Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 8 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
a lumia 625-tel valami nem ok, én összesen 8 hónapig használtam, ezalatt háromszor zúztam szét a kijelzőt. a többi telefonomnál ez nem jellemző.. a harmadik után meguntam, vettem 735-öt, annak január óta semmi baja. na, de hagyjuk a romantikát, lényegre:

1. kijelzőt minél olcsóbban megrendelni.
2. mobiltelefon boltban nem vállalják a cserét, mert ha nem működik, akkor az kinek a sara? de adnak párszáz forintért csavarhúzót
3. youtube-on témába vágó videót kiválasztani, azt követve kicserélni.

elsőre 35 perc, második nekifutásra 20. ja, és nem vagyok műszerész, nagyon nem.

Szerkesztette: jorge
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Lumia 625 törött paneljének a cseréje, hogy zajlik?

Róla van szó.
 kepfeltoltes.hu/view/151203/WP_20151203_012_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Érintésre reagál, kamerának semmi baja, és a hang se torzult egy kicsit se. Most egy ilyen panel max 5k körül van itthon, kínából a negyedéért. Szervízben (Nokia és maszek) 18 ezret mondtak a cserére. Gondolom ,mert neked esélyed sincs kicserélni és az elektronikák stb.

Lényeg a lényeg: Ha találok ismerőst aki ért a szereléséhez akkor megúszom csak simán az érintőképernyő árából?

Szerkesztette: süti
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Megint én:
Srácok, 40 v 43 colos UHD TV-t érdemes venni, vagy túlságosan "kicsi"?
Többet is kinéztem, végül 2re szűkítettem a listát:
samsung ue40ju6500
samsung ue43ju6000wxxh

Valaki (esetleg Samsung UHD tulaj ?: D) írna személyes tapasztalatot?

Hozzáértők válaszát is várom, ha "nagyon nagy baromság" ekkora méretben UHD-t venni akkor írjátok nyugodtan, sajnos nem nagyon vagyok otthon a témában

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 354 — Expect the Best !
fine dining v házias konyha amit keresel ?
gabtsi
inkább előbbi!utóbbit otthon megoldjuk..😊
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
fine dining v házias konyha amit keresel ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 224 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
(kár, hogy a séf pont elment onnan egy fél éve, bár a földi halandók nem biztos, hogy különbséget tudnak tenni a világszínvonal és a nagyon magas színvonal között.
bővebben itt
slowmotion
Igen azért kell még most gyorsan benézni, amíg van valami hatása Pesti Istvánnak. Bár, ahogy a múltkor elolvastam ezt a cikket amit linkeltél, neki inkább azzal volt problémája, hogy csak kifelé akarják szedni a pénzt a helyből, ami rövid időn belül a dolgok rovására megy (Mutatja ezt, hogy kb egy ezressel olcsóbb volt a menü, amikor a hely kapta a csillagot).

Esetleg, ha valaki volt ott akkoriban, meg most, az elmondhatná, hogy mennyire változnak a dolgok.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 246 — Cowboys fan
kb 6-8 ezer forint/fő kategóriában keresek éttermet (ez mondjuk leves+főétel vagy főétel+desszert ) Budapesten ami tényleg megéri az árát!ha valakinek van ötlete légyszi segítsen!nemzetközi és hazai konyha is szóba jöhet!
yooker
Bár nem mondtad, hogy milyen célból mennél (pároddal, barátokkal, üzletféllel), ebből adódóan nem igazán tudom, hogy a mennyiség/minőség határán hogyan kellene egyensúlyozni, illetve milyen egyéb paraméter lehet fontos. Viszont ha esetleg hasonló az ízlésünk, akkor a Tanti is megérhet egy izgalmas próbát, hiszen nem minden nap eszik az ember Michelin csillagos étteremben. Árak nem olyan elképesztően veszedelmesek, ha esetleg lustának tetszik lenni, akkor itt a heti menü választék például.
 scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/12294711_1933731763518122_5196263860611038278_n.jpg?oh=cf15cd06f6d14a9056995b6bff398ef4&oe=56EEA9DF
Hanni
(kár, hogy a séf pont elment onnan egy fél éve, bár a földi halandók nem biztos, hogy különbséget tudnak tenni a világszínvonal és a nagyon magas színvonal között.
bővebben itt
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 354 — Expect the Best !
kb 6-8 ezer forint/fő kategóriában keresek éttermet (ez mondjuk leves+főétel vagy főétel+desszert ) Budapesten ami tényleg megéri az árát!ha valakinek van ötlete légyszi segítsen!nemzetközi és hazai konyha is szóba jöhet!
yooker
Bár nem mondtad, hogy milyen célból mennél (pároddal, barátokkal, üzletféllel), ebből adódóan nem igazán tudom, hogy a mennyiség/minőség határán hogyan kellene egyensúlyozni, illetve milyen egyéb paraméter lehet fontos. Viszont ha esetleg hasonló az ízlésünk, akkor a Tanti is megérhet egy izgalmas próbát, hiszen nem minden nap eszik az ember Michelin csillagos étteremben. Árak nem olyan elképesztően veszedelmesek, ha esetleg lustának tetszik lenni, akkor itt a heti menü választék például.
 scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/12294711_1933731763518122_5196263860611038278_n.jpg?oh=cf15cd06f6d14a9056995b6bff398ef4&oe=56EEA9DF
Hanni
hát igen!négyen mennénk , de pénztárca szempontjából 2 fő lesz a rám eső rész ! 😊
az ízlésemnek több mint megfelel ..😊 !nem ezzel kezdtem volna de így látva az árakat egy ebéd menüre sztem tuti benézünk!
inkább elmegyek egy ilyen helyre ritkán , mint teljesen átlagosakra akár jóval többször...
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 224 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
kb 6-8 ezer forint/fő kategóriában keresek éttermet (ez mondjuk leves+főétel vagy főétel+desszert ) Budapesten ami tényleg megéri az árát!ha valakinek van ötlete légyszi segítsen!nemzetközi és hazai konyha is szóba jöhet!
yooker
Bár nem mondtad, hogy milyen célból mennél (pároddal, barátokkal, üzletféllel), ebből adódóan nem igazán tudom, hogy a mennyiség/minőség határán hogyan kellene egyensúlyozni, illetve milyen egyéb paraméter lehet fontos. Viszont ha esetleg hasonló az ízlésünk, akkor a Tanti is megérhet egy izgalmas próbát, hiszen nem minden nap eszik az ember Michelin csillagos étteremben. Árak nem olyan elképesztően veszedelmesek, ha esetleg lustának tetszik lenni, akkor itt a heti menü választék például.
 scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/12294711_1933731763518122_5196263860611038278_n.jpg?oh=cf15cd06f6d14a9056995b6bff398ef4&oe=56EEA9DF
több mint 8 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 768 — 258. §
kb 6-8 ezer forint/fő kategóriában keresek éttermet (ez mondjuk leves+főétel vagy főétel+desszert ) Budapesten ami tényleg megéri az árát!ha valakinek van ötlete légyszi segítsen!nemzetközi és hazai konyha is szóba jöhet!
yooker
haverom itt dolgozik, szóval kissé elfogult vagyok a témában, de nyugodtan tehetsz velük egy próbát
 redpepper.hu/redpepper2/index.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 354 — Expect the Best !
kb 6-8 ezer forint/fő kategóriában keresek éttermet (ez mondjuk leves+főétel vagy főétel+desszert ) Budapesten ami tényleg megéri az árát!ha valakinek van ötlete légyszi segítsen!nemzetközi és hazai konyha is szóba jöhet!
több mint 8 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
sutianap
empty taxi
peach
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Megnyugodtam, hogy nem havonta kell belelocsolni mindenféle löttyöket.

Szerkesztette: Tony
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha a nespresso-nál be vagy regisztrálva, akkor ők szólnak, hogy tisztítani kell (kávérendelés alapján).

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 630 — a new hope (again)
Van valakinek gyakorlati tapasztalata az automata kávéfőzők terén?
Érdekelne, hogy kb. milyen időközönként kell vízkőteleníteni? Tudom függ a víztől és a napi lefőzött adagtól is, csak nagyjából érdekelne, hogy mennyi használat mellett átlag milyen időközönként kellhet.
Tony
negyedévente ecetezd le
sutianap
Ahogy sutianap mondja negyedévente ha kiecetezed az bőven jó, sőt ha ha gyengébb terhelést kap a kávéfőző félévente is elég.
empty taxi
Ill. annyi, hogy 200 kávénként villog, hogy csináld meg a karbantartást de nem kell vele foglalkozni. Amúgy az ecettel átfőzöd párszor tényleg teljesen okés, de a gyári vízkőmentesítő tabletta sem egy ökör ára.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Van valakinek gyakorlati tapasztalata az automata kávéfőzők terén?
Érdekelne, hogy kb. milyen időközönként kell vízkőteleníteni? Tudom függ a víztől és a napi lefőzött adagtól is, csak nagyjából érdekelne, hogy mennyi használat mellett átlag milyen időközönként kellhet.
Tony
negyedévente ecetezd le
sutianap
Ahogy sutianap mondja negyedévente ha kiecetezed az bőven jó, sőt ha ha gyengébb terhelést kap a kávéfőző félévente is elég.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
UHD 150ert nem olcso egy kicsit? Marmint ez vagy a meretre vagy a minosegre lehet rossz hatassal szvsz.

Ha ledet akarsz (ilyen arban az oled nyilvan nem elerheto) akkor az LG-t keruld.
dugo93
csak 100-110 cm közöttit vennék, az ilyen TV-k közül 150volt a legolcsóbb amit láttam, és számolok a black friday-jal + esetleges karácsonyi akciókkal. jó lenne egy 180-as tv-t megcsípni egy 20-30%os kedvezménnyel : )

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
Van valakinek gyakorlati tapasztalata az automata kávéfőzők terén?
Érdekelne, hogy kb. milyen időközönként kell vízkőteleníteni? Tudom függ a víztől és a napi lefőzött adagtól is, csak nagyjából érdekelne, hogy mennyi használat mellett átlag milyen időközönként kellhet.
Tony
negyedévente ecetezd le


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Van valakinek gyakorlati tapasztalata az automata kávéfőzők terén?
Érdekelne, hogy kb. milyen időközönként kell vízkőteleníteni? Tudom függ a víztől és a napi lefőzött adagtól is, csak nagyjából érdekelne, hogy mennyi használat mellett átlag milyen időközönként kellhet.
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 191
UHD 150ert nem olcso egy kicsit? Marmint ez vagy a meretre vagy a minosegre lehet rossz hatassal szvsz.

Ha ledet akarsz (ilyen arban az oled nyilvan nem elerheto) akkor az LG-t keruld.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 630 — a new hope (again)
Ultra HD TV-t szeretnék venni karácsony környékén, 150k körüli összegért, lehetőleg 0% THM-el. Több kérdésem is lenne:
hol tudok ilyen TV-t venné 0% THM-el? Lehet-e ilyenkor olyat csinálni, hogy nagyobb összeget fizetek be az elején, és utána arányosan kevesebb marad havi lebontásra? Illetve későbbiekben szintén fizethetek-e be nagyobb összeget, ezáltal hamarabb törlesztve az tartozásom?
illetve ki milyen TV-t ajánlana? 😀
Borbinho
Szinte mindenhol szokott 0%os thm-es akció, pláne kari környékén. Én vettem már így cuccot az extreme digitalban és a mediában is. Az előtörlesutést nem vágom, de sztem hülyeség is pl. egy 150 k-s tévénél betolsz előre 50et az azt jelenti h egy évre nem kb 14.000 lesz a törlesztőd csak 10.500. Az a három fél/ hó sztem nem oszt nem szoroz, inkább fogd az összeget amit kifizetnél és költsd a családra 😊 am samsungom van és sztem k.va jó...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ultra HD TV-t szeretnék venni karácsony környékén, 150k körüli összegért, lehetőleg 0% THM-el. Több kérdésem is lenne:
hol tudok ilyen TV-t venné 0% THM-el? Lehet-e ilyenkor olyat csinálni, hogy nagyobb összeget fizetek be az elején, és utána arányosan kevesebb marad havi lebontásra? Illetve későbbiekben szintén fizethetek-e be nagyobb összeget, ezáltal hamarabb törlesztve az tartozásom?
illetve ki milyen TV-t ajánlana? 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
az OTP bank fiókomhoz van mobil aláírás (online ügyintézés)
a telefonszámom megváltozott. van lehetőség interneten megváltoztatnom, vagy be kell mennem személyesen az otp-hez?
(még nem találtam meg a választ)
Ventura
Ha még él a szám, és tudod használni, akkor meg tudod változtatni online is.
De ha már azon nem tudsz sms-t fogadni, akkor be kell menj.

több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 969 — megbékéltem tom bradyvel
az OTP bank fiókomhoz van mobil aláírás (online ügyintézés)
a telefonszámom megváltozott. van lehetőség interneten megváltoztatnom, vagy be kell mennem személyesen az otp-hez?
(még nem találtam meg a választ)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 969 — megbékéltem tom bradyvel
létezik/létezhet e az az opció (t-mobile), hogy egy kamatmentes részletre (+ új havidíjas előfizetés) vásárolt telefonnál egy nagyobb összeget fizetek be elsőre. tehát a mellékelt kép szerint a választott csomag esetében 5190 forintot kell fizetnem a telefonért a helyszínen (és majd további 19 hónapon át 5190 forintot a havi díjon felül), de én arra gondolok, hogy a helyszínen befizetnék 30.000 vagy 40.000-ret és nem kellene olyan sok hónapon át még fizetnem a részletet.

 kepfeltoltes.hu/view/151022/9034274711_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
új mobiltelefont kívánok vásárolni.
három kiszemeltem van: microsoft lumia 640, nokia lumia 735, nokia lumia 930.
ezek közül a 930 csábít nagyon, de mivel már régi modellről van szó (egyébként még mindig a lumia csúcsa kb.) nem is kapni. a t-mobil oldalán van kiirva, hogy "újabb készlet várható", bár a boltban meg azt mondták, már nem is lesz. az lenne a kérdés, hogy függetlenül lehet e részletre vásárolni (igazat megvallva itt a 930 lenne csak, ugyanis a másik két készülék elérhető számomra anyagilag)? az a gondolatom, hogy megvenném a 930-at függetlenül és a t-mobilnál vennék egy előfizetést.
Ventura
Várd meg a 950-et.

criminal lawyer or criminal lawyer?