NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 547 — The Mathematician
Átkozottul veszett,....
uh, sztem jó film
vannak hibái, de ettől még "jó" volt nézni
főleg látni h Efron a színészethez is ért a Baywatch vagy Dirty Grandpa után

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 547 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=4vWg5yJuWfs

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 896
Testament of Youth Havas Johnnal meg az egyik legnagyobb szerelmemmel Alicia Vikanderrel.. Ez nem az a romantikus csöpögős valami amire számítottam hanem egy kőkemény háborús dráma, gyönyőrűen kivitelezve. Mindenkinek erősen ajánlom.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 8 471
Jerry Maguire - A nagy hatraarc megy a sony movie-n.

Ha megkerdeznek, hogy mik a kedvenc filmjeim biztos h megemlitem.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Túl szexi lány

OMG, ne nézzétek meg, vagy, ha igen, akkor csak csajjal. Lehetőleg önbizalomhiányos legyen egyem meg...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 547 — The Mathematician
john wick 3
nonstop zúzás, sokszor goreba megy át
mark dacascos szar, de nem over the top vagyis nem csak, hanem bántóan szar
a történet olyan amilyen, de kell? 😀
Negritis
Nagyon vontatott, kényelmetlen volt nézni moziban! Alig vártam a végét! Bírom az akciót, de itt fullba tolták! Egyedül Bronn spin-off szála volt jó!
steelwolf
szerintem meg bőven nézhető kategória volt, egyetlen dolog zavart csak, de az nagyon
| egy harmadik részt ilyen pofátlan módon lezáratlanul hagyni... |
r.baggio
a 4.et is megnézem moziban az tuti
sztem | nem volt rosszabb mint a 2. lezárása |
ami kicsit sok volt az talán a mátrix kikacsintások, de nem vészes
és tök jó volt Yayan Ruhian-ékat látni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
john wick 3
nonstop zúzás, sokszor goreba megy át
mark dacascos szar, de nem over the top vagyis nem csak, hanem bántóan szar
a történet olyan amilyen, de kell? 😀
Negritis
Nagyon vontatott, kényelmetlen volt nézni moziban! Alig vártam a végét! Bírom az akciót, de itt fullba tolták! Egyedül Bronn spin-off szála volt jó!
steelwolf
szerintem meg bőven nézhető kategória volt, egyetlen dolog zavart csak, de az nagyon
| egy harmadik részt ilyen pofátlan módon lezáratlanul hagyni... |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 691 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
john wick 3
nonstop zúzás, sokszor goreba megy át
mark dacascos szar, de nem over the top vagyis nem csak, hanem bántóan szar
a történet olyan amilyen, de kell? 😀
Negritis
Nagyon vontatott, kényelmetlen volt nézni moziban! Alig vártam a végét! Bírom az akciót, de itt fullba tolták! Egyedül Bronn spin-off szála volt jó!
steelwolf
Már a második sem volt nagy szám. Nem baj, lesz negyedik is 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
john wick 3
nonstop zúzás, sokszor goreba megy át
mark dacascos szar, de nem over the top vagyis nem csak, hanem bántóan szar
a történet olyan amilyen, de kell? 😀
Negritis
Nagyon vontatott, kényelmetlen volt nézni moziban! Alig vártam a végét! Bírom az akciót, de itt fullba tolták! Egyedül Bronn spin-off szála volt jó!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 547 — The Mathematician
john wick 3
nonstop zúzás, sokszor goreba megy át
mark dacascos szar, de nem over the top vagyis nem csak, hanem bántóan szar
a történet olyan amilyen, de kell? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nem valami biztató!

 www.youtube.com/watch?v=w15H5igpHow
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
végjáték ujranézve

nem tűnt 3 órásnak még annyira sem mint elsőre.

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Meh, speciel egy nagy országhoz képest, szerintem a spanyol film relatíve keveset tett oda (vö mondjuk olaszokkal...), bár tény hogy a Franco-korszak miatt nem is feltétlen voltak olyan kedvezők a feltételek...

De ha megkérdezem ki hány 2000 előtti spanyol rendezőt tudna mondani, kíváncsi vagyok hányan tudnának Almodovaron es Bunuelen kivul mondani még valakit...
Igor
Amenabar,del Torro kapásból(jó ő mehikói)

Szerkesztette: Janek

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért, hogy a "Sonka sonkát" nem írtátok, igazán felháborító 😉 😛
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Meh, speciel egy nagy országhoz képest, szerintem a spanyol film relatíve keveset tett oda (vö mondjuk olaszokkal...), bár tény hogy a Franco-korszak miatt nem is feltétlen voltak olyan kedvezők a feltételek...

De ha megkérdezem ki hány 2000 előtti spanyol rendezőt tudna mondani, kíváncsi vagyok hányan tudnának Almodovaron es Bunuelen kivul mondani még valakit...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
ugye milyen gazdag a spanyol film ?

több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Volt az HBO gon nemrég egy madridi cigó leszbi dráma, elég jó volt az is, az eddig felsoroltak mellett.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 658
akkor már ne hagyjuk ki az argentin filmeket sem, olyanokat, mint a Szemekbe zárt titkok, Kilenc királynő, Eszeveszett mesék.

choose life
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 423 — Слава Україні! Героям слава!
csak a legjobb spanyol filmek maradtak le, mint a Korcs szerelmek, A belső tenger, Nyisd ki a szemed, Beszélj hozzá! + Bunuel összes, amit odahaza vagy Mexikóban forgatott (Viridiana, Nazarin, stb)

(meg igazából bármi, amiben spanyolul beszélnek és Javier Bardem vagy Gael García Bernal játszik benne)
r.baggio
Belso tenger annyira alap, hogy nem mondtam, meg itt most en nem altalanossagban irtam. De korcs szerelmek is alap,oldoklo angyal is nagy kedvenc.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 5 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
csak a legjobb spanyol filmek maradtak le, mint a Korcs szerelmek, A belső tenger, Nyisd ki a szemed, Beszélj hozzá! + Bunuel összes, amit odahaza vagy Mexikóban forgatott (Viridiana, Nazarin, stb)

(meg igazából bármi, amiben spanyolul beszélnek és Javier Bardem vagy Gael García Bernal játszik benne)

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Ha már jó spanyol filmek:
- A láthatatlan vendég
- Mindenki tudja
- Mocsárvidék
- Időbűnök
- Amíg alszol
- A hulla
- Más világ (bár ez nem a klasszikus spanyol hangulatot adja vissza)

A 3 kiemelt nagyon jó. A láthatatlan vendég mindent visz.
dugo93
Az időbűnök is kurvajó szerintem. 😀
Vrij6
Igen, csak én a Triangle-t és a Coherence-t hamarabb láttam. Pedig a 3 közül az volt leghamarabb 😀
dugo93
Én a Coherencet- láttam utoljára, a Triangle-t először. De mind a 3 film bejövős nálam. 😊

A láthatatlan vendég-et meg felírtam, az ilyen filmeket imádom. 😀
Vrij6
A mocsárvidéket is írd fel nyugodtan, gyakorlatilag a spanyol true detective. Az a durva, hogy elvileg a kettőt párhuzamosan egymástól teljesen függetlenül forgatták.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 423 — Слава Україні! Героям слава!
Ha már jó spanyol filmek:
- A láthatatlan vendég
- Mindenki tudja
- Mocsárvidék
- Időbűnök
- Amíg alszol
- A hulla
- Más világ (bár ez nem a klasszikus spanyol hangulatot adja vissza)

A 3 kiemelt nagyon jó. A láthatatlan vendég mindent visz.
dugo93
Az időbűnök is kurvajó szerintem. 😀
Vrij6
Igen, csak én a Triangle-t és a Coherence-t hamarabb láttam. Pedig a 3 közül az volt leghamarabb 😀
dugo93
Én a Coherencet- láttam utoljára, a Triangle-t először. De mind a 3 film bejövős nálam. 😊

A láthatatlan vendég-et meg felírtam, az ilyen filmeket imádom. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
A gépész lemaradt 😊 Nálam top10 film ever.

Na meg a Torrente sorozat sem rossz
eaglesmcnabb
Pan's Labyrinth a top nalam, ha mar spanyol. Bar az spanyol-mexikoi asszem, de a legnagyobb.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 691 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ha már jó spanyol filmek:
- A láthatatlan vendég
- Mindenki tudja
- Mocsárvidék
- Időbűnök
- Amíg alszol
- A hulla
- Más világ (bár ez nem a klasszikus spanyol hangulatot adja vissza)

A 3 kiemelt nagyon jó. A láthatatlan vendég mindent visz.
dugo93
Az időbűnök is kurvajó szerintem. 😀
Vrij6
Igen, csak én a Triangle-t és a Coherence-t hamarabb láttam. Pedig a 3 közül az volt leghamarabb 😀
dugo93
Nekem az Időbűnök nem jött be, de a Coherence az zseniális volt. Triangle a kettő között 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A gépész lemaradt 😊 Nálam top10 film ever.

Na meg a Torrente sorozat sem rossz

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!