NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
álom.net-nek kihívója lesz:
 www.youtube.com/watch?v=ub22CnygCys
braxa88
ez valami elmondhatatlanul ótvar fosnak igérkezik
briareos
nehéz választani mi lehet az ótvarabb, ez a film, vagy a főszereplő gyerek rapszámai
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 429 — The Mathematician
álom.net-nek kihívója lesz:
 www.youtube.com/watch?v=ub22CnygCys
braxa88
Azt ne bantsuk, egyik legjobb barátom a főszereplő 😊
csebi
mármint ebben vagy abban?

amúgy ez annyira nem néz ki fosul trailer alapján, csak retardált az alapszitu
kicsit inkább ilyen szatirisztikus FOMOnak tűnik

arról meg ne is beszéljünk hogy az álom.net már rég nem a legszarabb film még a "közönségfilm" kategóriában sem
egy pappa pia, szuperbojz vagy kölcsönlakás kenterbe veri
Negritis
álom.net
csebi
Az gáz, hogy azt se tudom miaz? 😀
peach
igen 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
álom.net-nek kihívója lesz:
 www.youtube.com/watch?v=ub22CnygCys
braxa88
Azt ne bantsuk, egyik legjobb barátom a főszereplő 😊
csebi
mármint ebben vagy abban?

amúgy ez annyira nem néz ki fosul trailer alapján, csak retardált az alapszitu
kicsit inkább ilyen szatirisztikus FOMOnak tűnik

arról meg ne is beszéljünk hogy az álom.net már rég nem a legszarabb film még a "közönségfilm" kategóriában sem
egy pappa pia, szuperbojz vagy kölcsönlakás kenterbe veri
Negritis
álom.net
csebi
Az gáz, hogy azt se tudom miaz? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
álom.net-nek kihívója lesz:
 www.youtube.com/watch?v=ub22CnygCys
braxa88
Azt ne bantsuk, egyik legjobb barátom a főszereplő 😊
csebi
mármint ebben vagy abban?

amúgy ez annyira nem néz ki fosul trailer alapján, csak retardált az alapszitu
kicsit inkább ilyen szatirisztikus FOMOnak tűnik

arról meg ne is beszéljünk hogy az álom.net már rég nem a legszarabb film még a "közönségfilm" kategóriában sem
egy pappa pia, szuperbojz vagy kölcsönlakás kenterbe veri
Negritis
álom.net

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
álom.net-nek kihívója lesz:
 www.youtube.com/watch?v=ub22CnygCys
braxa88
ez valami elmondhatatlanul ótvar fosnak igérkezik

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 429 — The Mathematician
álom.net-nek kihívója lesz:
 www.youtube.com/watch?v=ub22CnygCys
braxa88
Azt ne bantsuk, egyik legjobb barátom a főszereplő 😊
csebi
mármint ebben vagy abban?

amúgy ez annyira nem néz ki fosul trailer alapján, csak retardált az alapszitu
kicsit inkább ilyen szatirisztikus FOMOnak tűnik

arról meg ne is beszéljünk hogy az álom.net már rég nem a legszarabb film még a "közönségfilm" kategóriában sem
egy pappa pia, szuperbojz vagy kölcsönlakás kenterbe veri

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
álom.net-nek kihívója lesz:
 www.youtube.com/watch?v=ub22CnygCys
braxa88
Azt ne bantsuk, egyik legjobb barátom a főszereplő 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
álom.net-nek kihívója lesz:
 www.youtube.com/watch?v=ub22CnygCys
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 429 — The Mathematician
A writers odyssey
tök jó kis akció film,
a cgi is rendben van, a designmeg hozza a klasszikus kínai xianxia vonalat
sajnos sikerült egy monokróm verziót letöltenem bár megvolt a varázsa és adott egy dark souls feelinget 😊
az akciók a koreográfia miatt sztem kiemelkednek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 429 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
kb mint egy paul fiig melyssa mccarthy kombó távolról kerülöm mert tudom mire számíthatok
Negritis
Ízlések es pofonok, de szerintem Melissa McCarthy az egyik legjobb, legsokoldalúbb színésznő, aki a bugyuta filmeket is kurva jól eljátsza, a vígjátékokban is fasza (St.Vincent Bill Murrayvel kibaszott jó, vagy a Női szervek Sandra Bullockkal), de ha egy poén nélküli zseniális alakítását akarod, akkor nézd meg a Megbocsátasz valahát, ha meg egy szintén nem vígjátékot, de jó alakítást, akkor a Seregélyt.
Sobri Jóska
Szerintem meg az egyik legidegesitobb szineszno. 😀
Halivud noi Adam Sandlerje.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 429 — The Mathematician
Drive my car
sajnálom hogy nem moziban néztem mert így nehéz volt rendesen fókuszálni rá
a film jó, és a színdarab elég különleges, azt is jó volt látni hogy hogyan raknak össze egy ilyen darabot
a karakterek is kellően érdekesek és kidolgozottak

a gond mégis az hogy nem tudott eléggé elkapni hogy teljesen magával ragadjon, néztem és tetszett de mégse ájultam el tőle
a 3 óra viszont borzalmasan sok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Terminator - Dark Fate:

Nem volt annyira rossz mint amennyire beharangozták, de azért túl jó se.
Valahogy már unom azt, hogy mostanában minden egyes folytatásban vagy rebootban szintet kell ugrani az akció vagy a látvány terén, különben túl unalmasnak gondolják.

Nekem már ez túl sok volt, meg röhej, hogy a terminátor betör mindenhova, kinyír csomó embert és semmi se történik vele. Ő megtalál mindenkit kapásból, de őt meg senki, miközben ugyanazt az arcot viseli folyamatosan.
Jó, tegyük fel, hogy változtatja közben, de az röhej, hogy nyílt utcán akcióznak és a világ semmit nem reagál erre.

Szerencsére itt nem tolták túl annyira a fan fictiont, Sarah Connor jó volt, Arnie jó volt, a főszereplő csaj is rendben és a szőke testőrlány (Mackenzie Davis) is okés volt.

Az új féle jövőbeni terminátorok (csápos bizbaszok, helló Mátrix) meg a mostani új terminátor egyáltalán nem tetszett. Értem én a koncepcióját, de ha már ilyen, lehetett volna okosabb is, mert így ebben a formájában kinyírhatatlan valami.

Az meg oké, hogy Sarah terminátorokra vadászott, de az fel se merült benne, hogy mi az istenért kerülnek még ide, ha John már halott? Túl nagy hangsúlyt fektettek az akcióra és keveset a sztorira, pedig lett volna benne potenciál.

Mindegy, egynek elment, annyira szörnyű nem volt, de jó se, mondjuk gyenge közepes.

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 429 — The Mathematician
kb mint egy paul fiig melyssa mccarthy kombó távolról kerülöm mert tudom mire számíthatok
Negritis
Ízlések es pofonok, de szerintem Melissa McCarthy az egyik legjobb, legsokoldalúbb színésznő, aki a bugyuta filmeket is kurva jól eljátsza, a vígjátékokban is fasza (St.Vincent Bill Murrayvel kibaszott jó, vagy a Női szervek Sandra Bullockkal), de ha egy poén nélküli zseniális alakítását akarod, akkor nézd meg a Megbocsátasz valahát, ha meg egy szintén nem vígjátékot, de jó alakítást, akkor a Seregélyt.
Sobri Jóska
nem a színészi képességeit kérdőjelezem meg, csak egyedül nem nézem meg a filmjeit amit a férjével csinál mer nem szórakoztató számomra
Adam Sandler is bizonyította hogy zseniális színész tud lenni, mégse nézem meg az összes vackot amit beböfög

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
kb mint egy paul fiig melyssa mccarthy kombó távolról kerülöm mert tudom mire számíthatok
Negritis
Ízlések es pofonok, de szerintem Melissa McCarthy az egyik legjobb, legsokoldalúbb színésznő, aki a bugyuta filmeket is kurva jól eljátsza, a vígjátékokban is fasza (St.Vincent Bill Murrayvel kibaszott jó, vagy a Női szervek Sandra Bullockkal), de ha egy poén nélküli zseniális alakítását akarod, akkor nézd meg a Megbocsátasz valahát, ha meg egy szintén nem vígjátékot, de jó alakítást, akkor a Seregélyt.

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 482 — nabege2@yahoo.com
Uhh.
A végzős év.
Hát asszem be lehet szántani a zinternetet.
Ez a 41 perc, ameddig bírtam, nekem egy olyan mélyütést okozott, hogy most mondom le az előfizetést..
#JC6
én értem hogy divat utálni a netflixet, de mond már el hogy mi a faszra gondoltál mikor nekiálltál a filmnek?

"A cheerleading stunt gone wrong landed her in a 20-year coma. Now she's 37, newly awake and ready to live out her high school dream: becoming prom queen."
ez az imdb leírása, ha azt mondanák hogy jó se állnék neki
Negritis
Mert régebben volt két hasonló film is, ami tetszett. Talán az egyik a hirtelen 30 a másik meg … meg nem mondom. Apa srác bőrében, tiniként, passz.

A legnagyobb bajom az idióta, semmitmondó, iszonyat alpári stílus mellett a rettenetes szinkron és a konkrét kiabálás. Az meg hagyján hogy tele van buzival az iskola meg szivárványos szarral van leöntve. Konkrétan az USA zászló másik fele is olyan. Okádék
#JC6
Megint 17? Zac Efron, Matthew Perry?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 429 — The Mathematician
Uhh.
A végzős év.
Hát asszem be lehet szántani a zinternetet.
Ez a 41 perc, ameddig bírtam, nekem egy olyan mélyütést okozott, hogy most mondom le az előfizetést..
#JC6
én értem hogy divat utálni a netflixet, de mond már el hogy mi a faszra gondoltál mikor nekiálltál a filmnek?

"A cheerleading stunt gone wrong landed her in a 20-year coma. Now she's 37, newly awake and ready to live out her high school dream: becoming prom queen."
ez az imdb leírása, ha azt mondanák hogy jó se állnék neki
Negritis
Mert régebben volt két hasonló film is, ami tetszett. Talán az egyik a hirtelen 30 a másik meg … meg nem mondom. Apa srác bőrében, tiniként, passz.

A legnagyobb bajom az idióta, semmitmondó, iszonyat alpári stílus mellett a rettenetes szinkron és a konkrét kiabálás. Az meg hagyján hogy tele van buzival az iskola meg szivárványos szarral van leöntve. Konkrétan az USA zászló másik fele is olyan. Okádék
#JC6
én értem hogy jobbat vártál, de Rebel Wilson volt a főszerepben nálam onnantól már offos
kb mint egy paul fiig melyssa mccarthy kombó távolról kerülöm mert tudom mire számíthatok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 770
Uhh.
A végzős év.
Hát asszem be lehet szántani a zinternetet.
Ez a 41 perc, ameddig bírtam, nekem egy olyan mélyütést okozott, hogy most mondom le az előfizetést..
#JC6
én értem hogy divat utálni a netflixet, de mond már el hogy mi a faszra gondoltál mikor nekiálltál a filmnek?

"A cheerleading stunt gone wrong landed her in a 20-year coma. Now she's 37, newly awake and ready to live out her high school dream: becoming prom queen."
ez az imdb leírása, ha azt mondanák hogy jó se állnék neki
Negritis
Mert régebben volt két hasonló film is, ami tetszett. Talán az egyik a hirtelen 30 a másik meg … meg nem mondom. Apa srác bőrében, tiniként, passz.

A legnagyobb bajom az idióta, semmitmondó, iszonyat alpári stílus mellett a rettenetes szinkron és a konkrét kiabálás. Az meg hagyján hogy tele van buzival az iskola meg szivárványos szarral van leöntve. Konkrétan az USA zászló másik fele is olyan. Okádék
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Multiverse of milfness
agymenés de nem akkora mint mint az everything everywhere, de így se egyszerű
(mondjuk multiverzumos cucc esetében valszeg nem is lehet máshogy megoldani)
a film sztem tök jó, megvannak a fasza kameok és a történet is halad
a vizualitás még mindig kegyetlen impresszív és nagyon kreatív
Sam Raimi pedig nagyon jól hozta be a horror elemeket (új mutánsok figyelsz?)

Wanda gyásza és őrülete nagyon jól lett bemutatva sztem és nagyon szép ívet ír le a karaktere
Strange talán a gyengébb része a sztorinak, de főleg azért mert nem sokat változik
| Chavez <3 |

a No Way Home sztem jobb lett, de teljesen más az érzelmi töltet
az meg egy vicc hogy melyik jelenet miatt sírt szaud arábia meg sokan ...
| konkrétan annyi van hogy 2 anya nevelte fel Chavezt és őket látjuk |
Negritis
Nem volt rossz, azt leszogeznem, viszont azert el sem dobtam az agyamat tole. Mondjuk ugy, hogy tobbet vartam, mint egy mar ismert, bevalt karaktertol. Az a baj, hogy nekem a Post Thanos-eraban egyelore konstansan hianyerzetem van. Eltuntek a mely, alaposan kidolgozott karakterek, akiket igazan lehetett szeretni, mar jo par film megvolt a kovetkezo phase-bol, de alig-alig tudnek mondani ujonnan behozott karaktert, aki jol meg lett volna csinalva, aki ki lenne dolgozva, aki kapott volna egy megfelelo felvezetest. Akire az ember tenyleg ugy tud tekinteni, hogy na igen, o lehet a „lelke” a fazisnak, akinek megfelelo motivacioja van arra, hogy mit miert tesz, miert lett az, ami.

Mert megis ki? Konkretan nekem jelenleg csak es kizarolag Wanda szeretheto, meg erted a motivaciojat, valahol tudsz is vele azonosulni, eleg mely. De neki meg Thanosszal alapoztak meg, tehat nem uj karakter. Es nalam igy ennyi. Mert peldaul a Sony kozben szepen sorjaban kurja szet azokat a figurakat, akik ilyenek lehettek volna alapvetoen, a Marvel meg probalkozik, de abszolut az az erzesem, mintha keresnek onmagukat, hogy a brutalis elozo phase es zaras utan megis mit es hogyan folytassanak, de valahogy nem talaljak egyelore.

Egy dolog, hogy szamomra peldaul Shang-Chi viccnek is rossz, mint mondjuk kozponti figura, de az Eternalsbol Sersitol konkretan fel film utan az agyfasz kerulgetett (mondjuk a teljes filmtol is, nem csak a karaktertol), es megint egy masik, hogy az uj Dr. Strange sem igazan adott ujat az o karakterfejlodeset tekintve, aprocska foszlanyok voltak csak, amiktol meg mindig nem tudom ugy erezni, hogy akkor legalabb o komoly kozponti figura lehet. Mert egesz egyszeruen nem sikerult kialakitani rola azt a kepet a Marvelnek. Nekem legalabbis.

| Chavezt is behoztak, de szamomra az is nagyon laposra es unalmasra sikeredett, igy egy film utan a legkisebb mertekig sem tudom kedvelni a karaktert, marpedig o biztosan kozponti figura lesz a jovoben. |

Picit egyelore elveszettnek erzem a Marvelt, mintha tudnak hatarozottan az iranyt es mar felepitettek szepen a puzzle-t, de igazabol megsem.

Igazabol baromira varom az uj Thort, mert kis tulzassal mar csak o mentheti meg szamomra ezt a Marvel-evet. 😀 Pedig Waititit nem kifejezetten kedvelem, tulsagosan eroltetettnek hat rengeteg filmje es poenja.

Szerkesztette: Stez

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 429 — The Mathematician
megnéztem a 365 na: ma-t és még fosabb mint az első
az operatőri munka jó, de a vágás borzalmas, a történet használhatatlan
kb egy zenés montázs és videóklip az első 1.5 óra minimális történéssel, de az is értelmetlen

az After, After We Collided szimplán fiatal egyetemistákkal egy Fifty Shades & Csaj nem jár egyedül mix
mind2 értékelhetetlen és nehezen hiszem el hogy ki jár erre moziba

nyilván én vagyok az a retardált aki magától és kinda szivesen néz borzalmas filmeket
mondjuk a 365:ma esetében a filmbarátok audiokommentár nem volt rossz 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 429 — The Mathematician
Uhh.
A végzős év.
Hát asszem be lehet szántani a zinternetet.
Ez a 41 perc, ameddig bírtam, nekem egy olyan mélyütést okozott, hogy most mondom le az előfizetést..
#JC6
én értem hogy divat utálni a netflixet, de mond már el hogy mi a faszra gondoltál mikor nekiálltál a filmnek?

"A cheerleading stunt gone wrong landed her in a 20-year coma. Now she's 37, newly awake and ready to live out her high school dream: becoming prom queen."
ez az imdb leírása, ha azt mondanák hogy jó se állnék neki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 429 — The Mathematician
Multiverse of milfness
agymenés de nem akkora mint mint az everything everywhere, de így se egyszerű
(mondjuk multiverzumos cucc esetében valszeg nem is lehet máshogy megoldani)
a film sztem tök jó, megvannak a fasza kameok és a történet is halad
a vizualitás még mindig kegyetlen impresszív és nagyon kreatív
Sam Raimi pedig nagyon jól hozta be a horror elemeket (új mutánsok figyelsz?)

Wanda gyásza és őrülete nagyon jól lett bemutatva sztem és nagyon szép ívet ír le a karaktere
Strange talán a gyengébb része a sztorinak, de főleg azért mert nem sokat változik
| Chavez <3 |

a No Way Home sztem jobb lett, de teljesen más az érzelmi töltet
az meg egy vicc hogy melyik jelenet miatt sírt szaud arábia meg sokan ...
| konkrétan annyi van hogy 2 anya nevelte fel Chavezt és őket látjuk |

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 770
Uhh.
A végzős év.
Hát asszem be lehet szántani a zinternetet.
Ez a 41 perc, ameddig bírtam, nekem egy olyan mélyütést okozott, hogy most mondom le az előfizetést..
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 317 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jelenleg nálam a Rózsák háborúja 2 az etalon.

Egy több éves kapcsolatot mutat be.
Ahol volt szerelem, szex, alkohol, drog, szar az ágyban, verekedés, pereskedés stbstb
steelwolf
Ez egy jellemvonás vagy konkrétum?
Willie Parker
utóbbi
NB2
amber heard is szerepel benne?
Negritis
Yes 😎
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 429 — The Mathematician
Jelenleg nálam a Rózsák háborúja 2 az etalon.

Egy több éves kapcsolatot mutat be.
Ahol volt szerelem, szex, alkohol, drog, szar az ágyban, verekedés, pereskedés stbstb
steelwolf
Ez egy jellemvonás vagy konkrétum?
Willie Parker
utóbbi
NB2
amber heard is szerepel benne?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!