Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
csak gratulálni tudok ehhez az ítélethez....vicc
Klaci79
ugyanerre fújtak 10 napja ellenük a horvátok ellen
eaglesmcnabb
nem tudok két ilyet összehasonlítani...ez vicc volt...ilyen szitu tucatnyi van egy meccsen
Klaci79
úgyis nyer argentína nem bírják a fekák a nyomást

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Most értem haza, kamutizi?
Vrij6
á dehogy
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most értem haza, kamutizi?
Vrij6
Naná
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Horvàt gól
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 969
ráadásul vezetnek a horvátok
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 425 — Слава Україні! Героям слава!
Most értem haza, kamutizi?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
lol, vezetnek a horvátok 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Helyből nem volt gyér szaltó

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 969
csak gratulálni tudok ehhez az ítélethez....vicc
Klaci79
ugyanerre fújtak 10 napja ellenük a horvátok ellen
eaglesmcnabb
nem tudok két ilyet összehasonlítani...ez vicc volt...ilyen szitu tucatnyi van egy meccsen
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Miért is legyen egyszerű.....
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
csak gratulálni tudok ehhez az ítélethez....vicc
Klaci79
ugyanerre fújtak 10 napja ellenük a horvátok ellen

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Na ez a fasz török csak nem bírta ki, hogy ne legyen főszereplő.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
A világ legjobb bírója...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
uristen ez a bíró... tényleg nagy a baj a játékvezetéssel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mascherano ennél te rutinosabb vagy......
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 969
csak gratulálni tudok ehhez az ítélethez....vicc
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
De idióta
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
CSAKIR!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 965
Hoppácska
Tactful Cactus
GYULA!!!!
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Hoppácska

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt a fszságot
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja és Messi a gyengébbik lábával lőtte a gólt 😊
dande
Tenyleg ahogy tobben kiemeltek, kva szep volt ahogy ket erintesbol eleg nagy sebessegnel maga ele tette es harmadikra jobbal bezuzta hosszuba. talan egy jo kapus kivedte vna bravurral, de semmikepp nem mondanam h kapuse.


A kapust meg nem tudom h nem vittek le, ez ugyan ugy agyrazkodasgyanusnak tunt mint vmeik nap egy hasonlo szituban (jol korulirtam 😀 nem tudom melyik meccsen volt sajnos, talan ott se feher volt a kapus)
Borbinho
Figyelj, azert vegyel vissza, ne szallj el es dicserd Lesszit, mert azert o meg fos es kaka es pont.
Stez
Teny, de pont a napokban beszeltuk meg a nagy igazsagot, hogy a szar is nyerhet nagy tornat...😀 es ami szep az szep, meg ha a kertitorpe lotte is
Borbinho
Nyerhet, mert ez csapatsport. Ha Lesszi nyer, mindenki tudja, hogy az Caballero miatt lesz.

Szerkesztette: Stez

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ja és Messi a gyengébbik lábával lőtte a gólt 😊
dande
Tenyleg ahogy tobben kiemeltek, kva szep volt ahogy ket erintesbol eleg nagy sebessegnel maga ele tette es harmadikra jobbal bezuzta hosszuba. talan egy jo kapus kivedte vna bravurral, de semmikepp nem mondanam h kapuse.


A kapust meg nem tudom h nem vittek le, ez ugyan ugy agyrazkodasgyanusnak tunt mint vmeik nap egy hasonlo szituban (jol korulirtam 😀 nem tudom melyik meccsen volt sajnos, talan ott se feher volt a kapus)
Borbinho
Figyelj, azert vegyel vissza, ne szallj el es dicserd Lesszit, mert azert o meg fos es kaka es pont.
Stez
Teny, de pont a napokban beszeltuk meg a nagy igazsagot, hogy a szar is nyerhet nagy tornat...😀 es ami szep az szep, meg ha a kertitorpe lotte is

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja és Messi a gyengébbik lábával lőtte a gólt 😊
dande
Tenyleg ahogy tobben kiemeltek, kva szep volt ahogy ket erintesbol eleg nagy sebessegnel maga ele tette es harmadikra jobbal bezuzta hosszuba. talan egy jo kapus kivedte vna bravurral, de semmikepp nem mondanam h kapuse.


A kapust meg nem tudom h nem vittek le, ez ugyan ugy agyrazkodasgyanusnak tunt mint vmeik nap egy hasonlo szituban (jol korulirtam 😀 nem tudom melyik meccsen volt sajnos, talan ott se feher volt a kapus)
Borbinho
Figyelj, azert vegyel vissza, ne szallj el es dicserd Lesszit, mert azert o meg fos es kaka es pont.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ja és Messi a gyengébbik lábával lőtte a gólt 😊
dande
Tenyleg ahogy tobben kiemeltek, kva szep volt ahogy ket erintesbol eleg nagy sebessegnel maga ele tette es harmadikra jobbal bezuzta hosszuba. talan egy jo kapus kivedte vna bravurral, de semmikepp nem mondanam h kapuse.


A kapust meg nem tudom h nem vittek le, ez ugyan ugy agyrazkodasgyanusnak tunt mint vmeik nap egy hasonlo szituban (jol korulirtam 😀 nem tudom melyik meccsen volt sajnos, talan ott se feher volt a kapus)

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."