Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Koszi mindenkinek a valaszokat!

Mint kiderult, nem Vaci utca lesz a helyszin hanem egy Andrassy uti szalloda barja (Tiborcz tulajdonu 😀).

Azt mondtam vegul kerjen 500 nettot, es akkor arrol mehetnek lejjebb valamelyest.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Surgos kerdes, hatha tudtok segiteni:
Van valakinek (koktel)mixer ismerose?
Anyam egyik ismerosenek a lanya ma este 8ra megy interjura valahova a vaci utcaba, es szeretne tudni, hogy mekkora fizetest kerhetne?

Elv full timeba menne (jelentsen az barmit vendeglatasban lol), valamennyi tapasztalata is van, es vendeglatos egyetemet/fosulit vegez mellette (lassan befejezi talan?).

Elv 300at mondtak neki, de anyam nem tudja brutto v netto. Sztem nettonak is keves (vaci utcaban mixerkent en hasrautes alapjan azt mondom minimum fel misi, hatar a csillagos eg lehet), nem h bruttonak.
Borbinho
Szerintem egy Budapesten, főleg Váci utcában nettó 500 alatt nem kellene kapnia. Ismerősök pincérként kapnak nettó 400 fölött, mondjuk csak minimálbérre bejelentve, de ez a vendéglátásban gyanítom mindenhol így van


több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 559
Hány órára bejelentve? 😉
Mondjuk ez nem mindenkit érdekel
Életkortól független 😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Az a része persze kimaradt a dolognak, hogy a jattal mi a helyzet, mert bartenderként nyilván azzal lehet igazán keresni, ha 100%-ig az övé egy forgalmas helyen a bruttó 300 is simán beleférhet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 798 — Bla, bla, bla
Surgos kerdes, hatha tudtok segiteni:
Van valakinek (koktel)mixer ismerose?
Anyam egyik ismerosenek a lanya ma este 8ra megy interjura valahova a vaci utcaba, es szeretne tudni, hogy mekkora fizetest kerhetne?

Elv full timeba menne (jelentsen az barmit vendeglatasban lol), valamennyi tapasztalata is van, es vendeglatos egyetemet/fosulit vegez mellette (lassan befejezi talan?).

Elv 300at mondtak neki, de anyam nem tudja brutto v netto. Sztem nettonak is keves (vaci utcaban mixerkent en hasrautes alapjan azt mondom minimum fel misi, hatar a csillagos eg lehet), nem h bruttonak.
Borbinho
nyilván a tapasztalattól és a tudástól függ, de a nettó 300 az kb a legalja kell, hogy legyen
r.baggio
Br. 300e. kb. a közszférában lehet kiinduló. Annál még a Mekis kezdő bér is több...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Surgos kerdes, hatha tudtok segiteni:
Van valakinek (koktel)mixer ismerose?
Anyam egyik ismerosenek a lanya ma este 8ra megy interjura valahova a vaci utcaba, es szeretne tudni, hogy mekkora fizetest kerhetne?

Elv full timeba menne (jelentsen az barmit vendeglatasban lol), valamennyi tapasztalata is van, es vendeglatos egyetemet/fosulit vegez mellette (lassan befejezi talan?).

Elv 300at mondtak neki, de anyam nem tudja brutto v netto. Sztem nettonak is keves (vaci utcaban mixerkent en hasrautes alapjan azt mondom minimum fel misi, hatar a csillagos eg lehet), nem h bruttonak.
Borbinho
nyilván a tapasztalattól és a tudástól függ, de a nettó 300 az kb a legalja kell, hogy legyen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Surgos kerdes, hatha tudtok segiteni:
Van valakinek (koktel)mixer ismerose?
Anyam egyik ismerosenek a lanya ma este 8ra megy interjura valahova a vaci utcaba, es szeretne tudni, hogy mekkora fizetest kerhetne?

Elv full timeba menne (jelentsen az barmit vendeglatasban lol), valamennyi tapasztalata is van, es vendeglatos egyetemet/fosulit vegez mellette (lassan befejezi talan?).

Elv 300at mondtak neki, de anyam nem tudja brutto v netto. Sztem nettonak is keves (vaci utcaban mixerkent en hasrautes alapjan azt mondom minimum fel misi, hatar a csillagos eg lehet), nem h bruttonak.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 404
Van vkinek kiprobalt ingyenes beosztas generatora?marmint amit hasznalt.
A neten vannak csabito ajanlatok, megneztem parat de...
Aki hasznalt mar hasonlot es hasznos volt kerem ossza meg a linket.🙂
több mint 2 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
az idei Ohio State @ Michigan meccshez egy torrent- vagy letöltési linket tud valaki küldeni pm-ben?
nyilván a teljes verzió kellene


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
gyenesiek, mi folyik ott?
briareos
Vér
slowmotion
Gyenesdias?
YoungZeeZee
aha

gondoltam valaki tud többet a lövöldözős fasziról
briareos
Nope, nem ismerem az elkövetőt, pedig 30 éve vagyok helyi | hülye | .
Gabesz92
Tessék:  index.hu/belfold/2021/12/08/sulyos-alkoholista-volt-mindenkivel-kotekedett-a-gyenesdiasi-amokfuto-lovoldozes/

több mint 2 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
gyenesiek, mi folyik ott?
briareos
Vér
slowmotion
Gyenesdias?
YoungZeeZee
aha

gondoltam valaki tud többet a lövöldözős fasziról
briareos
Nope, nem ismerem az elkövetőt, pedig 30 éve vagyok helyi | hülye | .

több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 491 — StuG Life
gyenesiek, mi folyik ott?
briareos
Vér
slowmotion
Gyenesdias?
YoungZeeZee
aha

gondoltam valaki tud többet a lövöldözős fasziról

több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 404
gyenesiek, mi folyik ott?
briareos
Vér
slowmotion
Gyenesdias?
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 209 — Cowboys fan
gyenesiek, mi folyik ott?
briareos
Vér
több mint 2 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 501 — rabszolga
Pécsett Király utcában (vagy a környéken) melyik vendéglátó helyen közvetíthetik(és lehet hanggal nézni) a Forma-1-et?
Mindenképpen oda fogok csörögni, csak nincs kedvem sorban felhívni 10-15 helyet. Kivéve ha nem marad más. 😀

Szerkesztette: Bébé
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 491 — StuG Life
gyenesiek, mi folyik ott?

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Tud valaki nekem segíteni, ha Magyarországon vennék autót, de egyből külföldre vinném(lábon) s ott kerülne használatba, átpapirozva minden, akkor van valami ideiglenes lehetőség, rendszám itthon, hogy abban a pár napban használhassam, illetve az országot elhagyhassam vele?
Brotesz
Ehhez több info kéne.
1. Új autót veszel vagy használtat?
2. Melyik országba vinnéd?
empty taxi
Használt lesz, körülbelül egy olyan 8 éves
Ausztria lesz majd a célország. Azt tudom, hogy itt mit kell majd csinálnom, hogy megkapjam az osztrák rendszámot, csak otthon körülbelül 3 maximum 4 napot lesz velem, s ezért nem szeretnék a teljes procedúrán végigmenni


Brotesz
Elvileg Ausztriában ki tudod váltani a kocsi papírjai alapján előre a rendszámot és akk nem kell magyar Z-rendszám, ami olyan 20 rongy.
Én 3 éve vettem Magyarországon úgy kocsit (mondjuk újat), h mikor mentem átvenni felcsattintottam rá az osztrák rendszámot és azzal vittem ki.
Itt fontos megjegyezni h az osztrák rendszám nagyobb, mint a magyar, nem fér bele az itthon kapható rendszámtartókba.
empty taxi
Csak még sajnos nem tudom milyen kocsi lesz. Majd a karácsonyi szünet után leszek otthon hosszabb távon, akkor veszem meg, s már az új autóval jövök vissza, ezért is kerestem a lehetőséget. Igazából már azt a 20 rongyot nem fogom sajnálni ha már úgyis ráköltök egy csomót 😀
Brotesz
Vedd meg németbe piros próba rendszám 1 hónapra és probléma letudva.Nem kell a magyar fasz bürokráciával szenvedni.
több mint 2 éve
Brotesz Indianapolis Colts 119
Tud valaki nekem segíteni, ha Magyarországon vennék autót, de egyből külföldre vinném(lábon) s ott kerülne használatba, átpapirozva minden, akkor van valami ideiglenes lehetőség, rendszám itthon, hogy abban a pár napban használhassam, illetve az országot elhagyhassam vele?
Brotesz
Ehhez több info kéne.
1. Új autót veszel vagy használtat?
2. Melyik országba vinnéd?
empty taxi
Használt lesz, körülbelül egy olyan 8 éves
Ausztria lesz majd a célország. Azt tudom, hogy itt mit kell majd csinálnom, hogy megkapjam az osztrák rendszámot, csak otthon körülbelül 3 maximum 4 napot lesz velem, s ezért nem szeretnék a teljes procedúrán végigmenni


Brotesz
Elvileg Ausztriában ki tudod váltani a kocsi papírjai alapján előre a rendszámot és akk nem kell magyar Z-rendszám, ami olyan 20 rongy.
Én 3 éve vettem Magyarországon úgy kocsit (mondjuk újat), h mikor mentem átvenni felcsattintottam rá az osztrák rendszámot és azzal vittem ki.
Itt fontos megjegyezni h az osztrák rendszám nagyobb, mint a magyar, nem fér bele az itthon kapható rendszámtartókba.
empty taxi
Csak még sajnos nem tudom milyen kocsi lesz. Majd a karácsonyi szünet után leszek otthon hosszabb távon, akkor veszem meg, s már az új autóval jövök vissza, ezért is kerestem a lehetőséget. Igazából már azt a 20 rongyot nem fogom sajnálni ha már úgyis ráköltök egy csomót 😀
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 805 — beers & Packers
Tudtok kellemes de nem méregdrága helyeket, ahol olyan 20-25 fős létszámmal tudnánk osztálytalálkozót szervezni? Elkülönített helyiség, kaja, pia, beszélgetési lehetőség ennyi ember között. Lokáció Budapest. Szívesen fogadnék ajánlásokat, mint szervező.
kristóf17
Kakas Étterem 18.kerület, szerintem hangulatos hely és nem is drága, van külön termük is.
kapitnono
Ezt nagyon adom, bár a nem drágával vitatkoznék 😃
#JC6
2-3000 körül van a legtöbb főétel, szerintem pesthez képest nem vészes
kapitnono
Az már teljesen általános manapság...
warr_b
Ma voltunk az óbudai Fő téren, a karácsonyi vásárban. Feleségem csülkös krumplit evett, én sült kolbászt. 4990 HUF. (Hogy azé' mégse 5 ezer legyen.)
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 805 — beers & Packers
Ha már a Szentkirályi utcát szóba hoztam: megvan valakinek, hogy kik vitték azt a helyet? Anno tudtam egy-két nevet, de úgy elfelejtettem, mint a pinty. Sőt: már abban se vagyok biztos, hogyan hívták magát a helyet. End Zone? Vagy Red Zone?
Emlékszem, egyik Pittsburgh-drukker haverom hívott oda, hogy nézzük meg együtt a Packers elleni meccsüket (alapszakasz, késő esti idősáv, a PIT-GB SB utáni évek valamelyikében). Kiderült, hogy a különterem kb. 30-40 fős közönségének elsöprő többsége Steelers-szurkoló. Jó részük mezbe öltözött, néhányan még a hülye törölközőjüket is lengették. Ráadásul még ki is kaptunk. Remekül éreztem magam.😊
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 518 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tudtok kellemes de nem méregdrága helyeket, ahol olyan 20-25 fős létszámmal tudnánk osztálytalálkozót szervezni? Elkülönített helyiség, kaja, pia, beszélgetési lehetőség ennyi ember között. Lokáció Budapest. Szívesen fogadnék ajánlásokat, mint szervező.
kristóf17
Kakas Étterem 18.kerület, szerintem hangulatos hely és nem is drága, van külön termük is.
kapitnono
Ezt nagyon adom, bár a nem drágával vitatkoznék 😃
#JC6
2-3000 körül van a legtöbb főétel, szerintem pesthez képest nem vészes
kapitnono
Az már teljesen általános manapság...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Tudtok kellemes de nem méregdrága helyeket, ahol olyan 20-25 fős létszámmal tudnánk osztálytalálkozót szervezni? Elkülönített helyiség, kaja, pia, beszélgetési lehetőség ennyi ember között. Lokáció Budapest. Szívesen fogadnék ajánlásokat, mint szervező.
kristóf17
Kakas Étterem 18.kerület, szerintem hangulatos hely és nem is drága, van külön termük is.
kapitnono
Ezt nagyon adom, bár a nem drágával vitatkoznék 😃
#JC6
2-3000 körül van a legtöbb főétel, szerintem pesthez képest nem vészes


több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 731
Tudtok kellemes de nem méregdrága helyeket, ahol olyan 20-25 fős létszámmal tudnánk osztálytalálkozót szervezni? Elkülönített helyiség, kaja, pia, beszélgetési lehetőség ennyi ember között. Lokáció Budapest. Szívesen fogadnék ajánlásokat, mint szervező.
kristóf17
Kakas Étterem 18.kerület, szerintem hangulatos hely és nem is drága, van külön termük is.
kapitnono
Ezt nagyon adom, bár a nem drágával vitatkoznék 😃
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Tudtok kellemes de nem méregdrága helyeket, ahol olyan 20-25 fős létszámmal tudnánk osztálytalálkozót szervezni? Elkülönített helyiség, kaja, pia, beszélgetési lehetőség ennyi ember között. Lokáció Budapest. Szívesen fogadnék ajánlásokat, mint szervező.
kristóf17
Kakas Étterem 18.kerület, szerintem hangulatos hely és nem is drága, van külön termük is.


több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 209 — Cowboys fan
Tudtok kellemes de nem méregdrága helyeket, ahol olyan 20-25 fős létszámmal tudnánk osztálytalálkozót szervezni? Elkülönített helyiség, kaja, pia, beszélgetési lehetőség ennyi ember között. Lokáció Budapest. Szívesen fogadnék ajánlásokat, mint szervező.
kristóf17
Torockó Kőbányán, Harapó Mókus Óbudán, Trombitás a Moszkván esetleg? Vagy Trófea, jah.
warr_b
 welovebudapest.com/toplista/hova-uljunk-be-nagyobb-tarsasaggal-budapesten-21-izgalmas-tipp-ha-tanacstalanok-lennenk
nagylaza
A Lánchíd söröző meg a Rizmajer is fasza, de szerintem 20-25 főnek kicsik, meg elég sokan is szoktak lenni.
warr_b
Az a baj, hogy a spéci amcsifocis helyek (Szentkirályi utca, utána Klauzál tér) bezártak. Az "amcsifocibarát" helyek közül a Neked Csak Dezső is kiesett, marad a Kandalló (a listán is rajta van), de ott még nem jártam.
nagylaza
hú, amikor a "spéci amcsifocis helyek" halmazba még csak a Boxutca tartozott...