NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
Komolytalan csapat az Oilers.
Jakehomer
Se a németet, se CMc-t nem érdemlik meg...
nagir
Így. A Penguins ölébe hullott 2 ekkora tehetség anno, nekik sikerült egy hangyabokányival komolyabb csapatot építeni köréjük...
empty taxi
"hangyabokányi", na ez Nálam a 2022-es év szava, köszi!🤣😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Komolytalan csapat az Oilers.
Jakehomer
Se a németet, se CMc-t nem érdemlik meg...
nagir
Így. A Penguins ölébe hullott 2 ekkora tehetség anno, nekik sikerült egy hangyabokányival komolyabb csapatot építeni köréjük...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
Komolytalan csapat az Oilers.
Jakehomer
Se a németet, se CMc-t nem érdemlik meg...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Akkor az egyik döntős kb. meg is van.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
A lentebb is említett, szabályosnak ítélt Trouba ütközéstől Jarvisnak fél napos emlékezetkiesése van a mai napig.

 twitter.com/SaraCivian/status/1533313488076034049?t=qV65uBgrVoCBEwxfIhp4qA&s=19

Szerkesztette: Mikey
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Komolytalan csapat az Oilers.

Tepper takarodj!
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Kegyetlen jól játszott a Rangers a rozsdás Tampa ellen, megérdemelt siker. Mehet is a fél ház most megfogadni, hogy elviszi a második meccset a Lightning. 😊
zavi27
Tipikus első meccs tőlünk, már meg se lepődök 😀 De szerintem is behúzzuk a másodikat
Wester
Én meg is tettem a Tampa W-t a GSW 2. meccses győzelmével kombiban, szóval valaki meglepően csúnyán fogja nyitni favoritként a maga párharcát 😊
r.baggio
Nekem még mehet rá az Edmonton hazai is a 3. meccsel.😊
zavi27
Szóval már a Bolts meccs bukott...
nagir
Gondoltam, ha egyszer fogadok ilyesmire, tuti nem fog bejönni.😊
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
Kegyetlen jól játszott a Rangers a rozsdás Tampa ellen, megérdemelt siker. Mehet is a fél ház most megfogadni, hogy elviszi a második meccset a Lightning. 😊
zavi27
Tipikus első meccs tőlünk, már meg se lepődök 😀 De szerintem is behúzzuk a másodikat
Wester
Én meg is tettem a Tampa W-t a GSW 2. meccses győzelmével kombiban, szóval valaki meglepően csúnyán fogja nyitni favoritként a maga párharcát 😊
r.baggio
Nekem még mehet rá az Edmonton hazai is a 3. meccsel.😊
zavi27
Szóval már a Bolts meccs bukott...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Gusztustalan csapat a Bolts, de egyelőre úgy néz ki, hogy a Rangers simán körbekorcsolyázza őket, szarrá vannak dominálva ma is.

Tepper takarodj!
több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
 www.sport1tv.hu/sztori/108063/szeptember-1-jen-sporttortenelmi-meccs-fehervaron/



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Kegyetlen jól játszott a Rangers a rozsdás Tampa ellen, megérdemelt siker. Mehet is a fél ház most megfogadni, hogy elviszi a második meccset a Lightning. 😊
zavi27
Tipikus első meccs tőlünk, már meg se lepődök 😀 De szerintem is behúzzuk a másodikat
Wester
Én meg is tettem a Tampa W-t a GSW 2. meccses győzelmével kombiban, szóval valaki meglepően csúnyán fogja nyitni favoritként a maga párharcát 😊
r.baggio
Nekem még mehet rá az Edmonton hazai is a 3. meccsel.😊
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 878 — no es importante
Kegyetlen jól játszott a Rangers a rozsdás Tampa ellen, megérdemelt siker. Mehet is a fél ház most megfogadni, hogy elviszi a második meccset a Lightning. 😊
zavi27
Tipikus első meccs tőlünk, már meg se lepődök 😀 De szerintem is behúzzuk a másodikat
Wester
Én meg is tettem a Tampa W-t a GSW 2. meccses győzelmével kombiban, szóval valaki meglepően csúnyán fogja nyitni favoritként a maga párharcát 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 909
Kegyetlen jól játszott a Rangers a rozsdás Tampa ellen, megérdemelt siker. Mehet is a fél ház most megfogadni, hogy elviszi a második meccset a Lightning. 😊
zavi27
Amúgy is évek óta érik már egy Colorado-Tampa döntő
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 311 — Jó ötletnek tűnt!
Kegyetlen jól játszott a Rangers a rozsdás Tampa ellen, megérdemelt siker. Mehet is a fél ház most megfogadni, hogy elviszi a második meccset a Lightning. 😊
zavi27
Tipikus első meccs tőlünk, már meg se lepődök 😀 De szerintem is behúzzuk a másodikat

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Kegyetlen jól játszott a Rangers a rozsdás Tampa ellen, megérdemelt siker. Mehet is a fél ház most megfogadni, hogy elviszi a második meccset a Lightning. 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 055 — Így remélem megfelelek nektek.....
 index.hu/sport/2022/06/01/bekerult-egy-olyan-klubba-ahova-alig-engednek-be-magyart/
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Brind'Amour az új Boudreau. :-/
Mikey
nem nagyon tud azzal mit kezdeni senki, ha a kezdő kapusod lesérül a POra.
csebi
Persze, csak nem azon múlt. Raanta összességében nagyon jól védett, amíg meg nem sérült.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
Brind'Amour az új Boudreau. :-/
Mikey
nem nagyon tud azzal mit kezdeni senki, ha a kezdő kapusod lesérül a POra.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Brind'Amour az új Boudreau. :-/
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Megérdemelt Rangers továbbjutás, várható volt már, hogy minden hazait nem fog megnyerni a Canes, nem is lehet így sokáig jutni. Mondjuk Tampa ellen igazándiból mindegy is melyik ment tovább.😊
több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Parádés fordítás 0-1-ről.
Olimpia- és Világbajnok, hazai jégen először.
Valtteri Filppula első Finnként a Triple Gold Club tagja lett.
Szép volt Suomi!
😊
Bruschi85
Parádés... 😀 Egy kamu kiállítással kialakult 5v3-ban tudtak fordítani a finnek, hát ez tényleg parádés a javából! Rem a bírók is kaptak a végén egy aranyérmet. 😉
Nandito
Kanadai ütötte fel az ütőjét, szabálytalanul.
Kapu elmozdulással jött a 2. kanadai gól, úgy, hogy a Finn hátvédet rálökték, hátulról szabálytalanul....
Voltak véleményes ítéletek, de szerencsére Manninenn jókor volt jó helyen ,teljesen megérdemelt a VB győzelem.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Parádés fordítás 0-1-ről.
Olimpia- és Világbajnok, hazai jégen először.
Valtteri Filppula első Finnként a Triple Gold Club tagja lett.
Szép volt Suomi!
😊
Bruschi85
Parádés... 😀 Egy kamu kiállítással kialakult 5v3-ban tudtak fordítani a finnek, hát ez tényleg parádés a javából! Rem a bírók is kaptak a végén egy aranyérmet. 😉

Music City Miracle
több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Parádés fordítás 0-1-ről.
Olimpia- és Világbajnok, hazai jégen először.
Valtteri Filppula első Finnként a Triple Gold Club tagja lett.
Szép volt Suomi!
😊



Szerkesztette: Bruschi85



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 480 — nabege2@yahoo.com
Egyébként tényleg nem értem ezt a 3-3-at. Basszus bent van a támadóharmadban a játékos, de inkább kihozza és hátramegy a kapujához, hogy cserélhessenek. Picit túl deffenzív volt a játék.
több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Csak sikerült megnyeretni a finnekkel a vb-t... Vicc, hogy mindenhol a bírók lesznek a főszereplők.

Music City Miracle