Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 953
Németországot még mindig nem húztátok ki a fejlécben
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 516 — Colts Fan
Ez így előre azért meredek tőlük 😀:

 twitter.com/FoxSportsBrasil/status/1012000729010180098?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.nemzetisport.hu%2Ffoci-vb-2018-elo
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 533 — nabege2@yahoo.com
Sorozatban a 3. vb-n esik ki a címvédő a csoportban
Kampman
És ott vannak még a 2002-es franciák is. Ebben az évezredben nem nagyon megy az európai címvédőknek.

Előre félek, mit művelnek az angolok így 2022-ben
Wyatt
2023-ban lesz rugby world cup 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sorozatban a 3. vb-n esik ki a címvédő a csoportban
Kampman
És ott vannak még a 2002-es franciák is. Ebben az évezredben nem nagyon megy az európai címvédőknek.

Előre félek, mit művelnek az angolok így 2022-ben

több mint 6 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Mondjuk a franciák ugyanilyen tötymörgéssel mentek tovább😕
NB2
Ott azért van bőven kreatív ember elöl, aki bármikor tud villanni. A németektől ki az, aki meg tud legalább egy normális cselt csinálni?
gabokocka
Özil, amikor éppen a havonta 1 nem szarom telibe meccsét tolja.
Sebii
Özil ?? Ma.volt.1-2 jó mozdulata. Amúgy egy raklap érthetetlenség számomra, hogy mit láttak benne bármikor.
kishaszi
Igen, a fazon bármit megcsinál a labdával, de olyan szinten leszarja az egészet hogy hihetetlen.
Sebii
Nem tudom. Sose értettem a.palit. Az látszott mindig, hogy nem ügyetlen, de valahogy mintha mégsem az ő sportja lenne a foci. Sose tudtam megfejteni az okát.
kishaszi
amióta elküldték madridból azóta szarja le kb
gordon
Nálunk azért még jó első 3 évet tolt, PL gólpasszkirály lett (talán európai is de erre nem esküdnék). Remélem Emery gatyába rázza, de igazából nem sírnék ha elküldenék.

Szerkesztette: Sebii
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Mondjuk a franciák ugyanilyen tötymörgéssel mentek tovább😕
NB2
Ott azért van bőven kreatív ember elöl, aki bármikor tud villanni. A németektől ki az, aki meg tud legalább egy normális cselt csinálni?
gabokocka
Özil, amikor éppen a havonta 1 nem szarom telibe meccsét tolja.
Sebii
Özil ?? Ma.volt.1-2 jó mozdulata. Amúgy egy raklap érthetetlenség számomra, hogy mit láttak benne bármikor.
kishaszi
Igen, a fazon bármit megcsinál a labdával, de olyan szinten leszarja az egészet hogy hihetetlen.
Sebii
Nem tudom. Sose értettem a.palit. Az látszott mindig, hogy nem ügyetlen, de valahogy mintha mégsem az ő sportja lenne a foci. Sose tudtam megfejteni az okát.
kishaszi
amióta elküldték madridból azóta szarja le kb
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 533 — nabege2@yahoo.com
mexi srác 13 mp alatt kapott sárgát 😊
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 686 — a new hope (again)
Werner mit csinál még a pályán? Mit keres egyáltalán a VB-n?...
iktriad
Már akkor megpecsételődött a sorsa mikor 1/1nek draftoltam a fantasy csapatomba...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 516 — Colts Fan
Hummels b+, Ezresem volt a fejes gólodon, 14es oddsszal. 😕

( Utolsó 5 percben a Son gól jött,15ös oddson😊 )

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 564 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Én végig azt vártam, hogy mikor mákolnak be valamit, mert a Németeknek úgyis jön valami.
De szerencsére nem.

több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mondjuk a franciák ugyanilyen tötymörgéssel mentek tovább😕
NB2
Ott azért van bőven kreatív ember elöl, aki bármikor tud villanni. A németektől ki az, aki meg tud legalább egy normális cselt csinálni?
gabokocka
Özil, amikor éppen a havonta 1 nem szarom telibe meccsét tolja.
Sebii
Özil ?? Ma.volt.1-2 jó mozdulata. Amúgy egy raklap érthetetlenség számomra, hogy mit láttak benne bármikor.
kishaszi
Igen, a fazon bármit megcsinál a labdával, de olyan szinten leszarja az egészet hogy hihetetlen.
Sebii
Nem tudom. Sose értettem a.palit. Az látszott mindig, hogy nem ügyetlen, de valahogy mintha mégsem az ő sportja lenne a foci. Sose tudtam megfejteni az okát.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 666
És megint +1 a videónak...ha az nincs, lehet végül német 1-0 van
Chargers LT
Na ez nagyon igaz.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk a franciák ugyanilyen tötymörgéssel mentek tovább😕
NB2
Ott azért van bőven kreatív ember elöl, aki bármikor tud villanni. A németektől ki az, aki meg tud legalább egy normális cselt csinálni?
gabokocka
Kimmich.
Igor
Na tőle sem voltam elragadtatva...
iktriad
Majdnem azt írtam be h Neuer a cselezőgép amúgy... 😀

Uccsó 25 percet néztem, jobb volt mindenkinél. Werner gyalázat, Özil mindig rosszfele indult, Gomez kb mindig bebújt a koreaiak mögé (pedig tőle ez aztán pláne nagy kunszt), Müller főleg kiabált, de labdába nem nagyon ért, Kroos és Reus meg csak simán súlytalan volt.

Na jó, Hummi jó volt védelemben... de támadásban?
Igor
Korrekt elemzés. Szegény Reus is eltűnt ma a rengetegben, Hummels meg abból látszik, hogy nincs formában, hogy 4 éve 2-t fejelt volna a végén, most mindkettőt kihagyta.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
És megint +1 a videónak...ha az nincs, lehet végül német 1-0 van

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Mondjuk a franciák ugyanilyen tötymörgéssel mentek tovább😕
NB2
Ott azért van bőven kreatív ember elöl, aki bármikor tud villanni. A németektől ki az, aki meg tud legalább egy normális cselt csinálni?
gabokocka
Özil, amikor éppen a havonta 1 nem szarom telibe meccsét tolja.
Sebii
Özil ?? Ma.volt.1-2 jó mozdulata. Amúgy egy raklap érthetetlenség számomra, hogy mit láttak benne bármikor.
kishaszi
Igen, a fazon bármit megcsinál a labdával, de olyan szinten leszarja az egészet hogy hihetetlen.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Mondjuk a franciák ugyanilyen tötymörgéssel mentek tovább😕
NB2
Ott azért van bőven kreatív ember elöl, aki bármikor tud villanni. A németektől ki az, aki meg tud legalább egy normális cselt csinálni?
gabokocka
Kimmich.
Igor
Na tőle sem voltam elragadtatva...
iktriad
Majdnem azt írtam be h Neuer a cselezőgép amúgy... 😀

Uccsó 25 percet néztem, jobb volt mindenkinél. Werner gyalázat, Özil mindig rosszfele indult, Gomez kb mindig bebújt a koreaiak mögé (pedig tőle ez aztán pláne nagy kunszt), Müller főleg kiabált, de labdába nem nagyon ért, Kroos és Reus meg csak simán súlytalan volt.

Na jó, Hummi jó volt védelemben... de támadásban?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/GaryLineker/status/1012001314094682112
Tony Adams
Szittem vmi frappáncsabb leszen.
Már Gary se a régi.
kishaszi
Még ő is sokkban van. Hogy tőbbé nem lesz releváns. 😊
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mondjuk a franciák ugyanilyen tötymörgéssel mentek tovább😕
NB2
Ott azért van bőven kreatív ember elöl, aki bármikor tud villanni. A németektől ki az, aki meg tud legalább egy normális cselt csinálni?
gabokocka
Özil, amikor éppen a havonta 1 nem szarom telibe meccsét tolja.
Sebii
Özil ?? Ma.volt.1-2 jó mozdulata. Amúgy egy raklap érthetetlenség számomra, hogy mit láttak benne bármikor.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 564 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Dojcsland, Dojcsland Under Alles 😊
De tetszik 😊

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 953
Sorozatban a 3. vb-n esik ki a címvédő a csoportban
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 666
Sané meg most valamelyik kocsmában röhög.
Coolearie
Én is azt tenném. Mind2 meccsen kifejtettem a véleményem arról, hogy nem kapott behívót sem a válogatottba, nem hogy játéklehetőséget. Hasonló lett volna az Icardi sztori, de bemákolták a továbbjutást.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 twitter.com/GaryLineker/status/1012001314094682112
Tony Adams
Szittem vmi frappáncsabb leszen.
Már Gary se a régi.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 922 — Packers Suicide Squad
Na ez az első 2 meccs bedöntötte a mixek 90%-át 😀
Baggio vajon feltette a házat a németekre? 😀
Chargers LT
ugyanez jutott eszembe kb 2 perce, hogy ki is volt, aki tegnap házat akart rakni a németekre? 😊
shagi0206
akinek dojcsmarkban van a hitele 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Mondjuk a franciák ugyanilyen tötymörgéssel mentek tovább😕
NB2
Ott azért van bőven kreatív ember elöl, aki bármikor tud villanni. A németektől ki az, aki meg tud legalább egy normális cselt csinálni?
gabokocka
Özil, amikor éppen a havonta 1 nem szarom telibe meccsét tolja.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk a franciák ugyanilyen tötymörgéssel mentek tovább😕
NB2
Ott azért van bőven kreatív ember elöl, aki bármikor tud villanni. A németektől ki az, aki meg tud legalább egy normális cselt csinálni?
gabokocka
Kimmich.
Igor
Na tőle sem voltam elragadtatva...