Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 785
 444.hu/2022/10/19/sebestyen-balazsek-rohogve-alaztak-egy-gyereket-az-rtl-celebes-tulelos-musoraban

ezert remelem kapnak egy rohadt nagy buntetest ...
csebi
 index.hu/fomo/2022/10/21/rtl-celeb-vagyok-ments-ki-innen-vadon-janos-sebestyen-balazs-buntetes-kolumbia-kisfiu-takaritas/

Jelen állás szerint budit kell pucolnia a mókamesternek. Lehetett volna kicsit kreatívabb köcsög kis Bazsi, elvégre Kolumbiában vannak, a viccelődő törpe össze is szarhatná magát, aztán takaríthatja a latrinát.
gyeek
mondjuk helyi szokás szerint lehetne janika a szamár
Negritis, a vajda
Ezzel amúgy mi a baj? Megnéztem, elolvastam a cikkeket… csak nem a BLMetoolibero ajvékol már itt is?
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 529 — The Mathematician
 444.hu/2022/10/19/sebestyen-balazsek-rohogve-alaztak-egy-gyereket-az-rtl-celebes-tulelos-musoraban

ezert remelem kapnak egy rohadt nagy buntetest ...
csebi
 index.hu/fomo/2022/10/21/rtl-celeb-vagyok-ments-ki-innen-vadon-janos-sebestyen-balazs-buntetes-kolumbia-kisfiu-takaritas/

Jelen állás szerint budit kell pucolnia a mókamesternek. Lehetett volna kicsit kreatívabb köcsög kis Bazsi, elvégre Kolumbiában vannak, a viccelődő törpe össze is szarhatná magát, aztán takaríthatja a latrinát.
gyeek
mondjuk helyi szokás szerint lehetne janika a szamár

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
 444.hu/2022/10/19/sebestyen-balazsek-rohogve-alaztak-egy-gyereket-az-rtl-celebes-tulelos-musoraban

ezert remelem kapnak egy rohadt nagy buntetest ...
csebi
 index.hu/fomo/2022/10/21/rtl-celeb-vagyok-ments-ki-innen-vadon-janos-sebestyen-balazs-buntetes-kolumbia-kisfiu-takaritas/

Jelen állás szerint budit kell pucolnia a mókamesternek. Lehetett volna kicsit kreatívabb köcsög kis Bazsi, elvégre Kolumbiában vannak, a viccelődő törpe össze is szarhatná magát, aztán takaríthatja a latrinát.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
a végén eljutunk oda, hogy a KFC-ben semmi sem eredeti kentakki, mert nem indiánok csinálják
slowmotion
De ez is mellé, mert Kentucky területén sose volt állandó indián település
r.baggio
khömm..
hejesennnn
"Native inhabitants of the Ohio River (Pennsylvania, West Virginia, Kentucky, Ohio, Illinois and Indiana) included the Lenape, Erie, Shawnee, Munsee, Susquehannock, Cherokee, Chickasaw, Yuchi, Tutelo/Saponi, Illini, Miami, Kickapoo, Wyndot, Wea, Eel"
ebből három az 5 törzs része, csak kibaszták őket Oklahomába, de ugye nem oklahomaiak
Gróf de sutianap
Oklahoma az oklahomaiaké!
vpi
osages and quapaws, nix oklahomans


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 836 — Patriot
a végén eljutunk oda, hogy a KFC-ben semmi sem eredeti kentakki, mert nem indiánok csinálják
slowmotion
De ez is mellé, mert Kentucky területén sose volt állandó indián település
r.baggio
khömm..
hejesennnn
"Native inhabitants of the Ohio River (Pennsylvania, West Virginia, Kentucky, Ohio, Illinois and Indiana) included the Lenape, Erie, Shawnee, Munsee, Susquehannock, Cherokee, Chickasaw, Yuchi, Tutelo/Saponi, Illini, Miami, Kickapoo, Wyndot, Wea, Eel"
ebből három az 5 törzs része, csak kibaszták őket Oklahomába, de ugye nem oklahomaiak
Gróf de sutianap
Oklahoma az oklahomaiaké!
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 785
én arra tippeltem, hogy a hagymakarikák nem a tálaló fa cuccon vannak, hanem csak oda bászva pőrén az asztalra
peach
Köjált bizony érdekelné!
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
a végén eljutunk oda, hogy a KFC-ben semmi sem eredeti kentakki, mert nem indiánok csinálják
slowmotion
De ez is mellé, mert Kentucky területén sose volt állandó indián település
r.baggio
khömm..
hejesennnn
"Native inhabitants of the Ohio River (Pennsylvania, West Virginia, Kentucky, Ohio, Illinois and Indiana) included the Lenape, Erie, Shawnee, Munsee, Susquehannock, Cherokee, Chickasaw, Yuchi, Tutelo/Saponi, Illini, Miami, Kickapoo, Wyndot, Wea, Eel"
ebből három az 5 törzs része, csak kibaszták őket Oklahomába, de ugye nem oklahomaiak


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 329 — Cowboys fan
a végén eljutunk oda, hogy a KFC-ben semmi sem eredeti kentakki, mert nem indiánok csinálják
slowmotion
De ez is mellé, mert Kentucky területén sose volt állandó indián település
r.baggio
attól még az övék volt a föld, nem?
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
én arra tippeltem, hogy a hagymakarikák nem a tálaló fa cuccon vannak, hanem csak oda bászva pőrén az asztalra
peach
Először én is azt láttam meg.

több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
a végén eljutunk oda, hogy a KFC-ben semmi sem eredeti kentakki, mert nem indiánok csinálják
slowmotion
De ez is mellé, mert Kentucky területén sose volt állandó indián település
r.baggio
Mármint, amikor a telepesek megérkeztek

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 948 — no es importante
a végén eljutunk oda, hogy a KFC-ben semmi sem eredeti kentakki, mert nem indiánok csinálják
slowmotion
De ez is mellé, mert Kentucky területén sose volt állandó indián település


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
én arra tippeltem, hogy a hagymakarikák nem a tálaló fa cuccon vannak, hanem csak oda bászva pőrén az asztalra

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 329 — Cowboys fan
Most már legyen megfejtés, mert nem tudom ki az akiből még lehet takarító 😀
dugo93
ott vót, Solymi beírta, az amcsik Whiskey-nek írják, a KFC meg elvileg nem brit 😀
eaglesmcnabb
attól még készülhet skót viszkiből a cucc
dancogo
csak akkor az nem original kentucky
eaglesmcnabb
miért, a cheddar az?
slowmotion
Miért a hamburger az? 😊
csi77
a végén eljutunk oda, hogy a KFC-ben semmi sem eredeti kentakki, mert nem indiánok csinálják
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Most már legyen megfejtés, mert nem tudom ki az akiből még lehet takarító 😀
dugo93
ott vót, Solymi beírta, az amcsik Whiskey-nek írják, a KFC meg elvileg nem brit 😀
eaglesmcnabb
attól még készülhet skót viszkiből a cucc
dancogo
csak akkor az nem original kentucky
eaglesmcnabb
miért, a cheddar az?
slowmotion
Miért a hamburger az? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 948 — no es importante
Most már legyen megfejtés, mert nem tudom ki az akiből még lehet takarító 😀
dugo93
ott vót, Solymi beírta, az amcsik Whiskey-nek írják, a KFC meg elvileg nem brit 😀
eaglesmcnabb
attól még készülhet skót viszkiből a cucc
dancogo
csak akkor az nem original kentucky
eaglesmcnabb
miért, a cheddar az?
slowmotion
ha a cheddart arrafelé mondjuk egy d-vel írnák akkor az is gáz lenne


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 329 — Cowboys fan
Most már legyen megfejtés, mert nem tudom ki az akiből még lehet takarító 😀
dugo93
ott vót, Solymi beírta, az amcsik Whiskey-nek írják, a KFC meg elvileg nem brit 😀
eaglesmcnabb
attól még készülhet skót viszkiből a cucc
dancogo
csak akkor az nem original kentucky
eaglesmcnabb
miért, a cheddar az?
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 056 — Big Penix Energy
Most már legyen megfejtés, mert nem tudom ki az akiből még lehet takarító 😀
dugo93
ott vót, Solymi beírta, az amcsik Whiskey-nek írják, a KFC meg elvileg nem brit 😀
eaglesmcnabb
attól még készülhet skót viszkiből a cucc
dancogo
csak akkor az nem original kentucky
eaglesmcnabb
az igaz

több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Most már legyen megfejtés, mert nem tudom ki az akiből még lehet takarító 😀
dugo93
ott vót, Solymi beírta, az amcsik Whiskey-nek írják, a KFC meg elvileg nem brit 😀
eaglesmcnabb
attól még készülhet skót viszkiből a cucc
dancogo
csak akkor az nem original kentucky

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 056 — Big Penix Energy
Most már legyen megfejtés, mert nem tudom ki az akiből még lehet takarító 😀
dugo93
ott vót, Solymi beírta, az amcsik Whiskey-nek írják, a KFC meg elvileg nem brit 😀
eaglesmcnabb
attól még készülhet skót viszkiből a cucc

több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Most már legyen megfejtés, mert nem tudom ki az akiből még lehet takarító 😀
dugo93
ott vót, Solymi beírta, az amcsik Whiskey-nek írják, a KFC meg elvileg nem brit 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Most már legyen megfejtés, mert nem tudom ki az akiből még lehet takarító 😀

több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 056 — Big Penix Energy
Szerintem az a gáz, hogy az újdonságot az original burgerek között szerepeltetik.

több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Édes jóistenem mennyire bénák dolgoznak a kfc marketingosztályán... bár ezt még egy takarító is kiszúrhatta volna


r.baggio
Mit kell nézni?
Bazzani
Én a whisky - whiskey tengelyen keresném a problémát 😊
MC12
Lehet valami olcsó hamisítvány.
Lásd Nike-Niké vagy Adidas-Abidas
Bazzani
Whisky (no e) refers to Scottish, Canadian, or Japanese grain spirits.
Whiskey (with an e) refers to grain spirits distilled in Ireland and the United States.
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Hétvégén a telek rövidebb oldalán fuvesitettem a kerites előtt. Még fasza virágágyást is építettem a kerites tövébe kurvabuszke voltam magamra. Tegnap, amikor a másik oldalon betonoztuk a szegelyt a térkőnek, egyszer csak megáll egy autó, kiszáll két C típusú ügyfél, és kérik hogy a sódert kicsit lökjük már arrébb, mert optikai kábelt fognak fektetni. Segítőkész voltam, mondtam nekik oldják meg.
Kerdeztem mi a terv, merre ásnak. Sarok telken lakok, elásnak a sarokig, onnan tovább és a telekhatarnál lesz egy telefonoszlop. Mondtam oké, de az uccso 8-10 méter most lett füvesítve, arra biztos nem léptek rá pár hétig. Jól van főnök ott majd furunk az nem nagy távolság. Ok. Egyébként telekom telepít kábelt amiről se nekem, se a szomszédoknak nem küldtek értesítést. Egyébként nem kezdtem volna fuvesiteni.
Ma reggel mire felkeltem és osszeszedtem magam, már nagyban ment az ásás. Kimegyek, látom a frissen fuvesitett rész hosszaba van ásva. Kérdem ez miabudosistenf@sza?!?? Hát nem tudtak fúrni mert pont ahol kezdenék csatorna megy meg erős áram ők nem kockáztatnak.
Nyilván nem az ő hibájuk de a Telekomot nagyon szívesen elkuldenem jó szabolcsi módon a helyükre. Teljes fuvesites újra.
A telek hosszabbik oldalán összebarmolták a járdát, ami az önkormányzaté és amit én korábban kis mértékben már összebarmoltam a kerites építésénél, úgyhogy most legalább reklamalhatok a hivatalban hogy jöttek tönkre tenni a járdát gyerek elesik asszony dühös nekem rossz tessék gyorsan megcsinalni. És így nem nekem kell helyrehozni.
Nemes samu09
A Telekommal nagyon "kellemes" sztorim van nekem is. Azt azért hozzá kelle tennem, hogy az általad is említett munkát általában külsős alvállalkozók végzik, a Telekomos belsős emberek max a bekötést, házon belüli munkát csinálják.
Majdnem szolgáltatót kellett váltanom pár hasonló brigád miatt...

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Édes jóistenem mennyire bénák dolgoznak a kfc marketingosztályán... bár ezt még egy takarító is kiszúrhatta volna


r.baggio
Mit kell nézni?
Bazzani
Én a whisky - whiskey tengelyen keresném a problémát 😊
MC12
Lehet valami olcsó hamisítvány.
Lásd Nike-Niké vagy Adidas-Abidas