NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 16 639
Aki pesten rendszeresen szokott penztvaltani ft-ra , hol szokott? Hol talalhato a legjobb arfolyam? Tudom vannak honlapok, de par telefonhivas utan kiderul, hogy csak atveres.

elore is koszi.
ZoliMP
a legjobb a Blahánál az önkori meg a régi Bástya mozi helyén lévő bank között van, talán Erzsébet krt 8. szám (az a legjobb, múlt héten legalább is még az volt) Gold Change
 www.google.hu/maps/place/Gold+Change/@47.4981299,19.0701927,3a,51y,264.62h,89.24t/data=!3m7!1e1!3m5!1sBbAOxTMxnjprQ1uEAcfWNA!2e0!6s%2F%2Fgeo1.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DBbAOxTMxnjprQ1uEAcfWNA%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dsearch.TACTILE.gps%26thumb%3D2%26w%3D86%26h%3D86%26yaw%3D264.39267%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656!4m13!1m7!3m6!1s0x4741dc67015669cd:0x57e2a74d17839143!2sBudapest,+Erzs%C3%A9bet+krt.+8,+1073!3b1!8m2!3d47.498161!4d19.069751!3m4!1s0x0:0x125e3f3b15fae0d9!8m2!3d47.4981681!4d19.0700555!6m1!1e1

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
YoungZeeZee 8 417
Aki pesten rendszeresen szokott penztvaltani ft-ra , hol szokott? Hol talalhato a legjobb arfolyam? Tudom vannak honlapok, de par telefonhivas utan kiderul, hogy csak atveres.

elore is koszi.
ZoliMP
Nyugatinál van több is
Amadeus91
Koszi, remelem masok is tudnak meg tippeket adni.
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Aki pesten rendszeresen szokott penztvaltani ft-ra , hol szokott? Hol talalhato a legjobb arfolyam? Tudom vannak honlapok, de par telefonhivas utan kiderul, hogy csak atveres.

elore is koszi.
ZoliMP
Nyugatinál van több is

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
YoungZeeZee 8 417
Aki pesten rendszeresen szokott penztvaltani ft-ra , hol szokott? Hol talalhato a legjobb arfolyam? Tudom vannak honlapok, de par telefonhivas utan kiderul, hogy csak atveres.

elore is koszi.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Sziasztok,

Közgazdászokhoz fordulnék elsősorban, akik egyetemről emlékeznek még feladatok megoldására, képletekre, magyarázatokra.

6db feladatnál lenne szükségem a segítségetekre, ha valakinek van egy kis szabadideje és kedve hozzá 😊

Feladatok:
 pasteboard.co/9QANlaBJ8.png
 pasteboard.co/9QC0jCLJX.png
 pasteboard.co/9QCztjGpB.png
 pasteboard.co/Z3VedL6R.png
 pasteboard.co/9QEqsYxWR.png
 pasteboard.co/9QF0QQDo8.png
 pasteboard.co/Z4dDOD2n.png

(Utolsó 3 link egy feladathoz tartozik)

Köszi előre is.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Egy ilyen 3-5 hónapos tanfolyam mire elég? Sok helyen reklámozzák úgy, hogy utána egyből munkába lehet állni. Ennek mennyi a valóságalapja?
Sebii
Rengeteg programozó hiányzik a piacról (jó meg főleg), ha veszed a fáradságot és otthon saját erőből hozzáteszed azt a sokszor nem kevés pluszt, akkor munkád biztos lesz. Hogy ebbe mennyit segít egy ilyen tanfolyam nem tudom, próbálj meg tőlük valami tanmenetet elkérni, abból sok minden kiderül. Arra mindenesetre jó, hogy foglalkoztasson és adjon neked egy keretet.
Ami a tapasztalatom, hogy általában a jobb helyek megkövetelik a diplomát, de már igen alap programozói tudással van létjogosultságod. Állásinterjún egy stringet kellett visszafelé kiírnom, közben a gondolkozásmódom figyelték. Ha jó alapok megvannak arra könnyebb építeni a hiány meg nagy úr.

Ha úgy döntök, hogy belevágok, melyik programnyelvet ajánlanátok? Programozói tapasztalatom egyáltalán nincs, de otthonosan mozgok a számítógépek világában.
Sebii
Tedd fel úgy a kérdést, hogy mit szeretnél programozni. Front-endet (honlapot), back-endet (mögöttes adatbázist), telefonra vagy desktopra. Ez alapján érdemes elindulnod. Meg akár összehasonlíthatod a különböző nyelvek szintaktikáját is, melyik a szimpatikusabb, átláthatóbb (igaz nem túl tudományos). Ha mindenképp kell mondanom valamit c++, jó sok anyagot találsz hozzá, meg jó eséllyel valamelyik egyetemen is rálelhetsz komplett tananyagra. Viszont főleg az elején az elméletre is fektess elég hangsúlyt, hogy értsd is miért úgy csinálod amit csinálsz és később bonyolultabb feladatokat is átláss.

Jaés úgy általában mennyi értelme van ennek a tervemnek?
Sebii
Azt csináld amit szeretsz, a többin meg majd aggódsz utána. 😊
Egyetemet semmiképp ne hagy ott (bár nem tudom mit tanulsz), de egy fél év passzív bőven belefér. Illetve ha bejön a programozósdi, akkor egyszerűbb átmenned olyan szakra. Szavaidból ítélve mindenképpen értelmes terv, kiindulva milyen programozó tanonc deszantosok vannak most az egyetemen. 😊 Szóval ha tényleg érdekel az irány és vállalod, hogy magadat képezve haladj (és munka mellett is), akkor hajrá vagy ha van még kérdés írj.
több mint 7 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
Üdv! Nem biztos hogy a legjobb helyre írok, de hátha. Jelenleg egyetemista vagyok, de nem érzem úgy, hogy a helyemen vagyok. Az a tervem, hogy passziváltatom magam és elkezdek egy progamozói/fejlesztői tanfolyamot. Ezzel kapcsolatban lenne több kérdésem is.
Egy ilyen 3-5 hónapos tanfolyam mire elég? Sok helyen reklámozzák úgy, hogy utána egyből munkába lehet állni. Ennek mennyi a valóságalapja?
Mindenhol csak a hype megy, de sehol nem találtam, hogy mennyi kb egy ilyen képzés költsége.
Ha úgy döntök, hogy belevágok, melyik programnyelvet ajánlanátok? Programozói tapasztalatom egyáltalán nincs, de otthonosan mozgok a számítógépek világában.
Jaés úgy általában mennyi értelme van ennek a tervemnek?
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Hyundai I30 1,4-es benzinesekkel van valakinek vmilyen tapasztalata? Nem az új verzió hanem a 2007-12 közötti érdekelne.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Excelben van olyan függvény ami adott sor minden x-edik oszlopába egy tetszőleges karaktert (mondjuk egy számot) tesz?
Matthew99
Ez Minden 3. oszlopba rak egy X-et:
=HA(MARADÉK(OSZLOP();3)=0;"X";"")
Atari
Kösz. Jövök valamivel 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Excelben van olyan függvény ami adott sor minden x-edik oszlopába egy tetszőleges karaktert (mondjuk egy számot) tesz?
Matthew99
Ez Minden 3. oszlopba rak egy X-et:
=HA(MARADÉK(OSZLOP();3)=0;"X";"")

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Excelben van olyan függvény ami adott sor minden x-edik oszlopába egy tetszőleges karaktert (mondjuk egy számot) tesz?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Paypallal kapcsolatban kerdeznek.

Ha utalnak nekem penzt akkor mit kell megadnom, ahhoz, hogy a paypal szamlamra erkezzen a penz?


Koszonom elore is.
ZoliMP
Azt a mailcímet, ami a fiókodhoz tartozik.

több mint 7 éve
YoungZeeZee 8 417
Paypallal kapcsolatban kerdeznek.

Ha utalnak nekem penzt akkor mit kell megadnom, ahhoz, hogy a paypal szamlamra erkezzen a penz?


Koszonom elore is.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Valaki tudna ajánlani egy olyan könyvet, ami középfokú angol nyelvvizsgára tudna felkészíteni? Esetleg tipp, hogy milyen nyelvvizsgát éri meg most csinálni? Jelenleg kb alapfokon vagyunk, ezt kellene felhúzni egy sikeres középfokra. Válaszaitokat előre is köszönöm.
dugo93
 drive.google.com/file/d/0B8rV56D3K2pXaW5CU25tUmhoSW8/view

Én is kaptam. Kreatív angol nyelvleckék. Remélem működik a letöltés.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 191
Valaki tudna ajánlani egy olyan könyvet, ami középfokú angol nyelvvizsgára tudna felkészíteni? Esetleg tipp, hogy milyen nyelvvizsgát éri meg most csinálni? Jelenleg kb alapfokon vagyunk, ezt kellene felhúzni egy sikeres középfokra. Válaszaitokat előre is köszönöm.

több mint 7 éve
YoungZeeZee 8 417
londoni tartózkodás idejére vettem a telómra egy csomagot amivel lehet nezezni kinnt.
azt mondták ehhez be kell majd kapcsolni az adatbarangolást az androidos telefonon...
biztos? 😊 egyenlőre ha kipróbálom a teló figyelmezetet hogy ha bekapcsolom lehetnek nagyobb költségek..
lehet ilyen esetben megszívni hogy mégis meglepnek valami nagyobb számlával?

aki járatos ilyenben légyszi segítsen! köszi!
yooker
Na ha ezt előbb látom...
Független telefonhoz tudtál volna kint venni libera (vagy valami hasonló nevű) sim kártyát 500 mega nettel...
Fucu
Igen es Lebaranak hivjak, de mar sok ilyen fele szolgaltato van. Neha meg a repulokon is osztogatnak sim-kartyakat. Amugy lehuzas ez is, de jobb, mint a semmi.
ZoliMP
5 fontért teljesen megfelel 4-5 napra.
Fucu
Persze ugy abszolut korrekt, en hosszabb tavon hasznaltam allando szamkent...ugy nem tetszett😀
több mint 7 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
londoni tartózkodás idejére vettem a telómra egy csomagot amivel lehet nezezni kinnt.
azt mondták ehhez be kell majd kapcsolni az adatbarangolást az androidos telefonon...
biztos? 😊 egyenlőre ha kipróbálom a teló figyelmezetet hogy ha bekapcsolom lehetnek nagyobb költségek..
lehet ilyen esetben megszívni hogy mégis meglepnek valami nagyobb számlával?

aki járatos ilyenben légyszi segítsen! köszi!
yooker
Na ha ezt előbb látom...
Független telefonhoz tudtál volna kint venni libera (vagy valami hasonló nevű) sim kártyát 500 mega nettel...
Fucu
Igen es Lebaranak hivjak, de mar sok ilyen fele szolgaltato van. Neha meg a repulokon is osztogatnak sim-kartyakat. Amugy lehuzas ez is, de jobb, mint a semmi.
ZoliMP
5 fontért teljesen megfelel 4-5 napra.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 7 éve
YoungZeeZee 8 417
londoni tartózkodás idejére vettem a telómra egy csomagot amivel lehet nezezni kinnt.
azt mondták ehhez be kell majd kapcsolni az adatbarangolást az androidos telefonon...
biztos? 😊 egyenlőre ha kipróbálom a teló figyelmezetet hogy ha bekapcsolom lehetnek nagyobb költségek..
lehet ilyen esetben megszívni hogy mégis meglepnek valami nagyobb számlával?

aki járatos ilyenben légyszi segítsen! köszi!
yooker
Na ha ezt előbb látom...
Független telefonhoz tudtál volna kint venni libera (vagy valami hasonló nevű) sim kártyát 500 mega nettel...
Fucu
Igen es Lebaranak hivjak, de mar sok ilyen fele szolgaltato van. Neha meg a repulokon is osztogatnak sim-kartyakat. Amugy lehuzas ez is, de jobb, mint a semmi.
több mint 7 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
londoni tartózkodás idejére vettem a telómra egy csomagot amivel lehet nezezni kinnt.
azt mondták ehhez be kell majd kapcsolni az adatbarangolást az androidos telefonon...
biztos? 😊 egyenlőre ha kipróbálom a teló figyelmezetet hogy ha bekapcsolom lehetnek nagyobb költségek..
lehet ilyen esetben megszívni hogy mégis meglepnek valami nagyobb számlával?

aki járatos ilyenben légyszi segítsen! köszi!
yooker
Na ha ezt előbb látom...
Független telefonhoz tudtál volna kint venni libera (vagy valami hasonló nevű) sim kártyát 500 mega nettel...



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
londoni tartózkodás idejére vettem a telómra egy csomagot amivel lehet nezezni kinnt.
azt mondták ehhez be kell majd kapcsolni az adatbarangolást az androidos telefonon...
biztos? 😊 egyenlőre ha kipróbálom a teló figyelmezetet hogy ha bekapcsolom lehetnek nagyobb költségek..
lehet ilyen esetben megszívni hogy mégis meglepnek valami nagyobb számlával?

aki járatos ilyenben légyszi segítsen! köszi!
yooker
Ha nem léped át a vásárolt mennyiséget akkor semmi gond.
Ha átléped, akkor az drága tud lenni.

több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 354 — Expect the Best !
londoni tartózkodás idejére vettem a telómra egy csomagot amivel lehet nezezni kinnt.
azt mondták ehhez be kell majd kapcsolni az adatbarangolást az androidos telefonon...
biztos? 😊 egyenlőre ha kipróbálom a teló figyelmezetet hogy ha bekapcsolom lehetnek nagyobb költségek..
lehet ilyen esetben megszívni hogy mégis meglepnek valami nagyobb számlával?

aki járatos ilyenben légyszi segítsen! köszi!
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Samsung galaxy a3 (2016) van valakinek?
Matthew99
Nekem az van, 4-5 hónapja vettem még 70ért, és teljesen elégedett vagyok vele. Vsz. best buy kategória, én legalábbis nem tudom elképzelni hogy annyival többet tudna teszem azt egy s6os, mint amivel többe kerül.
Rataxes
Nem akarok s6-ot csak ezt néztem. Ment pm.

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Samsung galaxy a3 (2016) van valakinek?
Matthew99
Nekem az van, 4-5 hónapja vettem még 70ért, és teljesen elégedett vagyok vele. Vsz. best buy kategória, én legalábbis nem tudom elképzelni hogy annyival többet tudna teszem azt egy s6os, mint amivel többe kerül.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Samsung galaxy a3 (2016) van valakinek?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Valamelyikőtök nem lakott/lakik véletlenül Lengyelországban?
Ma költözök oda, szívesen meghallgatnék néhány élménybeszámolót 😊
tenorx
JSanyo tudtommal
baggio
Valamelyikőtök nem lakott/lakik véletlenül Lengyelországban?
Ma költözök oda, szívesen meghallgatnék néhány élménybeszámolót 😊
tenorx
JSanyo tudtommal
baggio
már pont nem, de írtam PMet Tízvagyx úrnak
JSanyo
Köszi! 😊