NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 2 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
hát ja, részben egyetértek, de ha mondjuk egy kislány szenved benne, akinek emiatt a társai a suliban nap mint nap megkeserítik az életét akkor azért az már más tál tészta. Felnőtteknél nyilván más dolog.
eaglesmcnabb
Igen, ha már legalább az egyik fél civil (és nem úgy találkoztok, hogy effektív akartál vele találkozni (fellépés vagy ilyesmi)), akkor a hsz-om elejében hiszek.
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
azért nem tudom, hogy fogadnád azt, ha családban lenne alopecias, és ilyeneket szólnak be neki. nálunk van, és én nem vagyok a verekedős fajta, de én is lekevernék annak, aki vele így "viccelődne".
csebi
Ha utcán valaki beszól neki valaki és megveri azt megértem. (Ettől még társadalmi szinten nyilván elitélendő, de megértem. És még valahol hiszek is benne, hogy az a helyes lépés, ha megveri.)

Azonban amikor egy showbusiness partyn vagy (és Te is az ipar része vagy), alapból megy a beszólogatás és ez az egész csak műsor, akkor szerintem nem helyes így reagálni. Főleg egy stand up-ossal szemben.

Nem geciségből kérdezem, hanem tényleg tudatlan vagyok ezzel kapcsolatban (is).
Betegség elkerült minket, de ez mi pontosan? """Csak""" egy hajhullás (esztétikailag nem szép és ezért depresszió mindenféle negatív lelki tünetek alakulhatnak ki) vagy valami súlyosabb dolog is lehet belőle?
Mert nyilván ha valaki kemó miatt kopasz és akkor nyögi be ezt a poént azért az durva. Ha ez nem halálos betegség (depresszión kívül), akkor ennyi erővel nem szabad már viccelődni kopasz férfiakkal sem, mert van olyan akiket az is ugyanúgy megviseli lelkileg. Vagy amikor valaki alapból vörös és nem bírja feldolgozni, meg a túlsúlyosokkal se vicceljünk, meg politikai oldallal sem. Valamint egyik mémen se nevessünk és így tovább.
Bébé
hát ja, részben egyetértek, de ha mondjuk egy kislány szenved benne, akinek emiatt a társai a suliban nap mint nap megkeserítik az életét akkor azért az már más tál tészta. Felnőtteknél nyilván más dolog.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
azért nem tudom, hogy fogadnád azt, ha családban lenne alopecias, és ilyeneket szólnak be neki. nálunk van, és én nem vagyok a verekedős fajta, de én is lekevernék annak, aki vele így "viccelődne".
csebi
Ha utcán valaki beszól neki valaki és megveri azt megértem. (Ettől még társadalmi szinten nyilván elitélendő, de megértem. És még valahol hiszek is benne, hogy az a helyes lépés, ha megveri.)

Azonban amikor egy showbusiness partyn vagy (és Te is az ipar része vagy), alapból megy a beszólogatás és ez az egész csak műsor, akkor szerintem nem helyes így reagálni. Főleg egy stand up-ossal szemben.

Nem geciségből kérdezem, hanem tényleg tudatlan vagyok ezzel kapcsolatban (is).
Betegség elkerült minket, de ez mi pontosan? """Csak""" egy hajhullás (esztétikailag nem szép és ezért depresszió mindenféle negatív lelki tünetek alakulhatnak ki) vagy valami súlyosabb dolog is lehet belőle?
Mert nyilván ha valaki kemó miatt kopasz és akkor nyögi be ezt a poént azért az durva. Ha ez nem halálos betegség (depresszión kívül), akkor ennyi erővel nem szabad már viccelődni kopasz férfiakkal sem, mert van olyan akiket az is ugyanúgy megviseli lelkileg. Vagy amikor valaki alapból vörös és nem bírja feldolgozni, meg a túlsúlyosokkal se vicceljünk, meg politikai oldallal sem. Valamint egyik mémen se nevessünk és így tovább.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 434 — The Mathematician
Addiktológus szerint tipikus ez a viselkedés mikor zavar van kezelés során vagy nincs kezelve a
Beteg.
Kontrolálatlan érzelmi, vagy/és dühkitörések, tettlegességig eljutva,
érzelmi hullámzás a harag és a sírással kísért megbánás között nagyon rövid időt követően és a környezet vlmt a következmények teljes figyelmen kívül hagyása.
Aszem itt mind stimmel szegényre.
Reméljük figyelnek majd rá újra, hiszen egyszer már visszahozták nagyon mélyről.
ozibozi
azért nem tudom, hogy fogadnád azt, ha családban lenne alopecias, és ilyeneket szólnak be neki. nálunk van, és én nem vagyok a verekedős fajta, de én is lekevernék annak, aki vele így "viccelődne".
csebi
simán meglehetett volna alázni ha akarja de lement kocsmai suttyóba ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
Addiktológus szerint tipikus ez a viselkedés mikor zavar van kezelés során vagy nincs kezelve a
Beteg.
Kontrolálatlan érzelmi, vagy/és dühkitörések, tettlegességig eljutva,
érzelmi hullámzás a harag és a sírással kísért megbánás között nagyon rövid időt követően és a környezet vlmt a következmények teljes figyelmen kívül hagyása.
Aszem itt mind stimmel szegényre.
Reméljük figyelnek majd rá újra, hiszen egyszer már visszahozták nagyon mélyről.
ozibozi
azért nem tudom, hogy fogadnád azt, ha családban lenne alopecias, és ilyeneket szólnak be neki. nálunk van, és én nem vagyok a verekedős fajta, de én is lekevernék annak, aki vele így "viccelődne".

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 700
Addiktológus szerint tipikus ez a viselkedés mikor zavar van kezelés során vagy nincs kezelve a
Beteg.
Kontrolálatlan érzelmi, vagy/és dühkitörések, tettlegességig eljutva,
érzelmi hullámzás a harag és a sírással kísért megbánás között nagyon rövid időt követően és a környezet vlmt a következmények teljes figyelmen kívül hagyása.
Aszem itt mind stimmel szegényre.
Reméljük figyelnek majd rá újra, hiszen egyszer már visszahozták nagyon mélyről.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 320 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mekkora csicskalángost kapott CR! 🤣🤣
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
Szerencse hogy néger vert négert, mert különben már simán utcai zavargások lennének és betíltanák az Oscart-díjátadót is, amit amúgy is rasszistának neveznek évek óta, és nem győztek túlkompenzálni ezért.
ozibozi
nemtom, más felállás szerintem esélytelen, mert feketék fehérekkel csak szolídan viccelődnek, fordítva meg senki sem mer.
feka-feka között gondolhatják úgy, hogy tesó-tesó, csak ugratgatlak, kicsit túllépik a határt, aztán jön a parasztlengő.
Házi mobil kameráson az látszik hogy A reklám szünetben a sajtósa meg Denzel nyugtatgatta, ő meg csak törölgette a szemét. Ha megtervezett volt, Akkor ők is benne kellettek volna hogy legyenek a színjátékba.
Ami nem stimmel inkább az, hogy ha hirtelen felindulásból megy oda vlk, az ritkán szokott ekkorát odaverni nyitott tenyérrel, csak ha pont tudja mit csinál. Majd kiderül ez is.
ozibozi
márminthogy ha lila köd, akkor kiüti a picsába, főleg ha kétszer akkora, mint a másik, mint jelen esetben?

Szerkesztette: slowmotion
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 518 — StuG Life
NASCAR és Oscar - Sztárom a párom. 😊 😊 😊

iktriad
hiányolom az infót h mennyi időt töltöttek respective a jagsben

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 700
Házi mobil kameráson az látszik hogy A reklám szünetben a sajtósa meg Denzel nyugtatgatta, ő meg csak törölgette a szemét. Ha megtervezett volt, Akkor ők is benne kellettek volna hogy legyenek a színjátékba.
Ami nem stimmel inkább az, hogy ha hirtelen felindulásból megy oda vlk, az ritkán szokott ekkorát odaverni nyitott tenyérrel, csak ha pont tudja mit csinál. Majd kiderül ez is.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 371 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
NASCAR és Oscar - Sztárom a párom. 😊 😊 😊
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 942
Will Smith nagyot ment ejszaka😃
Kenny
Erős reakció volt, de amúgy érthető, hogy felhúzta magát. Valszeg mindketten elvágták mondjuk magukat egy időre Hollywoodban.
Jughead
azt gondolni hogy ennek nem volt minden másodperce megkomponálva azért naivitásra utal.
ki a fasz beszélne az oscarrol ha ez nem történik meg?
briareos
Nem gondolom, hogy bárki viccelődne azzal, hogy beteg a felesége.

Illetve akkor nem nevetett volna először kínosan Smith. A felesége miatt baszta fel az agyát, akin látszott, hogy ez a vicc fájt neki.

Lehet megjátszott volt, de engem meglepne.
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 178
Will Smith nagyot ment ejszaka😃
Kenny
Erős reakció volt, de amúgy érthető, hogy felhúzta magát. Valszeg mindketten elvágták mondjuk magukat egy időre Hollywoodban.
Jughead
azt gondolni hogy ennek nem volt minden másodperce megkomponálva azért naivitásra utal.
ki a fasz beszélne az oscarrol ha ez nem történik meg?
briareos
Arról nem beszélve, hogy akkora nyilvánosságot kap a betegség mint soha.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Azért sanszos lehet, h ilyen fura módon akartak felhívni a figyelmet a betegségre....(?)
zemanla
Chris Rock tíz éve inkább kellemetlen mint vicces. Aki most kitalálta, hogy ő ott legyen, annak jár a f.korbács eleve.

Szerencse hogy néger vert négert, mert különben már simán utcai zavargások lennének és betíltanák az Oscart-díjátadót is, amit amúgy is rasszistának neveznek évek óta, és nem győztek túlkompenzálni ezért.
ozibozi
Bocs, de wtf? Ez most hogy jön ide? Oké, igaz, hogy az Oscar túlkompenzáló, de ahhoz hogy Rock egy bunkó, semmi köze. Teljesen felesleges ezt is iderángatni.

Btw hajlok én is arra, hogy ez ki volt találva, bár akkor meg Rocknak nagyon kelhet a pénz 😂

több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 518 — StuG Life
Will Smith nagyot ment ejszaka😃
Kenny
Erős reakció volt, de amúgy érthető, hogy felhúzta magát. Valszeg mindketten elvágták mondjuk magukat egy időre Hollywoodban.
Jughead
azt gondolni hogy ennek nem volt minden másodperce megkomponálva azért naivitásra utal.
ki a fasz beszélne az oscarrol ha ez nem történik meg?

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 700
Szerencse hogy néger vert négert, mert különben már simán utcai zavargások lennének és betíltanák az Oscart-díjátadót is, amit amúgy is rasszistának neveznek évek óta, és nem győztek túlkompenzálni ezért.
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Azért sanszos lehet, h ilyen fura módon akartak felhívni a figyelmet a betegségre....(?)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 320 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 youtu.be/myjEoDypUD8
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 942
Will Smith nagyot ment ejszaka😃
Kenny
Erős reakció volt, de amúgy érthető, hogy felhúzta magát. Valszeg mindketten elvágták mondjuk magukat egy időre Hollywoodban.

Szerkesztette: Jughead
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 153
Úgy látszik, ha kijön egy Bond akkor annak a zenéjének Oscart kell nyernie 😊 a Skyfall-t még értettem, a Sam Smith már gyalázat volt most meg ez…jó kis pop szám volt ez a No time to die de azért na.

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Will Smith nagyot ment ejszaka😃

több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
Itt sok a szuperhősös filmes szagértő (DC, Marvel stb), légyszi segítsetek már.

Leszögezem, hogy fullra vakon vagyok a témában (szóval nem röhögni), kb. a Christopher Reeve féle supermanen és a tobimeggájvörös pókemberen kívül nem láttam semmilyen szuperhősös filmet, viszont tegnap szembe jött egy reklám, miszerint van olyan film hogy Batman Superman ellen.
Na ezt kurvára nem értem, és nem hagy nyugodni. Elvileg mind a kettő jó nem? miért harcolnának egymással? Gyerekkori emlékeim szerint eleve superman ellen semmi esélye sem kéne legyen batmannek, de ha ezt el is felejtjük, miért harcolna 2 jó karakter egymás ellen?
eaglesmcnabb
Nincs esélye?
Csak azért menekült meg mert Martha Kent fogadta be, ha Margith lett volna Bati fiú kinyírja!! 😀
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 434 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=m-AqP_QewVE
Negritis
*sorozat 😀
steelwolf
my mistake

PC Guru
@pcgurumagazin
Feliratos előzetesen az HBO sötét lengyel thrillere  dlvr.it/SMLqr9

ebből indultam ki és ez alapján filmet gondoltam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 320 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.youtube.com/watch?v=m-AqP_QewVE
Negritis
*sorozat 😀
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 434 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=m-AqP_QewVE

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!