Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 969 — Így remélem megfelelek nektek.....
Elit GSM-l van valakinek tapasztalata? Esetleg egy tabletet rendelnék tőlük. Köszönöm a választ.
több mint 8 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 200 — Steelers fan
A Meskó könyv nincs meg valakinek elektronikus formában?
Matthew99
Tessék:

 www.alexandra.hu/pictures/300/744096F.gif
Sobri Jóska
Összedobjuk Sobrinak? 440k+áfa
 gegtv.riporttv.com/Humorista-k%C3%A9pz%C5%91-tanfolyam.php
Rataxes
Felesleges pénzkidobás.
Ihosnál jobb a humora és amúgy is tud olyan idegesítő lenni mint a "Kató néni".
több mint 8 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Ha hobbi szinten akarok "csillagászkodni" (bámulni az eget nagyítóval) akkor árkategóriájú teleszkópot érdemes nézni? Használtban érdemes gondolkodni vagy azért érhetnek ott meglepetések?

Fogalmam sincs mit tudnak a gépek, nem baj ha nem látom az Andromédát, de az itteni holdakat megtaláljam vele. Vagy szimplán jó minőségben a Hold felszínt.
süti
(Talán hasznos neked: http://www.tavcso.hu/index.php?o=csillagaszat)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Ha hobbi szinten akarok "csillagászkodni" (bámulni az eget nagyítóval) akkor árkategóriájú teleszkópot érdemes nézni? Használtban érdemes gondolkodni vagy azért érhetnek ott meglepetések?

Fogalmam sincs mit tudnak a gépek, nem baj ha nem látom az Andromédát, de az itteni holdakat megtaláljam vele. Vagy szimplán jó minőségben a Hold felszínt.
süti
Egy ilyen 10x50 -es binokulár (kukker) erre megteszi.
Csak ne remegjen a kezed. 😉

 digivilag.hu/scopium-keresotavcso/1542-scopium-10x50-wa.html

több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ha hobbi szinten akarok "csillagászkodni" (bámulni az eget nagyítóval) akkor árkategóriájú teleszkópot érdemes nézni? Használtban érdemes gondolkodni vagy azért érhetnek ott meglepetések?

Fogalmam sincs mit tudnak a gépek, nem baj ha nem látom az Andromédát, de az itteni holdakat megtaláljam vele. Vagy szimplán jó minőségben a Hold felszínt.
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
A Meskó könyv nincs meg valakinek elektronikus formában?
Matthew99
Tessék:

 www.alexandra.hu/pictures/300/744096F.gif
Sobri Jóska
Összedobjuk Sobrinak? 440k+áfa
 gegtv.riporttv.com/Humorista-k%C3%A9pz%C5%91-tanfolyam.php
Rataxes
Szerintem jobban járunk, ha a könyv árát - 3000 forintot- kalapozzuk össze Matthewnak. Hamarabb megvan.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A Meskó könyv nincs meg valakinek elektronikus formában?
Matthew99
Tessék:

 www.alexandra.hu/pictures/300/744096F.gif
Sobri Jóska
Összedobjuk Sobrinak? 440k+áfa
 gegtv.riporttv.com/Humorista-k%C3%A9pz%C5%91-tanfolyam.php

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
A Meskó könyv nincs meg valakinek elektronikus formában?
Matthew99
Tessék:

 www.alexandra.hu/pictures/300/744096F.gif
Sobri Jóska
Nem borítóképet írtam.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
A Meskó könyv nincs meg valakinek elektronikus formában?
Matthew99
Tessék:

 www.alexandra.hu/pictures/300/744096F.gif

több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
A Meskó könyv nincs meg valakinek elektronikus formában?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 767 — 258. §
Format factory


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
Melyik a legjobb progi ami flac formatumbol mp3at csinal?
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
azért ez nem egyszerű!😊
neten vannak olyan oldalak ahol lehet keresni társalgási partnert , hogy egy kicsit bemelegedj de hogy mondjuk ezek közül mennyi lesz inform és gazd foglalkozó szaknyelvi azt nem tudom...
yooker
Olvastam a wikipediát ilyen témákban. 😀
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 354 — Expect the Best !
Maxi szuper sürgős:
Angol nyelvű állásinterjúra gyorstalpalónak mit ajánlotok?

Van valami konkrét oldal oda-vissza válaszokkal, mire figyelj, hogy állj neki, mi a fontos, tippek, trükkök...
Plusz előny ha informatika vagy gazdasági vonalon szaknyelvi dolgokkal is foglalkozik.

Magabiztosnak nevezem az angoltudásom, csak 2 éve nem szólaltam meg rajta... 😊 :/
süti
azért ez nem egyszerű!😊
neten vannak olyan oldalak ahol lehet keresni társalgási partnert , hogy egy kicsit bemelegedj de hogy mondjuk ezek közül mennyi lesz inform és gazd foglalkozó szaknyelvi azt nem tudom...
több mint 8 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
tud valaki abban segíteni, hogy mely progival lehet azt megcsinálni macen, hogy egy pdf file tartalmát ketté vágom 2 kisebb méretű fájlra? (szintúgy pdf)
Amadeus91
pdfsam
http://www.pdfsam.org/

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
tud valaki abban segíteni, hogy mely progival lehet azt megcsinálni macen, hogy egy pdf file tartalmát ketté vágom 2 kisebb méretű fájlra? (szintúgy pdf)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Maxi szuper sürgős:
Angol nyelvű állásinterjúra gyorstalpalónak mit ajánlotok?

Van valami konkrét oldal oda-vissza válaszokkal, mire figyelj, hogy állj neki, mi a fontos, tippek, trükkök...
Plusz előny ha informatika vagy gazdasági vonalon szaknyelvi dolgokkal is foglalkozik.

Magabiztosnak nevezem az angoltudásom, csak 2 éve nem szólaltam meg rajta... 😊 :/
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Telefonon tegnap óta felugró ablakaim vannak(tpc.googlesyndication.com címről). Figyelmeztet, rezeg a telefon és menjek ide meg oda (nem mentem bezártam). Eset van a telón és Chrome a böngésző. Honnan írtsak és mit ha valaki találkozott már ezzel!?

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Van esetleg valaki aki ért a munkajoghoz? És feltehetnék neki 1-2 kerdest ?
Toca
"Tanultam." Meg volt "szerencsém" utánanézni...
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
Van esetleg valaki aki ért a munkajoghoz? És feltehetnék neki 1-2 kerdest ?

Szerkesztette: Toca
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Milyen nyelv kellene? Angol és német elvileg megvan digitálisan, át tudom küldeni.
Rataxes
Írtam PM-et.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Milyen nyelv kellene? Angol és német elvileg megvan digitálisan, át tudom küldeni.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Érdemes megvenni a kreatívnyelv.hu csomagot? Vagy kamu az egész?
Van valakinek tapasztalata vagy hallomásból van valami tudomása erről a módszerről?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Sziasztok!

Az elkövetkezendő hónapokban fogom megírni a szakdolgozatomat, és most egy kis segítséget szeretnék kérni hozzá. Először is a témám és címem egyben, jelen álláspont szerint az NFL-en belüli szerződések felépítése, szerződések struktúrái lesz.

Első kérdésem az lenne hogy tudnátok e javasolni ehhez megfelelő szakirodalmat vagy a témával foglalkozó könyvet?

A második pedig hogy mely területekre lenne érdemes kitérnem szerintetek részletesebben?

Amikre én gondoltam legfőképpen egy átfogó bemutatás a jelenlegi kollektív szerződésről, fizetési sapka rendszeréről, aztán lehetne szempont az újoncok szerződőse( befolyásoló tényezők stb.) posztonkénti fizetések különbözősége, frontloaded ill. backloaded szerződések összehasonlítása, szerződésösszeget meghatározó tényezők(+bónuszok), kitételek stb.

Bármilyen tanácsot, illetve ajánlást szívesen látok, mint a témában jártasabb személytől, köszönöm😊

Köszönöm
Iceman88
 www.profootballbusiness.com/
így irtelen

több mint 8 éve
Iceman88 Denver Broncos 50
Sziasztok!

Az elkövetkezendő hónapokban fogom megírni a szakdolgozatomat, és most egy kis segítséget szeretnék kérni hozzá. Először is a témám és címem egyben, jelen álláspont szerint az NFL-en belüli szerződések felépítése, szerződések struktúrái lesz.

Első kérdésem az lenne hogy tudnátok e javasolni ehhez megfelelő szakirodalmat vagy a témával foglalkozó könyvet?

A második pedig hogy mely területekre lenne érdemes kitérnem szerintetek részletesebben?

Amikre én gondoltam legfőképpen egy átfogó bemutatás a jelenlegi kollektív szerződésről, fizetési sapka rendszeréről, aztán lehetne szempont az újoncok szerződőse( befolyásoló tényezők stb.) posztonkénti fizetések különbözősége, frontloaded ill. backloaded szerződések összehasonlítása, szerződésösszeget meghatározó tényezők(+bónuszok), kitételek stb.

Bármilyen tanácsot, illetve ajánlást szívesen látok, mint a témában jártasabb személytől, köszönöm😊

Köszönöm