Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 8 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 205 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
A Hervisben 18e Ft-ért lehet EB mezt venni. A vaterán kb 7-8e Ft. Nagyon vacilálok, de valszeg nem merem bevállalni a kínai cuccot.
Ha esetleg valakinek jött már vaterás mez kérem írja meg v. még jobb lenne ha fényképet tenne fel. Ami a vaterán van fenn az mind a hivatalos oldalról leszedett kép.

Előre is köszi.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na tegnap el is mentem érte. Ó választani nem tudtam, pult alól kivették a becsomagolt cuccot, odaaadták és szevasz😀 Dzsudzsák lett, lehetett volna jobb is/rosszabb is. A szándék tetszett, nem panaszkodom😊
Asbee
Képet!
Hanni
 www.instagram.com/p/BF2HJssSaPT/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 224 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Na tegnap el is mentem érte. Ó választani nem tudtam, pult alól kivették a becsomagolt cuccot, odaaadták és szevasz😀 Dzsudzsák lett, lehetett volna jobb is/rosszabb is. A szándék tetszett, nem panaszkodom😊
Asbee
Képet!
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na tegnap el is mentem érte. Ó választani nem tudtam, pult alól kivették a becsomagolt cuccot, odaaadták és szevasz😀 Dzsudzsák lett, lehetett volna jobb is/rosszabb is. A szándék tetszett, nem panaszkodom😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
kapok egy ajándékfigurát is mez mellé😊
Asbee
Remélem Böde Dani zsíroskenyeres jelenetét ábrázolja. 😀

több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
EB-s magyar válogatott mezt honnan érdemes venni? Be lehet vállalni pl. vateráról ahol igen jó áron osztogatják őket, vagy van ott valami átbaszás és vegyem meg kétszer annyiért boltból?
Asbee
Engem is érdekelne én is vennék. Kétszer annyiért a boltból? Hivatalosan huszonvalahányezerért láttam, míg a Vaterán ötezer körül. Elég nagy különbség. Mindenestre van infod, megköszönném, ha feldobnád ide
diverdoc
Bementem football factorba és megvettem. Inkább nem bíztam vaterás cuccokban, kicsit gyanúsak nekem az ennyire olcsó dolgok. Alapból 3-4 hét lenne míg megjön és hát külföldről is érkezik... Soccer mezt egyébként is 9 éve vettem utoljára, gondoltam ennyi belefér inkább rámegyek a tutira. Ráadásul jövő héten be tudok menni és kapok egy ajándékfigurát is mez mellé😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
EB-s magyar válogatott mezt honnan érdemes venni? Be lehet vállalni pl. vateráról ahol igen jó áron osztogatják őket, vagy van ott valami átbaszás és vegyem meg kétszer annyiért boltból?
Asbee
Engem is érdekelne én is vennék. Kétszer annyiért a boltból? Hivatalosan huszonvalahányezerért láttam, míg a Vaterán ötezer körül. Elég nagy különbség. Mindenestre van infod, megköszönném, ha feldobnád ide


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
EB-s magyar válogatott mezt honnan érdemes venni? Be lehet vállalni pl. vateráról ahol igen jó áron osztogatják őket, vagy van ott valami átbaszás és vegyem meg kétszer annyiért boltból?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 416 — Слава Україні! Героям слава!
Én Tadzsikisztánba nemutazom, jöhetnek a tippek. 😊
Sobri Jóska
Csodálkoztam volna, ha megállod......... 😊
csi77
Csodálkozom, hogy nem küldted el a f*szba a parasztot..... 😊
peach
Á, ez szórakoztat, bár betegség miatt nem mentünk (és nem úri passzióból), mégsem bosszantott fel igazán.....😊
csi77
Hát mit mondjak, elég tróger idő van/volt itt... 😊 Majd legközelebb. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
Én Tadzsikisztánba nemutazom, jöhetnek a tippek. 😊
Sobri Jóska
Csodálkoztam volna, ha megállod......... 😊
csi77
Csodálkozom, hogy nem küldted el a f*szba a parasztot..... 😊
peach
Á, ez szórakoztat, bár betegség miatt nem mentünk (és nem úri passzióból), mégsem bosszantott fel igazán.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 629 — a new hope (again)
Én Tadzsikisztánba nemutazom, jöhetnek a tippek. 😊
Sobri Jóska
Csodálkoztam volna, ha megállod......... 😊
csi77
Csodálkozom, hogy nem küldted el a f*szba a parasztot..... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
Én Tadzsikisztánba nemutazom, jöhetnek a tippek. 😊
Sobri Jóska
Csodálkoztam volna, ha megállod......... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Én Tadzsikisztánba nemutazom, jöhetnek a tippek. 😊

több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
Köszönöm még egyszer a tippeket, ám mivel nagyobbik lányom belázasodott tegnap este, nem megyünk most el, valószínűleg a nyári szünetre halasztjuk az utat. A tippeket felírtam, addigra az idő is feljavul remélem.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Köszi, a gyerekek (két lány) 8 és 4 évesek, nem tudom a múzeum mennyire köti le őket... 😊
Sajnos az előrejelzés nagyon tré időt mutat, remélem azért nem 0-24-ben fog szakadni. A Nagyerdőt szeretném megnézni, a Botanikus Kert is érdekes, kösz. A kaját még nem tudom, egy-két tipp jöhetne oda is. 😊
csi77
Étterem Calico Jack Pub a Bem térnél, nagyon kedvesek, némely kajából van fél adag is és nagyon hangulatos, mert egy hajót formáz. A Nagyerdőn a Régi Vigadóval megjártuk, nem a teraszon ettünk, cserébe hideg kaja és hosszú várakozás lett a jutalmunk.
Nagyon jó még a Keszegsütöde a Tesco mellett, ahol mindig frissen sütik a halat, igaz kicsi a helyiség, de nagyon hangulatos. Ha belváros akkor Butiq is jó, 1050 ft egy napi menü, ami tartalmaz egy pohár sört vagy egy ásványvizet. Arany Bikában 1100 Ft-ért korlátlan svédasztal van elvileg fél órás az időtartam, de ha néhány perccel túlléped akkor sem zavarnak ki (ám itt ki kell fogni, mert valamikor nem a legjobb a kaja a süti meg száraz), vagy ha kocsival vagytok akkor szintén korlátlan svédasztalos a Symphonia étterem a Vágóhíd utca 2. alatt, itt is 1100 ft és fél óra, de a kaja és a süti lényegesen jobb.
Ha utcakaja akkor Buri-Buri szintén a belvárosban a Hal köznél, ahol a McDonaldsal ellentétben jól is lehet lakni, de az ára ahhoz hasonló.
Nagyerdőn megcsinálták a Víztornyot is, ott is lehet enni és szétnézni, ám az belépős. Aquaticum minden időben jó, akárcsak a Déri Múzeum. Jobb időben Egyetem és Békás tó (bár ez utóbbi az átépítés előtt hangulatosabb volt szerintem). Nagytemplom tornyaiba is fel lehet menni és nem vészes a belépőjegy ára sem.
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 416 — Слава Україні! Героям слава!
Sziasztok! A hétvégén családostul Debrecenbe utazom, ahol még sosem jártam egy távolabbi rokonhoz (feleségemé). Bár valószínűleg végig lesz progi, de az idő rossz, ha valaki tudna egy-két programot, helyet ajánlani, ahová gyerekekkel érdemes elmenni, azt megköszönném. Megnézek persze helyi turisztikai oldalt, de egy "bennszülött" véleménye sokat érhet.... 😊
csi77
Szia! Déry Múzeumot ajánlom mindenképpen. 😊 (Bár nem tudom hány évesek a lurkók. 😊)

Kár, hogy sz@r időt mond, mert a Nagyerdő/Egyetem környékén sétálni nagyon-nagyon hangulatos. 😊

Illetve a Nagyerdőnél a Botanikus Kert is ideális lenne, ha nem esik az eső...

Étterem játszik? Vagy az úgyis lesz a rokonnál?
Vrij6
Köszi, a gyerekek (két lány) 8 és 4 évesek, nem tudom a múzeum mennyire köti le őket... 😊
Sajnos az előrejelzés nagyon tré időt mutat, remélem azért nem 0-24-ben fog szakadni. A Nagyerdőt szeretném megnézni, a Botanikus Kert is érdekes, kösz. A kaját még nem tudom, egy-két tipp jöhetne oda is. 😊
csi77
Kajához: a Belga étterem a főtéren az elég drága, cserébe vagy 20 féle belga sört csapolnak ott helyben. 😊

Ami még jó, és árban sem vészes, az a Csokonai étterem, a Csokonai színházzal szemben, ha otthon vagyok, néha elmegyünk a családdal. 😊

Gondolom a gyerkőcök egy cukrászdának örülnének, a színház mellett van a kis mandula cukrászda és fagyizó. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
Sziasztok! A hétvégén családostul Debrecenbe utazom, ahol még sosem jártam egy távolabbi rokonhoz (feleségemé). Bár valószínűleg végig lesz progi, de az idő rossz, ha valaki tudna egy-két programot, helyet ajánlani, ahová gyerekekkel érdemes elmenni, azt megköszönném. Megnézek persze helyi turisztikai oldalt, de egy "bennszülött" véleménye sokat érhet.... 😊
csi77
Szia! Déry Múzeumot ajánlom mindenképpen. 😊 (Bár nem tudom hány évesek a lurkók. 😊)

Kár, hogy sz@r időt mond, mert a Nagyerdő/Egyetem környékén sétálni nagyon-nagyon hangulatos. 😊

Illetve a Nagyerdőnél a Botanikus Kert is ideális lenne, ha nem esik az eső...

Étterem játszik? Vagy az úgyis lesz a rokonnál?
Vrij6
Köszi, a gyerekek (két lány) 8 és 4 évesek, nem tudom a múzeum mennyire köti le őket... 😊
Sajnos az előrejelzés nagyon tré időt mutat, remélem azért nem 0-24-ben fog szakadni. A Nagyerdőt szeretném megnézni, a Botanikus Kert is érdekes, kösz. A kaját még nem tudom, egy-két tipp jöhetne oda is. 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 200 — Steelers fan
Sziasztok! A hétvégén családostul Debrecenbe utazom, ahol még sosem jártam egy távolabbi rokonhoz (feleségemé). Bár valószínűleg végig lesz progi, de az idő rossz, ha valaki tudna egy-két programot, helyet ajánlani, ahová gyerekekkel érdemes elmenni, azt megköszönném. Megnézek persze helyi turisztikai oldalt, de egy "bennszülött" véleménye sokat érhet.... 😊
csi77
Nem "bennszülött", hanem "néha arra járok a lányaimmal" szemmel...
Aquaticum sztem teljesen jó gyerekes program, ott az eső sem tényező, állatkert kicsi, de egész kedves, (de nem összehasonlítható pl. a nyíregyházival) viszont ha ott jártok a vidámpark felejtős, kivéve ha kedvelitek a hetvenes évek retro hangulatát.
Állítólag a Kerekerdő élménypark jó, de még sosem voltam, debreceni ismerősöm említette, viszont valszeg esős időben ugrott az is.
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 416 — Слава Україні! Героям слава!
Sziasztok! A hétvégén családostul Debrecenbe utazom, ahol még sosem jártam egy távolabbi rokonhoz (feleségemé). Bár valószínűleg végig lesz progi, de az idő rossz, ha valaki tudna egy-két programot, helyet ajánlani, ahová gyerekekkel érdemes elmenni, azt megköszönném. Megnézek persze helyi turisztikai oldalt, de egy "bennszülött" véleménye sokat érhet.... 😊
csi77
Szia! Déry Múzeumot ajánlom mindenképpen. 😊 (Bár nem tudom hány évesek a lurkók. 😊)

Kár, hogy sz@r időt mond, mert a Nagyerdő/Egyetem környékén sétálni nagyon-nagyon hangulatos. 😊

Illetve a Nagyerdőnél a Botanikus Kert is ideális lenne, ha nem esik az eső...

Étterem játszik? Vagy az úgyis lesz a rokonnál?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
Sziasztok! A hétvégén családostul Debrecenbe utazom, ahol még sosem jártam egy távolabbi rokonhoz (feleségemé). Bár valószínűleg végig lesz progi, de az idő rossz, ha valaki tudna egy-két programot, helyet ajánlani, ahová gyerekekkel érdemes elmenni, azt megköszönném. Megnézek persze helyi turisztikai oldalt, de egy "bennszülött" véleménye sokat érhet.... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Egy műszaki cucc és egy kabát összehozása... Made my day😀
Asbee
Használati tárgy, használati tárgy.
Ha nem lenne rájuk szükség, egyik se lenne...

több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egy műszaki cucc és egy kabát összehozása... Made my day😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 663
Gyengül az akksi és készülék csere. Mintha elvinnéd az autód fékbetétet cserélni, de helyette csak egy másik kocsit tudnál venni... iDiot
Asbee
Az aksik nem élnek örökké.
És rossz a példád: ha pl. a kabátod bélése felhasad, akkor mi a jobb?
Ha
a) toldozzák-foldozzák,
vagy
b) ha a vételi ár 8%-ért lecserélik egy full újra.
Én a b)-t választanám, az biztos.

Ja, és ha garanciaidőn belül vagy (1-2-3 év), akkor még fizetned se kell.

Sobri Jóska
1 év, 67 az iStyleban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Gyengül az akksi és készülék csere. Mintha elvinnéd az autód fékbetétet cserélni, de helyette csak egy másik kocsit tudnál venni... iDiot
Asbee
Az aksik nem élnek örökké.
És rossz a példád: ha pl. a kabátod bélése felhasad, akkor mi a jobb?
Ha
a) toldozzák-foldozzák,
vagy
b) ha a vételi ár 8%-ért lecserélik egy full újra.
Én a b)-t választanám, az biztos.

Ja, és ha garanciaidőn belül vagy (1-2-3 év), akkor még fizetned se kell.

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Gyengül az akksi és készülék csere. Mintha elvinnéd az autód fékbetétet cserélni, de helyette csak egy másik kocsit tudnál venni... iDiot


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER