Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 189
Akkor győzd meg hogy az a pénz jó lesz máshol. A rokonok telefonos videóiból ugyanúgy össze lehet vágni egy szép emléket, amit ugyanúgy nem fogtok soha megnézni 😉
Matthew99
Kicsit az az érzésem, hogy vannak ezzel kapcsolatban fájdalmas emlékeid 😀

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Nemértem Kristóf, még csak most kérted meg a kezét és máris esküvői videós...?
Inkább a CSOK-nak nézzetek utána.
😀
O1G
Messzire mentünk a témától 😀 Nincs kedvem egy évig szervezni, így a lényeg legyen meg aztán a többi majd jön.

Tud valaki esetleg minőségre adó és 180k alatt dolgozó esküvői videóst, aki megfelelő időintervallumban dolgozik? (tudom, nem elég konkrét a kérés, és relatív is, hogy ki mit ért a minőség alatt, de sok-sok találat van, ennyivel hátha szűkítettem eleget) Kérlek dobjon már üzenetet, aki tud. 😊
kristóf17
Te is akarsz egy olyan cd-t amit soha többet nem nézel meg? Én a 180k alatti összeget választanám 😊
Matthew99
Ezért fogalmaztam meg azt, hogy alatta igen. Ezen szeretnék spórolni és nem a fotón, vőfélyen 😊
kristóf17
Mondj le róla és kész.
Matthew99
Azért azt tudni kell, hogy két ember házasodik össze, és nem én vagyok, aki jobban ragaszkodik a spéci videóshoz.
kristóf17
Akkor győzd meg hogy az a pénz jó lesz máshol. A rokonok telefonos videóiból ugyanúgy össze lehet vágni egy szép emléket, amit ugyanúgy nem fogtok soha megnézni 😉
Matthew99
Persze, ezen vagyok 😊
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Tud valaki esetleg minőségre adó és 180k alatt dolgozó esküvői videóst, aki megfelelő időintervallumban dolgozik? (tudom, nem elég konkrét a kérés, és relatív is, hogy ki mit ért a minőség alatt, de sok-sok találat van, ennyivel hátha szűkítettem eleget) Kérlek dobjon már üzenetet, aki tud. 😊
kristóf17
Te is akarsz egy olyan cd-t amit soha többet nem nézel meg? Én a 180k alatti összeget választanám 😊
Matthew99
Ezért fogalmaztam meg azt, hogy alatta igen. Ezen szeretnék spórolni és nem a fotón, vőfélyen 😊
kristóf17
Mondj le róla és kész.
Matthew99
Azért azt tudni kell, hogy két ember házasodik össze, és nem én vagyok, aki jobban ragaszkodik a spéci videóshoz.
kristóf17
Akkor győzd meg hogy az a pénz jó lesz máshol. A rokonok telefonos videóiból ugyanúgy össze lehet vágni egy szép emléket, amit ugyanúgy nem fogtok soha megnézni 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
- JC6 Denver Broncos 6 734
Nemértem Kristóf, még csak most kérted meg a kezét és máris esküvői videós...?
Inkább a CSOK-nak nézzetek utána.
😀
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Tud valaki esetleg minőségre adó és 180k alatt dolgozó esküvői videóst, aki megfelelő időintervallumban dolgozik? (tudom, nem elég konkrét a kérés, és relatív is, hogy ki mit ért a minőség alatt, de sok-sok találat van, ennyivel hátha szűkítettem eleget) Kérlek dobjon már üzenetet, aki tud. 😊
kristóf17
Te is akarsz egy olyan cd-t amit soha többet nem nézel meg? Én a 180k alatti összeget választanám 😊
Matthew99
Ezért fogalmaztam meg azt, hogy alatta igen. Ezen szeretnék spórolni és nem a fotón, vőfélyen 😊
kristóf17
Mondj le róla és kész.
Matthew99
Azért azt tudni kell, hogy két ember házasodik össze, és nem én vagyok, aki jobban ragaszkodik a spéci videóshoz.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
ha mindent meg akarsz örökíteni akkor Kovi 😀
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Tud valaki esetleg minőségre adó és 180k alatt dolgozó esküvői videóst, aki megfelelő időintervallumban dolgozik? (tudom, nem elég konkrét a kérés, és relatív is, hogy ki mit ért a minőség alatt, de sok-sok találat van, ennyivel hátha szűkítettem eleget) Kérlek dobjon már üzenetet, aki tud. 😊
kristóf17
Te is akarsz egy olyan cd-t amit soha többet nem nézel meg? Én a 180k alatti összeget választanám 😊
Matthew99
Ezért fogalmaztam meg azt, hogy alatta igen. Ezen szeretnék spórolni és nem a fotón, vőfélyen 😊
kristóf17
Mondj le róla és kész.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Tud valaki esetleg minőségre adó és 180k alatt dolgozó esküvői videóst, aki megfelelő időintervallumban dolgozik? (tudom, nem elég konkrét a kérés, és relatív is, hogy ki mit ért a minőség alatt, de sok-sok találat van, ennyivel hátha szűkítettem eleget) Kérlek dobjon már üzenetet, aki tud. 😊
kristóf17
Te is akarsz egy olyan cd-t amit soha többet nem nézel meg? Én a 180k alatti összeget választanám 😊
Matthew99
Ezért fogalmaztam meg azt, hogy alatta igen. Ezen szeretnék spórolni és nem a fotón, vőfélyen 😊
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Tud valaki esetleg minőségre adó és 180k alatt dolgozó esküvői videóst, aki megfelelő időintervallumban dolgozik? (tudom, nem elég konkrét a kérés, és relatív is, hogy ki mit ért a minőség alatt, de sok-sok találat van, ennyivel hátha szűkítettem eleget) Kérlek dobjon már üzenetet, aki tud. 😊
kristóf17
Te is akarsz egy olyan cd-t amit soha többet nem nézel meg? Én a 180k alatti összeget választanám 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Tud valaki esetleg minőségre adó és 180k alatt dolgozó esküvői videóst, aki megfelelő időintervallumban dolgozik? (tudom, nem elég konkrét a kérés, és relatív is, hogy ki mit ért a minőség alatt, de sok-sok találat van, ennyivel hátha szűkítettem eleget) Kérlek dobjon már üzenetet, aki tud. 😊
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
Bécsi állatkertről vélemények?
tüsi91
Ha már Bécs! Ha mentek a Práterbe, ezt nem szabad kihagyni:
 www.tripadvisor.co.hu/ShowUserReviews-g190454-d694595-r507662072-Schweizerhaus-Vienna.html
Két embernek elég egy csülök, aminél jobbat még nem ettem és a "csöcsös" sör is finom 😉
Illetve a Madame Tussaunds talán jobb, mint Londonban. Drága, de megéri.
Egon bá
ugyanitt toltuk mi is! annyi még hogy a hullámvasutazást meg egyéb mókákat a kaja elé érdemes időzíteni! 😊
yooker
te miattad egy jó sztorival lettünk kevesebbek 😊
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 353 — Expect the Best !
Bécsi állatkertről vélemények?
tüsi91
Ha már Bécs! Ha mentek a Práterbe, ezt nem szabad kihagyni:
 www.tripadvisor.co.hu/ShowUserReviews-g190454-d694595-r507662072-Schweizerhaus-Vienna.html
Két embernek elég egy csülök, aminél jobbat még nem ettem és a "csöcsös" sör is finom 😉
Illetve a Madame Tussaunds talán jobb, mint Londonban. Drága, de megéri.
Egon bá
ugyanitt toltuk mi is! annyi még hogy a hullámvasutazást meg egyéb mókákat a kaja elé érdemes időzíteni! 😊
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Mohácson melyik étterembe érdemes menni?
Matthew99
Ha Mohács környéke is játszik, akkor Bóly 10-12 km, és ott a Kiskastély étterem nagyon jó.
Jan
Ott vesszük fel a mamám és onnan indul a túránk. De akkor lehet, hogy oda tervezem a végét.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 065 — Steelers fan
Mohácson melyik étterembe érdemes menni?
Matthew99
Ha Mohács környéke is játszik, akkor Bóly 10-12 km, és ott a Kiskastély étterem nagyon jó.
több mint 5 éve
Egon bá New England Patriots 1 131 — Saints GM
Bécsi állatkertről vélemények?
tüsi91
Ha már Bécs! Ha mentek a Práterbe, ezt nem szabad kihagyni:
 www.tripadvisor.co.hu/ShowUserReviews-g190454-d694595-r507662072-Schweizerhaus-Vienna.html
Két embernek elég egy csülök, aminél jobbat még nem ettem és a "csöcsös" sör is finom 😉
Illetve a Madame Tussaunds talán jobb, mint Londonban. Drága, de megéri.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 534 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Akvarisztikában esetleg van aki otthon van?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Bécsi állatkertről vélemények?
tüsi91
Kicsit drága a belépő (20 EUR a felnőtt jegy), de nekem tetszett, különösen az akváriumos ház.
Én tavaly voltam, az oroszlánok mellett volt a sörkert, jó volt az Ottakringer és a kaja is jó volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 16 618
Vannak pandák is mellette meg sörözők 😊
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Bécsi állatkertről vélemények?
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Mohácson melyik étterembe érdemes menni?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
Azért a magyar rap “ősatyja” csak Pajor Tomi és a Neurotic béli szövegei.
Sobri Jóska
Azért látszik, hogy öreg vagy | (ez nem lenne baj, de sajnos én is 😊) |

OFF:
Ha már szóba hoztad, ő számomra egy rettenetesen ambivalens figura, sőt ma már inkább csak negatív szereplő. Mi rajtuk, az ő szövegeiken ((értsd URH, Kontroll csoport, Balaton (ők mind a mai napig játszanak Neuroticot egyébként), Trabant, Európa Kiadó, Menyhárt Jenő, Müller Péter, és Pajor Tamás ) szocializálódtunk, rendszer protestáltunk.
Nekem Pajor az, aki be volt állva és ki volt élve és nagyon merészen, elegánsan, mint egy cigányzenész üvöltötte az utcán, hogy a rockandroll az nem egy tánc. Aztán, talán 1988-ban nyáron (vagy 87) élőben éltem át Keszthelyen a megtérésének egyik komédiáját. És egy világ omlott össze bennem, bennünk, akik azon a performance-on ott álltunk.
Ezt meg is fogalmazta róla Müller Péter "szerintem te most puszta vagy belül, egy teljesen tipikus magyar ugar (...) rajtad az álarc, és te vagy ez a jelmez, amin látszik, hogy mennyire jól jövedelmez (...) gyere ki a fényből, gyere, és nézd meg, hogy mi lett egy nem olyan régen még értelmes lényből!"
Ebből a társaságból talán a Balatonos Vígh Mihályt érdemes felidézni, aki követte Pajort, majd a megtérésből vissza is tudott térni:" Évekre visszavetették a szellemi fejlődésemet. (...) Most újra élek, és úgy érzem, mintha egy szörnyű pokolraszállás után visszatértem volna a földre"

ON:
A rap magyar gyökereihez még Menyhárton és Pajoron kívül érdemes Hegyi Zoltánt a Sexepilből említeni, aki hasonlót használt. Mondjuk ők az undergroundot a punk, rock, jazz, és rap ötvözésével hozták létre (nulla studió háttérrel és technikai segítséggel), és semmi közük a későbbi kommersz folyékonyabb szóáradatot, de kevesebb mondanivalót tartalmazó raphez.
diverdoc
Szerintem Pajor a valaha volt legnagyobb magyar dalszövegíró.
Amióta betért a hitgyülibe, azóta is követem a szólóalbumait, és fenntartom ezt. (Igen, nálam Bereményi csak második.)
Szerintem elfogulatlanul érdemes belehallgatni a dalaiba (Patrióta, Budapest te csodás, Ön táncoljon, stb.,), nem fogsz csalódni.
Olyan agya, kreativitása van a dalszövegekhez, a magyar nyelvhez, nyelvi játékokhoz, mint senkinek. Weöres Sándor vagy Romhányi szint, csak modern témák és szóhasználat.
A hitgyülis agyhaláláról én is csak annyit mondok, hogy ha azt nem húzza meg, akkor neki vége, megeszi a drog. Sok beszélgetést láttam vele, nem a harcos térítő fajta - szerencsére.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
Házassági évforduló, Krakkó vagy Prága?
O1G
Csak vigyázz a szomszédokkal.

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 534 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Házassági évforduló, Krakkó vagy Prága?
O1G
Skócia ❤😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 16 618
Házassági évforduló, Krakkó vagy Prága?
O1G
Prágába nem biztos h nővel a legnagyobb buli. 😉 Krakkó inkább passzol. Szvsz
több mint 5 éve
- JC6 Denver Broncos 6 734
Házassági évforduló, Krakkó vagy Prága?