Filmek

40 feliratkozó

több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 242 — Je suis kobranadrág
Népszerű teória volt amúgy is, hogy él, ugyanis meghalni sosem láttuk
Chargers LT
 www.youtube.com/watch?v=_hyKKZ-lO_Y

ha ez nem egy death scene, akkor ilyen alapon nagyjából bárkit vissza lehet hozni (mondjuk Leia után...)
r.baggio
Azért nem teljesen. Pláne egy SW univerzumban.
Darth Maul durvább halált halt (képileg), merg ugyanígy lezuhant, csak még jól ketté is vágták. 😀 De nem halt meg, hanem géplábakkal visszatért. Sidiusban meg sokkal nagyobb az erő, mint hogy egy zuhanástól kinyúljon. Nem lenne ez akkor meglepetés.
Chargers LT
Az azóta unofficial univerzumot tekintve pedig, simán legit, hogy él, ugyanis abban tucatnyi klónja létezett, és csak Luke megöli vagy 5x 😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Népszerű teória volt amúgy is, hogy él, ugyanis meghalni sosem láttuk
Chargers LT
 www.youtube.com/watch?v=_hyKKZ-lO_Y

ha ez nem egy death scene, akkor ilyen alapon nagyjából bárkit vissza lehet hozni (mondjuk Leia után...)
r.baggio
Azért nem teljesen. Pláne egy SW univerzumban.
Darth Maul durvább halált halt (képileg), merg ugyanígy lezuhant, csak még jól ketté is vágták. 😀 De nem halt meg, hanem géplábakkal visszatért. Sidiusban meg sokkal nagyobb az erő, mint hogy egy zuhanástól kinyúljon. Nem lenne ez akkor meglepetés.
Chargers LT
De ez a lézer mag minimum olyan erős mint a Jedi kard pengéje.Ha csak abból indulók ki ,hogy bolygókat tud elpusztitani!És lézer karddal tudtommal minden Sith és Jedi lovagot meglehet ölni.Hisz a Klónok támadásában Joda is azzal probálta megölni azt a Sith lovagot aki régebben Jedi lovag volt (sajnos már az ő nevét nem tudom)Mivel az erő ismerete nagyjábol egy szinten volt nekik.És akkor mondta Joda ,hogy a harcukat a kard tudásuk fogja eldönteni.Szóval elméletbe tuttira ki kellet volna nyiffannia Palpatine-nak.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Népszerű teória volt amúgy is, hogy él, ugyanis meghalni sosem láttuk
Chargers LT
 www.youtube.com/watch?v=_hyKKZ-lO_Y

ha ez nem egy death scene, akkor ilyen alapon nagyjából bárkit vissza lehet hozni (mondjuk Leia után...)
r.baggio
Azért nem teljesen. Pláne egy SW univerzumban.
Darth Maul durvább halált halt (képileg), merg ugyanígy lezuhant, csak még jól ketté is vágták. 😀 De nem halt meg, hanem géplábakkal visszatért. Sidiusban meg sokkal nagyobb az erő, mint hogy egy zuhanástól kinyúljon. Nem lenne ez akkor meglepetés.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
Népszerű teória volt amúgy is, hogy él, ugyanis meghalni sosem láttuk
Chargers LT
 www.youtube.com/watch?v=_hyKKZ-lO_Y

ha ez nem egy death scene, akkor ilyen alapon nagyjából bárkit vissza lehet hozni (mondjuk Leia után...)

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
olyan rég volt az elöző hogy újra kell majd néznem hol tart a történet.
Érdekes de a 4.5.6. megvan fejben pedig huszonx éve néztem őket

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Darth Sidius (Palpatine) nevet a végén minden bizonnyal, elég nagy csőbe húzás lenne, ha nem. Kb már az lenne a csavar. Ugyanis a tegnapi bemutató után a színpadon is megjelent a Sidiust játszó színész.
Népszerű teória volt amúgy is, hogy él, ugyanis meghalni sosem láttuk, ráadásul a Sith történelemben is ő az egyik legerősebb nagyúr.

Nekem tetszik a teaser trailer, látható, hogy eltelt pár év és Rey is igazi Jedi lovag lett a penge ugrását elnézve. 😊 Látványos lesz, az biztos.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 547 — The Mathematician
RISE OF SKYWALKER

készen állok
shawnka
 twitter.com/starwars/status/1116749912983707650
Negritis
Palpatine nevet a vegen ugye?
Kenny
elvileg igen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
RISE OF SKYWALKER

készen állok
shawnka
 twitter.com/starwars/status/1116749912983707650
Negritis
Palpatine nevet a vegen ugye?
Kenny
Félek én is így fogok a film végén .😀

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
RISE OF SKYWALKER

készen állok
shawnka
 twitter.com/starwars/status/1116749912983707650
Negritis
Palpatine nevet a vegen ugye?

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Rise of skywalker?
Toca
Felvet néhány kérdést a név címben való szerepeltetése.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Rise of skywalker?
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 547 — The Mathematician
RISE OF SKYWALKER

készen állok
shawnka
 twitter.com/starwars/status/1116749912983707650

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
RISE OF SKYWALKER

készen állok
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 547 — The Mathematician
és igen egy vicc volt, de anno páran aggódtunk hogy mi van ha beszopjuk a felvételit és inkább megírtuk mind2-t
Negritis
ezt mondjuk két dolog miatt nem értem.
1, felvételi =/= érettségi, szerezhettél úgy 85 pontot (ötös alja), hogy nem vettek fel, és lehettél négyes úgy is, hogy felvettek.
2, a központit hetekkel előbb megtartották, tehát elvileg a mire a "mezei" matekra került a sor, addigra már lehetett tudni, hogy a szaktanár milyen jegyet ajánl meg. parázni nem kell, akinek nem tetszik a jegy, az bemegy a gyógymatekra, akinek meg igen, annak van egy szabad felhasználású délelőttje, és nem kell aggódni egy percre sem.
slowmotion
nekem más emlékeim vannak
a jelentkezést be kellett adni jóval azelőtt h megírtuk őket
és nekem május közepén rémlik a matek-fizika felvételi
lényegtelen

off-off 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 339 — Cowboys fan
és igen egy vicc volt, de anno páran aggódtunk hogy mi van ha beszopjuk a felvételit és inkább megírtuk mind2-t
Negritis
ezt mondjuk két dolog miatt nem értem.
1, felvételi =/= érettségi, szerezhettél úgy 85 pontot (ötös alja), hogy nem vettek fel, és lehettél négyes úgy is, hogy felvettek.
2, a központit hetekkel előbb megtartották, tehát elvileg a mire a "mezei" matekra került a sor, addigra már lehetett tudni, hogy a szaktanár milyen jegyet ajánl meg. parázni nem kell, akinek nem tetszik a jegy, az bemegy a gyógymatekra, akinek meg igen, annak van egy szabad felhasználású délelőttje, és nem kell aggódni egy percre sem.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 339 — Cowboys fan
Nem gyakran podcastelek, de az Endgame miatt nem bírok magammal már. 1 óra arról mit jelent nekem az MCU és mit várok a filmtől. Enjoy!

 www.youtube.com/watch?v=9tLDcjeLKSg
shawnka
Lényegtelen off, de én is 07-től 12-ig toltam a középsulit 😀 A többi részt majd holnap melóban hallgatom, mert érdekel eléggé.
kristóf17
Szemtelenül fiatalok vagytok.

😁
warr_b
Ja én a matek érettségim megírása után mentem el jegyet venni... a Klónok támadására...
iktriad
Az enyémnél olyan csodák jöttek épp ki, mint a Félelem és reszketés Las Vegasban vagy a Godzilla 😊
Vagy a Deep impact 😛
warr_b
Félve merem leírni, hogy a magyar írásbeli után a Farkasokkal táncolót néztem meg...
gyurczi
Farkasokkal táncoló, vagy Táncosokkal farkaló?
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 339 — Cowboys fan
Vagy a Deep impact 😛
warr_b
Ez a Deep Impact vs Armageddon dolog érdekes, nekem most esett le hogy a DI jött ki előbb, valamiért úgy emlékeztem h fordítva.. lehet hogy csak az utóbbi nagyobb hype-ot kapott.
Ha a kettő közül választani kell, inkább DI.. bár akkor már inkább vagy Independence Day, vagy Contact.
Igor
-Melyik volt a Deep Impact és melyik az Armageddon?
-A Deep Impact-ban Robert Duvall szerepelt. Az Armageddon pedig az ami veled történik ha felébresztesz!!!

😀
warr_b
aztán csak dugás lett a vége
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 680 — a new hope (again)
Nem gyakran podcastelek, de az Endgame miatt nem bírok magammal már. 1 óra arról mit jelent nekem az MCU és mit várok a filmtől. Enjoy!

 www.youtube.com/watch?v=9tLDcjeLKSg
shawnka
Jó volt, néhol kicsit ripacs és sztem túltoltoltátok az angolt, de faszán lekötött egy órára 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Vagy a Deep impact 😛
warr_b
Ez a Deep Impact vs Armageddon dolog érdekes, nekem most esett le hogy a DI jött ki előbb, valamiért úgy emlékeztem h fordítva.. lehet hogy csak az utóbbi nagyobb hype-ot kapott.
Ha a kettő közül választani kell, inkább DI.. bár akkor már inkább vagy Independence Day, vagy Contact.
Igor
-Melyik volt a Deep Impact és melyik az Armageddon?
-A Deep Impact-ban Robert Duvall szerepelt. Az Armageddon pedig az ami veled történik ha felébresztesz!!!

😀
warr_b
Hülye Börger King üstökös 😀

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 692 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Vagy a Deep impact 😛
warr_b
Ez a Deep Impact vs Armageddon dolog érdekes, nekem most esett le hogy a DI jött ki előbb, valamiért úgy emlékeztem h fordítva.. lehet hogy csak az utóbbi nagyobb hype-ot kapott.
Ha a kettő közül választani kell, inkább DI.. bár akkor már inkább vagy Independence Day, vagy Contact.
Igor
-Melyik volt a Deep Impact és melyik az Armageddon?
-A Deep Impact-ban Robert Duvall szerepelt. Az Armageddon pedig az ami veled történik ha felébresztesz!!!

😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Nem gyakran podcastelek, de az Endgame miatt nem bírok magammal már. 1 óra arról mit jelent nekem az MCU és mit várok a filmtől. Enjoy!

 www.youtube.com/watch?v=9tLDcjeLKSg
shawnka
Lényegtelen off, de én is 07-től 12-ig toltam a középsulit 😀 A többi részt majd holnap melóban hallgatom, mert érdekel eléggé.
kristóf17
Szemtelenül fiatalok vagytok.

😁
warr_b
Ja én a matek érettségim megírása után mentem el jegyet venni... a Klónok támadására...
iktriad
Az enyémnél olyan csodák jöttek épp ki, mint a Félelem és reszketés Las Vegasban vagy a Godzilla 😊
Vagy a Deep impact 😛
warr_b
Félve merem leírni, hogy a magyar írásbeli után a Farkasokkal táncolót néztem meg...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Vagy a Deep impact 😛
warr_b
Ez a Deep Impact vs Armageddon dolog érdekes, nekem most esett le hogy a DI jött ki előbb, valamiért úgy emlékeztem h fordítva.. lehet hogy csak az utóbbi nagyobb hype-ot kapott.
Ha a kettő közül választani kell, inkább DI.. bár akkor már inkább vagy Independence Day, vagy Contact.
Igor
A Contact egészen más mint a többi szvsz. Nyilván annak van a legtöbb értelme, bár mind a négyet kedvelem

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Nem gyakran podcastelek, de az Endgame miatt nem bírok magammal már. 1 óra arról mit jelent nekem az MCU és mit várok a filmtől. Enjoy!

 www.youtube.com/watch?v=9tLDcjeLKSg
shawnka
Lényegtelen off, de én is 07-től 12-ig toltam a középsulit 😀 A többi részt majd holnap melóban hallgatom, mert érdekel eléggé.
kristóf17
Szemtelenül fiatalok vagytok.

😁
warr_b
Ja én a matek érettségim megírása után mentem el jegyet venni... a Klónok támadására...
iktriad
8kor kezdődött nálunk, fél 9kor már rendeltem a sört a kocsmában 😀
mondjuk a felvételin végigültem a 3 v 4 órát 😀 (még 2004ben az utolsó nem 2 szintű érettségi évben 😀)
Negritis
mert nem a központi érettségi-felvételit írtad, hanem a standard középiskolás gyógymatekot, gondolom.
mi beültünk meghallgatni a nem-központis osztálytársak feladatsorát, negyed óra alatt végeztünk (számológép nélkül asszem), aztán mentünk hamburgerezni. (a sörözős mag nagy része vilanykarra ment, és nem kellett nekik a központi.)
slowmotion
volt a "házi érettségi" és a "központi felvételi"
ha megírtad mind2-t akkor az előbbi számít
spec matek osztályba jártam matematikusként végeztem, kb 10 perc alatt megvoltunk csak messzebb van a kocsma 😀
és igen egy vicc volt, de anno páran aggódtunk hogy mi van ha beszopjuk a felvételit és inkább megírtuk mind2-t
mondjuk azóta sokakat készítettem fel érettségire és a mostani is vicc kb
csak a szövegértelmezés nem megy sokaknak

mondjuk sokan a moziban sem értik hogy mi történik 😀
Negritis
gecc, látom itt a sok értesítést, azt hiszem pörög a videó

erre ez fogad. 😀
shawnka
Nyilván senki nem az off-ra reagált 😀
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Vagy a Deep impact 😛
warr_b
Ez a Deep Impact vs Armageddon dolog érdekes, nekem most esett le hogy a DI jött ki előbb, valamiért úgy emlékeztem h fordítva.. lehet hogy csak az utóbbi nagyobb hype-ot kapott.
Ha a kettő közül választani kell, inkább DI.. bár akkor már inkább vagy Independence Day, vagy Contact.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Nem gyakran podcastelek, de az Endgame miatt nem bírok magammal már. 1 óra arról mit jelent nekem az MCU és mit várok a filmtől. Enjoy!

 www.youtube.com/watch?v=9tLDcjeLKSg
shawnka
Lényegtelen off, de én is 07-től 12-ig toltam a középsulit 😀 A többi részt majd holnap melóban hallgatom, mert érdekel eléggé.
kristóf17
Szemtelenül fiatalok vagytok.

😁
warr_b
Ja én a matek érettségim megírása után mentem el jegyet venni... a Klónok támadására...
iktriad
8kor kezdődött nálunk, fél 9kor már rendeltem a sört a kocsmában 😀
mondjuk a felvételin végigültem a 3 v 4 órát 😀 (még 2004ben az utolsó nem 2 szintű érettségi évben 😀)
Negritis
mert nem a központi érettségi-felvételit írtad, hanem a standard középiskolás gyógymatekot, gondolom.
mi beültünk meghallgatni a nem-központis osztálytársak feladatsorát, negyed óra alatt végeztünk (számológép nélkül asszem), aztán mentünk hamburgerezni. (a sörözős mag nagy része vilanykarra ment, és nem kellett nekik a központi.)
slowmotion
volt a "házi érettségi" és a "központi felvételi"
ha megírtad mind2-t akkor az előbbi számít
spec matek osztályba jártam matematikusként végeztem, kb 10 perc alatt megvoltunk csak messzebb van a kocsma 😀
és igen egy vicc volt, de anno páran aggódtunk hogy mi van ha beszopjuk a felvételit és inkább megírtuk mind2-t
mondjuk azóta sokakat készítettem fel érettségire és a mostani is vicc kb
csak a szövegértelmezés nem megy sokaknak

mondjuk sokan a moziban sem értik hogy mi történik 😀
Negritis
gecc, látom itt a sok értesítést, azt hiszem pörög a videó

erre ez fogad. 😀