Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 557 — Csodabogár
oké, vetteünk egy új LG tévét, amit hdmi-vel kötök a cisco beltéri egységhez. namost habekapcsolom a tv-t és a beltérit is, akkor nem vált át automatikusan a beltérire és kezdi a sugárzást,csak ha megnyitom a bemeneteket, és ott katt a HDMI1-re. a másik tévé scarttal volt összekötve és egyből elkezdte az adást ha bekapcsoltam a beltérit. érthető? 😊 nem zavar annyira csak minek kattogtassak feleslegesen. ugyanez xbox-szal, ha bekapcsolom jelzi hogy a hdmi2 aktív de rá kell kattintani az ikonra hogy odaváltson...
petey
Igen.
Sobri Jóska
rembe.
a vége lemaradt: szval kell vmi külön beállítás még vagy ez így teljesen oké egy smart tv-vel?

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
oké, vetteünk egy új LG tévét, amit hdmi-vel kötök a cisco beltéri egységhez. namost habekapcsolom a tv-t és a beltérit is, akkor nem vált át automatikusan a beltérire és kezdi a sugárzást,csak ha megnyitom a bemeneteket, és ott katt a HDMI1-re. a másik tévé scarttal volt összekötve és egyből elkezdte az adást ha bekapcsoltam a beltérit. érthető? 😊 nem zavar annyira csak minek kattogtassak feleslegesen. ugyanez xbox-szal, ha bekapcsolom jelzi hogy a hdmi2 aktív de rá kell kattintani az ikonra hogy odaváltson...
petey
Igen.

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 557 — Csodabogár
oké, vetteünk egy új LG tévét, amit hdmi-vel kötök a cisco beltéri egységhez. namost habekapcsolom a tv-t és a beltérit is, akkor nem vált át automatikusan a beltérire és kezdi a sugárzást,csak ha megnyitom a bemeneteket, és ott katt a HDMI1-re. a másik tévé scarttal volt összekötve és egyből elkezdte az adást ha bekapcsoltam a beltérit. érthető? 😊 nem zavar annyira csak minek kattogtassak feleslegesen. ugyanez xbox-szal, ha bekapcsolom jelzi hogy a hdmi2 aktív de rá kell kattintani az ikonra hogy odaváltson...

több mint 8 éve
Egon bá New England Patriots 1 131 — Saints GM
Tudom nem itt kell a gyógyító erőt összegyűjteni, deeee részleges combizomszakadás gyógyulásáról valami biztatót tudtok mondani? A doki elintézte annyival, hogy pihentessem, aztán jó pár hónap múlva jó lesz. Valamilyen módon nem lehet gyorsítani a dolgot? Esetleg valamilyen kenőccsel, vagy bármi mással? Most a kompressziós rövidnadrág jutott eszembe, mint ami talán segíthet, viszont ezt sem ismerem túlzottan.

2-3 hónapos már a dolog, de nem igazán érzek határozott javulást. Eléggé unom már, hogy a sportok nagy részét nem tudom így művelni.

| Segítsetek! Nem akarok újra dagadt lenni 😀 | Köszi előre is.
dugo93
Elektromos fizikóterápia sokat segíthet + árnika kenőcs napi 3x

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 191
Tudom nem itt kell a gyógyító erőt összegyűjteni, deeee részleges combizomszakadás gyógyulásáról valami biztatót tudtok mondani? A doki elintézte annyival, hogy pihentessem, aztán jó pár hónap múlva jó lesz. Valamilyen módon nem lehet gyorsítani a dolgot? Esetleg valamilyen kenőccsel, vagy bármi mással? Most a kompressziós rövidnadrág jutott eszembe, mint ami talán segíthet, viszont ezt sem ismerem túlzottan.

2-3 hónapos már a dolog, de nem igazán érzek határozott javulást. Eléggé unom már, hogy a sportok nagy részét nem tudom így művelni.

| Segítsetek! Nem akarok újra dagadt lenni 😀 | Köszi előre is.

több mint 8 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
valaki esetleg nem tudja, hogy a jvc fejegységet magam is felszerelhetem, anélkül hogy elveszíteném a garit? a garis papíron nem írják egyértelműen...


több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 966 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Valaki rendelt már OnePlus-t ? Én most kacérkodok a OP2 gondolatával. Mennyi idő míg megjön, meg csak PayPal-al lehet fizetni ?

több mint 8 éve
TorocsikBence Arizona Cardinals 3
Sziasztok!NFL téli sapkát szeretnék venni.Találtam kettő oldalt. Az egyik oldalon 2500 Ft ba kerül amit Én kicsit keveslek az oldal címe www.caps-hat.org a másik oldal pedig amerikaisport.hu itt már 6200 egy sapka. Melyik oldalt ajánljátok?Vagy valahol Pesten lehet kapni Sapkát?
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Sziasztok,
Remélem jó topikba irok, szóval tudja valaki, hogy lesz-e idén Lenge liga közvetítés pl a sport1-en?
Koszi!!
Ati78
Nem lesz.

több mint 8 éve
Ati78 Buffalo Bills California Golden Bears 37
Sziasztok,
Remélem jó topikba irok, szóval tudja valaki, hogy lesz-e idén Lenge liga közvetítés pl a sport1-en?
Koszi!!
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
Sziasztok!

Sajnos az előző telefonom bemondta az unalmasat, ezért kénytelen vagyok újat venni. Kérdésem lenne, hogy esetleg tudnátok-e ajánlani középkategóriában olyan 75.000 ft-ig készüléket, melyet mondjuk érdemes lenne megvenni. Én a Huawei P8 liten gondolkodtam, mert ahogy nézegettem jó paraméterekkel rendelkezik de sajna eléggé visszatartó, hogy nem cserélhető az akkumulátora.
Double B
Én is hasonló témában kutakodok mostanában. Én mindenképpen androidos telót keresnék, 4,5 coll méretűt kb. és olyan 50 ezer körül max, ha lenne valami javaslatotok.
több mint 8 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Sziasztok!

Sajnos az előző telefonom bemondta az unalmasat, ezért kénytelen vagyok újat venni. Kérdésem lenne, hogy esetleg tudnátok-e ajánlani középkategóriában olyan 75.000 ft-ig készüléket, melyet mondjuk érdemes lenne megvenni. Én a Huawei P8 liten gondolkodtam, mert ahogy nézegettem jó paraméterekkel rendelkezik de sajna eléggé visszatartó, hogy nem cserélhető az akkumulátora.
több mint 8 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
peach
1:14-től mintaképek a Lenovo A2010-el készítve

Teszt a Galaxy Core Prime kameráról és úgy magáról a készülékről.

Szerkesztette: Tony
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 630 — a new hope (again)
Sajnálja a guga, nem a 10.000 ft-ról szól a történet. Hanem arról, hogy tudom mi lesz a telefon kihasználtságának a vége. És a kollegájának ilyen lenovo van ami tök jó meg dícséri. És valljuk be anyumnak tökm2 h az vagy samsung. Csak ha vki(k) azt mindják h felejtsem el mert tök szar fotókat csinál meg pixeles meg mittom én, akkor nyílván amazt kapja...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
A következőben kéne vélemény: anyumnak kéne alsó kategóriás okos telefon. A kritérium, hogy fényképezés miatt kell 😀 2-t nézett ki. Az egyik lenovo a2010 14.000ért a másik samsung galaxy core prime 25.000ért. Ahogy nézem mindkettő paraméterei szinte ugyanazok, 4,5" 1 ill. 1,2 ghz, négymag, 5 mp, lte. Van e ezekkel kapcs. tapasztalat, ill. ér e 10.000el többet a samsung? Én absz nem értek hozzá, sose volt androidom és sztem nem is lesz...
peach
Jön a karácsony, mégiscsak anyukádról van szó, ne sajnáld tőle a Samsungot.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 630 — a new hope (again)
A következőben kéne vélemény: anyumnak kéne alsó kategóriás okos telefon. A kritérium, hogy fényképezés miatt kell 😀 2-t nézett ki. Az egyik lenovo a2010 14.000ért a másik samsung galaxy core prime 25.000ért. Ahogy nézem mindkettő paraméterei szinte ugyanazok, 4,5" 1 ill. 1,2 ghz, négymag, 5 mp, lte. Van e ezekkel kapcs. tapasztalat, ill. ér e 10.000el többet a samsung? Én absz nem értek hozzá, sose volt androidom és sztem nem is lesz...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 557 — Csodabogár
Megy valakinek a Sportklub UPC Digital Gold csomagban? Tegnap cseréltek boxot, és fura hogy eddig volt most meg már nincs?
petey
30-as csatornán ha megnézed, már 2 hónapja írták, hogy 12.-vel kikerül a sportklub a műsorkínálatból
NB2
fakk. köszi azért :/

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 422 — nabege2@yahoo.com
Megy valakinek a Sportklub UPC Digital Gold csomagban? Tegnap cseréltek boxot, és fura hogy eddig volt most meg már nincs?
petey
30-as csatornán ha megnézed, már 2 hónapja írták, hogy 12.-vel kikerül a sportklub a műsorkínálatból
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 557 — Csodabogár
Megy valakinek a Sportklub UPC Digital Gold csomagban? Tegnap cseréltek boxot, és fura hogy eddig volt most meg már nincs?

több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
meg is történt, egybites, de a cimborám megcsinálta és tökéletes, ezredmásodpercben mér 😊

de nem akartam elhinni, hogy ilyen nem létezik még.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
létezik olyan app, amivel egy házi kvízbajnokságit lehet menedzselni ?

a lényeg az lenne, hogy ha feltevődik a kérdés, akkor az appon belül kellene nyomni egy gombot (ezzel jelezve hogy tudja a választ) és a játékmester telefonján megjelenik, hogy melyik csapat nyomta először.

tud ilyet valaki ? akár droid akár ios
gabtsi
Érdemes lefejlesztetni, van benne potenciál. 😊

több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
létezik olyan app, amivel egy házi kvízbajnokságit lehet menedzselni ?

a lényeg az lenne, hogy ha feltevődik a kérdés, akkor az appon belül kellene nyomni egy gombot (ezzel jelezve hogy tudja a választ) és a játékmester telefonján megjelenik, hogy melyik csapat nyomta először.

tud ilyet valaki ? akár droid akár ios

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Leejtésre senki nem vállal garanciát. Más kérdés, hogy ennyiszer nem repedhetne, ez konstrukciós hiba, szvsz. Próbáld meg nyugodtan, pont olyan egyszerű, amilyennek a videókon tűnik. Állítgatni, 2 órát.. Semmi ilyesmi. Nekem a repedt kijelzőt lehámozni volt a legnehezebb, a többi már gyerekjáték.
jorge
Rendben köszi. Basszusgitár pengetőm van (annak néztem amit használnak). Csak nehogy a kijelzőbe is belekapjunk. 😀 Nem saját, én csak rásegítettem, de már úgy is ki akarta cserélni. 😊
több mint 8 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Leejtésre senki nem vállal garanciát. Más kérdés, hogy ennyiszer nem repedhetne, ez konstrukciós hiba, szvsz. Próbáld meg nyugodtan, pont olyan egyszerű, amilyennek a videókon tűnik. Állítgatni, 2 órát.. Semmi ilyesmi. Nekem a repedt kijelzőt lehámozni volt a legnehezebb, a többi már gyerekjáték.
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
a lumia 625-tel valami nem ok
jorge
Ilyenkor a garanciát érdemes lehet forszírozni? Vagy esetleg szolgáltató készségesebb ebben?
Amikor a Sony elismerte a hibáját azt javították is.

Szakszervízbe meg igen ment a parasztvakítás, mikor szóltam, hogy pár ezerért lehet érintőképernyőt szerezni. Mert 20-ért (tudtommal) kijelzőket cserélnek.
"Háááát igen, de azon kívül még állítgatni kell sok mindent meg kijavítani a sérüléseket, ez egy jó 2 órás folyamat".

Ezért lett gyanús, azóta néztem már én is videókat nem tűnik vészesnek, de nem szívesen próbálkoznék vele.