Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor nekünk ennyi volt, megint nesze semmi fogd meg jól.......nem láttam a meccset, de ma Price sem lehetett a helyzet magaslatán 17 lövésből 3 gólt kapni..........khm ezen a szinten nagy luxus.

Molson marad, gondolom nem adja el a klubbot, tehát Bergevin is marad, azaz marad a lassan 30 évnyi szkupac......
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Mi meg csak legyőztük a CBJ-t, pedig ahogy játszottunk tegnap 4-2-nél már nem volt sok reményem.

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
No még húzzuk egy kicsit a rétestésztát, kíváncsi vagyok mikor szakad el, vagy esetleg sikerül jól megdolgozni 😛

Go Habs go!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Emlékezzünk meg itt is arról h 57 éves korában elhunyt a Hall of Famer Dale Hawerchuk gyomorrákban. 😕
RIP
empty taxi
😕🙁rip
warr_b



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 667 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Emlékezzünk meg itt is arról h 57 éves korában elhunyt a Hall of Famer Dale Hawerchuk gyomorrákban. 😕
RIP
empty taxi
😕🙁rip


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 307 — Lájkold a zsűrit!
Emlékezzünk meg itt is arról h 57 éves korában elhunyt a Hall of Famer Dale Hawerchuk gyomorrákban. 😕
RIP


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hart zsinórban 2. SO, 3-1 a Flyersnek.
 www.youtube.com/watch?v=lGdxV1sFwxk
empty taxi
2-0 ig néztem a mait...... mindig az utolsó lövés az utolsó mozdulat hiányzott, túl szép volt az-az 5-0 tartottam tőle, hogy így lesz. Se 1/1 se Stanley Bergevin meg marad a nyakunkon még 100 évig.... ez van.. de azért még 1t jó lenne nyerni...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 307 — Lájkold a zsűrit!
Hart zsinórban 2. SO, 3-1 a Flyersnek.
 www.youtube.com/watch?v=lGdxV1sFwxk


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 307 — Lájkold a zsűrit!
Ahogy Ovie nézett Barzal győztes gólja után abból sztem mém lesz 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 307 — Lájkold a zsűrit!
Hogy lett egy ilyen technikás, ám mégis kemény játékosból mint Rod Brind'Amour egy ennyire rinyapina edző? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
NHL stream:

 bilasport.net/game/carolina-hurricanes-vs-boston-bruins-1.html
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez jó mulatság férfi munka volt, Price így tovább.

Bergevin addig kavarja szrt, hogy még a végén torta sül ki belőle...de messze még a vége. Go Habs Go
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Az Avs elég komolyan néz ki szerencsére

több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Brutál lehetett ez a Tampa meccs... negyedik leghosszabb playoff meccs evör. Másfél perc hiányzott a dobogóhoz.
warr_b
9-kor ültem le nézni, fél 4-kor álltam fel 😀 4. OT-ig amúgy elég szinvonalas volt, de ott az 5.-ben már nagyon látszott a játékosokon a fáradtság

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 667 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Brutál lehetett ez a Tampa meccs... negyedik leghosszabb playoff meccs evör. Másfél perc hiányzott a dobogóhoz.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kíváncsi lettem volna ha mi kizúgunk a Pens ellen esetleg nekünk összejön-e. De most már irány a Stanley 😊
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
egyértelmű h idén a lottery irányított volt.
csebi
IS

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
 444.hu/2020/08/10/zavargasok-fosztogatasok-chicagoban
A Blackhawks szurkolók nem értették meg, hogy a kettő együtt nem megy ... tovább jutni az Oilers ellen és megnyerni az 1/1-et! van az a kenőpénz😕
😀😀😀

Természetesen nem a történtekből szerettem volna viccet csinálni, csak a cím láttán ez ugrott be elsőre... bocsánat, ha Valakit ez itt bántana, remélem nem!!!

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
A Rangersé az 1/1
Heisman Trophy
legalább nem Piccbörgbe ment, meg a szokásos helyekre.

mondjuk a Wings sem járt jól, de hát ilyen szériában vagyunk, nyilván a helyzetünkből adódó lehetőségek közül a legrosszabb pick lett a miénk. business as usual, when it rains it pours.
slowmotion
Mikor volt utoljára Pittsburghben? Nem is értem ezt a rinyálást! 15 éve volt utoljára 1/1
Klaci79
És pl anaheimben mikor volt utoljára? Persze értem kurva jó h playoffban is jatszotok meg 1/1 de azért még a lokukinak is van határa ...
csebi
Mert egyébként ez azon múlik, hogy ki akarja jobban? Nyilván Pit azért húzott 15-17 éve, mert szar csapat volt. Komolyan úgy megy a hiszti...Én köszönöm, meg lennék 50 évig 1/1 nélkül, csak jojjon a PO. Persze tudom, hogy nincs jó csapat jelenleg Pit-ben, elég erre a 4 meccsre nézni, de azért annyira szar sem, hogy 1/1 legyen...
Amúgy ‘93-as a csapat, meg 1-2 évtized és tuti lesz 1/1
Klaci79
MAF meg Crosby is jött, pár éven belül, de igen, ott full reset volt. de most nincs.
a Wings viszont... nem leadta a meccseket, hanem tényleg ennyire szarok voltak. egy LW-vel nem oldódna meg a gondjuk, mert annál azért több rés van a pajzson, de ha azt vesszük, hogy a rebuildelő csapatok mennyi 1/1-et kaptak, ehhez képest a Wings már két éve ebben az üzemmódban tolja, ehhez képest két 1/4 a csúcs. abszolút igazságos.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 667 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy vicces, egyetlen keleti csapat van, aki még sosem húzott 1/1-re, a Carolina. Nyugatról meg nyolc csapat... Tudom, original six meg minden, de akkor is.
Arányaiban az ideivel együtt 41 keleti, és csak 17 nyugati, abból is négy az utóbbi évtizedben a fosadék Oilers, négy az Avs, amiből még három Nordiques-ként, meg három a Minnesota North Stars, illetve három a Winnipeg (illetve a mostani jogelődje, a Thrashers), tehát igazából azok is keletiek voltak, szóval 44-14 😀
Habsnak van a legtöbb, 5.
Négy 1/1: Edmonton, Islanders, Avalanche/Nordiques
Három 1/1: Devils, Penguins, Capitals, Bruins, Sabres, Red Wings, Senators, Lightning, Stars/North Stars, Jets/Thrashers

Szóval kapja be a liga szokás szerint 😊

Szerkesztette: warr_b


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 566 — Lucas Scott
A Rangersé az 1/1
Heisman Trophy
legalább nem Piccbörgbe ment, meg a szokásos helyekre.

mondjuk a Wings sem járt jól, de hát ilyen szériában vagyunk, nyilván a helyzetünkből adódó lehetőségek közül a legrosszabb pick lett a miénk. business as usual, when it rains it pours.
slowmotion
Mikor volt utoljára Pittsburghben? Nem is értem ezt a rinyálást! 15 éve volt utoljára 1/1
Klaci79
És pl anaheimben mikor volt utoljára? Persze értem kurva jó h playoffban is jatszotok meg 1/1 de azért még a lokukinak is van határa ...
csebi
Mert egyébként ez azon múlik, hogy ki akarja jobban? Nyilván Pit azért húzott 15-17 éve, mert szar csapat volt. Komolyan úgy megy a hiszti...Én köszönöm, meg lennék 50 évig 1/1 nélkül, csak jojjon a PO. Persze tudom, hogy nincs jó csapat jelenleg Pit-ben, elég erre a 4 meccsre nézni, de azért annyira szar sem, hogy 1/1 legyen...
Amúgy ‘93-as a csapat, meg 1-2 évtized és tuti lesz 1/1
Klaci79
Épp ezért ment a “rinyalas” hogy most nem szar csapat kapta a korszakos tehetséget, és a szar csapatok szemet kiszúrtak. A mai mutatvány után pedig egyértelmű h idén a lottery irányított volt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 928
A Rangersé az 1/1
Heisman Trophy
legalább nem Piccbörgbe ment, meg a szokásos helyekre.

mondjuk a Wings sem járt jól, de hát ilyen szériában vagyunk, nyilván a helyzetünkből adódó lehetőségek közül a legrosszabb pick lett a miénk. business as usual, when it rains it pours.
slowmotion
Mikor volt utoljára Pittsburghben? Nem is értem ezt a rinyálást! 15 éve volt utoljára 1/1
Klaci79
És pl anaheimben mikor volt utoljára? Persze értem kurva jó h playoffban is jatszotok meg 1/1 de azért még a lokukinak is van határa ...
csebi
Mert egyébként ez azon múlik, hogy ki akarja jobban? Nyilván Pit azért húzott 15-17 éve, mert szar csapat volt. Komolyan úgy megy a hiszti...Én köszönöm, meg lennék 50 évig 1/1 nélkül, csak jojjon a PO. Persze tudom, hogy nincs jó csapat jelenleg Pit-ben, elég erre a 4 meccsre nézni, de azért annyira szar sem, hogy 1/1 legyen...
Amúgy ‘93-as a csapat, meg 1-2 évtized és tuti lesz 1/1

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 566 — Lucas Scott
A Rangersé az 1/1
Heisman Trophy
legalább nem Piccbörgbe ment, meg a szokásos helyekre.

mondjuk a Wings sem járt jól, de hát ilyen szériában vagyunk, nyilván a helyzetünkből adódó lehetőségek közül a legrosszabb pick lett a miénk. business as usual, when it rains it pours.
slowmotion
Mikor volt utoljára Pittsburghben? Nem is értem ezt a rinyálást! 15 éve volt utoljára 1/1
Klaci79
És pl anaheimben mikor volt utoljára? Persze értem kurva jó h playoffban is jatszotok meg 1/1 de azért még a lokukinak is van határa ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 928
A Rangersé az 1/1
Heisman Trophy
legalább nem Piccbörgbe ment, meg a szokásos helyekre.

mondjuk a Wings sem járt jól, de hát ilyen szériában vagyunk, nyilván a helyzetünkből adódó lehetőségek közül a legrosszabb pick lett a miénk. business as usual, when it rains it pours.
slowmotion
Mikor volt utoljára Pittsburghben? Nem is értem ezt a rinyálást! 15 éve volt utoljára 1/1
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 667 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A Rangersé az 1/1
Heisman Trophy
Rajtuk ez se fog segíteni 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta