Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 16 639
ezért veszik át a lopott letiltott készülékeket is arabus telefon doktorok
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
70 ezer egy akksicsere almáéknál?
Asbee
Meglepne.
Csak egész telefont cserélnek.
Kolleganőmnek a 6S Plus (ez most a csúcsmodell) volt 26ezer.
(Telibetört képernyő miatt.)
Nem hallottam, hogy ne csere lett volna a szervízelés.

több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
70 ezer egy akksicsere almáéknál?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 663
Iphone aku-cserere ki kit tudna ajánlani Bp-n?
Amadeus91
Ha az iStyle (az Andrássyn) nem csinál ilyet, akkor máshol sem ajánlatos.
Sobri Jóska
70 ezret nem költök rá (3 éves hw, másfél év használat után, bolti(=szolgáltató) vétel volt, 1. Tulaj vok) akkor marad az új telefon (SE).

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Iphone aku-cserere ki kit tudna ajánlani Bp-n?
Amadeus91
Ha az iStyle (az Andrássyn) nem csinál ilyet, akkor máshol sem ajánlatos.

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 663
Iphone aku-cserere ki kit tudna ajánlani Bp-n?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 486 — Lucas Scott
valaki rendelt már neten foci Bajnokok Ligájára jegyet? ha igen, akkor honnan érdemes? mely oldalak megbízhatóak?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Egon bá New England Patriots 1 131 — Saints GM
de azért kérdeztem, hogy az illető repülővel megy-e Angliába, mert ha igen, akkor sanszosan Budapesten keresztül kell mennie, és akkor kézből kézbe mehet az átadás
slowmotion
Bécsből megy, mert Csurgótól az van közelebb.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 629 — a new hope (again)
Belföldi csomagszállítással kapcsolatban kérek Tőletek ötletet!
Csurgóra kell Pestről küldenem angol focibérleteket kölcsönbe (tehát nem igazán tudnám pótolni ha elveszik).
Magyar postában nem feltétlenül bízom meg...
Van egyéb ötletetek?
Előre is köszönöm!
Egon
Heti 2-3 csomagot kapok, küldök magyar postával, eddig 100%os hatékonysággal...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 244 — Cowboys fan
Belföldi csomagszállítással kapcsolatban kérek Tőletek ötletet!
Csurgóra kell Pestről küldenem angol focibérleteket kölcsönbe (tehát nem igazán tudnám pótolni ha elveszik).
Magyar postában nem feltétlenül bízom meg...
Van egyéb ötletetek?
Előre is köszönöm!
Egon
Ajánlottan, elsőbbségivel a Posta is mehet. Másnapra ott van és eddig nekem 100%-os a kézbesítési ráta.
Vagy esetleg  www.vaterafutar.hu/#dpd
Tony
de azért kérdeztem, hogy az illető repülővel megy-e Angliába, mert ha igen, akkor sanszosan Budapesten keresztül kell mennie, és akkor kézből kézbe mehet az átadás
több mint 8 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Belföldi csomagszállítással kapcsolatban kérek Tőletek ötletet!
Csurgóra kell Pestről küldenem angol focibérleteket kölcsönbe (tehát nem igazán tudnám pótolni ha elveszik).
Magyar postában nem feltétlenül bízom meg...
Van egyéb ötletetek?
Előre is köszönöm!
Egon
Ajánlottan, elsőbbségivel a Posta is mehet. Másnapra ott van és eddig nekem 100%-os a kézbesítési ráta.
Vagy esetleg  www.vaterafutar.hu/#dpd

Szerkesztette: Tony
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 244 — Cowboys fan
Belföldi csomagszállítással kapcsolatban kérek Tőletek ötletet!
Csurgóra kell Pestről küldenem angol focibérleteket kölcsönbe (tehát nem igazán tudnám pótolni ha elveszik).
Magyar postában nem feltétlenül bízom meg...
Van egyéb ötletetek?
Előre is köszönöm!
Egon
(az a valaki, aki kölcsönbe kapja a bérletet, autóval megy ki vagy repülővel?)

egyébként értékbiztosítás köthető küldeményekre, csak nem tudom, mennyibe fáj. ha nem is ér oda, de az értékét visszakapod. sok futárcég van (ups, dhl, dpd, stb), keresgélj
több mint 8 éve
Egon bá New England Patriots 1 131 — Saints GM
Belföldi csomagszállítással kapcsolatban kérek Tőletek ötletet!
Csurgóra kell Pestről küldenem angol focibérleteket kölcsönbe (tehát nem igazán tudnám pótolni ha elveszik).
Magyar postában nem feltétlenül bízom meg...
Van egyéb ötletetek?
Előre is köszönöm!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Valaki fel tudna világosítani, hogy mit jelent az, hogy evangelista? A vallásirányzatot ismerem, de valamiért nem értem hogy kerül ilyen környezetbe:
XY Platform és fejlesztési evangelista vezető
illetve
Technival evangelist of Microsoft

Microsoft-os illetőkről van szó, szakdolgozatomhoz szeretnék interjút készíteni, és pusztán érdekel, hogy mit jelent itt a z evangelista.
Borbinho
Kiépít egy támogatói bázist egy bizonyos technologiához és a kritikus tömegen illetve a saját kommunikációján keresztül azt technikai standardnak fogadtatja el.
Az evangelisták vallási közegből származtatják az elnevezést, "meggyőzve térít"
Lényeg egy olyan csóka aki egy új technológiat-technikát kiépítve, azt kvázi standardként tudja elfogadtatni a világgal.
Cégek azért alkalmazzák, hogy saját termékük legyen a standard. Lsd Apple, Mac vagy Microsoft. Mike Boich mint az első ilyen "evangelista" az Almától.
Plattform evangelista ezt viszi tovább, ő a fejlesztő evangelista széles körben teíiti, piacképessé teszi.
És vannak a szabad piaci, un nyílt forrású szabadúszó cégektől független evangelisták, szabad software, szabad hardware stb.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Valaki fel tudna világosítani, hogy mit jelent az, hogy evangelista? A vallásirányzatot ismerem, de valamiért nem értem hogy kerül ilyen környezetbe:
XY Platform és fejlesztési evangelista vezető
illetve
Technival evangelist of Microsoft

Microsoft-os illetőkről van szó, szakdolgozatomhoz szeretnék interjút készíteni, és pusztán érdekel, hogy mit jelent itt a z evangelista.
Borbinho
Aki meghatározza a katekizmust, az irányvonalat, az alapvetéseket.

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Valaki fel tudna világosítani, hogy mit jelent az, hogy evangelista? A vallásirányzatot ismerem, de valamiért nem értem hogy kerül ilyen környezetbe:
XY Platform és fejlesztési evangelista vezető
illetve
Technival evangelist of Microsoft

Microsoft-os illetőkről van szó, szakdolgozatomhoz szeretnék interjút készíteni, és pusztán érdekel, hogy mit jelent itt a z evangelista.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha megyek USA-ba és mobilinternetre lenne szükségem, mit érdemes választani? Nyilván ha valaki idejönne azt tanácsolnám neki, hogy vegyen egy feltöltőkártyát és azzal lehet netezni is. De kint nem tudom ez hogy működik és még a telefontársaságok honlapján se nagyon tudok kiigazodni 😊
Természetesen független telefonom van. Köszönöm a segítséget előre is.
Klaci79
veszel egy simkártyát 10 dodóért a best buyban meg mellé egy 45 dodós feltöltést amiben van 1 vagy 2 giga net + korlátlan duma és sms. ez elég egy hónapra simán (nekem legalábbis elég szokott lenni). én at&t go-t szoktam venni, de az eladók amúgy is szívesen segítenek ha megmondod kb mennyi időre meg mire kell 😊
triangle
Nagyon köszönöm...ezen már el tudok indulni
több mint 8 éve
triangle 1 283
Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha megyek USA-ba és mobilinternetre lenne szükségem, mit érdemes választani? Nyilván ha valaki idejönne azt tanácsolnám neki, hogy vegyen egy feltöltőkártyát és azzal lehet netezni is. De kint nem tudom ez hogy működik és még a telefontársaságok honlapján se nagyon tudok kiigazodni 😊
Természetesen független telefonom van. Köszönöm a segítséget előre is.
Klaci79
veszel egy simkártyát 10 dodóért a best buyban meg mellé egy 45 dodós feltöltést amiben van 1 vagy 2 giga net + korlátlan duma és sms. ez elég egy hónapra simán (nekem legalábbis elég szokott lenni). én at&t go-t szoktam venni, de az eladók amúgy is szívesen segítenek ha megmondod kb mennyi időre meg mire kell 😊
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha megyek USA-ba és mobilinternetre lenne szükségem, mit érdemes választani? Nyilván ha valaki idejönne azt tanácsolnám neki, hogy vegyen egy feltöltőkártyát és azzal lehet netezni is. De kint nem tudom ez hogy működik és még a telefontársaságok honlapján se nagyon tudok kiigazodni 😊
Természetesen független telefonom van. Köszönöm a segítséget előre is.
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Lumia 735-öt mindenképpen cseréljem le 930-ra ha megtehetem teljesen ingyért?
735 enyém, fél éves, megbízom benne szeretem. 930 2 éve eléggé használt üzleti telefon volt.

Igazából az aksi lenne a lényeg, 735 majd 200 órával többet bír, annyit nem biztos, hogy hozna a 4k-s fényképezés lehetősége.

Szerkesztette: süti
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mondana nekem valaki olyan iso fájlt kezelő értelmes, egyszerű és minden fajta reklámoktól és egyéb letöltendő segéd fájltól mentes képfájl kezelőt?
danyly
Win 8.1, kezeli alapból (lehet a 8 is).
Deamon Toolsszal régebbi Lite verziókkal próbálkozz, ha a hivatalos oldalé se jó.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mondana nekem valaki olyan iso fájlt kezelő értelmes, egyszerű és minden fajta reklámoktól és egyéb letöltendő segéd fájltól mentes képfájl kezelőt?
danyly
Daemon tools.
Matthew99
Ez az alap. 1000 éve ismerem és szerettem is, de most nem tudok egy olyan verziót letölteni ami nem lenne tele hibával. Mindig valami sub hozzáférést követel. Ha nem telepítem akkor nem működik a progi, ha igen akkor meg meghülyíti az egész böngészőt és PC-ét.

Akkor inkább úgy kérdezem, hogy honnan tudok letölteni "hibátlan" Deamon Tools progit?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Mondana nekem valaki olyan iso fájlt kezelő értelmes, egyszerű és minden fajta reklámoktól és egyéb letöltendő segéd fájltól mentes képfájl kezelőt?
danyly
Daemon tools.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mondana nekem valaki olyan iso fájlt kezelő értelmes, egyszerű és minden fajta reklámoktól és egyéb letöltendő segéd fájltól mentes képfájl kezelőt?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 966 — Így remélem megfelelek nektek.....
Elit GSM-l van valakinek tapasztalata? Esetleg egy tabletet rendelnék tőlük. Köszönöm a választ.