Filmek

40 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
én sztem rendesen egyik filmjét se láttam úgyhogy be kell pótolni majd 2-3at

tegnap megnéztem végre a Lord of War-t, és utána esett le h Niccol csinálta a Gattacát is úgyhogy tőle is több filmet kéne nézni
Cage amúgy zseniális benne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
RIP Jiří Menzel. 😕


Klaus
netflixes animációs film, jogos volt az oszkár jelölés
nagyon aranyos eredet történet
Negritis
Emlékszem a reakciójukra az Oscar jelöléskor. A szürke kosztümös hölgy hatalmas padawan prospect. 😊 😊
 www.youtube.com/watch?v=nfTitvzOup8
iktriad
Elment a mester 😕. Nektek melyik a kedvenc filmetek tőle?
bcsarli
A Sörgyári capriccio és az Én kis falum


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 560 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
RIP Jiří Menzel. 😕


Klaus
netflixes animációs film, jogos volt az oszkár jelölés
nagyon aranyos eredet történet
Negritis
Emlékszem a reakciójukra az Oscar jelöléskor. A szürke kosztümös hölgy hatalmas padawan prospect. 😊 😊
 www.youtube.com/watch?v=nfTitvzOup8
iktriad
Elment a mester 😕. Nektek melyik a kedvenc filmetek tőle?

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
RIP Jiří Menzel. 😕


Klaus
netflixes animációs film, jogos volt az oszkár jelölés
nagyon aranyos eredet történet
Negritis
Emlékszem a reakciójukra az Oscar jelöléskor. A szürke kosztümös hölgy hatalmas padawan prospect. 😊 😊
 www.youtube.com/watch?v=nfTitvzOup8

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
Klaus
netflixes animációs film, jogos volt az oszkár jelölés
nagyon aranyos eredet történet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
 24.hu/kultura/2020/09/04/guy-ritchie-jason-statham-bloff-ravasz-az-agy-five-eyes-film/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician


akinek nincs HBO Go-ja javaslom a Remélem legközelebb sikerül meghalnodat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
Hát tegnap volt szerencsém megtekintetni a Tenet c. alkotást, de nem seggeltem tőle.
Alapvetően imádom a scifi műfajt, az időutazás filmeket is nagyon szeretem (kivéve, hogy a legtöbb jövőbeli filmben az utalások 99% a 19-20. századra korlátozódik, mintha 2000 után egy sláger, vagy könyv sem íródott volna, vagy történt volna bármi említésre méltó)
| De ez a film nekem egy nettó baromság volt. Mintha a memento megerőszakolta volna a mátrixot, csak a mátrix kibertere beleolvadt volna a "jelenbe". Egy képkockán megjelenik a jövő, a múlt, és a jelen. Belekeverik az időutazást, az entrópiát, és a multiverzum elméletet a számomra új invertálás fogalmát...döntsük, már el kérem, hogy akkor most melyik is legyen...
Szerintem hemzseg a pontatlanságoktól, már ha lehet ilyet mondani egy scifiről, de vicc, hogy az invertáltaknak saját oxigén palack kell, fu de felbasztam magam.
|

A jövő motivációját 2 mondatban intézték el a film utolsó percében és annyi...
Gyakorlatilag 2 és fél órában 2x néztem meg ugyanazt a filmet/eseménysort, pedig egyszer is szenvedős volt. Szerintem nagy katyvasz lett ami nélkülöz, minden tudományoshoz közelítő realitást, ha a klasszikus időutazás lehetőségét úgy tekintjük, mint realitás. A szereplők, meg a zene rendben volt, vizuálisan is ok, de a story meg a felépítés, uhh.

Szerkesztette: Pari
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
sztem az ötlet rohadtul nem új
|  southpark.cc.com/full-episodes/s08e06-goobacks |
pl ez is már foglalkozik a kérdéssel
és ezen kívül is bőven vannak sci-fik ahol felmerülnek az alapvető dolgok
és önmagában ez kém filmes beütés sem akkor trüváj
a megvalósítás viszont jó ez tény
Negritis
Ok, a SP mit nem dolgozott még fel? 😀 Sőt, sok rész, ami akkor aktuális volt, napjainkban még inkább újra az.
Chargers LT
persze, én csak arra céloztam hogy az ötlet nagyon nem új régóta foglalkoznak vele

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
sztem az ötlet rohadtul nem új
|  southpark.cc.com/full-episodes/s08e06-goobacks |
pl ez is már foglalkozik a kérdéssel
és ezen kívül is bőven vannak sci-fik ahol felmerülnek az alapvető dolgok
és önmagában ez kém filmes beütés sem akkor trüváj
a megvalósítás viszont jó ez tény
Negritis
Ok, a SP mit nem dolgozott még fel? 😀 Sőt, sok rész, ami akkor aktuális volt, napjainkban még inkább újra az.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
sztem az ötlet rohadtul nem új
|  southpark.cc.com/full-episodes/s08e06-goobacks |
pl ez is már foglalkozik a kérdéssel
és ezen kívül is bőven vannak sci-fik ahol felmerülnek az alapvető dolgok
és önmagában ez kém filmes beütés sem akkor trüváj
a megvalósítás viszont jó ez tény

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Tenet

Nekem tetszett, szerintem mindenki nézze meg. Nyilván kell hozzá IQ, meg nem baj, ha figyeltél a fizika órán, vagy pláne néztél pár Discovery doksi filmet, de érthető alapból is.
Az ötlet egyedi és új, igazi kiváltság 2020-ban ilyen filmet látni a sok feldolgozás és szuperhős izé között.
Végre van normális autós akció...sőt, igazi akciók, nem cgi cuccok.
A hang és a zene zseniális, nagyon passzol a filmhez, legutóbb a Szárnyas Fejvadász 2049-ben volt hasonló, bár azt nehéz felülmúlni.
A karakterek amúgy jók, ahogy vannak. Ez nem egy dráma, annyira vannak felépítve, amennyire szükséges volt.
A színészek hozzák, hogy hihetőek legyenek és ez a lényeg.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Tudom, mindenkinek a Fekete Párduc ő...de nekem ő Jackie Robinson! A 42-es! 😊
Aki még nem látta, mindenképp nézze meg minden idők egyik legjobb sportfilmjét, amiben Harrison Ford, mint a Brooklyn Dogers tulaja is óriásit alakít.
Chargers LT
Vontae Mack 😊
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Tudom, mindenkinek a Fekete Párduc ő...de nekem ő Jackie Robinson! A 42-es! 😊
Aki még nem látta, mindenképp nézze meg minden idők egyik legjobb sportfilmjét, amiben Harrison Ford, mint a Brooklyn Dogers tulaja is óriásit alakít.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
puszta formalitás - jóég baszki!

Keresem az állam, újra kell nézni az biztos!
Vrij6
Az egyik legunalmasabb és egyben legjobb film. Ugye nem véletlenül.
Nekem egy barátom ajánlotta régen, mikor még moziban ment, azt mondta ötször akarok majd kijönni, de ne tegyem, megéri maradni.
Tízszer akartam kijönni, ha nem mondja, hogy megéri és nem hiszem el neki, tuti kijövök. És valóban megérte.

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
puszta formalitás - jóég baszki!

Keresem az állam, újra kell nézni az biztos!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A colon az a vastagbél?

slowmotion
Annak egy része. A vastagbél legnagyobb szakasza, a vakbél (coecum nem a féregnyulvány (appendix)) és a szigmabél közötti része. Van felszálló, haránt és leszálló része. Sokszor a szigmabelet is odaveszik (colon sigmoideum a latin neve) de annak külön hashártya kettőzete van és elkülönül. Ha orvosilag nézzük akkor a colo-rectalis megjelölés amikor mindent beleértünk. Orvosilag a colon tumor alatt a felszálló-haránt és leszálló vastagbelet értjük. Sigma tumor és rectum tumor külön megjelölés általában.
Ezek a fiatalkori colorectalis daganatok nagyon rosszak.
Hatalmas tisztelet Chadwick Bosemannak. Nem celebeskedett, nem az mediának ventillálta a betegségét. Végig dolgozott. Filmjeinek nagy többségét már a diagnózis birtokában forgatta. Több műtéten és sok kemon esett át.
Filmjeiben él tovább, nyugodjék békében!
diverdoc
tényleg, kicsitt off is itt, de mi a helyzet Pécsen? készültök a második hullámra? még mindig az a contingency plan, hogy az urológia felét kiürítik előre?
slowmotion
másik topikban írtam hosszabban. Napról napra változik mi lesz. Fingunk sincs. Most a nyaralás utáni számok kurva szarnak tünnek.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
A colon az a vastagbél?

slowmotion
Annak egy része. A vastagbél legnagyobb szakasza, a vakbél (coecum nem a féregnyulvány (appendix)) és a szigmabél közötti része. Van felszálló, haránt és leszálló része. Sokszor a szigmabelet is odaveszik (colon sigmoideum a latin neve) de annak külön hashártya kettőzete van és elkülönül. Ha orvosilag nézzük akkor a colo-rectalis megjelölés amikor mindent beleértünk. Orvosilag a colon tumor alatt a felszálló-haránt és leszálló vastagbelet értjük. Sigma tumor és rectum tumor külön megjelölés általában.
Ezek a fiatalkori colorectalis daganatok nagyon rosszak.
Hatalmas tisztelet Chadwick Bosemannak. Nem celebeskedett, nem az mediának ventillálta a betegségét. Végig dolgozott. Filmjeinek nagy többségét már a diagnózis birtokában forgatta. Több műtéten és sok kemon esett át.
Filmjeiben él tovább, nyugodjék békében!
diverdoc
tényleg, kicsitt off is itt, de mi a helyzet Pécsen? készültök a második hullámra? még mindig az a contingency plan, hogy az urológia felét kiürítik előre?
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Filmjeinek nagy többségét már a diagnózis birtokában forgatta. Több műtéten és sok kemon esett át.
diverdoc
Ez amúgy valami hihetetlen. Ha valaki akkor ő tényleg nem csak a filmekben volt szuperhős.
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A colon az a vastagbél?

slowmotion
Annak egy része. A vastagbél legnagyobb szakasza, a vakbél (coecum nem a féregnyulvány (appendix)) és a szigmabél közötti része. Van felszálló, haránt és leszálló része. Sokszor a szigmabelet is odaveszik (colon sigmoideum a latin neve) de annak külön hashártya kettőzete van és elkülönül. Ha orvosilag nézzük akkor a colo-rectalis megjelölés amikor mindent beleértünk. Orvosilag a colon tumor alatt a felszálló-haránt és leszálló vastagbelet értjük. Sigma tumor és rectum tumor külön megjelölés általában.
Ezek a fiatalkori colorectalis daganatok nagyon rosszak.
Hatalmas tisztelet Chadwick Bosemannak. Nem celebeskedett, nem az mediának ventillálta a betegségét. Végig dolgozott. Filmjeinek nagy többségét már a diagnózis birtokában forgatta. Több műtéten és sok kemon esett át.
Filmjeiben él tovább, nyugodjék békében!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
A colon az a vastagbél?
Nyugodjék...
slowmotion
Igen.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
A colon az a vastagbél?
Nyugodjék...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
RIP


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
RIP Chadwick BosemanGyurma Pappa
Mindig a jó emberek mennek el idejekorán. 😢

Szerkesztette: Mikey
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
1/1

 youtu.be/8CcVO0mQ1go