Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Filmek

39 feliratkozó

több mint 13 éve
Darksun3 1 254 — Yankees fan
Nekem a Begins egyáltalán nem tetszett, főleg a szereposztás. De voltak jó pillanatai, mint pl. a Madárijesztő, vagy amikor Batman a kikötőben lecsap a csempészekre.
A 2. rész az brutál jó volt, ennek szerintem méltó folytatása volt ez a 3. Mondjuk mikor | Liam Neeson megint | megjelent, akkor ökölbe szorult a kezem.
Hathaway pedig méltó az előző két rész női főszereplőinek a sorához: pfuj! (Holmes még helyes volt, de szerintem egyáltalán nem illett a "főhős jó nője" szerepbe, Gyllenhaal viszont egyenesen röhejes volt; Hathaway szimplán ronda)
Marion Cotillard-nak nem áll jól az öregedés, viszont az ütközőket keményen kidobta. 😊
| Bane jó volt főgenyának (illetve ahogy vesszük, Talia után másodfőgenyának 😊), nem volt olyan sokrétű karakter, mint Joker, ellenben ezt a hiányosságot brutalitással pótolta. Talia karaktere nagyon jó húzás volt, bár elég gyanús volt már az elejétől fogva a nő. Robinért viszont óriási pacsi a forgatókönyvírónak. 😊 Még az elején, amikor a rendőrgyerek minden jelenetben megjelent, ráadásul utána kijelenti Wayne-nek, hogy már kamaszkorában rájött, hogy ő Batman (ez mondjuk elég f_szság volt szerintem), akkor még gondoltam is rá, hogy ő lesz Robin... erre tényleg 😀
Amit viszont nagyon sajnáltam, hogy Macskanő karakterével továbbra sem tudnak mit kezdeni (Burton hozzányúlása mondjuk elég jó volt, meg az akkori Michelle Pfeiffer azért nyami volt; aztán volt a meg sem történt Halle Berry-s rémálom), most is elég gáz volt. Egyrészt Hathaway ne legyen Selina Kyle, másrészt meg az egész rendőrőrs tudta, hogy ki ő, és hogy rabolni ment a fogadásra, innentől kezdve nem is értettem, miért nem kapcsolták le előbb a zsaruk.
A film legnagyobb gyengéje (az idegesítő kis hibák és logikai következetlenségek mellett) a bunyók. Egyrészt Batman miért nem használja a kütyüit? Egyszer dobálja a kis, mérgezett denevér-dobócsillagokat, de azon kívül volt valami más? Mindent erőből megoldani... ugyan már Bruce! Másrészt pedig az első harc Bane ellen a csatornában még elég jó volt, benne volt a klasszikus gerinctörés is (majdnem). viszont a végső harcot csak Talia húzza ki a sz_rból (mondjuk az már akkor eléggé várható húzás volt).
Összességében szerintem méltó lezárása volt a trilógiának, elég grandiózusra sikerült, minden jó karakter hepi volt a végén, szupernyomozó Gordont is 3 hosszú film után felvilágosították arra, amit egy árva kamasz már ki tudja, mióta magától kitalált, Bruce meghalt, de aztán mégsem, inkább lelépett Selinával, Alfred ezt látta és örült, Robin pedig elkezdheti a saját trilógiáját Nolan pátyolgatása alatt (remélhetőleg Nigthwing-ként).
|
A Sötét Lovag által felállított lécet szerintem sem sikerült megugrania a filmnek, viszont nagyon szórakoztató és jól megírt alkotás.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 730 — Amerikai sportok rajongója
Háát, az új Batman jóval gyengébb szerintem mint az első 2 klasszikus rész. Az előzőekkel ellentétben, ez csak egy olyan kicsit szájbarágós, néhol klisés amerikai akciófilm. Nem rossz, végig pörgős, de nem volt az igazi!zavi27
és az a kettő sem volt jó filmJanek
Hát azért az mindkettő 10/10es film volt nekem.
több mint 13 éve
Darksun3 1 254 — Yankees fan
Azt elmondjátok nekem, hogy a neutron bombát vivő helikopter hogy maradt meg robbanás után olyan állapotban, hogy megállapították rajta, hogy van benne robotpilóta? 😊
DS!Darksun3
nem az az egy Bat volt.shawnka
| Nem azt mondják, hogy prototípus, ergó ez az egy van?
Már csak azért is sántít ez a több Bat sztori, mert add1: a másikkal mi lett, Bane és a sleppje miért nem foglalta le azokat is, amikor elvettek mindent Fox raktárából? Vagy ha lefoglalták, akkor miért nem patroloztak vele a városban, mint a "Batmobilokkal"? Plusz miért nem támadták meg Batmant, amikor ő visszatért és oltotta őket a Bat-tel? Add2: ha lett volna több, akkor miért kellett volna megkeresni azt az egyet, amit Batman használt ("Emlékszik még, hol parkolt?" vagy mit kérdezett tőle Fox...)? Amikor kellett belőle az alkatrész a bomba hatástalanításához?
|

@Shawn84: oks, bocsi.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Azt elmondjátok nekem, hogy a neutron bombát vivő helikopter hogy maradt meg robbanás után olyan állapotban, hogy megállapították rajta, hogy van benne robotpilóta? 😊
DS!Darksun3
A spoiler gombot használd lécci. Még szeretném megnézni a filmet.
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Az nem az a gép, az egy másik ugyanolyan gép.

Szerintem ez a trilógia kibaszott jó lett, a Kaeaton féle Batman igazából azért nagyon jó, mert "Director: Tim Burton". Nolan filmessé tette a világot, szerintem pont azért jó, mert akár bármelyik akció film lehetne, Gotham lehetne New York, és máris simán elmenne. Burton meg azért jó, mert ő a "mesés" vonalat tartotta meg, és ettől lett frenetikus.

több mint 13 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Azt elmondjátok nekem, hogy a neutron bombát vivő helikopter hogy maradt meg robbanás után olyan állapotban, hogy megállapították rajta, hogy van benne robotpilóta? 😊
DS!Darksun3
Azt elmondjátok nekem, hogy a neutron bombát vivő helikopter hogy maradt meg robbanás után olyan állapotban, hogy megállapították rajta, hogy van benne robotpilóta? 😊
DS!Darksun3
nem az az egy Bat volt.
több mint 13 éve
Darksun3 1 254 — Yankees fan
Azt elmondjátok nekem, hogy a neutron bombát vivő helikopter hogy maradt meg robbanás után olyan állapotban, hogy megállapították rajta, hogy van benne robotpilóta? 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
és az a kettő sem volt jó filmJanek
Pedig A sötét lovag az utóbbi évek egyik legjobb filmje. Megmerem kockáztatni, hogy jobb, mint az eredeti Michael Keatonös Batmanek. Az újjal is csak az a baj, hogy már kicsit átcsúsztak a ló mások oldalára, és vesztettek Batman igazi lényéből. Viszont a nevetséges, alja színvonalú Mindörökké Batman, vagy Batman és Robin filmektől így is kiemelkedően jobb produkció.
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
A Sight & Sound magazin (a Brit Filmintézet lapja) által megkérdezett kritikusok szerint a "Szédülés" Minden Idők Legjobb Filmje.

 www.bfi.org.uk/news/50-greatest-films-all-timeSzabler
Az Apokalipszis Mostot nagyon jó látni ennyire elől egy ilyen listán az Üldözőkkel együtt. Meglepő a sok 20-as években készült film az élmezőnyben. Nekem az a korszak egyelőre csak Fritz Langot jelentette. Ennek hatására valószínűleg bővülni fog a repertoár és a kiindulópont is adott.DoM
Sátántangó is a listán.

több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
Háát, az új Batman jóval gyengébb szerintem mint az első 2 klasszikus rész. Az előzőekkel ellentétben, ez csak egy olyan kicsit szájbarágós, néhol klisés amerikai akciófilm. Nem rossz, végig pörgős, de nem volt az igazi!zavi27
és az a kettő sem volt jó film

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 165 — vaccpáör fan
A Sight & Sound magazin (a Brit Filmintézet lapja) által megkérdezett kritikusok szerint a "Szédülés" Minden Idők Legjobb Filmje.

 www.bfi.org.uk/news/50-greatest-films-all-timeSzabler
Az Apokalipszis Mostot nagyon jó látni ennyire elől egy ilyen listán az Üldözőkkel együtt. Meglepő a sok 20-as években készült film az élmezőnyben. Nekem az a korszak egyelőre csak Fritz Langot jelentette. Ennek hatására valószínűleg bővülni fog a repertoár és a kiindulópont is adott.
több mint 13 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 730 — Amerikai sportok rajongója
Háát, az új Batman jóval gyengébb szerintem mint az első 2 klasszikus rész. Az előzőekkel ellentétben, ez csak egy olyan kicsit szájbarágós, néhol klisés amerikai akciófilm. Nem rossz, végig pörgős, de nem volt az igazi!
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
kövezzetek meg, de szerintem a gyűrűk ura filmváltozata jobb mint a könyv... :/peach
A Gyűrűk Ura könyv egy mese. Ahogyan Tolkien is egy mesélő. Inkább szól a kisebb korosztálynak és a fiatalabb lelkűeknek, mint a felnőtteknek. Ezzel szemben Jackson úgy vitte filmre, mint egy akció filmet. Szinte csak a könyv váza maradt meg, ahol tudták telenyomták akcióval, mert egész egyszerűen egy film ezt kívánja meg. Ha hű maradt volna a könyvhöz, fele ilyen sikeres se lett volna.
Én éppen ezért nem mondanám egyikre se, hogy jobb, mint a másik. Egész egyszerűen teljesen mást ad mind a kettő, de mindegyik a maga nemében kiemelkedő.süti
kiemelkedő a könyv is persze, hiszen teremtett egy világot történelemmel, nyelvekkel stb, ettől függetlenül gyerek fejjel sem élveztem különösebben. ellenben a gyűrű szövetségét háromszor néztem meg moziban. ezért írtam, hogy jobb a film, de igazad van tényleg más a kettő...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
A Sight & Sound magazin (a Brit Filmintézet lapja) által megkérdezett kritikusok szerint a "Szédülés" Minden Idők Legjobb Filmje.

Hitchcock alkotása az Aranypolgárt utasította maga mögé az 50-es listán. Utóbbi film egyébként 1962 óta minden évtizedben az első helyen végzett.

 www.bfi.org.uk/news/50-greatest-films-all-time

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
babóból amúgy jó dolgot ki lehet hozni, az öt seregek csatáját pl kifejezetten epicre meg tudja jackson csinálni. az más kérdés, hogy köze nem lesz a könyv hangulatához, de szvsz ez nem is baj, mert a babó szerintem felnőtt fejjel élvezhetetlen.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
kövezzetek meg, de szerintem a gyűrűk ura filmváltozata jobb mint a könyv... :/peach
A Gyűrűk Ura könyv egy mese. Ahogyan Tolkien is egy mesélő. Inkább szól a kisebb korosztálynak és a fiatalabb lelkűeknek, mint a felnőtteknek. Ezzel szemben Jackson úgy vitte filmre, mint egy akció filmet. Szinte csak a könyv váza maradt meg, ahol tudták telenyomták akcióval, mert egész egyszerűen egy film ezt kívánja meg. Ha hű maradt volna a könyvhöz, fele ilyen sikeres se lett volna.
Én éppen ezért nem mondanám egyikre se, hogy jobb, mint a másik. Egész egyszerűen teljesen mást ad mind a kettő, de mindegyik a maga nemében kiemelkedő.
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
kövezzetek meg, de szerintem a gyűrűk ura filmváltozata jobb mint a könyv... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Az olimpia és A Gyűrűk Ura kapcsolatok:
 imagerz.com/QEAQXUtvAwMAVVhFQwVR
😐süti
Ha már Gyűrűk Ura, immár hivatalos, hogy Peter Jackson trilógiát csinál a Hobbitból. 60 percesek lesznek az egyes részek, mert az alapkönyv igencsak vékonyka?....iktriad
van függelék a Király visszatér végén, azt is felhasználják.shawnka
Jó de ezzel együtt is - a Hobbit (pardon A Babó) 300 oldalas könyv. Nem akarok hosszú üresjáratokat, és Két tornyos, Jackson által kitalált/betett részeket. Arról nem is beszélve, hogy messze nem akkora eposz mint a Gyűrűk Ura....iktriad
Márpedig mivel 3 részes elsz sanszos hogy fogsz új dolgokkal találkozni.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az olimpia és A Gyűrűk Ura kapcsolatok:
 imagerz.com/QEAQXUtvAwMAVVhFQwVR
😐süti
Ha már Gyűrűk Ura, immár hivatalos, hogy Peter Jackson trilógiát csinál a Hobbitból. 60 percesek lesznek az egyes részek, mert az alapkönyv igencsak vékonyka?....iktriad
van függelék a Király visszatér végén, azt is felhasználják.shawnka
Jó de ezzel együtt is - a Hobbit (pardon A Babó) 300 oldalas könyv. Nem akarok hosszú üresjáratokat, és Két tornyos, Jackson által kitalált/betett részeket. Arról nem is beszélve, hogy messze nem akkora eposz mint a Gyűrűk Ura....
több mint 13 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Az olimpia és A Gyűrűk Ura kapcsolatok:
 imagerz.com/QEAQXUtvAwMAVVhFQwVR
😐süti
Ha már Gyűrűk Ura, immár hivatalos, hogy Peter Jackson trilógiát csinál a Hobbitból. 60 percesek lesznek az egyes részek, mert az alapkönyv igencsak vékonyka?....iktriad
van függelék a Király visszatér végén, azt is felhasználják.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az olimpia és A Gyűrűk Ura kapcsolatok:
 imagerz.com/QEAQXUtvAwMAVVhFQwVR
😐süti
Ha már Gyűrűk Ura, immár hivatalos, hogy Peter Jackson trilógiát csinál a Hobbitból. 60 percesek lesznek az egyes részek, mert az alapkönyv igencsak vékonyka?....
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az olimpia és A Gyűrűk Ura kapcsolatok:
 imagerz.com/QEAQXUtvAwMAVVhFQwVR
😐
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Én megyek a hétvégén vagy jövő hétvégén mindenképp. Ugye ez nem 3D-s?Shawn84
Nem.vassadi
Ennek örülök. Nem igazán vagyok elragadtatva ezektől a 3D dolgoktól. Az új Pókember film nem volt rossz, de 3D-nek nevezni erős. Viszont a Batmannél legalább nem ezen lesz a hangsúly, ami nagy pozitívum.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Én megyek a hétvégén vagy jövő hétvégén mindenképp. Ugye ez nem 3D-s?Shawn84
Nem.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Ja igen: nagyon jó film a TDKR. Nolan azt mondta, hogy Batman filmet nem forgat, azt nem mondta, hogy Robin film sem lesz 😛Gyurma Pappa
Vagy Macskoszsuna.