NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az Oscar-ra visszakanyarodva: valahogy nem láttam sehol szembejönni, hogy Cris Rock kiállt volna, hogy "'bocs gyerekek, kicsit túltoltam a patkánykodást"
Lehet hogy volt ilyen, de én nem találkoztam vele...
bcsarli
Ugyan hova gondolsz mondani bármit lehet 😛
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 698
Mellesleg Jóvá hagyták előzetesen a szervezők is ezt a poént, ez onnan derült ki hogy az Amynek két témáját cenzúrázták elmondása szerint.
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 551 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Az Oscar-ra visszakanyarodva: valahogy nem láttam sehol szembejönni, hogy Cris Rock kiállt volna, hogy "'bocs gyerekek, kicsit túltoltam a patkánykodást"
Lehet hogy volt ilyen, de én nem találkoztam vele...

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 431 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
Garfield egyre jobb és jobb színész lesz!
steelwolf
én nem rajongok érte, de ez már a negyedik filmje volt a Némaság, a Never let me go és a Hacksaw Ridge után, ami örök emlék marad

a WSS után még a The Eyes of Tammy Faye van bekészítve 😊

ja megnéztük nemrég a The Worst Person in the World-öt is, azt is tudom ajánlani

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 318 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szerencsére van jó film is a netflixen, a Tick, tick... boom! című musicalt nem szabad kihagyni, könnyed, de mégis erős darab
r.baggio
nem szeretem a musicaleket ezért nem bántom
de csak jókat hallottam róla
Negritis
Én se szeretem őket, de ha valami jó (La la land, Hamilton, Nashville), akkor az jó

Jöhet még a Spielberg-féle West side story
r.baggio
Garfield egyre jobb és jobb színész lesz!
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
Szerencsére van jó film is a netflixen, a Tick, tick... boom! című musicalt nem szabad kihagyni, könnyed, de mégis erős darab
r.baggio
nem szeretem a musicaleket ezért nem bántom
de csak jókat hallottam róla
Negritis
Én se szeretem őket, de ha valami jó (La la land, Hamilton, Nashville), akkor az jó

Jöhet még a Spielberg-féle West side story


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 431 — The Mathematician
Szerencsére van jó film is a netflixen, a Tick, tick... boom! című musicalt nem szabad kihagyni, könnyed, de mégis erős darab
r.baggio
nem szeretem a musicaleket ezért nem bántom
de csak jókat hallottam róla

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
Szerencsére van jó film is a netflixen, a Tick, tick... boom! című musicalt nem szabad kihagyni, könnyed, de mégis erős darab


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Örök tél - Kemény film.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 431 — The Mathematician
 infostart.hu/kulfold/2022/04/02/will-smith-lemondott-amerikai-filmakademiai-tagsagarol-az-oscar-dijatadon-tortent-botrany-miatt#

Komolyan nem èrtem.... bocsánatot kèrt lemondott a tagságról...mit kell ezen mèg folytatni simán le lehetne akkor ezzel zárni...èletfogytot kapjon vagy mi...hülyèk...
dande
nyilván ha nem tag akkor nem sok maradt ami a fegyelmi eljárás eredménye lehet
kb az hogy elveszik tőle a szobrot, azt viszont kétlem hogy megtennék

ráadásul ha most kijönnének azzal hogy megbeszélt volt se segítene semmit

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 431 — The Mathematician
Sose értettem az Oscart (meg persze a filmes vonalat annyira nem is követem) de Will Smith mire fel kapta az Oscart?
Még Jon Bernthal is jobban játszott 😄
steelwolf
melyik filmre kapta?
bcsarli
williams tesók
Negritis
Jó az a film?
bcsarli
nem láttam, de ahogy hallom szépen mosdatják benne az öreget és a fókusz sem az igazi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 551 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Sose értettem az Oscart (meg persze a filmes vonalat annyira nem is követem) de Will Smith mire fel kapta az Oscart?
Még Jon Bernthal is jobban játszott 😄
steelwolf
melyik filmre kapta?
bcsarli
williams tesók
Negritis
Jó az a film?

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
 infostart.hu/kulfold/2022/04/02/will-smith-lemondott-amerikai-filmakademiai-tagsagarol-az-oscar-dijatadon-tortent-botrany-miatt#

Komolyan nem èrtem.... bocsánatot kèrt lemondott a tagságról...mit kell ezen mèg folytatni simán le lehetne akkor ezzel zárni...èletfogytot kapjon vagy mi...hülyèk...
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
Chris Rock meg Tom Brady-t

Valaki nem nézné meg ezt a filmet? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Mitch Milani nem túl optimista, a #20 helyre rakta pillanatnyilag a Pats-et. (Aki nem ismerné, egy szimpatikus fiatal Patriots fan, akit érdekel a saját csapatán kívül is az NFL.)


peterk2005
Ez hogy jön ide? will smith a következő életrajzi filmjében bill belichecket játsza? 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 318 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Sose értettem az Oscart (meg persze a filmes vonalat annyira nem is követem) de Will Smith mire fel kapta az Oscart?
Még Jon Bernthal is jobban játszott 😄
steelwolf
melyik filmre kapta?
bcsarli
Hancock King Richard
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 431 — The Mathematician
Sose értettem az Oscart (meg persze a filmes vonalat annyira nem is követem) de Will Smith mire fel kapta az Oscart?
Még Jon Bernthal is jobban játszott 😄
steelwolf
melyik filmre kapta?
bcsarli
williams tesók

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 551 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Sose értettem az Oscart (meg persze a filmes vonalat annyira nem is követem) de Will Smith mire fel kapta az Oscart?
Még Jon Bernthal is jobban játszott 😄
steelwolf
melyik filmre kapta?

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 318 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Sose értettem az Oscart (meg persze a filmes vonalat annyira nem is követem) de Will Smith mire fel kapta az Oscart?
Még Jon Bernthal is jobban játszott 😄
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 431 — The Mathematician
 24.hu/kultura/2022/04/01/arany-malna-bruce-willis-legrosszabb-alakitas-afazia/?fbclid=IwAR3UZS55HRRkh1LNtNJFfz-BWlCv0jxXChqH8ejjJHVZRauRSKNjkDdiStM

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 770
Ha nem két csoki akciózott volna, már lángolna fél Amerika..
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 431 — The Mathematician
az is elég legalja hogy nem vezették ki sőt felengedték utána hogy átvegye a díját
Negritis
Az a dologban a szomorú, hogy mára oda jutott Hollywood, hogy ha nem lenne az a pofon, a kutya nem beszélne az Oscar gáláról...
peterk2005
de. csak annyiban hogy menniyre szánalmas hogy 30 másodpercért megszégyenítenek X díjat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
az is elég legalja hogy nem vezették ki sőt felengedték utána hogy átvegye a díját
Negritis
Az a dologban a szomorú, hogy mára oda jutott Hollywood, hogy ha nem lenne az a pofon, a kutya nem beszélne az Oscar gáláról...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 431 — The Mathematician
 index.hu/fomo/2022/03/31/will-smith-chris-rock-oscar-pofon-fegyelmi-eljaras/

Azèrt ez egy rohadt egyoldalú álságos dolog.... nyilván egy beteg emberen bármikor lehet èlcelődni, mert a verbális pofon nem pofon.....
dande
arányosság ugye, amilyen erővel ütnek üss olyan erővel vissza
kismillió dologgal meglehetett volna alázni pl a Spirál miatt és akkor elegenánsan lerendezni
de nem, suttyó proli módba kellett váltania

nem a SZAR feszten vagyunk ahol valaki előad egy standupot és besül egy vicce
hanem egy öltönyös rendezvényen ami elvileg a kultúra csúcsa
a 2 idióta meg a kultúra legaljára vitte le

az is elég legalja hogy nem vezették ki sőt felengedték utána hogy átvegye a díját
Negritis
Nem arra gondoltam, hogy WSnek így kellett tennie ès jogos volt, csak akkor CRt is meg lehetne felelőskènt említeni...
dande
őt egyszerű kezelni: többet nem hívják meg
Smith viszont tagja a szavazóknak mert nyert oscart

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!