Filmek

40 feliratkozó

több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 878 — Omar's Coming Yo!
 youtu.be/X0tOpBuYasI
KeyG
Ez egy az egyben Black Panther trailer 😀

Mondjuk Brosnan mint Dr. Fate az zseni.

Szerkesztette: Kenny

több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Hihetelen, de 2 filmet is nagyon ajánlanék a Netflix-en.

1. Mindent egy lapra.
Sokkal jobban szeretem Sandler-t drámai filmekben (Üres város, Gyémánt és most ez), mert a bolondot bárki el tudja játszani, de drámában vagy ahhoz hasonló filmekben nem mindenki nyújt maradandót. Kicsit hajaz a Blind side-ra, de megéri minden perce.

2. Last looks.
Hát ezen baromi jól szórakoztam, nem is értem hol volt eddig ez a Mel Gibson, ezzel a nagyon durva brit akcentussal? Szerintem sziporkázott a szerepben, ami mondjuk testhezálló is volt neki, gondolok itt a sok piára... 😀 Könnyed, laza, egyedi, nagyon tetszett, biztos, hogy megszerzem az itthoni polcra.

Nézzétek!
#JC6
A last looks sztem nagyon gány volt



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 095
Hustle

Jó, élvezetes film és jó ismerős arcokat látni. 😁

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 770
Hihetelen, de 2 filmet is nagyon ajánlanék a Netflix-en.

1. Mindent egy lapra.
Sokkal jobban szeretem Sandler-t drámai filmekben (Üres város, Gyémánt és most ez), mert a bolondot bárki el tudja játszani, de drámában vagy ahhoz hasonló filmekben nem mindenki nyújt maradandót. Kicsit hajaz a Blind side-ra, de megéri minden perce.

2. Last looks.
Hát ezen baromi jól szórakoztam, nem is értem hol volt eddig ez a Mel Gibson, ezzel a nagyon durva brit akcentussal? Szerintem sziporkázott a szerepben, ami mondjuk testhezálló is volt neki, gondolok itt a sok piára... 😀 Könnyed, laza, egyedi, nagyon tetszett, biztos, hogy megszerzem az itthoni polcra.

Nézzétek!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 095
 youtu.be/X0tOpBuYasI

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 275 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
 telex.hu/kult/2022/06/08/joker-joaquin-phoenix-todd-phillips-forgatas-folytatas
Erre kíváncsi leszek.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Rossz fiúk - teljesen jópofa kis mese, amolyan Olasz meló/Ocean's féle heist movie gyerekeknek, vicces is, de felnőttként is abszolút élvezhető volt 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
7 perc 42 masodpercnel jarok a Saw: Spiralban, igazabol ahogy meglattqm Chris Rock rendkivul irritalo kepet, kikapcsoltam es felettem magamnak a kerdes: kell ez nekem?

Valaszoljatok meg, szerintetek? Ad annyit a film, hogy akarcsak egyszer megnezze az ember?
Stez
Rasszista
#JC6
Szerintem Chris Rocknal nemigen van nagyobb rasszista manapsag. Cserebe meg szinesznek annyira szar, mint a Sharknado-szintu csodak sztarjai.
Stez
Hé, Ian Ziering kíváló színész 😃
peach
az a fürtöske volt a BH90210-ből?
slowmotion
Yep 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 304 — Cowboys fan
7 perc 42 masodpercnel jarok a Saw: Spiralban, igazabol ahogy meglattqm Chris Rock rendkivul irritalo kepet, kikapcsoltam es felettem magamnak a kerdes: kell ez nekem?

Valaszoljatok meg, szerintetek? Ad annyit a film, hogy akarcsak egyszer megnezze az ember?
Stez
Rasszista
#JC6
Szerintem Chris Rocknal nemigen van nagyobb rasszista manapsag. Cserebe meg szinesznek annyira szar, mint a Sharknado-szintu csodak sztarjai.
Stez
Hé, Ian Ziering kíváló színész 😃
peach
az a fürtöske volt a BH90210-ből?
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
7 perc 42 masodpercnel jarok a Saw: Spiralban, igazabol ahogy meglattqm Chris Rock rendkivul irritalo kepet, kikapcsoltam es felettem magamnak a kerdes: kell ez nekem?

Valaszoljatok meg, szerintetek? Ad annyit a film, hogy akarcsak egyszer megnezze az ember?
Stez
Ilyen miatt megallitani a filmet.nezd vegig🙂
YoungZeeZee
Vegigneztem. Nem kellett volna. Rendkivul gagyi es ocska, egy ertelmetlen szemet volt. Kar, hogy igy elszurtak ezt a Saw-szeriat, jol indult.
Stez
mármint a 2. résztől elszúrták? 😊
Negritis
Az 1-2 meg rendben volt, noha latvanyosat esett a 2. resz szinvonala, de siman nezheto volt. Aztan atment eroltetettbe az egesz.

több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
7 perc 42 masodpercnel jarok a Saw: Spiralban, igazabol ahogy meglattqm Chris Rock rendkivul irritalo kepet, kikapcsoltam es felettem magamnak a kerdes: kell ez nekem?

Valaszoljatok meg, szerintetek? Ad annyit a film, hogy akarcsak egyszer megnezze az ember?
Stez
Rasszista
#JC6
Szerintem Chris Rocknal nemigen van nagyobb rasszista manapsag. Cserebe meg szinesznek annyira szar, mint a Sharknado-szintu csodak sztarjai.
Stez
Hé, Ian Ziering kíváló színész 😃



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
7 perc 42 masodpercnel jarok a Saw: Spiralban, igazabol ahogy meglattqm Chris Rock rendkivul irritalo kepet, kikapcsoltam es felettem magamnak a kerdes: kell ez nekem?

Valaszoljatok meg, szerintetek? Ad annyit a film, hogy akarcsak egyszer megnezze az ember?
Stez
Ilyen miatt megallitani a filmet.nezd vegig🙂
YoungZeeZee
Vegigneztem. Nem kellett volna. Rendkivul gagyi es ocska, egy ertelmetlen szemet volt. Kar, hogy igy elszurtak ezt a Saw-szeriat, jol indult.
Stez
mármint a 2. résztől elszúrták? 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
7 perc 42 masodpercnel jarok a Saw: Spiralban, igazabol ahogy meglattqm Chris Rock rendkivul irritalo kepet, kikapcsoltam es felettem magamnak a kerdes: kell ez nekem?

Valaszoljatok meg, szerintetek? Ad annyit a film, hogy akarcsak egyszer megnezze az ember?
Stez
Ilyen miatt megallitani a filmet.nezd vegig🙂
YoungZeeZee
Vegigneztem. Nem kellett volna. Rendkivul gagyi es ocska, egy ertelmetlen szemet volt. Kar, hogy igy elszurtak ezt a Saw-szeriat, jol indult.

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
7 perc 42 masodpercnel jarok a Saw: Spiralban, igazabol ahogy meglattqm Chris Rock rendkivul irritalo kepet, kikapcsoltam es felettem magamnak a kerdes: kell ez nekem?

Valaszoljatok meg, szerintetek? Ad annyit a film, hogy akarcsak egyszer megnezze az ember?
Stez
Rasszista
#JC6
Szerintem Chris Rocknal nemigen van nagyobb rasszista manapsag. Cserebe meg szinesznek annyira szar, mint a Sharknado-szintu csodak sztarjai.

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Jurassic World - World Dominion
pont azt hozza, amit gondolnál, hogy hozni fog mind pro, mind kontra. én örültem, hogy 2,5 órára kikapcsolta az agyam, de fizetni biztos nem fizettem volna érte.
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 770
7 perc 42 masodpercnel jarok a Saw: Spiralban, igazabol ahogy meglattqm Chris Rock rendkivul irritalo kepet, kikapcsoltam es felettem magamnak a kerdes: kell ez nekem?

Valaszoljatok meg, szerintetek? Ad annyit a film, hogy akarcsak egyszer megnezze az ember?
Stez
Rasszista
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 454
7 perc 42 masodpercnel jarok a Saw: Spiralban, igazabol ahogy meglattqm Chris Rock rendkivul irritalo kepet, kikapcsoltam es felettem magamnak a kerdes: kell ez nekem?

Valaszoljatok meg, szerintetek? Ad annyit a film, hogy akarcsak egyszer megnezze az ember?
Stez
Ilyen miatt megallitani a filmet.nezd vegig🙂
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 095
7 perc 42 masodpercnel jarok a Saw: Spiralban, igazabol ahogy meglattqm Chris Rock rendkivul irritalo kepet, kikapcsoltam es felettem magamnak a kerdes: kell ez nekem?

Valaszoljatok meg, szerintetek? Ad annyit a film, hogy akarcsak egyszer megnezze az ember?
Stez
Egyszer nézhető, többször nem

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
7 perc 42 masodpercnel jarok a Saw: Spiralban, igazabol ahogy meglattqm Chris Rock rendkivul irritalo kepet, kikapcsoltam es felettem magamnak a kerdes: kell ez nekem?

Valaszoljatok meg, szerintetek? Ad annyit a film, hogy akarcsak egyszer megnezze az ember?

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Egyebként ha már itt Solymi említette az imaxet. Itthon Arénaban érdemes ezt megnézni 2D Imaxben? Dob olyan extra élményt a sima 2D teremhez képest?
Csak mert az Imax termek csurig vannak egész jövőhéten, a sima pedig szinte üres minden időpont. Én meg még csak 3Dt néztem Imaxben, így kicsit szkeptikus vagyok.
Hanni
Imaxben alapból a 2dt érdemes nézni.
shawnka
Meg amúgy is 😀
dugo93
Nemtom, en szerettem a jol megcsinalt 3D-s filmeket, habar nem sokat lattam beloluk.

Talan csak az Avatar meg a Gravity moziban, meg tesomek Samsung tv-jen par reklamot.

Teny h a betekintesi szog miatt kell hozza a nagy ter, nagy kepernyo h az egesz csalad elvezhesse, de valszeg a macera meg a koltsegek miatt nem feltetlenul erte meg, pedig…
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Egyebként ha már itt Solymi említette az imaxet. Itthon Arénaban érdemes ezt megnézni 2D Imaxben? Dob olyan extra élményt a sima 2D teremhez képest?
Csak mert az Imax termek csurig vannak egész jövőhéten, a sima pedig szinte üres minden időpont. Én meg még csak 3Dt néztem Imaxben, így kicsit szkeptikus vagyok.
Hanni
Imaxben alapból a 2dt érdemes nézni.
shawnka
Meg amúgy is 😀

több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Egyebként ha már itt Solymi említette az imaxet. Itthon Arénaban érdemes ezt megnézni 2D Imaxben? Dob olyan extra élményt a sima 2D teremhez képest?
Csak mert az Imax termek csurig vannak egész jövőhéten, a sima pedig szinte üres minden időpont. Én meg még csak 3Dt néztem Imaxben, így kicsit szkeptikus vagyok.
Hanni
Imaxben alapból a 2dt érdemes nézni.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Egyebként ha már itt Solymi említette az imaxet. Itthon Arénaban érdemes ezt megnézni 2D Imaxben? Dob olyan extra élményt a sima 2D teremhez képest?
Csak mert az Imax termek csurig vannak egész jövőhéten, a sima pedig szinte üres minden időpont. Én meg még csak 3Dt néztem Imaxben, így kicsit szkeptikus vagyok.
Hanni
Mivel IMAX kameraval lett forgatva igy reszletgazdagabb a film, meg talan valosaghubb, latvanyra.

Nezz szet a neten, biztos van mas filmekkel kapcsolatban is 2D vs Imax 2D osszehasonlitas, aztan eldontod.

Az teny h sokkal jobb a kep.

Elmeletileg a pragai es a budapesti terem ugyanolyan felepitesu, mivel CinemCity mindketto, szal arra figyelj h a 11. es felette levo sorokba ulj.

En a 10-esben ultem, de az kozel volt, nem tudtam az egesz vasznat befogni.
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Egyebként ha már itt Solymi említette az imaxet. Itthon Arénaban érdemes ezt megnézni 2D Imaxben? Dob olyan extra élményt a sima 2D teremhez képest?
Csak mert az Imax termek csurig vannak egész jövőhéten, a sima pedig szinte üres minden időpont. Én meg még csak 3Dt néztem Imaxben, így kicsit szkeptikus vagyok.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Edge of tomorrow, Jack Reacher, MI filmek szerintem mind bőven nézhető kategória
r.baggio
+
egy becsületbeli ügy. a cég, jerry maguire, collateral (hatalmas), különvélemény
briareos
Igen annyit elfelejtettem írni, hogy csak az elmúlt évtizedből, mert az Oblivionhoz fűztem a gondolatmenetet
r.baggio
+ Top Gun: Maverick 😊

Remek popcornos moziélmény volt
r.baggio
nagybetüs blockbuster
és semmi szuperhős stb fos
briareos
Voltak benne szuperhősök 😀 Az V. generációs orosz gépek, amik ellen az Utolsó Mohikán Maverick egymaga küzdött meg.

Őrület volt amúgy.
shawnka
Nna, most néztem meg én is IMAX moziban: Dobré ráno, piloti. Mluví k váš kapitán. 😊
Nekem adta elég sokáig, a vége felé picit megbicsaklott, picit hosszúra nyúlt, de sikerült korrektül lezárni.
Amúgy adta nagyon, jó film lett.

Jegyár: 249Kc +19Kc felár online foglalás miatt.
Kaja (nem vettem): normál popcorn+kóla: 249Kc ; Nachos menü: ~200Kc ; sima üdítő: 99Kc
Ez amúgy azért is durva, mert egy sima ebéd átlag 140-150Kc. Ha eszel mellé levest meg iszol is akkor 250Kc

És akkor spoileresen:

|
Engem már akkor megvett a film, amikor kijött anno az első trailer és akkor felültem a hype vonatra.
Maverick, az ikon, a gyerekkori hős, az igazi vagány csávó, aki eddig követett életem során, visszatér.
Féltem nagyon, mert az SW is megmutatta, hogy mennyire meg lehet gyalázni karaktereket (Han Solo), de Tom Cruiseban bíztam.

A trailerre visszatérve, azért szórta a nosztalgia jeleneteket és úgy vágták össze, hogy legyen egy íve, meséljen egy kicsit a történetből, de meg kell mondanom, jól átvágtak minket, szerencsére.

És akkor a film...
Nem tudtam elképzelni, hogy hogyan tudnák jól elkezdeni, igazából nem is érdekelt, hisz ez egy másik film, amaz már a múlt, de amint felcsendültek az első taktusok, ahogy elkezdték kiírni a neveket, hirtelen nem tudtam hol vagyok, a múltban vagy a jelenben és aztán az, hogy lemásolták a nyitójelenetet, hát az valami frenetikus volt. Mai napig többször is megnézem az eredetit, mert annyira hatásos, itt meg fogták és betették, örülj a fejednek gyerek. És örültem, vigyorogtam mint a vadalma, hogy moziban látom a modernizált változatot, ami amúgy egy jelzés is gondolom az USA haditengerészete felől, hogy a dolgok nem változtak, csak modernebbek lettek, de ugye erről is szól a film Maverick szemszögéből.

A pilóták rendben vannak, bár a Bob karaktere nekem annyira nem okés, régen amúgy is a macsóságról szólt ez a film és kár volt ezt berakni, de gondolom haladni kell a korral.

A repülős és akciójelenetek tetszettek, még akkor is, ha hozzáértők bele tudnak kötni.

Túl sokat nem akarok vacakolni a felépítéssel, jól összerakott az egész, látszik, hogy Cruise ért hozzá hogyan kell hozzányúlni a filmhez.

Egyetlen dolog zavart, a végső küldetés utáni rész, amikor ketten menekülnek az F-14-essel.
Még az a jelenet is okés, bár az, hogy egyedül csinál mindent, az már picit sok, ott behoztam volna a segítséget Hangman meg másik pilóta formájában, hogy kicsit reálisabb legyen az egész.

Igazából sokszor húztak mindent ezzel a drámázós szállal, hogy valaki a gyakorlat közben meghal vagy hogy Maverick hal meg stb., de nagyon örültem neki, hogy így zárták le.
Connellyvel én is élnék 😀

Megérdemelte az öreg Mav ezt a lezárást.

Belegondolni is durva, hogy ez egy 2019-es film.
Mi lett volna, ha akkor mutatják be...esetleg jött volna még egy rész mostanra? 😊

|