Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
A Rangersé az 1/1
Heisman Trophy
legalább nem Piccbörgbe ment, meg a szokásos helyekre.

mondjuk a Wings sem járt jól, de hát ilyen szériában vagyunk, nyilván a helyzetünkből adódó lehetőségek közül a legrosszabb pick lett a miénk. business as usual, when it rains it pours.
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A Rangersé az 1/1

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Vicces hogy mindkét házigazda kiesett a picsába. 😀😀

Na vajon melyiküké lesz Lafrenière? Szerintem Leafs.
Mikey
Edm/tor/pit harmasbol lesz egyértelmű. Hányás az egész
csebi
 amp.usatoday.com/amp/3330653001
Te titokban újságíró vagy azusában??? 😮
Nézd csak a sorrendet 1-2-3, gyanús vagy Te Nekem... 🤔🤪

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 566 — Lucas Scott
Vicces hogy mindkét házigazda kiesett a picsába. 😀😀

Na vajon melyiküké lesz Lafrenière? Szerintem Leafs.
Mikey
Edm/tor/pit harmasbol lesz egyértelmű. Hányás az egész

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Vicces hogy mindkét házigazda kiesett a picsába. 😀😀

Na vajon melyiküké lesz Lafrenière? Szerintem Leafs.
több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Brutál sorozat volt a Colombus-Toronto...

1-1-re álltak, amikor a 3. meccsen 3-0-ra ment a TOR. Kapust cserélt a CBJ, visszajöttek a meccsbe, és OT-ban nyertek is végül (4-3). Egy meccsre kerültek a továbbjutástól.

Aztán 4. meccsen már ők húztak el 3-0-ra. Ekkor viszont a TOR egyenlített szinte az utolsó pillanatban, aztán a hosszabbításban a meccset is behúzta (4-3). 2-2.

Az 5. meccset aztán a Blue Jackets nyerte (3-0).

Mindössze csak 7. alkalommal értek be a PO-ba, viszont az utolsó 4 szezonban minden alkalommal.
Tortorella for President!!! 😄

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 667 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Akkor jöhet a Flyers, most kivételesen a szárnyak letörésének drukkolok 😛
dande
oh my. mikor volt utoljára első kiemelt a Flyers? talán még Lindros idején?
slowmotion
Jaja.
1999-2000 volt utoljára seed 1 a Flyers a LeClair - Lindros - Recchi 1. sorral, Desjardins-nel a védelemben, All-Star is lett mind.
Abban az évben került All-Rookie Teambe Brian Boucher és Simon Gagne a csapatból.
empty taxi
Jah, aztán a konfdöntőben a későbbi győztes Debils hetedik meccsen kicsinálta őket


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 307 — Lájkold a zsűrit!
Akkor jöhet a Flyers, most kivételesen a szárnyak letörésének drukkolok 😛
dande
oh my. mikor volt utoljára első kiemelt a Flyers? talán még Lindros idején?
slowmotion
Jaja.
1999-2000 volt utoljára seed 1 a Flyers a LeClair - Lindros - Recchi 1. sorral, Desjardins-nel a védelemben, All-Star is lett mind.
Abban az évben került All-Rookie Teambe Brian Boucher és Simon Gagne a csapatból.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
Akkor jöhet a Flyers, most kivételesen a szárnyak letörésének drukkolok 😛
dande
oh my. mikor volt utoljára első kiemelt a Flyers? talán még Lindros idején?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor jöhet a Flyers, most kivételesen a szárnyak letörésének drukkolok 😛
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 513 — Colts Fan


🤪
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Igy hogy a Pens kiesett, és 1/8 esélye van az első húzásra, tud valaki ajánlani egy cikket, vagy saját beszámolót, hogy mekkora tehetség is Lafreniere?
Rynald
Nagy. Elég nagy. Be is indult a konteo gep h így Sid nyer majd még 1-2 kupát és átadja a stafétát mint neki Márió. De én továbbra is úgy gondolom h Kanadába megy a Pick Edmonton v Toronto (ha kiesnek)
csebi
Megint Oilers lenne Mac kimegy és felgyújtja egész Kanadát a gecibe 😆🤪
warr_b
Szerintem ha Sidneytown lesz, akkor is megy.
Mikey
Szerintem meg MI, Manitoba rémei... 😀

U.i.: Mennyünk Vele, szerintem... Edmontonban még úgyse voltam sajnos, de legalább túristáskodunk egyet, eszünk, iszunk aztán a végén tartjuk a gyufát és ráfogjuk a ISIS-re! 😀😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Igy hogy a Pens kiesett, és 1/8 esélye van az első húzásra, tud valaki ajánlani egy cikket, vagy saját beszámolót, hogy mekkora tehetség is Lafreniere?
Rynald
Nagy. Elég nagy. Be is indult a konteo gep h így Sid nyer majd még 1-2 kupát és átadja a stafétát mint neki Márió. De én továbbra is úgy gondolom h Kanadába megy a Pick Edmonton v Toronto (ha kiesnek)
csebi
Megint Oilers lenne Mac kimegy és felgyújtja egész Kanadát a gecibe 😆🤪
warr_b
Szerintem ha Sidneytown lesz, akkor is megy.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 667 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Igy hogy a Pens kiesett, és 1/8 esélye van az első húzásra, tud valaki ajánlani egy cikket, vagy saját beszámolót, hogy mekkora tehetség is Lafreniere?
Rynald
Nagy. Elég nagy. Be is indult a konteo gep h így Sid nyer majd még 1-2 kupát és átadja a stafétát mint neki Márió. De én továbbra is úgy gondolom h Kanadába megy a Pick Edmonton v Toronto (ha kiesnek)
csebi
Megint Oilers lenne Mac kimegy és felgyújtja egész Kanadát a gecibe 😆🤪


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 566 — Lucas Scott
Igy hogy a Pens kiesett, és 1/8 esélye van az első húzásra, tud valaki ajánlani egy cikket, vagy saját beszámolót, hogy mekkora tehetség is Lafreniere?
Rynald
Nagy. Elég nagy. Be is indult a konteo gep h így Sid nyer majd még 1-2 kupát és átadja a stafétát mint neki Márió. De én továbbra is úgy gondolom h Kanadába megy a Pick Edmonton v Toronto (ha kiesnek)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Rynald Indianapolis Colts 245
Igy hogy a Pens kiesett, és 1/8 esélye van az első húzásra, tud valaki ajánlani egy cikket, vagy saját beszámolót, hogy mekkora tehetség is Lafreniere?
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 667 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Rest in peace, Adam Comrie. A 44-es mez mióta aláírtad ott lóg a fejem felett a falon, és most már mindig ott fog...
Mikey
? Mi a fene?
Volt a mi farmunkban is, de nhl-ben asszem végül nem játszott...
warr_b
Motorbaleset...
Mikey
😕😪


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Rest in peace, Adam Comrie. A 44-es mez mióta aláírtad ott lóg a fejem felett a falon, és most már mindig ott fog...
Mikey
? Mi a fene?
Volt a mi farmunkban is, de nhl-ben asszem végül nem játszott...
warr_b
Motorbaleset...
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 667 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Rest in peace, Adam Comrie. A 44-es mez mióta aláírtad ott lóg a fejem felett a falon, és most már mindig ott fog...
Mikey
? Mi a fene?
Volt a mi farmunkban is, de nhl-ben asszem végül nem játszott...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Rest in peace, Adam Comrie. A 44-es mez mióta aláírtad ott lóg a fejem felett a falon, és most már mindig ott fog...

Szerkesztette: Mikey
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 566 — Lucas Scott
Sharks fan vagyok, ennek ellenere sajnalom az Oilerst. Nagyon szimpi csapat, sokkal tobb potencial van bennuk. Hajnalban felebredtem, latom, hogy 5 perc van hatra, 3-mal eg a Leafs, hat nem kicsit lepodtem meg, amikor reggel megneztem az eredmenyeket. 😀
Bence94
nyugi ez a szimpi csapat kap majd még 1/1t ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
 arena4.network4.hu/nezd-online-eloben/
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 904
Sharks fan vagyok, ennek ellenere sajnalom az Oilerst. Nagyon szimpi csapat, sokkal tobb potencial van bennuk. Hajnalban felebredtem, latom, hogy 5 perc van hatra, 3-mal eg a Leafs, hat nem kicsit lepodtem meg, amikor reggel megneztem az eredmenyeket. 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
No akkor térjünk vissza az önkéntes némaságból ezzel:

IGEEEEEEEEN 😊 😊 😊

Igaz, hogy ezzel az 1/1től elestünk, de hátha velünk is sikerül Julinéninek, ami a bocsocskákkal összejött.

Mindenesetre ez nagy skalp a Pens kiverése nem hittem hogy összejön.

Go Habs go 😊
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 513 — The Mathematician
asszem nem bírják a feszkót 😀
http://s.espncdn.com/stitcher/sports/hockey/nhl/events/401230387.png?templateId=espn.com.share.1
Flames 4-0 Jets (Aug 6, 2020) Play-by-Play - ESPN
Play-by-play action for the Calgary Flames vs. Winnipeg Jets NHL game from August 6, 2020 on ESPN.

0:02 Penalty to Nathan Beaulieu 5 minutes for Fighting
0:02 Penalty to Milan Lucic 5 minutes for Fighting

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!