Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 153
Meg az is, hogy bármekkora favágókat is tartunk el (mellesleg mi is egyre inkább softosodunk), én is szeretek siránkozni a köcsögökön, de ez már csak így van rendjén.Rajna
Ezt akár én is írhattam volna. 😊

Idén anyázok is rendesen, mert már négy játékosunk sérült meg az ellenfél paraszt akcióitól... :rolleyes:
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
quick shutout, williams gol,es 1-0as gyozelem a tampa bay ellen. ezzel nhl 1st.! bomba kezdes csak igy tovabb.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 835 — Nega Scott
Duchene elég ismert playa tőlük, de most mást én se tudnék kapásból mondani...Bay Area
Van azért még pár 😊

Mellesleg az igaz, hogy ott a Northwestben még egész művészi csapat ez az Avs. Meg az is, hogy bármekkora favágókat is tartunk el (mellesleg mi is egyre inkább softosodunk), én is szeretek siránkozni a köcsögökön, de ez már csak így van rendjén.

több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
D.D. edzett tegnap, végre nincs már IR-en, és talán ma már játszhat...

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
ha akkora spilerek lennenek hidd el ismernem oket 😉
igy viszont h a liga nagyobb fele szamara senkihaziak es te csak egyedul vergodsz a velemenyeddel
plusz persze a szurkolotarsak
megertem h ennyire frusztralt vagy 😀Fake
Egyáltalán nem vagyok frusztrált (kivételesen 😀), és nem érdekel, hogy senki nem ismer el minket, nekem jobb így, mintha divatcsapatunk lenne, én bírom ezt a fiatal csapatot, és csak ez számít.

Egyébként Stastny évek óta pont/meccs, valahogy senki nem veszi észre, és Stewart is a legjobb góllövők között van újfent, ő is max arról érdekes, hogy idén a tesójának is jól megy. 😀 Szóval van élet a cap floor alsó határán is. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Duchene elég ismert playa tőlük, de most mást én se tudnék kapásból mondani...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
aggodjal inkabb te h egy ertelmes emberetek sincs
ja de van bocs
hejduk
😀Fake
Látom, te is ismered a csikóinkat. 😛TheMileHighCity
ha akkora spilerek lennenek hidd el ismernem oket 😉
igy viszont h a liga nagyobb fele szamara senkihaziak es te csak egyedul vergodsz a velemenyeddel
plusz persze a szurkolotarsak
megertem h ennyire frusztralt vagy 😀
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
aggodjal inkabb te h egy ertelmes emberetek sincs
ja de van bocs
hejduk
😀Fake
Látom, te is ismered a csikóinkat. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mondjuk amugy haszi osztom a velemenyed sztem is eleg vicces h egy denver szurkalo osztja a kingst, wildst h mekkora parasztok
mikor az egesz div veluk egyutt ilyen kozonsegcsalogato fifikas korongot jatszik 😀
2000es evek elejen dan hinote, steve konowalchuk, shjon podein, brad larsen, de vries,
rob blake 😀, foote, es nem veletlen meg kasparaitis is jatszott coloradoban 😊Fake
Vissza is sírom azt a csapatot, azóta már négy éve elképesztő softok vagyunk, és csak minket bont mindenki, főleg a mocsokkingz és a buzivájd, ami tény.

De szerintem inkább a 100 milliós healthy scratch-etek hogylétéért aggódj. 😂TheMileHighCity
nem szorultam ra h aggodjak mi POban leszunk parise 3 honapjaval egyutt is
csak MB30 lene hentelodjon honapokra mert most nem annyira zsiros a vedelmunk
a 100 millas kovalchukot nemtudom h birtad idekeverni igyal kevesebbet
aggodjal inkabb te h egy ertelmes emberetek sincs
ja de van bocs
hejduk
😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igazi gyökereket hagytatok ki mint Jeff Odgers, na meg a csodálatos Worrell, bár ő már sajna 2000

Valóban volt pár zsírparasztunk, de tekintve hogy a Wild egész rostere csak abból állt megalakulásuk óta, mi nagyon soft csapat vagyunk 😛
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
mondjuk amugy haszi osztom a velemenyed sztem is eleg vicces h egy denver szurkalo osztja a kingst, wildst h mekkora parasztok
mikor az egesz div veluk egyutt ilyen kozonsegcsalogato fifikas korongot jatszik 😀
2000es evek elejen dan hinote, steve konowalchuk, shjon podein, brad larsen, de vries,
rob blake 😀, foote, es nem veletlen meg kasparaitis is jatszott coloradoban 😊Fake
Vissza is sírom azt a csapatot, azóta már négy éve elképesztő softok vagyunk, és csak minket bont mindenki, főleg a mocsokkingz és a buzivájd, ami tény.

De szerintem inkább a 100 milliós healthy scratch-etek hogylétéért aggódj. 😂


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mondjuk nem tudom minek fikkantod az LA-t folyamatosan, a 90-es évek kolorádója minden idők egyik legtirpákabb csapata volt élen Lemieuxvel ,Royjal, Footetalkishaszi
claude a mi kiralyunk volt kikerem magamnak az egesz devils nation neveben
h holmi lavinas buzikkal azonositod

mondjuk amugy haszi osztom a velemenyed sztem is eleg vicces h egy denver szurkalo osztja a kingst, wildst h mekkora parasztok
mikor az egesz div veluk egyutt ilyen kozonsegcsalogato fifikas korongot jatszik 😀
2000es evek elejen dan hinote, steve konowalchuk, shjon podein, brad larsen, de vries,
rob blake 😀, foote, es nem veletlen meg kasparaitis is jatszott coloradoban 😊Fake
Kasper király volt, és kolorádóban csak rövid ideig játszott. Szar is volt ott😊, de tény, hogy beleillett a norvégmintába.
A Devilsben még hokizott is néha klód😊

Filipke: ne keverd a mészárost a vajkéz prototípusával😛PP. Mindkettő használja a kezét, csak ki-ki a feljebbvalótól kapott tálentum kifejezésére😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk nem tudom minek fikkantod az LA-t folyamatosan, a 90-es évek kolorádója minden idők egyik legtirpákabb csapata volt élen Lemieuxvel ,Royjal, Footetalkishaszi
claude a mi kiralyunk volt kikerem magamnak az egesz devils nation neveben
h holmi lavinas buzikkal azonositod

mondjuk amugy haszi osztom a velemenyed sztem is eleg vicces h egy denver szurkalo osztja a kingst, wildst h mekkora parasztok
mikor az egesz div veluk egyutt ilyen kozonsegcsalogato fifikas korongot jatszik 😀
2000es evek elejen dan hinote, steve konowalchuk, shjon podein, brad larsen, de vries,
rob blake 😀, foote, es nem veletlen meg kasparaitis is jatszott coloradoban 😊
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Mondjuk nem tudom minek fikkantod az LA-t folyamatosan, a 90-es évek kolorádója minden idők egyik legtirpákabb csapata volt élen Lemieuxvel ,Royjal, Footetalkishaszi
Lemieux a ti köcsögötök volt. 😂


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Wayne 😀 Hát ő ilyen.. Egyébként nem tartozik a kedvenceim közé, de bátor gyerek, sokat balhézik a jégen, ezt bírom benne, mondjuk az unfairséget nem. 😊Bay Area
Valami pillanatnyi elmezavar lehetett (LA-ben valami van a levegőben, szóval nem csodálom 😛), mert egyébként a pályán kívül ők jóban vannak, nyáron együtt is edzettek, meg Simmonds és a mi Stewart-unk is kifejezetten jóbarátok.TheMileHighCity
Mondjuk nem tudom minek fikkantod az LA-t folyamatosan, a 90-es évek kolorádója minden idők egyik legtirpákabb csapata volt élen Lemieuxvel ,Royjal, Footetal

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Wayne 😀 Hát ő ilyen.. Egyébként nem tartozik a kedvenceim közé, de bátor gyerek, sokat balhézik a jégen, ezt bírom benne, mondjuk az unfairséget nem. 😊Bay Area
Valami pillanatnyi elmezavar lehetett (LA-ben valami van a levegőben, szóval nem csodálom 😛), mert egyébként a pályán kívül ők jóban vannak, nyáron együtt is edzettek, meg Simmonds és a mi Stewart-unk is kifejezetten jóbarátok.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Wayne 😀 Hát ő ilyen.. Egyébként nem tartozik a kedvenceim közé, de bátor gyerek, sokat balhézik a jégen, ezt bírom benne, mondjuk az unfairséget nem. 😊

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Hétvégén jön a paraszt kingz... 😐TheMileHighCity
DD valszeg akkor még nem játszhat, de nélküle is jó formába vagyunk.. 😊 el lesztek kenve. 😊Bay Area
Ez a két héttel ezelőtti hétvégére vonatkozott... 😀 Egyébként lemészároltátok újfent a fél csapatunkat, ilyen és ehhez hasonló díjnyertes húzásokkal, de már csak írom a többihez, nem akadok ki rajtuk:
http://www.youtube.com/watch?v=nt2oNqYzDYo


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Hétvégén jön a paraszt kingz... 😐TheMileHighCity
DD valszeg akkor még nem játszhat, de nélküle is jó formába vagyunk.. 😊 el lesztek kenve. 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
bazzeg parizsi 3 honapra out a jobb terdeben vmi porcserulessel
zsenialis szezonkezdesunkre mar csak ez hianyzott
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 925 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy látom ez a topic kevésbé pörög mint a régi fórumon de sebaj Go Habs ott folytatjuk ahol tavaly a rájátszásban abbahagytuk még ha a Philly ellen ki is estünk akkor. Nem reménykedtem ebben (ahogy a tavalyi menetelésben sem) de bízom benne kitart a lendület egészen a SC-ig 😊 S remélem Price is idén már felnő teljesen a feladathoz nemcsak örök ígéret marad. Azért én sajnálom hogy Halakot eltékozoltuk. Így tovább fiúk!

deeee
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Hat meccsből négyet nyertünk, mindet komolyabb ellenfél ellen, szóval nem volt rossz a rajt idén sem:

http://denversports.blog.hu/2010/10/19/avalanche_korut_new_york_ban

Hétvégén jön a paraszt kingz... 😐


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Leafs hosszabbításban ütötte a Rangerst és ezzel 4-0. 😊 17 éve nem volt ilyen jó szezonkezdés... De ezek ellenére is a reális cél egy PO helyet elcsípni. De legalább már lehet látni a fényt az alagút végén, és végre van eredménye a több éves tudatos építkezésnek. Még nyáron kell egy jó offseason meg pl Kadrit be kellesz építeni, és akkor következő szezontól lehetnek komolyabb tervek. Jah és Kessel egy állat! 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
Kovalchuk elkezdte ledolgozni az árát, az ő góljával győzött OT-ban a Devils.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Slash játszotta el a himnuszt fuckniában:
http://video.nhl.com/videocenter/console?catid=35&id=78338
:cool:

Vertük a Wings-t sima meccs volt, előző nap meg csak balszerencsével kaptunk ki a Flyers-nél.TheMileHighCity
a sima meccs azért vicces kijelentés 😛
főleg hogy 1x sem vezettünk és a köcsögök uralták még az OT-t isharomt
Irónia, de azt hittem Mac fog először belekötni. 😀TheMileHighCity
értem én az iróniát, de te egy akkora pszichopata vagy, hogy már én sem tudom eldönteni mikor beszélsz komolyan 😛