NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 481 — nabege2@yahoo.com
Nem szórakozunk 😊
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Jó hosszúra sikerült ez a Rangers-Penguins...de a jó hír, hogy időnként jól játszottunk, ami idén a Rangers ellen annyira nem volt jellemző a csapatra.
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ma mikor lesz?
Janek
15:30, Sport1
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Ma mikor lesz?

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 303 — Cowboys fan
Hogy lehetünk ennyivel jobbak, mint a koreaiak?
Az utóbbi években nagyon nem ez volt a jellemző.
Kampman
Ledomináltuk őket szerintem fizikálisan, a magyar játékosok átlagban kb 10 centivel és 10 kilóval nagyobbak. Korea nagyon gyors, de nem engedtük őket nagyon mozogni. Én most sajnos csak a szombati U25-el való felkészülésire tudtam kimenni, ott is szembetűnő volt milyen gyorsan a koreaiak, ha engedik őket. Jó volt tegnap a gameplan 😊
winston
Meg azt mondta Bill, hogy újra csak a saját fiatalokra építenek kb. csak az olimpiára honosították szét magukat 2 méteres 100 kilós emberekkel.😊
zavi27
Radunske visszavonult, na
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Hogy lehetünk ennyivel jobbak, mint a koreaiak?
Az utóbbi években nagyon nem ez volt a jellemző.
Kampman
Ledomináltuk őket szerintem fizikálisan, a magyar játékosok átlagban kb 10 centivel és 10 kilóval nagyobbak. Korea nagyon gyors, de nem engedtük őket nagyon mozogni. Én most sajnos csak a szombati U25-el való felkészülésire tudtam kimenni, ott is szembetűnő volt milyen gyorsan a koreaiak, ha engedik őket. Jó volt tegnap a gameplan 😊
winston
Meg azt mondta Bill, hogy újra csak a saját fiatalokra építenek kb. csak az olimpiára honosították szét magukat 2 méteres 100 kilós emberekkel.😊
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Hogy lehetünk ennyivel jobbak, mint a koreaiak?
Az utóbbi években nagyon nem ez volt a jellemző.
Kampman
Ledomináltuk őket szerintem fizikálisan, a magyar játékosok átlagban kb 10 centivel és 10 kilóval nagyobbak. Korea nagyon gyors, de nem engedtük őket nagyon mozogni. Én most sajnos csak a szombati U25-el való felkészülésire tudtam kimenni, ott is szembetűnő volt milyen gyorsan a koreaiak, ha engedik őket. Jó volt tegnap a gameplan 😊
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 481 — nabege2@yahoo.com
ezt megint hogy sikerült így összehozni, hogy csóri litvánok este játszottak, erre ma már délután megint, a románok meg csak este
szóval kb az első 2 nap el is dől a sorsunk, picit lehetett volna jobb is a sorsolásunk, de remélem maradt erő a srácokban és győzünk
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 303 — Cowboys fan
azé' látom, a szlovéneknél még mindig ott vannak azok, akik az elmúlt években megforgatták bennünk a tőrt (Jeglic, Ticar)
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Helyszínen nézve az első két harmad nagyon jónak tűnt. Korongszerzesek az ellenfél harmadában, helyzetek, lövések. Az első Koreai kaput eltalaló lövésre 9 percet kellett várni.
Jól játszottunk.
Kb 1000-1200 magyar drukker lehetett, a hangulat remek volt. A sör 3 euró, a kiszolgálás nem készült fel a magyar rohamokra. 😁 Ez egy jó nap volt. Hozni kell a papírformát és akkor jövőre újból A csoport.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
Ez a szlovén sramli sem lett kevésbé nyomasztó, mint 2010-ben.
Kampman
Bill sem likeolta!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
De furcsa hogy lezengenek a nezok, max felhaz ha van

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 910
Ez a szlovén sramli sem lett kevésbé nyomasztó, mint 2010-ben.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
De marha mérges vagyok, hogy nem tudtam nézni, de az eredmény az remek!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Szép volt Fiúk! Parádésan simára sikerült Erdély vezetésével.
Előre a feljutásért!

Kangyal "Bill" tegnapi sporttv-s fb interjúkban pont Fejest és (gól debütálásként), Terbócsot (gólpassz) emelte ki. 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
A veget elkummantottuk, de ez nagyon sima lett, grat a sracoknak, a litvanokat es a romanokat meg kell verni es akkor megvan a feljutas.
gabokocka
Reméljük nem lepnek meg minket ès odafigyelünk az elejétől, mert ha nem, akkor kaparhatunk.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
A veget elkummantottuk, de ez nagyon sima lett, grat a sracoknak, a litvanokat es a romanokat meg kell verni es akkor megvan a feljutas.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 481 — nabege2@yahoo.com
Pics, nem lett meg a clean sheet
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Hogy lehetünk ennyivel jobbak, mint a koreaiak?
Az utóbbi években nagyon nem ez volt a jellemző.
Kampman
Kangyal Balázs fejtette ki, náluk le volt állva teljesen a jégkorong a covid miatt, így nincs meg a megfelelő meccsterhelés és rutin
zacknorb
Illetve mar nincsenek honositottak csak Dalton maradt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 494 — Kinek mit intézett a kormánya
Hogy lehetünk ennyivel jobbak, mint a koreaiak?
Az utóbbi években nagyon nem ez volt a jellemző.
Kampman
Kangyal Balázs fejtette ki, náluk le volt állva teljesen a jégkorong a covid miatt, így nincs meg a megfelelő meccsterhelés és rutin
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 910
Hogy lehetünk ennyivel jobbak, mint a koreaiak?
Az utóbbi években nagyon nem ez volt a jellemző.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 494 — Kinek mit intézett a kormánya
Na, Erdély csani 3. gólját már láttam
Kangyal Balázs azt mondta lesz közte 5 ide. Nem hittem el, de igaza lesz

Szerkesztette: zacknorb
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 494 — Kinek mit intézett a kormánya
onhockey.tv minden jégkorongra jó stream
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 494 — Kinek mit intézett a kormánya
Egyetemen vagyok:
10 percet előadok 2-0, utána megint kimegyek 15 percre kövi harmadban, 4-0
több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Parádésan játszunk eddig!