Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tudnátok BP-n fogorvost ajánlani? Lehetőleg minőségi és megfizethető is legyen(nem tudom létezik-e együtt a kettő :S).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 445 — situational football
Smart TV-n van rá lehetőség, hogy a Youtube alkalmazáson keresztül nyissak meg egy nem publikus videót, mint ez 2016 East West Shrine Game?

Táblagépen akár twitterren akár böngészőn keresztül nyitom meg a linket, rögtön átvált az alkalmazásra, Smart TV valamiért böngészőben nyitja meg és nem ad olyan opciót, hogy youtube alkalmazáson keresztül megnézhessen a videót.
ZERO_L
a youtube-nak van külön alkalmazása smart tv-kre, azzal próbáld
ott mennie kell, most csekkoltam le samsungon
baggio
Nekem is samsung van, de nem találtam külön okostv-re app-ot, egy youtube alkalmazás jelenik meg a letölthetők között, az le is van töltve, mégis böngészőben nyitja meg a videót
ZERO_L
Az alkalmazásban menj az előzményekre és nyisd meg úgy
baggio
Megvan a megoldás, hátha másnak is segít:

ipad-ről, de lehet okostelefonról is megy, a youtube alkalmazáson keresztül meg kell nyitni a videót, és ha be van a kapcsolva az okostv-n a youtube app, akkor a videó lejátszásánál a megosztási és "hozzáadás lejátszási listához" gomb mellett megjelenik egy téglalap aminek a bal alsó sarkában van egy wifi jel, ezt kell megnyomni

ez a gomb arra szolgál, hogy amit táblagépen, okostelefon az app-on megnyitottunk azt szintén megnyitja az okostv youtube alkalmazásán keresztül, ezután többi eszközt ki is lehet kapcsolni, a TV-n megy a videó


ez akkor is jól jöhet, ha a videóra nem egyszerű rákeresni a betük bevitelét meg csak nyilakkal tudjuk megoldani



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Van olyan kimondott részleg itt ahol lehet obszcén szavakat használni?
Coolearie
há' hogy a p*csába ne....
apeszos
azt hittem, azt válaszolod, hogy "nem, b*zmeg" 😀
slowmotion
azt túl obszcén lett volna... 😛
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 246 — Cowboys fan
Van olyan kimondott részleg itt ahol lehet obszcén szavakat használni?
Coolearie
há' hogy a p*csába ne....
apeszos
azt hittem, azt válaszolod, hogy "nem, b*zmeg" 😀
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Van olyan kimondott részleg itt ahol lehet obszcén szavakat használni?
Coolearie
há' hogy a p*csába ne....
több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Van olyan kimondott részleg itt ahol lehet obszcén szavakat használni?
Coolearie
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Gyűlölködjünk - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


azért egy spoiler taget majd nyomjál rá

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Van olyan kimondott részleg itt ahol lehet obszcén szavakat használni?
több mint 8 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 767 — 258. §
Smart TV-n van rá lehetőség, hogy a Youtube alkalmazáson keresztül nyissak meg egy nem publikus videót, mint ez 2016 East West Shrine Game?

Táblagépen akár twitterren akár böngészőn keresztül nyitom meg a linket, rögtön átvált az alkalmazásra, Smart TV valamiért böngészőben nyitja meg és nem ad olyan opciót, hogy youtube alkalmazáson keresztül megnézhessen a videót.
ZERO_L
a youtube-nak van külön alkalmazása smart tv-kre, azzal próbáld
ott mennie kell, most csekkoltam le samsungon
baggio
Nekem is samsung van, de nem találtam külön okostv-re app-ot, egy youtube alkalmazás jelenik meg a letölthetők között, az le is van töltve, mégis böngészőben nyitja meg a videót
ZERO_L
Az alkalmazásban menj az előzményekre és nyisd meg úgy


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 445 — situational football
Smart TV-n van rá lehetőség, hogy a Youtube alkalmazáson keresztül nyissak meg egy nem publikus videót, mint ez 2016 East West Shrine Game?

Táblagépen akár twitterren akár böngészőn keresztül nyitom meg a linket, rögtön átvált az alkalmazásra, Smart TV valamiért böngészőben nyitja meg és nem ad olyan opciót, hogy youtube alkalmazáson keresztül megnézhessen a videót.
ZERO_L
a youtube-nak van külön alkalmazása smart tv-kre, azzal próbáld
ott mennie kell, most csekkoltam le samsungon
baggio
Nekem is samsung van, de nem találtam külön okostv-re app-ot, egy youtube alkalmazás jelenik meg a letölthetők között, az le is van töltve, mégis böngészőben nyitja meg a videót



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ki érti ezt, ki érti ezt?
 www.youtube.com/watch?v=Zz1IPGP7ff0
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 246 — Cowboys fan
nem találtam jobb topikot, de:
Miért hülye minden nő?!?!
Borbinho
ezek általában a "Gyűlölködjünk" topikba szoktak kerülni, de végülis ez a topik valóban joker, ide minden belefér 😊
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
nem találtam jobb topikot, de:
Miért hülye minden nő?!?!
Borbinho
Telefonról nincs kedvem linkelni, de azért 99 problems.
empty taxi
true that

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
nem találtam jobb topikot, de:
Miért hülye minden nő?!?!
Borbinho
Telefonról nincs kedvem linkelni, de azért 99 problems.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
Huawei P8 lite vagy LG G4c. Szerintetek melyik mobilt válasszam? Most csak erre van keret.
danyly
Inkább Lg, a Huawei minősége botrányos, tipikus kínai cucc.
Amadeus91
Teljesen jó a Huawei is.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 630 — a new hope (again)
nem találtam jobb topikot, de:
Miért hülye minden nő?!?!
Borbinho
Dr. Emmett Brown: Rá kellett jönnöm, hogy az időutazás veszélyekkel jár. Így hát amint visszatértünk, elpusztítom a DeLoreant, és onnantól fogva az univerzum másik nagy rejtélyének kivizsgálására szentelem időm: a nőkre.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
nem találtam jobb topikot, de:
Miért hülye minden nő?!?!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 767 — 258. §
Smart TV-n van rá lehetőség, hogy a Youtube alkalmazáson keresztül nyissak meg egy nem publikus videót, mint ez 2016 East West Shrine Game?

Táblagépen akár twitterren akár böngészőn keresztül nyitom meg a linket, rögtön átvált az alkalmazásra, Smart TV valamiért böngészőben nyitja meg és nem ad olyan opciót, hogy youtube alkalmazáson keresztül megnézhessen a videót.
ZERO_L
a youtube-nak van külön alkalmazása smart tv-kre, azzal próbáld
ott mennie kell, most csekkoltam le samsungon


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Huawei P8 lite vagy LG G4c. Szerintetek melyik mobilt válasszam? Most csak erre van keret.
danyly
Inkább Lg, a Huawei minősége botrányos, tipikus kínai cucc.
Amadeus91
Köszi, már meg is vettem az LG. Egyelőre tetszik. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
Huawei P8 lite vagy LG G4c. Szerintetek melyik mobilt válasszam? Most csak erre van keret.
danyly
Inkább Lg, a Huawei minősége botrányos, tipikus kínai cucc.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 445 — situational football
Smart TV-n van rá lehetőség, hogy a Youtube alkalmazáson keresztül nyissak meg egy nem publikus videót, mint ez 2016 East West Shrine Game?

Táblagépen akár twitterren akár böngészőn keresztül nyitom meg a linket, rögtön átvált az alkalmazásra, Smart TV valamiért böngészőben nyitja meg és nem ad olyan opciót, hogy youtube alkalmazáson keresztül megnézhessen a videót.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Huawei P8 lite vagy LG G4c. Szerintetek melyik mobilt válasszam? Most csak erre van keret.
danyly
Fészbúk falamról:
Huawei P8 😛 hangulatjel nagyoon jó, *áruház* csak ajánlani tudom!!!!

Én nem értek hozzá. Mondjuk azt se ismerem aki posztolta...

Szerkesztette: süti
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Huawei P8 lite vagy LG G4c. Szerintetek melyik mobilt válasszam? Most csak erre van keret.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 557 — Csodabogár
oké, vetteünk egy új LG tévét, amit hdmi-vel kötök a cisco beltéri egységhez. namost habekapcsolom a tv-t és a beltérit is, akkor nem vált át automatikusan a beltérire és kezdi a sugárzást,csak ha megnyitom a bemeneteket, és ott katt a HDMI1-re. a másik tévé scarttal volt összekötve és egyből elkezdte az adást ha bekapcsoltam a beltérit. érthető? 😊 nem zavar annyira csak minek kattogtassak feleslegesen. ugyanez xbox-szal, ha bekapcsolom jelzi hogy a hdmi2 aktív de rá kell kattintani az ikonra hogy odaváltson...
petey
Igen.
Sobri Jóska
rembe.
a vége lemaradt: szval kell vmi külön beállítás még vagy ez így teljesen oké egy smart tv-vel?
petey
Samsungot kellett volna venned, mert ott a lekapcsolás előtti utolsó forrást hozza be, mikor újra bekapcsolod a tévét 😉
baggio
azt akartam, de egy 7-es paneles (JU7000 pl) sokkal drágább volt ami nem indokolta az árat szerintem. na mindegy majd még átböngészem a beállításokat

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 422 — nabege2@yahoo.com
Pana tv, szóval nem a tiédre teljesen, de
Pont múlt héten szórakoztam a laptopom összekötésével és akkor találtam egy olyan beállítást, hogy bekapcsolásnál melyiket válassza.
több mint 8 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 767 — 258. §
oké, vetteünk egy új LG tévét, amit hdmi-vel kötök a cisco beltéri egységhez. namost habekapcsolom a tv-t és a beltérit is, akkor nem vált át automatikusan a beltérire és kezdi a sugárzást,csak ha megnyitom a bemeneteket, és ott katt a HDMI1-re. a másik tévé scarttal volt összekötve és egyből elkezdte az adást ha bekapcsoltam a beltérit. érthető? 😊 nem zavar annyira csak minek kattogtassak feleslegesen. ugyanez xbox-szal, ha bekapcsolom jelzi hogy a hdmi2 aktív de rá kell kattintani az ikonra hogy odaváltson...
petey
Igen.
Sobri Jóska
rembe.
a vége lemaradt: szval kell vmi külön beállítás még vagy ez így teljesen oké egy smart tv-vel?
petey
Samsungot kellett volna venned, mert ott a lekapcsolás előtti utolsó forrást hozza be, mikor újra bekapcsolod a tévét 😉


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal