott még egy fantasztikus csapatteljesítményt, az angolok három 0-0-ás döntetlennel továbbjutottak, majd a nyolcaddöntőben kikaptak 1-0-ra.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 696 — LIGHTS OUT!
Tessék, Guatemalának -10-es gólkülönbséggel is sikerült, nincs itt veszve semmi

 en.wikipedia.org/wiki/2011_FIFA_U-20_World_Cup#Ranking_of_third-placed_teams
Kampman
Gyönyörű példa, 5-0ás és egy 6-0ás vereség után is tovább lehet menni,

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 803
Tessék, Guatemalának -10-es gólkülönbséggel is sikerült, nincs itt veszve semmi

 en.wikipedia.org/wiki/2011_FIFA_U-20_World_Cup#Ranking_of_third-placed_teams
2 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 801
1,92 a svájci győzelem az unibetnél!
valamiről lemaradtam?
Klaci79
lehet nem fogják a svájciak annyira odatenni magukat most.
deyell
Pedig meg is lenne a továbbjutás…
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 803
Ezekből lehet kiindulni, de tényleg csak kiindulási alap, nem fog így konkrétan megismétlődni nyilván

 en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Euro_2016#Ranking_of_third-placed_teams
 en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Euro_2020#Ranking_of_third-placed_teams

Illetve még az 1994-es vb volt ilyen, 24 csapatos torna, 16 továbbjutóval, 3 pontot érő győzelemmel

 en.wikipedia.org/wiki/1994_FIFA_World_Cup#Ranking_of_third-placed_teams
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 803
Fejleszd a matekod. A magyar válogatott az élethosszig tartó tanulás szolgálatában.
Tactful Cactus
15-20 évvel ezelőtt ez úgy nézett ki, hogy 4-5 fordulóval a selejtezősorozat vége előtt voltak a mostaninál sokkal agyamentebb számolgatások, szóval fejlődünk, tényleg.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 696 — LIGHTS OUT!
Nem lenne jobb nekünk egy svájci győzelem most?
davemayer
Akkor fixen kéne egy 4 gólos győzelem tőlünk. Ha 2-vel nyernek a skótok, akkor ha mi elég ha 3al verjük a skótokat. De kb tökmind1.
Sixo
Mi a faszért kellene?
Sokkal valószínűbb kettő, max. 2 pontos csoportharmadik, mint egy 4 gólos win
zacknorb
Azt tudom írni amit eggyel fentebb tettem. Nem néztem, hogy most, hogy állnak. Olvastam róla statisztikát, hogy eddig a legrosszabb csoport harmadik továbbjutáshoz 3 pont és 0 körüli gólkülönbség kellett, ehhez viszonyítottam.

2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 526
Fejleszd a matekod. A magyar válogatott az élethosszig tartó tanulás szolgálatában.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 017 — The Mathematician
Lehet én vagyok hülye de biztos hogy számítani fog a gólarány? 4 3.helyezett továbbjut, nem biztos hogy rajtunk kívül lesz még 4 minimum 3 pontos (ha nyerünk)
davemayer
ha lesz akkor számít
ha a lengyel-osztrák X
vagy a szerb-szlovén akkor jók lehetünk 3 ponttal is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 009 — Kinek mit intézett a kormánya
Lehet én vagyok hülye de biztos hogy számítani fog a gólarány? 4 3.helyezett továbbjut, nem biztos hogy rajtunk kívül lesz még 4 minimum 3 pontos (ha nyerünk)
davemayer
Számolgatni lehet, így rögtön sokat fog számítani pl. a grúz-cseh és a belga-ukrán meccs, de gondolom még sok más is.
Kampman
Ez a délutáni X pont ezért volt jó pl
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 696 — LIGHTS OUT!
Lehet én vagyok hülye de biztos hogy számítani fog a gólarány? 4 3.helyezett továbbjut, nem biztos hogy rajtunk kívül lesz még 4 minimum 3 pontos (ha nyerünk)
davemayer
Eddig a legrosszabb csoport harmadik helyes továbbjutó az 3 pontos és 0 vagy -1es gólkülönbség volt.

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 009 — Kinek mit intézett a kormánya
Nem lenne jobb nekünk egy svájci győzelem most?
davemayer
Akkor fixen kéne egy 4 gólos győzelem tőlünk. Ha 2-vel nyernek a skótok, akkor ha mi elég ha 3al verjük a skótokat. De kb tökmind1.
Sixo
Mi a faszért kellene?
Sokkal valószínűbb kettő, max. 2 pontos csoportharmadik, mint egy 4 gólos win