Filmek

40 feliratkozó

több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 770
A Northman már ott van, kissé talán túl korán küldték VOD-ra...
r.baggio
Fuhhhh…
Nagyon nem jött be, de hát ismertek 😃
#JC6
Nézhetetlen számomra, felesleges 2 óra…
KeyG
Köszönöm!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
MCU temaban a Phase 1 filmeknek kb. az Avengers rúgta be a kaput. A winter soldierig az volt ami talán igazán kiemelkedő volt valamiben szóval 9-ből 1.
Azért mostaniakat nég nem írnám le, nyilván mivel magasabban van a léc nagyobb az esély, hogy elbuknak és kisebb az esély hogy megint lesznek ilyen jó színész választások, de addig nem temetném őket amíg ki nem derül merre fut ki az egész story.
( kiemelkedően rossz eddig csak az Eternals volt szerintem, de amúgy Thor2 szintjén mozgott).
Az új Stranget mondjuk még nem láttam.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 421 — The Mathematician
A Northman már ott van, kissé talán túl korán küldték VOD-ra...
r.baggio
Fuhhhh…
Nagyon nem jött be, de hát ismertek 😃
#JC6
Nézhetetlen számomra, felesleges 2 óra…
KeyG
korábbi filmjeit szeretted Eggersnek?
Negritis
The Witch az értelmesebb horror filmekhez tartozik manapság.
A Pattinson féle filmet nem láttam még, bírom őt és rengetegen dicsérik is a filmet. ( The Lighthouse )
The Northman, nekem unalmas volt, gondolkoztam rá, hogy moziba elviszek egy csajt megnézni, de kurva ideges lettem volna, ha ezt kapom a pénzemért. Konkrétan untam.
KeyG
A lighthouse az valami katasztrófa
peach
sztem kurvajó, de még kb 2x meg kéne néznem hogy minden tiszta legyen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 454
A titanic 25 eves.
Az indexen van vmi cikk amit azok az emberek akik kurvara unatkoztak ,agyaltak ki olyan dolgot a filmhez amit eleve a fantazia szult.
Par eve ettem vhol ahol a masik asztalnal emberek beszelgettek a star warsrol h alitolag ez meg az ilyen univerzum....
Konyorgom fikcio, azokat tovabbkoltik es tok komolyan beszelgetnek rola.agyrem.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
A Northman már ott van, kissé talán túl korán küldték VOD-ra...
r.baggio
Fuhhhh…
Nagyon nem jött be, de hát ismertek 😃
#JC6
Nézhetetlen számomra, felesleges 2 óra…
KeyG
korábbi filmjeit szeretted Eggersnek?
Negritis
The Witch az értelmesebb horror filmekhez tartozik manapság.
A Pattinson féle filmet nem láttam még, bírom őt és rengetegen dicsérik is a filmet. ( The Lighthouse )
The Northman, nekem unalmas volt, gondolkoztam rá, hogy moziba elviszek egy csajt megnézni, de kurva ideges lettem volna, ha ezt kapom a pénzemért. Konkrétan untam.
KeyG
A lighthouse az valami katasztrófa



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 097
A Northman már ott van, kissé talán túl korán küldték VOD-ra...
r.baggio
Fuhhhh…
Nagyon nem jött be, de hát ismertek 😃
#JC6
Nézhetetlen számomra, felesleges 2 óra…
KeyG
korábbi filmjeit szeretted Eggersnek?
Negritis
The Witch az értelmesebb horror filmekhez tartozik manapság.
A Pattinson féle filmet nem láttam még, bírom őt és rengetegen dicsérik is a filmet. ( The Lighthouse )
The Northman, nekem unalmas volt, gondolkoztam rá, hogy moziba elviszek egy csajt megnézni, de kurva ideges lettem volna, ha ezt kapom a pénzemért. Konkrétan untam.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 421 — The Mathematician
A Northman már ott van, kissé talán túl korán küldték VOD-ra...
r.baggio
Fuhhhh…
Nagyon nem jött be, de hát ismertek 😃
#JC6
Nézhetetlen számomra, felesleges 2 óra…
KeyG
korábbi filmjeit szeretted Eggersnek?

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 097
A Northman már ott van, kissé talán túl korán küldték VOD-ra...
r.baggio
Fuhhhh…
Nagyon nem jött be, de hát ismertek 😃
#JC6
Nézhetetlen számomra, felesleges 2 óra…

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 454
 port.hu/cikk/mozi/a-skinhead-film-ami-30-eve-sztart-csinalt-russell-crowe-bol/article-83961?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=content
Fuu de regen lattam.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Vanishing Point - 1971

Újabb érdekes film a 70-es évekből.
Gyakorlatilag egy folyamatos száguldás az egész , meg-megszakítva pár rövidebb eseménnyel, amikor is plusz információt kapunk a főszereplő múltjából és talán a motivációjából is.

A történet szerint a főszereplő egy sofőr, akinek le kell szállítania egy autót, adott időre.
Ezzel nincs is probléma, ideje lenne, de nyomja neki mint a megveszekedett, miközben a zsaruk üldözik gyorshajtásért.

Tipik hetvenes évek amerikája hippikkel, droggal, szép csajokkal, LMBTQA+-val (már akkor is! fúj! 😉), rasszizmussal, stb.

A témától eltekintve nem egy gyorsan pörgő film vagy legalábbis most már nem az, így szép lassan építkezik, visz minket a végkifejlet felé, meg-megszakítva pár, a korszakra "jellemző" eseménnyel, párbeszéddel.

Utóbbiból túl sok nincs benne, de egyáltalán nem feleslegesek, szinte mind karakterépítő jellegű.

Nem gondolom, hogy túl nagy mondanivalója lenne, de bekúszik az elmédbe és engem még napok múltán is el-elgondolkodtatott a film és a megvalósítása.

Modernebb verzióban biztos pörgősebb lenne, több a dráma, stb., de nem biztos, hogy az érzést amit ez a film nyújtott át tudná adni.

Az autó(k), tájak és a korszak látványa miatt ajánlom ezt a 1,5 órát, hogyha valami kikapcsolódásra vágyik az ember.
Solymi
nem véletlenül alapmü
briareos
Pedig alapvetoen olyannak tunik mint a tobbi akkor keszult film. Semmilyen, jellegtelen, nagyotmondani akaro es megis, ebbol az egesz alapfelallasbol es faek egyszerusegu sztoribol csinal egy filozofiai utazast.

Mar az inditasa is jo, hogy a faszi alighogy megerkezik, mar pattan is be a kovetkezo jarganyba es indul visszafele, mert sietnie kell…de miert is? Bunozo vagy talan fogadasbol, esetleg verseny van?

Es mindegyikre megadjak a valaszt h egyik sem es folyamatosan ott motoszkal benned, hogy akkor miert?

Es sorban adjak az okokat, a valaszokat es az iranyt a vegkifejlet fele, hogy akkor mi tortenik.

Mert ugye a film vege elotti resszel indit es arrol szol az egesz, hogy mikent jutunk ide es utana jon a lezaras.

Amit egyaltalan nem vartam, de megertettem es vegul osszealltak a kirakos darabjai, amit aprankent adagolt a film.

Nem ugy operal mint sok mas film h a vegen jon a nagy mondanivalo, hanem ott ragad benned.
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Vanishing Point - 1971

Újabb érdekes film a 70-es évekből.
Gyakorlatilag egy folyamatos száguldás az egész , meg-megszakítva pár rövidebb eseménnyel, amikor is plusz információt kapunk a főszereplő múltjából és talán a motivációjából is.

A történet szerint a főszereplő egy sofőr, akinek le kell szállítania egy autót, adott időre.
Ezzel nincs is probléma, ideje lenne, de nyomja neki mint a megveszekedett, miközben a zsaruk üldözik gyorshajtásért.

Tipik hetvenes évek amerikája hippikkel, droggal, szép csajokkal, LMBTQA+-val (már akkor is! fúj! 😉), rasszizmussal, stb.

A témától eltekintve nem egy gyorsan pörgő film vagy legalábbis most már nem az, így szép lassan építkezik, visz minket a végkifejlet felé, meg-megszakítva pár, a korszakra "jellemző" eseménnyel, párbeszéddel.

Utóbbiból túl sok nincs benne, de egyáltalán nem feleslegesek, szinte mind karakterépítő jellegű.

Nem gondolom, hogy túl nagy mondanivalója lenne, de bekúszik az elmédbe és engem még napok múltán is el-elgondolkodtatott a film és a megvalósítása.

Modernebb verzióban biztos pörgősebb lenne, több a dráma, stb., de nem biztos, hogy az érzést amit ez a film nyújtott át tudná adni.

Az autó(k), tájak és a korszak látványa miatt ajánlom ezt a 1,5 órát, hogyha valami kikapcsolódásra vágyik az ember.
Solymi
nem véletlenül alapmü

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Vanishing Point - 1971

Újabb érdekes film a 70-es évekből.
Gyakorlatilag egy folyamatos száguldás az egész , meg-megszakítva pár rövidebb eseménnyel, amikor is plusz információt kapunk a főszereplő múltjából és talán a motivációjából is.

A történet szerint a főszereplő egy sofőr, akinek le kell szállítania egy autót, adott időre.
Ezzel nincs is probléma, ideje lenne, de nyomja neki mint a megveszekedett, miközben a zsaruk üldözik gyorshajtásért.

Tipik hetvenes évek amerikája hippikkel, droggal, szép csajokkal, LMBTQA+-val (már akkor is! fúj! 😉), rasszizmussal, stb.

A témától eltekintve nem egy gyorsan pörgő film vagy legalábbis most már nem az, így szép lassan építkezik, visz minket a végkifejlet felé, meg-megszakítva pár, a korszakra "jellemző" eseménnyel, párbeszéddel.

Utóbbiból túl sok nincs benne, de egyáltalán nem feleslegesek, szinte mind karakterépítő jellegű.

Nem gondolom, hogy túl nagy mondanivalója lenne, de bekúszik az elmédbe és engem még napok múltán is el-elgondolkodtatott a film és a megvalósítása.

Modernebb verzióban biztos pörgősebb lenne, több a dráma, stb., de nem biztos, hogy az érzést amit ez a film nyújtott át tudná adni.

Az autó(k), tájak és a korszak látványa miatt ajánlom ezt a 1,5 órát, hogyha valami kikapcsolódásra vágyik az ember.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 421 — The Mathematician
A Northman már ott van, kissé talán túl korán küldték VOD-ra...
r.baggio
jó kérdés kint már jó ideje ment, szal sztem úgy volt a deal
mindenesetre én jövő szerdán azt nézem


Fuhhhh…
Nagyon nem jött be, de hát ismertek 😃
#JC6
mondjuk ha a vvitch meg lighthouse nem tetszik akkor erre is kevés esély van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 770
A Northman már ott van, kissé talán túl korán küldték VOD-ra...
r.baggio
Fuhhhh…
Nagyon nem jött be, de hát ismertek 😃
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
A Northman már ott van, kissé talán túl korán küldték VOD-ra...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 770
 youtu.be/x2YHPZMj8r4
nemtom utoljára mikor röhögtem ennyire önfeledten filmen mint ezen
önreflexió masszívan megvan
Pascal-Cage kémia működik és mind2 zseniális
a történet kellően agyfasz, néhány fordulat is van benne bár azok azért látszanak
de összeségében is feel good
Negritis
Nagyon vártam, hol tudom kikölcsönözni?
#JC6
moziban
Negritis
Várok míg megjön a tékába
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 421 — The Mathematician
 youtu.be/x2YHPZMj8r4
nemtom utoljára mikor röhögtem ennyire önfeledten filmen mint ezen
önreflexió masszívan megvan
Pascal-Cage kémia működik és mind2 zseniális
a történet kellően agyfasz, néhány fordulat is van benne bár azok azért látszanak
de összeségében is feel good
Negritis
Nagyon vártam, hol tudom kikölcsönözni?
#JC6
moziban

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 770
 youtu.be/x2YHPZMj8r4
nemtom utoljára mikor röhögtem ennyire önfeledten filmen mint ezen
önreflexió masszívan megvan
Pascal-Cage kémia működik és mind2 zseniális
a történet kellően agyfasz, néhány fordulat is van benne bár azok azért látszanak
de összeségében is feel good
Negritis
Nagyon vártam, hol tudom kikölcsönözni?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 421 — The Mathematician
 youtu.be/x2YHPZMj8r4
nemtom utoljára mikor röhögtem ennyire önfeledten filmen mint ezen
önreflexió masszívan megvan
Pascal-Cage kémia működik és mind2 zseniális
a történet kellően agyfasz, néhány fordulat is van benne bár azok azért látszanak
de összeségében is feel good

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 421 — The Mathematician
álom.net-nek kihívója lesz:
 www.youtube.com/watch?v=ub22CnygCys
braxa88
Csak én nem értem, hogy mi a fasz ez? Nem értem a trailer alapján, hogy mit fogok látni? Egy kémfilmet? Egy thrillert? Egy tini vígjátékot?

Semmi értelme
Gyurma Pappa
tehát OJ ártatlan!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
álom.net-nek kihívója lesz:
 www.youtube.com/watch?v=ub22CnygCys
braxa88
Csak én nem értem, hogy mi a fasz ez? Nem értem a trailer alapján, hogy mit fogok látni? Egy kémfilmet? Egy thrillert? Egy tini vígjátékot?

Semmi értelme
Gyurma Pappa
Filmes dadaizmus 😁
empty taxi
Azt mondod Bánszki Kristóf a magyar Bunuel?

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
álom.net-nek kihívója lesz:
 www.youtube.com/watch?v=ub22CnygCys
braxa88
Csak én nem értem, hogy mi a fasz ez? Nem értem a trailer alapján, hogy mit fogok látni? Egy kémfilmet? Egy thrillert? Egy tini vígjátékot?

Semmi értelme
Gyurma Pappa
Filmes dadaizmus 😁


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
álom.net-nek kihívója lesz:
 www.youtube.com/watch?v=ub22CnygCys
braxa88
Csak én nem értem, hogy mi a fasz ez? Nem értem a trailer alapján, hogy mit fogok látni? Egy kémfilmet? Egy thrillert? Egy tini vígjátékot?

Semmi értelme

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
álom.net-nek kihívója lesz:
 www.youtube.com/watch?v=ub22CnygCys
braxa88
Azt ne bantsuk, egyik legjobb barátom a főszereplő 😊
csebi
mármint ebben vagy abban?

amúgy ez annyira nem néz ki fosul trailer alapján, csak retardált az alapszitu
kicsit inkább ilyen szatirisztikus FOMOnak tűnik

arról meg ne is beszéljünk hogy az álom.net már rég nem a legszarabb film még a "közönségfilm" kategóriában sem
egy pappa pia, szuperbojz vagy kölcsönlakás kenterbe veri
Negritis
álom.net
csebi
Az gáz, hogy azt se tudom miaz? 😀
peach
igen 😀
Negritis
én ősbemutatón láttam az Arénában. kis suhanc gyerekként megjelentem a michigan state spartans kapucnis pulcsiban, mellettem meg mki ing, öltöny. sztem amerikai producernek néztek, mert volt olyan, akit dress codera hivatkozással nem engedtek be 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
álom.net-nek kihívója lesz:
 www.youtube.com/watch?v=ub22CnygCys
braxa88
ez valami elmondhatatlanul ótvar fosnak igérkezik
briareos
nehéz választani mi lehet az ótvarabb, ez a film, vagy a főszereplő gyerek rapszámai
braxa88
miért ez vmi rapper?
képben vagyok 😀