NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 243 — Cowboys fan
Bicikliseknek lakott területen kívül csak korlátozott látási viszonyok között kötelező fényvisszaverő mellényt viselni ugye?
dugo93
igen. de aki nem szuicid típus, az ennél kicsit szélesebb körben is alkalmazhatja.
(én személy szerint pl. mindig kötelezővé tenném, de hát én csak egy köcsög autós vagyok. és persze megértem, ha valakinek többet számít az életénél az, hogy nem izzad meg a mellény alatt.9
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 191
Bicikliseknek lakott területen kívül csak korlátozott látási viszonyok között kötelező fényvisszaverő mellényt viselni ugye?

több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sok ott a proli


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Van köztetek érdi vagy Érd közeli lakos?
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Sziasztok!

Szeretnék kimenni külföldre dolgozni, ha lehet akkor olyat, amihez van már végzettségem/tapasztalatom. Gazdinfós végzettségem van, és kontrolleri poziban voltam diákként az elmúlt 9 hónapban (előtte 9 hónap AP tapasztalat). Finance területen szeretnék junior pozikra jelentkezni. Tudna valaki ötletet adni, melyik honlapokon érdemes nézni a munkákat? (Nyugat-Európa ill esetleg Észak-Európa lenne a célállomás).

Esetleg saját tapasztalatokat, tippeket szívesen fogadok.
Előre is köszi!
Borbinho
 www.jobsite.co.uk/ - Itt több project melót is szereztem UK-ban, elég jó arányban válaszoltak (IT terület). Eleve ilyet kerestem, de tele van hosszútávú melókkal is. Ezen felül LinkedIn.
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sziasztok!

Szeretnék kimenni külföldre dolgozni, ha lehet akkor olyat, amihez van már végzettségem/tapasztalatom. Gazdinfós végzettségem van, és kontrolleri poziban voltam diákként az elmúlt 9 hónapban (előtte 9 hónap AP tapasztalat). Finance területen szeretnék junior pozikra jelentkezni. Tudna valaki ötletet adni, melyik honlapokon érdemes nézni a munkákat? (Nyugat-Európa ill esetleg Észak-Európa lenne a célállomás).

Esetleg saját tapasztalatokat, tippeket szívesen fogadok.
Előre is köszi!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 903
Telekocsizik közületek valaki srácok?
Csináltam Oszkar hirdetést, majd kiderül jó ötlet volt-e.
gaben
Úgy három éve rendszeresen csináltam. Péntek, vasárnap Nagykanizsa-Budapest. Mindig volt utasom, és nem volt gond soha. Egyszer fordul elő, hogy a lefoglalt helyre nem jött senki.

több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 090 — Deion Sanders for president!
Telekocsizik közületek valaki srácok?
Csináltam Oszkar hirdetést, majd kiderül jó ötlet volt-e.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 090 — Deion Sanders for president!
Gyárt még valamelyik cég szívó benzines, láncos motorú autókat? Kipróbáltam a dízelt, de bárhogy számolgatok így a harmadik évben, nem járok jobban az én vezetési szokásaimmal, mint egy benzines autóval. Viszont ezektől a közvetlen befecskendezésű benzinmotoroktól félek.

Igazából egy 130-150 lóerős, nagy csomagterű autóra lenne szükségem, ami ha többet is fogyaszt 1-2 literrel, de kevésbé bonyolult a motorja.
Szokol
Árkategória? Életkor?
gaben
Két opció van:
- 4,5 millió körül valami, de akkor kurva jól legyen felszerelve.
- 1 milla környéke és akkor igazából mindegy is a felszereltség.

Most egy 2012-es Insigniat nyúzok, Hyundai I40-et nézegettem, de ott is ugye GDI motorról beszélünk.

Empty: köszi, meglesem.
Szokol
Mondeo IV 2.0, Volvo S80 II 2.0 (ugyanaz a motor ami szerintem megbízható is)
BMW 5 2.0 felett bármi (saját felelősségre)
Mercedes E 2.0 felett (ez meg merci 😊)
1 milliós autónál meg valszeg. úgyis cserélni kell a láncot, állítani a vezérlést szóval...

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Gyárt még valamelyik cég szívó benzines, láncos motorú autókat? Kipróbáltam a dízelt, de bárhogy számolgatok így a harmadik évben, nem járok jobban az én vezetési szokásaimmal, mint egy benzines autóval. Viszont ezektől a közvetlen befecskendezésű benzinmotoroktól félek.

Igazából egy 130-150 lóerős, nagy csomagterű autóra lenne szükségem, ami ha többet is fogyaszt 1-2 literrel, de kevésbé bonyolult a motorja.
Szokol
Árkategória? Életkor?
gaben
Két opció van:
- 4,5 millió körül valami, de akkor kurva jól legyen felszerelve.
- 1 milla környéke és akkor igazából mindegy is a felszereltség.

Most egy 2012-es Insigniat nyúzok, Hyundai I40-et nézegettem, de ott is ugye GDI motorról beszélünk.

Empty: köszi, meglesem.
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 090 — Deion Sanders for president!
Gyárt még valamelyik cég szívó benzines, láncos motorú autókat? Kipróbáltam a dízelt, de bárhogy számolgatok így a harmadik évben, nem járok jobban az én vezetési szokásaimmal, mint egy benzines autóval. Viszont ezektől a közvetlen befecskendezésű benzinmotoroktól félek.

Igazából egy 130-150 lóerős, nagy csomagterű autóra lenne szükségem, ami ha többet is fogyaszt 1-2 literrel, de kevésbé bonyolult a motorja.
Szokol
Árkategória? Életkor?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Gyárt még valamelyik cég szívó benzines, láncos motorú autókat? Kipróbáltam a dízelt, de bárhogy számolgatok így a harmadik évben, nem járok jobban az én vezetési szokásaimmal, mint egy benzines autóval. Viszont ezektől a közvetlen befecskendezésű benzinmotoroktól félek.

Igazából egy 130-150 lóerős, nagy csomagterű autóra lenne szükségem, ami ha többet is fogyaszt 1-2 literrel, de kevésbé bonyolult a motorja.
Szokol
Hyundai Elantra
128 LE, 458 literes csomagtérrel


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Gyárt még valamelyik cég szívó benzines, láncos motorú autókat? Kipróbáltam a dízelt, de bárhogy számolgatok így a harmadik évben, nem járok jobban az én vezetési szokásaimmal, mint egy benzines autóval. Viszont ezektől a közvetlen befecskendezésű benzinmotoroktól félek.

Igazából egy 130-150 lóerős, nagy csomagterű autóra lenne szükségem, ami ha többet is fogyaszt 1-2 literrel, de kevésbé bonyolult a motorja.
több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 969 — megbékéltem tom bradyvel
haló!
kérdésem olyanokhoz szól leginkább kik jártasak lehetnek a lentebb olvasható dologban, de ha bárkinek van valami építő jellegű információja, kérem ossza meg.

jelenleg szakmai gyakornok vagyok pénzügyi szektorban, tavasszal államvizsgázom, azonban a gyakornokságom szeretném kihúzni ameddig lehet (elvileg október 31-ig ki tudom). közben szervezném magamnak az október utáni projektem: külföldön eltöltött hónapok gyakornokként.
nem a pénzkeresés a motiváló tényező (fűvágás, mosogatás, takarítás és hasonló kaliberű munkák kilőve), hanem jövőbeli karrieremhez kapcsolódó munka (kilépés a komfortzónából, angol nyelvtudás fejlesztés, önéletrajz színesítés, élmények).
például találtam ezt a weboldalt, azonban a pénz magáért beszél és fizetés nincs. azért felvettem velük a kapcsolatot egy ingyenes konzultációra. persze közvetítőként óriási összeget markolnának, ha magam intézném az ügyem olcsóbb.

ez úton keresek olyan embert/embereket akik tudnak tanácsot adni/hasonlóan cselekedtek, akarnak cselekedni, hogy s miként tudnék nekiugrani ennek a projektnek.

 novaexperience.hu/

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 224 — The Mathematician
Makettezésben (konkrétabban makett-festésben) járatos kolléga lakik itt a fórumon? 😊
Bálesz
nem tudom milyen makettet szeretnél festeni, vagy mire lenne szükséged
én személy szerint nem szoktam de:
 www.facebook.com/hammertimecafe/?fref=ts
itt szoktak lenni "festő napok", bár ők inkább figurákat festenek de lehet ez is segít

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Makettezésben (konkrétabban makett-festésben) járatos kolléga lakik itt a fórumon? 😊

több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
Hyundai I30 1,4-es benzinesekkel van valakinek vmilyen tapasztalata? Nem az új verzió hanem a 2007-12 közötti érdekelne.
tüsi91
Dízelben van I30-asom, 12-es, az utolsó a korábbi verzióból, ráadásul kombi. Érdekel így is a tapasztalat?
csi77
Persze. 😊
tüsi91
Akkor röviden, nekem nagyon tetszik eddig az autó, 3 évesen kerül hozzám - másfél éve. Nyilván a dízelnél a fogyasztás ami nagyon odaver, 4 l alatt el tudok menni vele, ha odafigyelek, ez benzinesnél azért egy 1,5 l-rel hosszabb. A váltó szuper, eléggé nagy az utastere, a sedan csomagtartója viszont nem annyira, ezért kellett nekem a kombi (család). 5 éves km független gari van rá, de ha régebbi típust nézel, ez nem érdekes. Nekem egy devander (fékerő-szabályzó) cserém volt, ezt megcsinálták gariban, a többi apróbb javítás pedig a megtett km függvénye (pl fékbetét)- illetve kicseréltem az ablaktörlő lapátokat.

Összességében nem volt vele gondom, ha megfelelő km-rel veszed (felszereltségtől is függ), jó kis autó, ár-érték arányban is

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Hyundai I30 1,4-es benzinesekkel van valakinek vmilyen tapasztalata? Nem az új verzió hanem a 2007-12 közötti érdekelne.
tüsi91
Dízelben van I30-asom, 12-es, az utolsó a korábbi verzióból, ráadásul kombi. Érdekel így is a tapasztalat?
csi77
Persze. 😊
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
Hyundai I30 1,4-es benzinesekkel van valakinek vmilyen tapasztalata? Nem az új verzió hanem a 2007-12 közötti érdekelne.
tüsi91
Dízelben van I30-asom, 12-es, az utolsó a korábbi verzióból, ráadásul kombi. Érdekel így is a tapasztalat?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
YoungZeeZee 8 417
Mindenkinek koszonom a valaszat.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Ha készpénzt váltasz, a nagykörúton van végig kb 50 pénzváltó.
A tranzakciós illeték mindenhol ugyanannyi. (3 ezrelék, de maximálva van pár ezer forintban.)
A legrosszabb és a legjobb árfolyam között van mondjuk euro esetén max 1 forint difi.
Ez 4000 euro esetén, ami kb 1,2 millió forint 4ezer forint.
Hűha....

Bankban, plázákban, Váci utcában nem érdemes váltani, ott 5-8-15! forint difi is lehet a körútiakhoz képest.
De Oktogon, Nyugati, Blaha környéke mind ugyanaz.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Aki pesten rendszeresen szokott penztvaltani ft-ra , hol szokott? Hol talalhato a legjobb arfolyam? Tudom vannak honlapok, de par telefonhivas utan kiderul, hogy csak atveres.

elore is koszi.
ZoliMP
A Vígszínháznál is van egy jó árfolyamon dolgozó.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
ZoliMP
Kuldtem PMet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
YoungZeeZee 8 417
En sosem valtok otthon. A transferwiseon atutalom es atvaltom. Az a legolcsobb. Persze kell hozza magyar bankszamla is, es nem minden orszagbol mukodik.
ulpianus
A transferwiseot neztem en is. Bevallom jol hangzik, viszont csak nagyon jo vagy nagyon rossz velemenyt olvastam rola.Es...
ha nem intim a kerdes atlagos osszegeket valtasz? konkretum nem erdekel, de mondjuk egy ny europai fizetesrol beszelunk?Persz Puben is irhatod.
A Blahas tippet koszi!
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
En sosem valtok otthon. A transferwiseon atutalom es atvaltom. Az a legolcsobb. Persze kell hozza magyar bankszamla is, es nem minden orszagbol mukodik.


Állat vagyok, ami enni kér...