NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
Tetszett a The Last Duel, de mondjuk kicsit azert hianyerzetem van igy, hogy a vegen | abszolut semmit sem lehet megtudni a csattanorol, megtortent-e vagy sem?
Oke, ertem, hogy nem tudni ezekszerint, de igy meg kicsit olyan meh. Kaptam harom embert, igazabol mindharom hazudott es szarhazi volt bizonyos dolgokat illetoen, az utolso pillanatig ismetelgette es eskudozott mindegyik a sajat igazsagara, de most akkor dontsd el te, szerinted mi
|

Nekem ez igy kicsit hianyos. Ez akkor lenne a kerek, ha tudnam a bizonyos dolgot, amit.
Stez
majdnem 1000 éves dologról beszélünk, sztem esély sincs választ adni arra amit kérdezel

| egyébként, de kimondja a film hogy melyik az igazság és az a csaj verziója |
Negritis
Nyilvan nincs. De ha meg kiirja, akkor azert kivancsi lennek, honnan tudni ezt? Csak mert | mindharom vallomas mas volt, a no szemszogebol azert erezheto volt, hogy mindket csavo szarhazi, a ferje is, de a no is hazudott a targyalas egy reszen. Mig ugye Driver karaktere meg a parbajnal is eskudozott, hogy nem igaz a vad. Szoval ez olyan meg mindig, hogy ahany ember, annyi allitas, es te dontsd el, kinek lehetett igaza. Ezert irom, hogy nekem hianyerzetem van picit a vegevel kapcsolatban. |

De ilyenforman, ezeket tudva en igazabol azt nem ertem, hogy ez miert olyan hu de elkepeszto tortenet, amit egyebkent meg kellett filmesiteni. 😀
Ettol fuggetlenul amugy elveztem a filmet, csak fura igy picit, ha jobban belegondolok.
Stez
miért kellett?
mert a látvány jó
mert a középkor és a lovag dicső misztikumát tovább rombolja
mer bemutatja hogy mennyire máshogy látja mindenki a saját szemszögéből a világot
és mert a tavalyi év egyik legjobb filmjét kaptuk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, megneztem az uj Matrixot is. Vagyis elkepzelheto, hogy nem azt lattam, hanem csak valami parodia? 😂

Ez valami egeszen minosithetetlenul szar. Imadom amugy Keanut, de rossz volt nezni neki is minden jelenetet, ahogy John Wick a matrixban egymondatos, teljesen hideg es erzelemmentes mondatokban kommunikalgat.

Ez valami kurva rossz volt. A sztori, a szineszek, a jelenetek, a parbeszedek. Minden.

több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 781
 m.youtube.com/watch?v=8dULWDXaqBs
sutianap
Bevillanak a Battle Los Angeles kockái. Fú, eszembe is jutott mekkora rettenet az a film 🤣
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Tetszett a The Last Duel, de mondjuk kicsit azert hianyerzetem van igy, hogy a vegen | abszolut semmit sem lehet megtudni a csattanorol, megtortent-e vagy sem?
Oke, ertem, hogy nem tudni ezekszerint, de igy meg kicsit olyan meh. Kaptam harom embert, igazabol mindharom hazudott es szarhazi volt bizonyos dolgokat illetoen, az utolso pillanatig ismetelgette es eskudozott mindegyik a sajat igazsagara, de most akkor dontsd el te, szerinted mi
|

Nekem ez igy kicsit hianyos. Ez akkor lenne a kerek, ha tudnam a bizonyos dolgot, amit.
Stez
majdnem 1000 éves dologról beszélünk, sztem esély sincs választ adni arra amit kérdezel

| egyébként, de kimondja a film hogy melyik az igazság és az a csaj verziója |
Negritis
Nyilvan nincs. De ha meg kiirja, akkor azert kivancsi lennek, honnan tudni ezt? Csak mert | mindharom vallomas mas volt, a no szemszogebol azert erezheto volt, hogy mindket csavo szarhazi, a ferje is, de a no is hazudott a targyalas egy reszen. Mig ugye Driver karaktere meg a parbajnal is eskudozott, hogy nem igaz a vad. Szoval ez olyan meg mindig, hogy ahany ember, annyi allitas, es te dontsd el, kinek lehetett igaza. Ezert irom, hogy nekem hianyerzetem van picit a vegevel kapcsolatban. |

De ilyenforman, ezeket tudva en igazabol azt nem ertem, hogy ez miert olyan hu de elkepeszto tortenet, amit egyebkent meg kellett filmesiteni. 😀
Ettol fuggetlenul amugy elveztem a filmet, csak fura igy picit, ha jobban belegondolok.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
Train to Busan: Peninsula
semmi extra a film, tipikus zombis baromkodás
se nem jobb se nem rosszabb mint a snyder féle army of darkness
és az egész kb ugyanarra épít
a cgi rossz, cserébe egy csomó jó ötlet van akció és konfliktus terén

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
 youtu.be/EAbWcSGK5hc
steelwolf
virágboltban már el is érhető, de az első kritikák alapján nem lett valami jó
r.baggio
elég régóta fent van ha jól láttam

valamit tudni az american underdogról amúgy?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
Tetszett a The Last Duel, de mondjuk kicsit azert hianyerzetem van igy, hogy a vegen | abszolut semmit sem lehet megtudni a csattanorol, megtortent-e vagy sem?
Oke, ertem, hogy nem tudni ezekszerint, de igy meg kicsit olyan meh. Kaptam harom embert, igazabol mindharom hazudott es szarhazi volt bizonyos dolgokat illetoen, az utolso pillanatig ismetelgette es eskudozott mindegyik a sajat igazsagara, de most akkor dontsd el te, szerinted mi
|

Nekem ez igy kicsit hianyos. Ez akkor lenne a kerek, ha tudnam a bizonyos dolgot, amit.
Stez
majdnem 1000 éves dologról beszélünk, sztem esély sincs választ adni arra amit kérdezel

| egyébként, de kimondja a film hogy melyik az igazság és az a csaj verziója |
Negritis
Ki is íródik, hogy az a "the true". Ezen vekengett Puzsér fél órát az ÖM Hét mesterlövésze különkiadásban.
Sobri Jóska
azt még nem láttam, de biztos voltam benne hogy nyekeregni fog rajta

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
 youtu.be/EAbWcSGK5hc
steelwolf
virágboltban már el is érhető, de az első kritikák alapján nem lett valami jó


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 057 — #NoStress
Tetszett a The Last Duel, de mondjuk kicsit azert hianyerzetem van igy, hogy a vegen | abszolut semmit sem lehet megtudni a csattanorol, megtortent-e vagy sem?
Oke, ertem, hogy nem tudni ezekszerint, de igy meg kicsit olyan meh. Kaptam harom embert, igazabol mindharom hazudott es szarhazi volt bizonyos dolgokat illetoen, az utolso pillanatig ismetelgette es eskudozott mindegyik a sajat igazsagara, de most akkor dontsd el te, szerinted mi
|

Nekem ez igy kicsit hianyos. Ez akkor lenne a kerek, ha tudnam a bizonyos dolgot, amit.
Stez
majdnem 1000 éves dologról beszélünk, sztem esély sincs választ adni arra amit kérdezel

| egyébként, de kimondja a film hogy melyik az igazság és az a csaj verziója |
Negritis
Ki is íródik, hogy az a "the true". Ezen vekengett Puzsér fél órát az ÖM Hét mesterlövésze különkiadásban.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
Tetszett a The Last Duel, de mondjuk kicsit azert hianyerzetem van igy, hogy a vegen | abszolut semmit sem lehet megtudni a csattanorol, megtortent-e vagy sem?
Oke, ertem, hogy nem tudni ezekszerint, de igy meg kicsit olyan meh. Kaptam harom embert, igazabol mindharom hazudott es szarhazi volt bizonyos dolgokat illetoen, az utolso pillanatig ismetelgette es eskudozott mindegyik a sajat igazsagara, de most akkor dontsd el te, szerinted mi
|

Nekem ez igy kicsit hianyos. Ez akkor lenne a kerek, ha tudnam a bizonyos dolgot, amit.
Stez
majdnem 1000 éves dologról beszélünk, sztem esély sincs választ adni arra amit kérdezel

| egyébként, de kimondja a film hogy melyik az igazság és az a csaj verziója |

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 534 — StuG Life
 m.youtube.com/watch?v=8dULWDXaqBs
sutianap
kőbánya jól megváltozott

több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 290 — capitaine du château de Vienne 1487
 m.youtube.com/watch?v=8dULWDXaqBs


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Tetszett a The Last Duel, de mondjuk kicsit azert hianyerzetem van igy, hogy a vegen | abszolut semmit sem lehet megtudni a csattanorol, megtortent-e vagy sem?
Oke, ertem, hogy nem tudni ezekszerint, de igy meg kicsit olyan meh. Kaptam harom embert, igazabol mindharom hazudott es szarhazi volt bizonyos dolgokat illetoen, az utolso pillanatig ismetelgette es eskudozott mindegyik a sajat igazsagara, de most akkor dontsd el te, szerinted mi
|

Nekem ez igy kicsit hianyos. Ez akkor lenne a kerek, ha tudnam a bizonyos dolgot, amit.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
A nomádok földje jó nagy csalódás :/
peach
sztem egy jó film volt, de brutálisan túlértékelt
Negritis
off: durva hogy ha filmről jön komment, 5-10 percen belül itt vagy a nap bármely szakában a reply-lal 😀
#JC6
csak ha láttam vagy van hozzáfűzni valóm 😀
pl a sing2-re nem reagáltam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 781
A nomádok földje jó nagy csalódás :/
peach
sztem egy jó film volt, de brutálisan túlértékelt
Negritis
off: durva hogy ha filmről jön komment, 5-10 percen belül itt vagy a nap bármely szakában a reply-lal 😀
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
A nomádok földje jó nagy csalódás :/
peach
sztem egy jó film volt, de brutálisan túlértékelt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
A nomádok földje jó nagy csalódás :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 585 — Invisible man
Most néztük meg az Énekelj 2-t. A gyerek egyébként is nagy zenebolond úgyhogy nagyon bejött neki. De nálam is elég magasra került a mesék között. Ajánlom mindenkinek.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 716
A Godzillához fiatalkori emlékek kötnek szóval bármikor meg tudom nézni (attól függetlenül, hogy határszar film).

Érdekes csávó egyébként, mert a Hazafi és a Midway azért más kategória, mint a fentiek.

És hát a Tökéletes Katona. Az igazi guilty pleasure. "Ha azt mondom ugorj katona, azt kérded, milyen magasra? Beleverem a hülye fejedbe" Kemény vagy mint a bakaszar, közlegény"
MC12
Midway???
Kalap szar CGI fos a film 90%-a.
Kifejezéstelen, gagyi párbeszédek, kinai mocsok 😂
#JC6
Mint egy újévi köszöntő
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Bemásolom ide is 😊

Matrix 4 - Resurrection:

Oh, my…Oh, my f*cking God….micsoda végigvigyorgás volt ez a film 😊

Emlékszem mikor tizenévesként láttam anno a moziban és hogy mennyire odavolt mindenki tőle és mennyire meghatározott mindent is a Mátrix…a film, a zene, az egész összhatás…és aztán a mitológia mélyítése, a világ és életünk alakulása és most egy Feltámadás, még ha kényszerített is…

Számomra nagyon jól leképezte azt, hogy mi hogyan változott meg az elmúlt 20 évben (ahogy a filmben is ki volt emelve, főleg a Merovingi által)…nem ilyen jövőt képzeltünk, de ezt kaptuk és ez lett.

És ezután micsoda szerelmes levél kerekedett ebből a filmből, amire amúgy anno is épített, hisz mit ér az ember az imádott nő nélkül és most még egy újabb(?) szintre emelték az egészet.

Én nagyon sajnálom, hogy a mozikban bukik, hisz mindenki azt várta, hogy olyan lesz mint az első rész, de ahogy a filmben is elhangzott, ezt nem tudja megadni, nem is erőltették.

Ahol kellett, előkapták a nosztalgiavonatot, változtattak a karaktereken (Morpheus és Smith ügynök nagyon adja, viszik a filmet).
Neo Matrix-beli és való világ-beli különbözősége is nagyon éles, Carrie-Anne Moss pedig még mindig gyönyörű és karizmatikus…istenem az a nő…nem csodálom, hogy Neo szerelmes belé 😊

A film maga amúgy nagyon jól indított, nem variálta túl, mindenki tudta, hogy ki-kicsoda, kb. miről fog szólni, ahol kellett építkeztek, volt karakterbemutatás is, de nem tolták túl, a két (négy) főszereplőre koncentráltak, ahol kellett, sűrítették az akciót, hogy felpörgessék a dolgokat.
Extra akciót, össze-vissza vágásokat, adrenalinpumpát nem túlzottan raktak bele azokon a helyeken, ahol amúgy is tudnivaló volt, hogy Neoék továbbmennek, inkább csak leredukálták a szükségesre, mondhatni “normál”-ra, amit minden egyes filmben ugyanígy megkapunk.

Amikor viszont kellett akkor a film nagyon ott volt érzelmileg a szeren.
Neo képességeinek bemutatását se vitték nagyon túlzásba, igaz a végén az üldözéses jelenet kicsit uncsi volt, ott lehetett volna gyorsabbra vagy izgalmasabbra vágni, de ennyi belefért.

Amit sajnálok, hogy nem volt hosszabb és Morpheusból nem láttunk többet, mert a színész az nagggyon jó volt.
Aki kellett odatette magát, de a Keanu, Carrie, Yahya (Morpheus), Groff (Smith) és Neil szereplőket még néztem volna tovább.

Egy szó mint száz, nekem adta (jó, nekem anno a Felhőatlasz is nagyon bejött).
Mondanám, hogy kérek még 😊
Kár, hogy a bevételek miatt ez nem valószínű, pedig Neo és Trinity párosa képernyőre való.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
A függetlenség napja első része is ő volt, ami egyébként a műfaj egyik legkíválóbb darabja a mai napig 😊
peach
imádom 😀 és a 2.at is valahol szeretem
Negritis
Függetlenség napja istenkirály. Második részét a moziban néztük, konkrétan volt röhögés, mikor valami fémről beszéltek vagy hogyan használták fel a bolygót aztán benyögtem, hogy a csillagközi vasasok (c*-k) begyűjtötték 😀
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
A Godzillához fiatalkori emlékek kötnek szóval bármikor meg tudom nézni (attól függetlenül, hogy határszar film).

Érdekes csávó egyébként, mert a Hazafi és a Midway azért más kategória, mint a fentiek.

És hát a Tökéletes Katona. Az igazi guilty pleasure. "Ha azt mondom ugorj katona, azt kérded, milyen magasra? Beleverem a hülye fejedbe" Kemény vagy mint a bakaszar, közlegény"
MC12
Midway???
Kalap szar CGI fos a film 90%-a.
Kifejezéstelen, gagyi párbeszédek, kinai mocsok 😂
#JC6
nem lehet minden hálivúdi hulladék mint a pörl hárbor 😀

amúgy ez a kínai mocsok 😀
 www.imdb.com/title/tt4743226

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 781
A Godzillához fiatalkori emlékek kötnek szóval bármikor meg tudom nézni (attól függetlenül, hogy határszar film).

Érdekes csávó egyébként, mert a Hazafi és a Midway azért más kategória, mint a fentiek.

És hát a Tökéletes Katona. Az igazi guilty pleasure. "Ha azt mondom ugorj katona, azt kérded, milyen magasra? Beleverem a hülye fejedbe" Kemény vagy mint a bakaszar, közlegény"
MC12
Midway???
Kalap szar CGI fos a film 90%-a.
Kifejezéstelen, gagyi párbeszédek, kinai mocsok 😂
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra

Negritis
tegnap meg Peter Bogdanovich ment el 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!