Filmek

40 feliratkozó

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
Uj Top Gun Tob Gunabb a Top Gunnal. Mindent megad amit varsz tole, Tom Cruise baszki meg mindig Tom Cruise.
JéBé
Nekem ennyi elég is hogy ne nézzem meg 😊
Negritis
Minden hulyeseget felreteve, nem tudok mast mondani aki ekkora jelenseg a vasznon.
JéBé
pedig volt az a faszi is, nem jut eszembe a neve, aki a Trópusi viharban a menedzser volt. azt mondták, csinálnak egy spinoffot, de nem lett belőle semmi.
slowmotion
Les akit az univerzum szólított meg Grossman

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 821 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
én sem bírom a csávót, de ez az akciófilmes vonal egész jól áll neki, az M:I filmek meg kifejezetten jók a 4. rész óta


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 421 — The Mathematician
Mi a baj az Oblivionnal?
dugo93
szar színészi játék
blőd forgató könyv és egy szánalmas fordulat
ez önmagában nem lenne akkor gond, de hót komolyan veszi magát és közbe isteníti a szkientológust

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Uj Top Gun Tob Gunabb a Top Gunnal. Mindent megad amit varsz tole, Tom Cruise baszki meg mindig Tom Cruise.
JéBé
Nekem ennyi elég is hogy ne nézzem meg 😊
Negritis
Minden hulyeseget felreteve, nem tudok mast mondani aki ekkora jelenseg a vasznon.
JéBé
engem az oblivionnal kiégetett teljesen azóta bármilyen filmje jön nem nézem meg,
Moonfall szintű faszság az a film
kicsit "büszkeségből is" mert pl a Múmia érdekelt volna, bármilyen rossz is lett
1-2 régebbi filmjére úgy emlékszem szerettem is, de nem hiányoznak azok amiket azóta tolt (holnap határán maybe)
Negritis
Mi a baj az Oblivionnal?

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 305 — Cowboys fan
Uj Top Gun Tob Gunabb a Top Gunnal. Mindent megad amit varsz tole, Tom Cruise baszki meg mindig Tom Cruise.
JéBé
Nekem ennyi elég is hogy ne nézzem meg 😊
Negritis
Minden hulyeseget felreteve, nem tudok mast mondani aki ekkora jelenseg a vasznon.
JéBé
pedig volt az a faszi is, nem jut eszembe a neve, aki a Trópusi viharban a menedzser volt. azt mondták, csinálnak egy spinoffot, de nem lett belőle semmi.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 421 — The Mathematician
Uj Top Gun Tob Gunabb a Top Gunnal. Mindent megad amit varsz tole, Tom Cruise baszki meg mindig Tom Cruise.
JéBé
Nekem ennyi elég is hogy ne nézzem meg 😊
Negritis
Minden hulyeseget felreteve, nem tudok mast mondani aki ekkora jelenseg a vasznon.
JéBé
engem az oblivionnal kiégetett teljesen azóta bármilyen filmje jön nem nézem meg,
Moonfall szintű faszság az a film
kicsit "büszkeségből is" mert pl a Múmia érdekelt volna, bármilyen rossz is lett
1-2 régebbi filmjére úgy emlékszem szerettem is, de nem hiányoznak azok amiket azóta tolt (holnap határán maybe)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Uj Top Gun Tob Gunabb a Top Gunnal. Mindent megad amit varsz tole, Tom Cruise baszki meg mindig Tom Cruise.
JéBé
Nekem ennyi elég is hogy ne nézzem meg 😊
Negritis
Minden hulyeseget felreteve, nem tudok mast mondani aki ekkora jelenseg a vasznon.
JéBé
Mekkora, sámlival 170 centi? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 865
Uj Top Gun Tob Gunabb a Top Gunnal. Mindent megad amit varsz tole, Tom Cruise baszki meg mindig Tom Cruise.
JéBé
Nekem ennyi elég is hogy ne nézzem meg 😊
Negritis
Minden hulyeseget felreteve, nem tudok mast mondani aki ekkora jelenseg a vasznon.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 421 — The Mathematician
Uj Top Gun Tob Gunabb a Top Gunnal. Mindent megad amit varsz tole, Tom Cruise baszki meg mindig Tom Cruise.
JéBé
Nekem ennyi elég is hogy ne nézzem meg 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 865
Uj Top Gun Tob Gunabb a Top Gunnal. Mindent megad amit varsz tole, Tom Cruise baszki meg mindig Tom Cruise.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
RIP


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 421 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Butler engem is idegesitett. De az a helyzet, hogy Butler az a szinesz, akit kezdetben faszanak lattam, akadtak jo filmjei, de az utobbi evekben mar irrital, egesz egyszeruen minden filmjeben ugyanazt tolja, egysiku, kicsit ilyen Nicholas Cage-feelingem van tole, a filmjei manapsag jobbara inkabb konkretan gagyik.

Ezt a filmet sem o huzza, meg ha a jo zsaru, siralmas ferj szerepet azert hozza. A bankrablok viszont siman viszik a hatukon az egeszet. A bankos jelenetek elvezhetoek, az akciok is, foleg a vegen, amit emlitesz te is. Semmi ujat nem ad, de megis siman jo.

Kicsit az Inside Manre utott a film sok eleme, csak mas befejezessel.
Stez
Na az a film nagyon tetszett, pedig a fsz-t nem bírom 😃
Illetve múltkor láttam a Man on ledge-t, az is bejött.
Láttad már?
Na meg a Tolvajok városa 😃
#JC6
Igen, lattam oket. Azok is jok voltak abszolut. 🙂

több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 770
Butler engem is idegesitett. De az a helyzet, hogy Butler az a szinesz, akit kezdetben faszanak lattam, akadtak jo filmjei, de az utobbi evekben mar irrital, egesz egyszeruen minden filmjeben ugyanazt tolja, egysiku, kicsit ilyen Nicholas Cage-feelingem van tole, a filmjei manapsag jobbara inkabb konkretan gagyik.

Ezt a filmet sem o huzza, meg ha a jo zsaru, siralmas ferj szerepet azert hozza. A bankrablok viszont siman viszik a hatukon az egeszet. A bankos jelenetek elvezhetoek, az akciok is, foleg a vegen, amit emlitesz te is. Semmi ujat nem ad, de megis siman jo.

Kicsit az Inside Manre utott a film sok eleme, csak mas befejezessel.
Stez
Na az a film nagyon tetszett, pedig a fsz-t nem bírom 😃
Illetve múltkor láttam a Man on ledge-t, az is bejött.
Láttad már?
Na meg a Tolvajok városa 😃
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Moonfall:
Halle Berry az egyetlen nő akinek jól áll a rövid haj, de hosszabb hajjal szebb. 😊
Ezzel mindent elmondtam a filmről, igaz tudtam, hogy elbaszták már korábbi infókból.
Egy estés film, popcorn kóla és szia.
KeyG
Azért ott van Charlize Theron is, pedig nem szeretem a szőkéket 😁

Na és persze az örök és csodálatos Audrey Hepburn.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 097
Moonfall:
Halle Berry az egyetlen nő akinek jól áll a rövid haj, de hosszabb hajjal szebb. 😊
Ezzel mindent elmondtam a filmről, igaz tudtam, hogy elbaszták már korábbi infókból.
Egy estés film, popcorn kóla és szia.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Eza Gengszterzsaruk eskuszom jo film.
Mondjuk az mas kerdes, hogy Schreiber karaktere olyan badass, hogy a 20. perctol a rosszfiuknak drukkoltam. 😀

De amugy abszolut jo volt, kellemes csalodas.
Stez
Fuh engem nagyon kicsinált a szerepével a kamuangol Butler. Irreális. Viszont amikor meghúzza a ravaszt a csávesz a motorháztetőn a végén, na akkor a szomszéd nem foglalta imába nevem, max hangerő DBS.... 😀
Zúzááááááááááááááás
#JC6
Butler engem is idegesitett. De az a helyzet, hogy Butler az a szinesz, akit kezdetben faszanak lattam, akadtak jo filmjei, de az utobbi evekben mar irrital, egesz egyszeruen minden filmjeben ugyanazt tolja, egysiku, kicsit ilyen Nicholas Cage-feelingem van tole, a filmjei manapsag jobbara inkabb konkretan gagyik.

Ezt a filmet sem o huzza, meg ha a jo zsaru, siralmas ferj szerepet azert hozza. A bankrablok viszont siman viszik a hatukon az egeszet. A bankos jelenetek elvezhetoek, az akciok is, foleg a vegen, amit emlitesz te is. Semmi ujat nem ad, de megis siman jo.

Kicsit az Inside Manre utott a film sok eleme, csak mas befejezessel.

több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 770
Eza Gengszterzsaruk eskuszom jo film.
Mondjuk az mas kerdes, hogy Schreiber karaktere olyan badass, hogy a 20. perctol a rosszfiuknak drukkoltam. 😀

De amugy abszolut jo volt, kellemes csalodas.
Stez
Fuh engem nagyon kicsinált a szerepével a kamuangol Butler. Irreális. Viszont amikor meghúzza a ravaszt a csávesz a motorháztetőn a végén, na akkor a szomszéd nem foglalta imába nevem, max hangerő DBS.... 😀
Zúzááááááááááááááás
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én úgy vélem, hogyha valamiből lehetett volna egy GoT-szerűen sikeres akárhányévados sci-fi sorozatot csinálni, az a Dűne. Az alapkönyv is már simán elbír két évadot, évadonkét tíz 60 perces epizóddal, nem is beszélve (az általam egyébként nem kedvelt), teljes agymenéses folytatásokról.
Kihagyták ezt a ziccert.
Sobri Jóska
Szerintem is sorozatban lett volna / lenne az igazi. Még hatalmas költségvetés se kéne, mert űrjelenet alig kell bele, és a gyűrűférgen kívül nincs más mint sivatag meg cirkoruha emberekkel.

Készült egyébként egy három részes minisorozat is már, a 2000-es évek elején belőle. Azt láttad? Nagyjából egy filmtrilógia hosszúságú, háromszor másfél-két órás. Hat óra, és az is csak a regény első részét dolgozza fel, talán a legjobb adaptáció az összes eddigi közül. A "jó"-t relative értem. Egyébként Csehországban forgatták, de amerikai produkció.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 421 — The Mathematician
Nah megvolt a Northman moziba
Sztem kifejezetten jó volt, amihez tudom hasonlítani az a Revenant
Eggers keze nyoma kevésbé érződik
Az egyetlen gondom az akciókkal volt ami koreo szintjén nem volt túl jó, de legalább kevés van belőle

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Eza Gengszterzsaruk eskuszom jo film.
Mondjuk az mas kerdes, hogy Schreiber karaktere olyan badass, hogy a 20. perctol a rosszfiuknak drukkoltam. 😀

De amugy abszolut jo volt, kellemes csalodas.

több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Top Gun 2:

Kellemes csalodas volt. Sztori nagyjabol oke, habar a vegen, miutan a kuldetest elkezdik, van par komikusan unrealistic jelenet | miutan lezuhant, majd par masodperc fetrenges utan lenyom egy full sprintet,es ellopnak egy ellenseges repulot a kifutorol, amivel megszoknek... | , de ezen ne csodalkozzunk egy olyan korban, amikor a halalol iramban 38. reszeben mar puszta kezzel allitanak meg aszteroidakat.

Az eredeti film hangulatat is sikerult par masodpercre megidezni, es talan az volt a legfontosabb. A romantikus szalat sem lottek tul szerencsere es erdekes visszacsatolast talaltak ebben az eredeti filmhez | Ugye abban elhangzik, hogy Maverick az admiralis lanyaval hancurozott, de a lany nem szerepelt a filmben, csak a neve merult fel: Penny Benjamin. A mostanir eszben pedig o az akivel "megallapodik" vegul fohosunk |

A repulestechnikai dolgokban ugyan laikuskent is erezni, hogy kilog a lolab | a raketaelharito "flares"-t ugy szorjak, mint a cukrot | , de a hangulat elfeledteti ezeket. Amitol tartottam, hogy "Goose" fianak tortenetszala rossz iranbya viszi majd a filmet, de ez csak reszben igazolodott be.

Akinek tetszett az eredeti, javaslom ezt a folytatast is. 😊



Szerkesztette: undisputedly
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Másfél óra, egészen beteg

 youtu.be/R0krUthYxF4
r.baggio
Szerintem jobb lett, mint a Sting féle első verzió-
peterk2005
Izlésről nem lehet vitázni, de ha a könyvvel vetem össze, akkor ez az új Dűne egy kalap szar lett. Nem azért, mert Liet nő lett, vagy mert Yueh doktor, Idaho, Leto vagy Halleck karaktere teljesen kibontatlanul lóg a semmiben, és Paul látomásai teljesen kaotikusak, hanem azért, mert pont a könyv lényege tűnt el, a politika, a Bene Gesserit, a Harkonnen motivációk, minden, ami miatt a könyv egy klasszikus sci-fi eposz, és nem egy, a sok ugyanolyan sci-fi sztori közül.
Nem tudom a könyv ismerete nélkül mennyire élvezhető, de számomra egy tipikus látványfilmmé züllesztett fostenger.
Sobri Jóska
Én eleve úgy álltam hozzá, hogy ezt a regényt nem lehet hollywoodi módon úgy filmre adaptálni, ahogy írod. A könyveket is vagy három-négyszer újraolvastam annak idején rövid egymás utánban, annyira új volt még harmadik-negyedik olvasásra is. A kevés regények egyike lett, amire húsz plusz év távlatából is jól emlékszem, ma is a fejemben vannak azok a képek ahogy akkor felépítettem magamban a regény alapján a képzeletbeli világot. Szóval nem vártam jobbat, mint amikor apuci elmeséli a kamasz fiának az ukrán háborút, a gyerek számára érthető nyelvre próbálva fordítani a dolgokat. Ezt ez az új film jobban hozta nekem, mint a korábbi. A korábbival az volt a bajom, hogy le akarta utánozni Kubricot ami nem meglepően nem jött be. (Érdekes, hogy ahány adaptációt láttam az mind így vagy úgy dekadens lett, ami szerintem a magyar fordításra is eléggé igaz. Viszont eredetiben számomra egyáltalán nem volt dekadens. Mintha a magyar fordítást használták volna a forgatókönyvek alapjának. 😊 )
peterk2005
Én úgy vélem, hogyha valamiből lehetett volna egy GoT-szerűen sikeres akárhányévados sci-fi sorozatot csinálni, az a Dűne. Az alapkönyv is már simán elbír két évadot, évadonkét tíz 60 perces epizóddal, nem is beszélve (az általam egyébként nem kedvelt), teljes agymenéses folytatásokról.
Kihagyták ezt a ziccert.
Sobri Jóska
Epp hogy bedobtak a ziccert. Hiszen sorozat kellett volna, de abbol nem lehet ennyi penzt kisajtolni, a studiot marpedig ugy is ez erdekli, semmi mas.

Szoval ha innen nezed, bedobtak. Amugy igen, sorozatban jobb lett volna, akkor nem is marad ki a filmbol a konyv lenyege.

Csak hat a sorozat sosem lesz olyan jovedelmezo, mint a popcorn mozi.
Stez
Általában ez igaz.
De pont a GoT mutatta meg, hogy egy komplett univerzum megsorozatosítása se rossz befektetés. És a Dűne világa az lehetett volna az új GoT. Így döntöttek, ez van. Lehet a film sikerén lesz sorozat, bár "ezt a ziccert már bedobták", sose lehet tudni.
Sobri Jóska
A Retroshock-os Dűne videóban elhangzik, hogy 6 órás filmet is lehetne forgatni a felvett anyagból, szóval lehet egyszer majd lesz egy hosszú rendezői változat belőle. Csodálom is, hogy nem lett ez belinkelve ez a remek összefoglaló ide, mert Keny nagyon jól körbejárja mit tetszett neki és mi nem a filmben.
 www.youtube.com/watch?v=B8DwtnZklhA

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Másfél óra, egészen beteg

 youtu.be/R0krUthYxF4
r.baggio
Szerintem jobb lett, mint a Sting féle első verzió-
peterk2005
Izlésről nem lehet vitázni, de ha a könyvvel vetem össze, akkor ez az új Dűne egy kalap szar lett. Nem azért, mert Liet nő lett, vagy mert Yueh doktor, Idaho, Leto vagy Halleck karaktere teljesen kibontatlanul lóg a semmiben, és Paul látomásai teljesen kaotikusak, hanem azért, mert pont a könyv lényege tűnt el, a politika, a Bene Gesserit, a Harkonnen motivációk, minden, ami miatt a könyv egy klasszikus sci-fi eposz, és nem egy, a sok ugyanolyan sci-fi sztori közül.
Nem tudom a könyv ismerete nélkül mennyire élvezhető, de számomra egy tipikus látványfilmmé züllesztett fostenger.
Sobri Jóska
Én eleve úgy álltam hozzá, hogy ezt a regényt nem lehet hollywoodi módon úgy filmre adaptálni, ahogy írod. A könyveket is vagy három-négyszer újraolvastam annak idején rövid egymás utánban, annyira új volt még harmadik-negyedik olvasásra is. A kevés regények egyike lett, amire húsz plusz év távlatából is jól emlékszem, ma is a fejemben vannak azok a képek ahogy akkor felépítettem magamban a regény alapján a képzeletbeli világot. Szóval nem vártam jobbat, mint amikor apuci elmeséli a kamasz fiának az ukrán háborút, a gyerek számára érthető nyelvre próbálva fordítani a dolgokat. Ezt ez az új film jobban hozta nekem, mint a korábbi. A korábbival az volt a bajom, hogy le akarta utánozni Kubricot ami nem meglepően nem jött be. (Érdekes, hogy ahány adaptációt láttam az mind így vagy úgy dekadens lett, ami szerintem a magyar fordításra is eléggé igaz. Viszont eredetiben számomra egyáltalán nem volt dekadens. Mintha a magyar fordítást használták volna a forgatókönyvek alapjának. 😊 )
peterk2005
Én úgy vélem, hogyha valamiből lehetett volna egy GoT-szerűen sikeres akárhányévados sci-fi sorozatot csinálni, az a Dűne. Az alapkönyv is már simán elbír két évadot, évadonkét tíz 60 perces epizóddal, nem is beszélve (az általam egyébként nem kedvelt), teljes agymenéses folytatásokról.
Kihagyták ezt a ziccert.
Sobri Jóska
Epp hogy bedobtak a ziccert. Hiszen sorozat kellett volna, de abbol nem lehet ennyi penzt kisajtolni, a studiot marpedig ugy is ez erdekli, semmi mas.

Szoval ha innen nezed, bedobtak. Amugy igen, sorozatban jobb lett volna, akkor nem is marad ki a filmbol a konyv lenyege.

Csak hat a sorozat sosem lesz olyan jovedelmezo, mint a popcorn mozi.
Stez
Általában ez igaz.
De pont a GoT mutatta meg, hogy egy komplett univerzum megsorozatosítása se rossz befektetés. És a Dűne világa az lehetett volna az új GoT. Így döntöttek, ez van. Lehet a film sikerén lesz sorozat, bár "ezt a ziccert már bedobták", sose lehet tudni.
Sobri Jóska
Siman elkepzelheto amugy, h az elso konyv utan atnyergelnek sorozatra, azok emlekeim szerint mar nem annyira akciodusak, inkabb filozofikusabb, intrikazos, vagy a fene tudja.

Azt be lehetne mutatni sorozatban vagy akar tobb filmen, latvany szempontjabol jobb a szeles vaszon, mondom ezt ugy h monitoron neztem 😀

Sajna moziba nem jutottam el akkor.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Másfél óra, egészen beteg

 youtu.be/R0krUthYxF4
r.baggio
Szerintem jobb lett, mint a Sting féle első verzió-
peterk2005
Izlésről nem lehet vitázni, de ha a könyvvel vetem össze, akkor ez az új Dűne egy kalap szar lett. Nem azért, mert Liet nő lett, vagy mert Yueh doktor, Idaho, Leto vagy Halleck karaktere teljesen kibontatlanul lóg a semmiben, és Paul látomásai teljesen kaotikusak, hanem azért, mert pont a könyv lényege tűnt el, a politika, a Bene Gesserit, a Harkonnen motivációk, minden, ami miatt a könyv egy klasszikus sci-fi eposz, és nem egy, a sok ugyanolyan sci-fi sztori közül.
Nem tudom a könyv ismerete nélkül mennyire élvezhető, de számomra egy tipikus látványfilmmé züllesztett fostenger.
Sobri Jóska
Én eleve úgy álltam hozzá, hogy ezt a regényt nem lehet hollywoodi módon úgy filmre adaptálni, ahogy írod. A könyveket is vagy három-négyszer újraolvastam annak idején rövid egymás utánban, annyira új volt még harmadik-negyedik olvasásra is. A kevés regények egyike lett, amire húsz plusz év távlatából is jól emlékszem, ma is a fejemben vannak azok a képek ahogy akkor felépítettem magamban a regény alapján a képzeletbeli világot. Szóval nem vártam jobbat, mint amikor apuci elmeséli a kamasz fiának az ukrán háborút, a gyerek számára érthető nyelvre próbálva fordítani a dolgokat. Ezt ez az új film jobban hozta nekem, mint a korábbi. A korábbival az volt a bajom, hogy le akarta utánozni Kubricot ami nem meglepően nem jött be. (Érdekes, hogy ahány adaptációt láttam az mind így vagy úgy dekadens lett, ami szerintem a magyar fordításra is eléggé igaz. Viszont eredetiben számomra egyáltalán nem volt dekadens. Mintha a magyar fordítást használták volna a forgatókönyvek alapjának. 😊 )
peterk2005
Én úgy vélem, hogyha valamiből lehetett volna egy GoT-szerűen sikeres akárhányévados sci-fi sorozatot csinálni, az a Dűne. Az alapkönyv is már simán elbír két évadot, évadonkét tíz 60 perces epizóddal, nem is beszélve (az általam egyébként nem kedvelt), teljes agymenéses folytatásokról.
Kihagyták ezt a ziccert.
Sobri Jóska
Epp hogy bedobtak a ziccert. Hiszen sorozat kellett volna, de abbol nem lehet ennyi penzt kisajtolni, a studiot marpedig ugy is ez erdekli, semmi mas.

Szoval ha innen nezed, bedobtak. Amugy igen, sorozatban jobb lett volna, akkor nem is marad ki a filmbol a konyv lenyege.

Csak hat a sorozat sosem lesz olyan jovedelmezo, mint a popcorn mozi.
Stez
Általában ez igaz.
De pont a GoT mutatta meg, hogy egy komplett univerzum megsorozatosítása se rossz befektetés. És a Dűne világa az lehetett volna az új GoT. Így döntöttek, ez van. Lehet a film sikerén lesz sorozat, bár "ezt a ziccert már bedobták", sose lehet tudni.