NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
 444.hu/2022/01/26/bajban-a-disney-hofeherke-tul-feher-a-het-torpe-tul-torpe

😀😀😀
Szerintem Hófehérke legyen feketebőrű, és transzgender. A törpék pedig remélem képviselnek majd mindenféle bőrszínt és az LGBTQIA minden ágát, az pont hét betű úgyis.
Mikey
Bajban lennék ha a törpékre kellene osztani a szerepeket.
Leszbi, buzi, transz és…ööö
#JC6
Nem vagy kellően felvilágosult. 😀
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 716
huhh, az ide év legszarabb filmjéért erős induló a Brazen

színészi játék borzlamas
forgató könyv hulladék
még valami erotika sincs ami esetleg felhúzná, pedig elvileg camgirl/domina a téma

max katasztrófa turizmusra tudom ajánlani
Alyssa Milano meg nem vénül rosszul, de meh
Negritis
Klasszik békebeli Hallmarkos időket idézte meg ez a tévéfilm. 😊
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
 444.hu/2022/01/26/bajban-a-disney-hofeherke-tul-feher-a-het-torpe-tul-torpe

😀😀😀
Szerintem Hófehérke legyen feketebőrű, és transzgender. A törpék pedig remélem képviselnek majd mindenféle bőrszínt és az LGBTQIA minden ágát, az pont hét betű úgyis.
Mikey
Bajban lennék ha a törpékre kellene osztani a szerepeket.
Leszbi, buzi, transz és…ööö
#JC6
fekete, ázsiai már csak kettő kell 😊
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 781
 444.hu/2022/01/26/bajban-a-disney-hofeherke-tul-feher-a-het-torpe-tul-torpe

😀😀😀
Szerintem Hófehérke legyen feketebőrű, és transzgender. A törpék pedig remélem képviselnek majd mindenféle bőrszínt és az LGBTQIA minden ágát, az pont hét betű úgyis.
Mikey
Bajban lennék ha a törpékre kellene osztani a szerepeket.
Leszbi, buzi, transz és…ööö
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
 444.hu/2022/01/26/bajban-a-disney-hofeherke-tul-feher-a-het-torpe-tul-torpe

😀😀😀
Szerintem Hófehérke legyen feketebőrű, és transzgender. A törpék pedig remélem képviselnek majd mindenféle bőrszínt és az LGBTQIA minden ágát, az pont hét betű úgyis.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=Yo02mwsWbAI

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
huhh, az ide év legszarabb filmjéért erős induló a Brazen

színészi játék borzlamas
forgató könyv hulladék
még valami erotika sincs ami esetleg felhúzná, pedig elvileg camgirl/domina a téma

max katasztrófa turizmusra tudom ajánlani
Alyssa Milano meg nem vénül rosszul, de meh

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
Jing / Shadow - 2018
fasza kis történelmi kínai film, ármánnyal sztem jó színészekkel (de ugye ázsia miatt ez mindig felemás) és bár kevés akcióval de azoknak a koreográfiája nagyon pöpec
akit érdekel esetleg mindenképp tegyen vele egy próbát

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, Sikoly pipa. Jo volt az elso fele, a masodik viszont szerintem szar volt. Igazabol szerintem azert szeretik sokan, mert tolja ezerrel a fan service-t, ami elviszi a hatan, de a vege szerintem silany lett. Ocska, komolytalan, es onmaga parodizalasa. Indokolatlan.

Osszessegeben nem mondom, hogy szar, mert sokaig amugy tok rendben volt, ha nem akarok a logikan ugralni, de elvezheto volt.

Csak aztan amikor jott a magyarazkodas, a miertek... Nekem az gagyi lett.

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 716
Silvio Dante is megmondta, hogy a Keresztapa 3-at sokan félreértették

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 664 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tudom, sokan szeretitek, Paramountos hír:

Francis Ford Coppola készített egy final cut-ot a harmadik részhez 2020-ban GODFATHER CODA, THE: THE DEATH OF MICHAEL CORLEONE névvel és a rendező kérésére az idén lecseréljük minden partnernél a régi verziót erre az új 2020-as Director’s Cut-ra.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
jópofa az új Sikoly is 😊
Löfli
Nagyon kellenek hozza a regiek? Hivtak ra, de nem volt idom felfrissiteni a szeriat. Az elsore emlekszem nagyjabol, de a tobbi annyira mar nincs meg. Meg igazabol otvar szarok is voltak az 1-en kivul.

több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
jópofa az új Sikoly is 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Na, megvolt az Eternals is végre.
Talán ez jött be a legkevésbé, bár jó pár nyitott kérdést hagyott maga után.
A szereposztás viszont fasza volt.
| A második end credit sceneben az ugye mahershala ali hangja volt, hogy hozzák be ebbe a storyba még Pengét is ?😀 |
Kenny
| igen |

több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Na, megvolt az Eternals is végre.
Talán ez jött be a legkevésbé, bár jó pár nyitott kérdést hagyott maga után.
A szereposztás viszont fasza volt.
| A második end credit sceneben az ugye mahershala ali hangja volt, hogy hozzák be ebbe a storyba még Pengét is ?😀 |

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
Srácok, nem az a bajom, hogy a Resident Evil nevet Kaptárra fordították. Az Anderson féle filmekkel sem ez a bajom, hogy Kaptár néven futott. Ettől még lehetett volna egy elfogadható játékadaptáció. Mint amilyen szerintem a WTRC lett most.

Azzal van a bajom, hogy ezzel a névválasztással, most ezt a franchiset összemossák azzal a franchiseval. Sima egyszerű emberi lustaságból. Annyit kellett volna csak megnézni, hogy a filmcímet leszámítva minden teljesen más a két projekt esetén. Rendező, szinészek, mivel a WRTC követi a játék(RE-1-2)eseményeit ezért igazából a cselekmény is.

Nem igaz, hogy ezt a cimért felelős csapat nem látta/vette észre.
Cowboykarcsi90
De.
Nem vette észre.
Nem tudta.
Vagy simán csak leszarta.
Ennyi a magyarázat.
Sobri Jóska
tudta és észrevette
csak így +30 néző

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 057 — #NoStress
Srácok, nem az a bajom, hogy a Resident Evil nevet Kaptárra fordították. Az Anderson féle filmekkel sem ez a bajom, hogy Kaptár néven futott. Ettől még lehetett volna egy elfogadható játékadaptáció. Mint amilyen szerintem a WTRC lett most.

Azzal van a bajom, hogy ezzel a névválasztással, most ezt a franchiset összemossák azzal a franchiseval. Sima egyszerű emberi lustaságból. Annyit kellett volna csak megnézni, hogy a filmcímet leszámítva minden teljesen más a két projekt esetén. Rendező, szinészek, mivel a WRTC követi a játék(RE-1-2)eseményeit ezért igazából a cselekmény is.

Nem igaz, hogy ezt a cimért felelős csapat nem látta/vette észre.
Cowboykarcsi90
De.
Nem vette észre.
Nem tudta.
Vagy simán csak leszarta.
Ennyi a magyarázat.

több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Srácok, nem az a bajom, hogy a Resident Evil nevet Kaptárra fordították. Az Anderson féle filmekkel sem ez a bajom, hogy Kaptár néven futott. Ettől még lehetett volna egy elfogadható játékadaptáció. Mint amilyen szerintem a WTRC lett most.

Azzal van a bajom, hogy ezzel a névválasztással, most ezt a franchiset összemossák azzal a franchiseval. Sima egyszerű emberi lustaságból. Annyit kellett volna csak megnézni, hogy a filmcímet leszámítva minden teljesen más a két projekt esetén. Rendező, szinészek, mivel a WRTC követi a játék(RE-1-2)eseményeit ezért igazából a cselekmény is.

Nem igaz, hogy ezt a cimért felelős csapat nem látta/vette észre.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
sztem nem a resident evil-kapták témában kell kiakadni ezen
volt már itt minden is sajnos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
na jó, de azért a Kaptár néven futott minden (is), mert a játékban van egy ilyen hely, és lényegében ahhoz köthető minden történés, nem? a Resident Evil tényleg nehezen fordítható (ha egyáltalán), a Kaptár rövid, tömör, és előbb-utóbb értelmet is nyer.
avagy nem?
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Azért aki az új Resident Evil filmnek(Welcome to Raccoon City) képes volt a “Kaptár” magyar címet adni, annak azért járna a telefon könyves kezelés.

Nem mondom, ez a film se változtatja meg azt a tényt, hogy videojátékból filmet csinálni, úgy értem jó filmet, kurva ritkán sikerül. De ha van valami pozitívuma a filmnek, az mindenképpen az, ahogy próbál hű maradni a játékhoz. A legnagyobb baja szerintem amúgy az, hogy két külön külön is egy jó 15 órás játékidővel rendelkező játékcselekményt akar besűríteni egy két órás filmbe. Persze hogy egy katyvasz lett a vége.

Na az Anderson féle RE filmek, ugye amik itthon Kaptár címen futottak, az kb. rászarik a Resident Evil source materialra, egy kicsit le is köpködi aztán szét is keni. Semmi köze a játékhoz. Na most amikor a magyar publisher ehhez próbálja kötni, “mer a hülye magyar közönség úgyse tudja amugy mi az a Resident Evil” attól a hátamon feláll a szőr.

Ennél csak a moziban tapasztalt velős megjegyzések tetszettek megjobban. A “ez nem is a kaptár, nincs is benne a főszereplő csaj!” volt a kedvencem.
Cowboykarcsi90
Találkoztam munkám során olyan lefoglalt fekete cuccal, ahol Gonosz Rezidens volt a borítóra írva, annál talán még a Kaptár fordítás is életszerűbb.
Willie Parker
Nem magával a Kaptár fordítással van a bajom. Valóban igen nehézkes a Resident Evilt frappánsan áthozni magyarra, bár én pl. hiszek benne, hogy 2021ben nem fontos már minden külföldi(főleg az angol nyelvű) címet magyarosítani, egyszerűen meg lehetne hagyni. De ez most mindegy, mint írtam nem ezzel van a bajom.

Hanem azzal, hogy ezzel az előző nyolc(?) Anderson féle foshalmaz RE filmhez kötik ezt, ami egy egyszerű B kategóriás zombis akció film franchise volt, csak meg lett vásárlova egy jol menő név, mert azzal is jobban cseng a kassza.

A Welcome To Raccoon Citynek semmi köze ehhez. Teljesen más irányvonal, más rendezővel más színészekkel.

Csak megint ez a magyar pájonyír hozzáállás, hogy az is Resident Evil volt ez is az, akkor legyen ez is A Kaptár, mert a magyar embőr azt ismeri. Nem baj, hogy amúgy semmi köze egymáshoz. Nekem van szekunder szégyenérzetem ilyenkor.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Azért aki az új Resident Evil filmnek(Welcome to Raccoon City) képes volt a “Kaptár” magyar címet adni, annak azért járna a telefon könyves kezelés.

Nem mondom, ez a film se változtatja meg azt a tényt, hogy videojátékból filmet csinálni, úgy értem jó filmet, kurva ritkán sikerül. De ha van valami pozitívuma a filmnek, az mindenképpen az, ahogy próbál hű maradni a játékhoz. A legnagyobb baja szerintem amúgy az, hogy két külön külön is egy jó 15 órás játékidővel rendelkező játékcselekményt akar besűríteni egy két órás filmbe. Persze hogy egy katyvasz lett a vége.

Na az Anderson féle RE filmek, ugye amik itthon Kaptár címen futottak, az kb. rászarik a Resident Evil source materialra, egy kicsit le is köpködi aztán szét is keni. Semmi köze a játékhoz. Na most amikor a magyar publisher ehhez próbálja kötni, “mer a hülye magyar közönség úgyse tudja amugy mi az a Resident Evil” attól a hátamon feláll a szőr.

Ennél csak a moziban tapasztalt velős megjegyzések tetszettek megjobban. A “ez nem is a kaptár, nincs is benne a főszereplő csaj!” volt a kedvencem.
Cowboykarcsi90
Találkoztam munkám során olyan lefoglalt fekete cuccal, ahol Gonosz Rezidens volt a borítóra írva, annál talán még a Kaptár fordítás is életszerűbb.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Azért aki az új Resident Evil filmnek(Welcome to Raccoon City) képes volt a “Kaptár” magyar címet adni, annak azért járna a telefon könyves kezelés.

Nem mondom, ez a film se változtatja meg azt a tényt, hogy videojátékból filmet csinálni, úgy értem jó filmet, kurva ritkán sikerül. De ha van valami pozitívuma a filmnek, az mindenképpen az, ahogy próbál hű maradni a játékhoz. A legnagyobb baja szerintem amúgy az, hogy két külön külön is egy jó 15 órás játékidővel rendelkező játékcselekményt akar besűríteni egy két órás filmbe. Persze hogy egy katyvasz lett a vége.

Na az Anderson féle RE filmek, ugye amik itthon Kaptár címen futottak, az kb. rászarik a Resident Evil source materialra, egy kicsit le is köpködi aztán szét is keni. Semmi köze a játékhoz. Na most amikor a magyar publisher ehhez próbálja kötni, “mer a hülye magyar közönség úgyse tudja amugy mi az a Resident Evil” attól a hátamon feláll a szőr.

Ennél csak a moziban tapasztalt velős megjegyzések tetszettek megjobban. A “ez nem is a kaptár, nincs is benne a főszereplő csaj!” volt a kedvencem.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 781
miért kellett?
mert a látvány jó
mert a középkor és a lovag dicső misztikumát tovább rombolja
mer bemutatja hogy mennyire máshogy látja mindenki a saját szemszögéből a világot
és mert a tavalyi év egyik legjobb filmjét kaptuk
Negritis
Hát, igen. Látszik hogy elég gyér volt a felhozatal..