NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 781
12 Mighty Orphans

Gyerekek, ezt látnotok kell, iszonyat inspiráló true story.
Nagyon, de nagyon tetszett, hatalmas élmény!
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Crown Vic:
Számomra egy hatalmas kérdőjel.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A megbocsáthatatlan viszont elég jó a netflixen. Simán top5 filmjük, igaz nem magas a léc, de saját jogon is nagyon rendben van. Persze dráma, nem biztos, hogy a legjobb karácsonyi film 😊
peach
marriage story, uncut gems, pieces of a woman, ballad of buster scruggs, dolemite is my name, chicago 7, worth

csak azok amik hirtelen eszembe jutnak és jók így hirtelen
de lenne még jópár, persze sok a szar de a minőség is jelen van
Negritis
Bird box
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
A Gran Torino még mindig az egyik legjobb film, amit életemben eddig láttam.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 717
Nem egy képregény, az tuti. 😊
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 664 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Huhh, hát ezt a Megbocsáthatatlant se értem miért ajnározzák mindenhol.
Unalmas, nem igazán szól semmiről, az összes "fordulat" pontosan tudható előre, a színészi játék nulla... Feszültség, tempó sehol. Sandra Bullock is azon kívül hogy búvalbaszottan néz maga elé és nem pislog, semmit nem csinál.
Kidobott két óra.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
Ne nézz fel.
Atyaúristen, miez a szar foshalmaz
#JC6
Fejtsd mar ki pls, en reg lattam ilyen szorakoztato (es nyomaszto) filmet.
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 781
Ne nézz fel.
Atyaúristen, miez a szar foshalmaz
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ne nézz fel. Nem.
MC12
Én ennyivel tudtam volna leírni a véleményemet róla. 😀

Szerintem borzasztó film.
Na jó, egy pozitívuma van, ami viszont felüdülés volt minden más hasonló témájú filmhez képest: | a végén mindenki meghal. |
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
The devil all the time is abszolút az élbolyban van nálam, illetve the platform is egy remek stílusgyakorlat
peach
mondjuk a platformnál csak forgalmazók voltak, nem gyártók, mint a többinél, de ez már csak szőrszálhasogatás 😀

de amúgy amit MC12 felvetett, az is teljesen igaz, nem is vágó kéne, hanem egy tapasztalt producer, minden filmjük 20-30 perccel hosszabb a kelleténél (devil all the time, i'm thinking of ending things, don't look upból is lehetett volna vágni nyugodtan)
Löfli
irishmannél is csak forgalmazók nem? meg az annihilationnél is
Negritis
utóbbinál tuti, az paramount film, csak ők vették meg a nemzetközi forgalmazást. az írt ők is gyártották, hiszen az csak náluk ment, meg ők adták a pénzt is Scorsese-nek (franc se tudja, hogy van ez pontosan 😀)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
The devil all the time is abszolút az élbolyban van nálam, illetve the platform is egy remek stílusgyakorlat
peach
mondjuk a platformnál csak forgalmazók voltak, nem gyártók, mint a többinél, de ez már csak szőrszálhasogatás 😀

de amúgy amit MC12 felvetett, az is teljesen igaz, nem is vágó kéne, hanem egy tapasztalt producer, minden filmjük 20-30 perccel hosszabb a kelleténél (devil all the time, i'm thinking of ending things, don't look upból is lehetett volna vágni nyugodtan)
Löfli
irishmannél is csak forgalmazók nem? meg az annihilationnél is

egyébként nem csak a netflixnél hanem en'block rengeteg mozi filmnél is jellemző hiba hogy mostanában 20-30 percel hosszabb mint kéne
vagy szimplán van még 2-3 befejezése azután hogy már kb vége

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 717
Azért nem vágják meg mert ami nem moziba készül, hanem streamingre az már kapásból a rendezői változat.
Nem tudnak a sorozatokkal versenyezni ha nem szentelnek időt a részleteknek is, vagy is vlm hasonló.
Aszongyák
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
The devil all the time is abszolút az élbolyban van nálam, illetve the platform is egy remek stílusgyakorlat
peach
mondjuk a platformnál csak forgalmazók voltak, nem gyártók, mint a többinél, de ez már csak szőrszálhasogatás 😀

de amúgy amit MC12 felvetett, az is teljesen igaz, nem is vágó kéne, hanem egy tapasztalt producer, minden filmjük 20-30 perccel hosszabb a kelleténél (devil all the time, i'm thinking of ending things, don't look upból is lehetett volna vágni nyugodtan)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
A Chicago 7 Sorkinnak egyértelműen a gyengébb eresztése (mondom én, aki kis milliószor nézte meg az elnök emberei évadait) egyszerűen mára fárasztó az a didaktikus tanmese stílus, ahogy el akarja magyarázni a világnak, hogy a demokrata jó, republikánus rossz.
MC12
ööö
lehet én értelmezem rosszul, de ott demokrata elit vs demokrata aktivisták megy
mikor wikin is ránézek se gop se republikánus nincs sehol

más kérdés hogy a neocon és a neolib pártelit már egy és ugyanaz minimális különbséggel

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
The devil all the time is abszolút az élbolyban van nálam, illetve the platform is egy remek stílusgyakorlat



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 153
A megbocsáthatatlan viszont elég jó a netflixen. Simán top5 filmjük, igaz nem magas a léc, de saját jogon is nagyon rendben van. Persze dráma, nem biztos, hogy a legjobb karácsonyi film 😊
peach
marriage story, uncut gems, pieces of a woman, ballad of buster scruggs, dolemite is my name, chicago 7, worth

csak azok amik hirtelen eszembe jutnak és jók így hirtelen
de lenne még jópár, persze sok a szar de a minőség is jelen van
Negritis
Vannak egészen kiváló alkotások mint a pieces of a woman vagy a marriage story valóban. A többi maximum jó film, de a kiválótól messze van, ott az 5 és 7.5 pont között tanyáznak. Csak hát ezekre a kivalókra jut egy, Az ír, az éjszakai égbolt, vagy a ne nézz fel, amik a keltett hype mértékéhez képest gyenge (Az ír) vagy nagyon gyenge (az éjszakai égbolt) művek.

A Chicago 7 Sorkinnak egyértelműen a gyengébb eresztése (mondom én, aki kis milliószor nézte meg az elnök emberei évadait) egyszerűen mára fárasztó az a didaktikus tanmese stílus, ahogy el akarja magyarázni a világnak, hogy a demokrata jó, republikánus rossz. Az elnök embereiben még volt némi mértéktartása ezügyben, mostanra semmi. És a forgatókönyvei is fáradnak. A Charlie Wilson még egészen kiváló volt, ahogy a Moneyball is, a Hiradósok már döcögött, a Steve Jobs abszolút feledhető, a Molly’s game egy limonádé, mondjuk annak jó. Így értünk el a Hetekhez és az ív lefelé tart, ezzel meg nem indult el vissza. Sajnálom, mert fiatalon óriási Sorkin-fan voltam, az egyik első munkahelyemen kellett egy belső programnak kampány-filmet csinálni és nyilván walk&talk stílusban lett elkészítve, vágás nélkül 😊

A megbocsáthatatlan rajta van a listámon, de mostmár tényleg befejezem előtte a Vaják 2. évadot.

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 781
A Chicagói 7 miért van ennyire felcumizva?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
A megbocsáthatatlan viszont elég jó a netflixen. Simán top5 filmjük, igaz nem magas a léc, de saját jogon is nagyon rendben van. Persze dráma, nem biztos, hogy a legjobb karácsonyi film 😊
peach
marriage story, uncut gems, pieces of a woman, ballad of buster scruggs, dolemite is my name, chicago 7, worth

csak azok amik hirtelen eszembe jutnak és jók így hirtelen
de lenne még jópár, persze sok a szar de a minőség is jelen van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
A megbocsáthatatlan viszont elég jó a netflixen. Simán top5 filmjük, igaz nem magas a léc, de saját jogon is nagyon rendben van. Persze dráma, nem biztos, hogy a legjobb karácsonyi film 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 153
Ne nézz fel. Nem, nem, nem. Tipikus Netflix “komoly” film annak minden hibájával és kevés előnyével.

Komolyan nincs a Netflixnek pénze vágóra? A film kb. 35 perccel hosszabb mint kéne, az Ariana Grande dalnak a film felénél semmi értelme, azon kívül, hogy futassa az énekesnőt, nulla, zero semmi és ilyen jelenetből van 10. Szatírának komolytalan és tét nélküli - komolyan ez a csávó rendezte a Big shortot és a Vice-t? Te jó ég - drámának sekélyes, figyelemfelhívásnak a social média, a politika, az it eszközök veszélyeire meg gyerekes, idejétmúlt, politkus ès szájbarágós. Blanchett és Di Caprio románca…több mint kínos.

Streep meglepően gyenge, fullba nyomta a karikatúrát azt meg ugye tudjuk, hogy nem szabad. Di Caprio és Lawrence oké, nem jó, oké. Blanchett és Rob Morgan jók voltak, de egyetlen igazán jó karakter volt és az Hillé. Egy másodpercre nem vette komolyan a szerepet és ez elképesztően jól állt neki. Az képi világ rendben volt, nyilván, Sandgren volt a First Man operatőre is ott is fasza volt. Mi volt jó még….hát pár Hill jeleneten és a végén kívül semmi nem jut eszembe de a vége is csak azért, mert nem akartam elhinni, hogy komolyan meg merik csinálni, hogy előre a szádba rágják a lezáró poént. De, megmérték.
3 vagy 4 pont, Hill miatt.

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Életrevalók, még mindig kurvajó 😊
steelwolf
6szorra is 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Életrevalók, még mindig kurvajó 😊
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 126
Nekem nincs értékelésem rá.
Aránylag kevés film van, sőt szuperhősösből szerintem 1 kezemen megtudom számolni, amit sose néznék újra. Egyik amazinget se fogom soha. Szóval nálam a szar plecsnit megkapja.
Nem , soha 😊
Toca
sztem tudok neked mondani 10et amit nem szivesen nézne újra kevés fanatikuson kívül senki 😀

de csak így hirtelen:
Blade 3, Spawn, Steel, Elektra, Daredevil, Green Lantern, Suicide Squad, WW84, Nick Fury, Ghost Rider 2, Dark Phoenix, Howard the duck, superman 4, catwoman, fant4stic, zoom, max steel

és igen mindet láttam 😀
Negritis
Én szerettem a Blade 3-at, de való igaz, az sikerült a leggyengébbre. 😊
Szeretem a Blade trilógiát, szívesen megnéztem volna még pár részt.
KeyG
én ezekből a ghost rider 2-t szeretem mer nick cage annyira over the top hogy imádom
a suicide squad nem borzalmas, de túl meh sok helyet
a green lantern meg egy korrekt szuperhős film lehetne ha nem annyira förtelmes a cgi
Negritis
Nem borzalmas a Suicide Squad, de amennyira vártam annyira nagy csalódás lett. Annál a filmnél jobban, nem bánok semmit negatív értelemben amire pénzt adtam ki.
Ami a legjobb meglepetés volt az a Guardians of the Galaxy első része, nem vártam sokat és azt hittem hibázik a Marvel, erre leraktak egy baszott jó és szórakoztató filmet.
A Green Lantern se borzalmas, azt szerencsére nem moziban láttam.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
Nekem nincs értékelésem rá.
Aránylag kevés film van, sőt szuperhősösből szerintem 1 kezemen megtudom számolni, amit sose néznék újra. Egyik amazinget se fogom soha. Szóval nálam a szar plecsnit megkapja.
Nem , soha 😊
Toca
sztem tudok neked mondani 10et amit nem szivesen nézne újra kevés fanatikuson kívül senki 😀

de csak így hirtelen:
Blade 3, Spawn, Steel, Elektra, Daredevil, Green Lantern, Suicide Squad, WW84, Nick Fury, Ghost Rider 2, Dark Phoenix, Howard the duck, superman 4, catwoman, fant4stic, zoom, max steel

és igen mindet láttam 😀
Negritis
Én szerettem a Blade 3-at, de való igaz, az sikerült a leggyengébbre. 😊
Szeretem a Blade trilógiát, szívesen megnéztem volna még pár részt.
KeyG
én ezekből a ghost rider 2-t szeretem mer nick cage annyira over the top hogy imádom
a suicide squad nem borzalmas, de túl meh sok helyet
a green lantern meg egy korrekt szuperhős film lehetne ha nem annyira förtelmes a cgi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 126
Nekem nincs értékelésem rá.
Aránylag kevés film van, sőt szuperhősösből szerintem 1 kezemen megtudom számolni, amit sose néznék újra. Egyik amazinget se fogom soha. Szóval nálam a szar plecsnit megkapja.
Nem , soha 😊
Toca
sztem tudok neked mondani 10et amit nem szivesen nézne újra kevés fanatikuson kívül senki 😀

de csak így hirtelen:
Blade 3, Spawn, Steel, Elektra, Daredevil, Green Lantern, Suicide Squad, WW84, Nick Fury, Ghost Rider 2, Dark Phoenix, Howard the duck, superman 4, catwoman, fant4stic, zoom, max steel

és igen mindet láttam 😀
Negritis
Én szerettem a Blade 3-at, de való igaz, az sikerült a leggyengébbre. 😊
Szeretem a Blade trilógiát, szívesen megnéztem volna még pár részt.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers