NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Amúgy rock vajon tudta, hogy jadanak betegség miatt nincs haja, vagy azt hitte pusztán divatból vagy csak mert így tetszik neki?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 700
Egyébként a poén angolusul hogy is volt? Mert nem volt azért az annyira gáz,még ha jó sem, mint amennyire, de ez már kb nem is érdekel senkit, főleg akinek még véleménye is van róla.
Tipikus
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
Èn teljesen megértem Will Smitht, kapja be Chris Rock!
Mindennek van határa.
steelwolf
Örüljön, hogy egyet kapott.
kittli
Èn teljesen megértem Will Smitht, kapja be Chris Rock!
Mindennek van határa.
steelwolf
Örüljön, hogy egyet kapott.
kittli
A Steelersesek a Vasökölben hisznek
Willie Parker
1. Nem először humorizált már Chris Rock Will Smith feleségével
2. Ugyanezt a poént nem hiszem, hogy csukott ajtók mögött is el merte volna sütni négyszemközt.
3. Munkásököl vasököl, odacsap ahova köll.
kittli
lehet lassan esett le neki. még egyetemet sem végzett, büfészakon sem 😮
több mint 2 éve
esanders10 Denver Broncos 510
Nem tudom srácok, én arra hajlok hogy ez real volt, és ha ez a helyzet, akkor kurva gáznak tartom hogy először ő is röhög rajta, aztán meg átvált.
több mint 2 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Èn teljesen megértem Will Smitht, kapja be Chris Rock!
Mindennek van határa.
steelwolf
Örüljön, hogy egyet kapott.
kittli
Èn teljesen megértem Will Smitht, kapja be Chris Rock!
Mindennek van határa.
steelwolf
Örüljön, hogy egyet kapott.
kittli
A Steelersesek a Vasökölben hisznek
Willie Parker
1. Nem először humorizált már Chris Rock Will Smith feleségével
2. Ugyanezt a poént nem hiszem, hogy csukott ajtók mögött is el merte volna sütni négyszemközt.
3. Munkásököl vasököl, odacsap ahova köll.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Èn teljesen megértem Will Smitht, kapja be Chris Rock!
Mindennek van határa.
steelwolf
Örüljön, hogy egyet kapott.
kittli
Èn teljesen megértem Will Smitht, kapja be Chris Rock!
Mindennek van határa.
steelwolf
Örüljön, hogy egyet kapott.
kittli
A Steelersesek a Vasökölben hisznek
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 504 — Kinek mit intézett a kormánya
több mint 2 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Èn teljesen megértem Will Smitht, kapja be Chris Rock!
Mindennek van határa.
steelwolf
Örüljön, hogy egyet kapott.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 320 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Èn teljesen megértem Will Smitht, kapja be Chris Rock!
Mindennek van határa.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 700
Addiktológus szerint tipikus ez a viselkedés mikor zavar van kezelés során vagy nincs kezelve a
Beteg.
Kontrolálatlan érzelmi, vagy/és dühkitörések, tettlegességig eljutva,
érzelmi hullámzás a harag és a sírással kísért megbánás között nagyon rövid időt követően és a környezet vlmt a következmények teljes figyelmen kívül hagyása.
Aszem itt mind stimmel szegényre.
Reméljük figyelnek majd rá újra, hiszen egyszer már visszahozták nagyon mélyről.
ozibozi
azért nem tudom, hogy fogadnád azt, ha családban lenne alopecias, és ilyeneket szólnak be neki. nálunk van, és én nem vagyok a verekedős fajta, de én is lekevernék annak, aki vele így "viccelődne".
csebi
Humor cserébe a sértődés:

Válaszok:
1.kényszeresen nevetek majd másnap szóvá teszem, hogy ez nem járja.
2. Elhagyom a helyszínt látványosan, vagy csak úgy.
3. Mérgesen elkezdek bekiabálásokkal válaszolni rá.
4. Odamegyek a szünetben ami negyedóránként van és számon kérem.
5. Odamegyek és pofán baszom.
6. Odamegyek és megölöm/ zsuszvi csárli hebdó/

Nyilvános Humor cserébe,

| Melyik szeretnél lenni és melyik amit meg is csinálnál valójában, mert az emberek egészséges részénél ez kettő általában különböző szám
😊
|

TE MELYIK VAGY?
ozibozi
ott bukik az egész, hogy ez picit sem humor. kívülről könnyű ezeket így felállítani, de fogalmad sincs, hogy az illető nő min ment/megy keresztül. akár pici gyerek korától kezdve. vagy, hogy parókában kell állásinterjúra menni, mert különben esélye sincsen. stb. de nyilván lehet, hogy ennek a betegségnek a tünetei számodra csupán humor forrása, másnak viszont egyáltalán nem.
csebi
Te honnan a büdös picsából tudod hogy a családtagjaimnak vagy nekem nincs hasonló v súlyosabb betegségem? Amivel együtt kell élni.
Igaz nem is vertek/m/ meg miatta senkit…

Az agressziót /bármilyen is az/
igazolni nem szokás állítólag itt.
Vagy mégis?

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 942
Will Smith tegnap karrierje csúcsán miért vállalta volna be, hogy elfordul tőle egész Hollywood és a fél világ agresszív baromként nézzen rá?

Semmi logika nincs abban, hogy ez direkt volt.
több mint 2 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
Hagyjuk már, miután elmondta a "poént" CR, Will ott szakadt a nevetéstől..
A 2. slide-n ott a videó:
 www.instagram.com/p/CbpB8D8MktY/

Kutya nem kíváncsi az Oscar-ra (nem is láttam sehol promózni, hogy most lesz), hát csináltak egy szép műbalhét, negatív reklám is reklám alapon....
bogec7
Nem tudom, nekem épp ez adja a hitelességét. Először nevet rajta, majd meglátja, hogy az asszonynak milyen szarul esett, erre rájön, hogy tenni kell valamit. Ha megrendezett lett volna, akkor nem röhög az elején, hanem egyből szerepbe pattan és megy pofozkodni.
dugo93
Egy olyan rendezvényen, ahol az is előre meg van koreografálva, lepróbálva, ki mikor szellent, gondolod, hogy ez ne lett volna?
Mindenesetre innen mindkettőnk csak találgathat.. 😊

Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Hagyjuk már, miután elmondta a "poént" CR, Will ott szakadt a nevetéstől..
A 2. slide-n ott a videó:
 www.instagram.com/p/CbpB8D8MktY/

Kutya nem kíváncsi az Oscar-ra (nem is láttam sehol promózni, hogy most lesz), hát csináltak egy szép műbalhét, negatív reklám is reklám alapon....
bogec7
Nem tudom, nekem épp ez adja a hitelességét. Először nevet rajta, majd meglátja, hogy az asszonynak milyen szarul esett, erre rájön, hogy tenni kell valamit. Ha megrendezett lett volna, akkor nem röhög az elején, hanem egyből szerepbe pattan és megy pofozkodni.

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
Nekem azert van nemi kamu szaga a dolognak....
yooker
ha csak kamu az még nagyobb gáz.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
Addiktológus szerint tipikus ez a viselkedés mikor zavar van kezelés során vagy nincs kezelve a
Beteg.
Kontrolálatlan érzelmi, vagy/és dühkitörések, tettlegességig eljutva,
érzelmi hullámzás a harag és a sírással kísért megbánás között nagyon rövid időt követően és a környezet vlmt a következmények teljes figyelmen kívül hagyása.
Aszem itt mind stimmel szegényre.
Reméljük figyelnek majd rá újra, hiszen egyszer már visszahozták nagyon mélyről.
ozibozi
azért nem tudom, hogy fogadnád azt, ha családban lenne alopecias, és ilyeneket szólnak be neki. nálunk van, és én nem vagyok a verekedős fajta, de én is lekevernék annak, aki vele így "viccelődne".
csebi
Humor cserébe a sértődés:

Válaszok:
1.kényszeresen nevetek majd másnap szóvá teszem, hogy ez nem járja.
2. Elhagyom a helyszínt látványosan, vagy csak úgy.
3. Mérgesen elkezdek bekiabálásokkal válaszolni rá.
4. Odamegyek a szünetben ami negyedóránként van és számon kérem.
5. Odamegyek és pofán baszom.
6. Odamegyek és megölöm/ zsuszvi csárli hebdó/

Nyilvános Humor cserébe,

| Melyik szeretnél lenni és melyik amit meg is csinálnál valójában, mert az emberek egészséges részénél ez kettő általában különböző szám
😊
|

TE MELYIK VAGY?
ozibozi
ott bukik az egész, hogy ez picit sem humor. kívülről könnyű ezeket így felállítani, de fogalmad sincs, hogy az illető nő min ment/megy keresztül. akár pici gyerek korától kezdve. vagy, hogy parókában kell állásinterjúra menni, mert különben esélye sincsen. stb. de nyilván lehet, hogy ennek a betegségnek a tünetei számodra csupán humor forrása, másnak viszont egyáltalán nem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Hagyjuk már, miután elmondta a "poént" CR, Will ott szakadt a nevetéstől..
 www.instagram.com/p/CbpB8D8MktY/

Kutya nem kíváncsi az Oscar-ra (nem is láttam sehol promózni, hogy most lesz), hát csináltak egy szép műbalhét, negatív reklám is reklám alapon....
bogec7
Es meg utana mehet dijat atvenni
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Nekem azert van nemi kamu szaga a dolognak....
több mint 2 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
Hagyjuk már, miután elmondta a "poént" CR, Will ott szakadt a nevetéstől..
A 2. slide-n ott a videó:
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/277598351_506351447605274_1015740325526414_n.jpg?stp=c210.0.630.630a_cmp485_dst-jpg_s640x640_u&_nc_cat=100&cb=51254e2e-57b2a0c6&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=ZHv6TSM8MGIQ7kNvgGRiVb9&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=A9WM2fiLMT7srGNQ7VftfI1&oh=00_AYD79Nv0YwfcFwbP8IQTW7gykGKKZ-4LgU_diU-p-C0nmw&oe=670126FB
Mic Dropped 🎤🩰 on Instagram: "IMO: if this happened to you, and your husband/wife just sat there awkwardly laughing about it, how would you feel? Will Smith had every right. -follow me @micdropped for daily updates! ☕️ @micdropped @micdropped"
18K likes, 689 comments - micdropped on March 28, 2022: "IMO: if this happened to you, and your husband/wife just sat there awkwardly laughing about it, how would you feel? Will Smith had every right. -follow me @micdropped for daily updates! ☕️ @micdropped @micdropped".


Kutya nem kíváncsi az Oscar-ra (nem is láttam sehol promózni, hogy most lesz), hát csináltak egy szép műbalhét, negatív reklám is reklám alapon....

Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Ricky Gervais-t akkor ezek szerint halálra kellett volna kövezni az egyik golden globe-on, nem?
r.baggio
De Gervais nem viccelt beteg emberrel. Nem is sértődött meg rá senki. Mel Gibson kicsit, de kibékültek 😀

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 700
Addiktológus szerint tipikus ez a viselkedés mikor zavar van kezelés során vagy nincs kezelve a
Beteg.
Kontrolálatlan érzelmi, vagy/és dühkitörések, tettlegességig eljutva,
érzelmi hullámzás a harag és a sírással kísért megbánás között nagyon rövid időt követően és a környezet vlmt a következmények teljes figyelmen kívül hagyása.
Aszem itt mind stimmel szegényre.
Reméljük figyelnek majd rá újra, hiszen egyszer már visszahozták nagyon mélyről.
ozibozi
azért nem tudom, hogy fogadnád azt, ha családban lenne alopecias, és ilyeneket szólnak be neki. nálunk van, és én nem vagyok a verekedős fajta, de én is lekevernék annak, aki vele így "viccelődne".
csebi
Humor cserébe a sértődés:

Válaszok:
1.kényszeresen nevetek majd másnap szóvá teszem, hogy ez nem járja.
2. Elhagyom a helyszínt látványosan, vagy csak úgy.
3. Mérgesen elkezdek bekiabálásokkal válaszolni rá.
4. Odamegyek a szünetben ami negyedóránként van és számon kérem.
5. Odamegyek és pofán baszom.
6. Odamegyek és megölöm/ zsuszvi csárli hebdó/

Nyilvános Humor cserébe,

| Melyik szeretnél lenni és melyik amit meg is csinálnál valójában, mert az emberek egészséges részénél ez kettő általában különböző szám
😊
|

TE MELYIK VAGY?

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Tudom ajánlani Netflixen: Jimmy Carr - His dark material.
Láttam már több stand upot, de néztem és nem hittem el, hogy ilyen van. 😀
Nagyon durván oltja benne a népet. Közönségből is volt hogy beszóltak neki, azt is lereagálta.
Elején úgy voltam vele, hogy ez gecijó, aztán 15-20 perc után már kicsit én éreztem magam kellemetlenül a tv előtt. 😀
De tényleg aki vevő az ilyen humorra, mindenképpen adjon neki egy esélyt.
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 771
Ricky Gervais-t akkor ezek szerint halálra kellett volna kövezni az egyik golden globe-on, nem?
r.baggio
Fuh, az nagyon kemény volt. Csoda hogy él a csávó 😂
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
azért nem tudom, hogy fogadnád azt, ha családban lenne alopecias, és ilyeneket szólnak be neki. nálunk van, és én nem vagyok a verekedős fajta, de én is lekevernék annak, aki vele így "viccelődne".
csebi
Ha utcán valaki beszól neki valaki és megveri azt megértem. (Ettől még társadalmi szinten nyilván elitélendő, de megértem. És még valahol hiszek is benne, hogy az a helyes lépés, ha megveri.)

Azonban amikor egy showbusiness partyn vagy (és Te is az ipar része vagy), alapból megy a beszólogatás és ez az egész csak műsor, akkor szerintem nem helyes így reagálni. Főleg egy stand up-ossal szemben.

Nem geciségből kérdezem, hanem tényleg tudatlan vagyok ezzel kapcsolatban (is).
Betegség elkerült minket, de ez mi pontosan? """Csak""" egy hajhullás (esztétikailag nem szép és ezért depresszió mindenféle negatív lelki tünetek alakulhatnak ki) vagy valami súlyosabb dolog is lehet belőle?
Mert nyilván ha valaki kemó miatt kopasz és akkor nyögi be ezt a poént azért az durva. Ha ez nem halálos betegség (depresszión kívül), akkor ennyi erővel nem szabad már viccelődni kopasz férfiakkal sem, mert van olyan akiket az is ugyanúgy megviseli lelkileg. Vagy amikor valaki alapból vörös és nem bírja feldolgozni, meg a túlsúlyosokkal se vicceljünk, meg politikai oldallal sem. Valamint egyik mémen se nevessünk és így tovább.
Bébé
családban pl rengeteg mindenre allergiás az illető, elképesztően oda kell figyelni, hogy mit ehet mit nem, állítólag összefügg a kettő.

csak a kopasz ffi tud hajbeültetést intézni, alopeciánál ilyen nincs.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 916 — no es importante
Ricky Gervais-t akkor ezek szerint halálra kellett volna kövezni az egyik golden globe-on, nem?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 062 — Így remélem megfelelek nektek.....


| off: Eagles fanok olyan de olyan de olyan hálás lennék ha mi csapat topicunkban is ilyen aktívak lennétek, mint az összes többiben, akkor kevesebbet kellene engem elviselni 😉 😛 😀 |