Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
az lenne a kérdés, hogy függetlenül lehet e részletre vásárolni?Ventura
áruhitellel biztosan lehet, például az extreme digitalnál, bár a konstrukciók közel sem kedvezőek.
egyébként csak javasolni tudom a 930-at, én már elég régóta nyúzom a sajátomat, de imádom.

több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 969 — megbékéltem tom bradyvel
új mobiltelefont kívánok vásárolni.
három kiszemeltem van: microsoft lumia 640, nokia lumia 735, nokia lumia 930.
ezek közül a 930 csábít nagyon, de mivel már régi modellről van szó (egyébként még mindig a lumia csúcsa kb.) nem is kapni. a t-mobil oldalán van kiirva, hogy "újabb készlet várható", bár a boltban meg azt mondták, már nem is lesz. az lenne a kérdés, hogy függetlenül lehet e részletre vásárolni (igazat megvallva itt a 930 lenne csak, ugyanis a másik két készülék elérhető számomra anyagilag)? az a gondolatom, hogy megvenném a 930-at függetlenül és a t-mobilnál vennék egy előfizetést.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Google spreadsheet
empty taxi
Köszöntem.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Szakdolgozathoz kérdőívszerkesztőt mit ajánlotok?
Magyar nyelvű és ingyenes legyen.
süti
Google spreadsheet


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szakdolgozathoz kérdőívszerkesztőt mit ajánlotok?
Magyar nyelvű és ingyenes legyen.
több mint 8 éve
YoungZeeZee 8 417
koszi a tippeket.
Meglesem az oldalukat.
A rigo csak regen volt hirhedt?
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
az origo-s nyelvvizsgánál nagyobb vicc nincs, még nekem is meglett anno elsőre, pedig nem sok embernek gyengébb az angolja nálam : D
Kezdjük azt hogy kétnyelvű, van benne fordítás, levél + szövegértés, nyelvtan része meg csak valami 15% minimum határ nélkül, ha tuti át akarsz menni akkor Rigó utca. Arról nem beszélve hogy a szóbeli része még nagyobb vicc.

De ha már témánál vagyunk, valami olyan angol nyelvtanárt/iskolát keresek aki segít kitökéletesíteni a beszédemet. (nem nyelvvizsgára felkészítő kell, az már van szakmai és általános is, de mint példám bizonyítja, a papír nem ér önmagában szart sem)
Ha valaki tud valami jó ötletet Pesten akkor szívesen fogadom.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
YoungZeeZee 8 417
A CV-t nem kell tulmisztifikalni a tapasztalataim szerint. A hirdetesben megjelent elvarasoknak megfelelsz?Igen
Helyesirasi hiba ne legyen benne es szepen attekintheto legyen.Lehet a hr-es egy perc alatt megnez 10CV-t.De ha te relevans tapasztalattal birsz mehetsz az elso korre.
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
meg egy jó HR-es van annyira felkészült, hogy egy kb 10 perces (szakmai) beszélgetésből megállapítsa a tudásod
JSanyo
Már ha eljut odáig. Láttam diplomás embereket europassos önéletrajzokat küldözgetni.
Differenciálegyenletek mellett már nem jut idő arra, hogyan adjuk el magunkat.süti
én is úgy kezdtem első körben anno 😀 aztán egyik interjún súgott egy HR-es csajszi, hogy az amatőr sablonos helyett inkább azt írjam le értelmesen amit neki elmondtam, és nem lesznek gondok, láss csodát, működik 😊
JSanyo
Azért szerintem ez is függ attól, hogy milyen céghez jelentkezel. Egy multi nem feltétlen értékeli a nagyon kreatív CV-t, de egy kisebb cég vagy szabadabb beállítottságú cégeknél kifejezetten előny lehet, ha nem tömeg CV-t adsz be.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
én is úgy kezdtem első körben anno 😀 aztán egyik interjún súgott egy HR-es csajszi, hogy az amatőr sablonos helyett inkább azt írjam le értelmesen amit neki elmondtam, és nem lesznek gondok, láss csodát, működik 😊
JSanyo
Nekem még tanították hogyan írjunk benne "jó" önéletrajzot. 😊
több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
meg egy jó HR-es van annyira felkészült, hogy egy kb 10 perces (szakmai) beszélgetésből megállapítsa a tudásod
JSanyo
Már ha eljut odáig. Láttam diplomás embereket europassos önéletrajzokat küldözgetni.
Differenciálegyenletek mellett már nem jut idő arra, hogyan adjuk el magunkat.süti
én is úgy kezdtem első körben anno 😀 aztán egyik interjún súgott egy HR-es csajszi, hogy az amatőr sablonos helyett inkább azt írjam le értelmesen amit neki elmondtam, és nem lesznek gondok, láss csodát, működik 😊

több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
meg egy jó HR-es van annyira felkészült, hogy egy kb 10 perces (szakmai) beszélgetésből megállapítsa a tudásod
JSanyo
Már ha eljut odáig. Láttam diplomás embereket europassos önéletrajzokat küldözgetni.
Differenciálegyenletek mellett már nem jut idő arra, hogyan adjuk el magunkat.

ilyen dolgok jutnak eszembe a vizsgaval kapcsolatban😊
ZoliMP
Így már más a leányzó fekvése.
Én TELC-est csináltam. Szóbeli vicc, szövegértés elég terjedelmes, de ha olvastál már angolul híreket/könyveket nem vészes, írásbelinél meg igazából az idő ami megnehezíti. Meg a hülye téma: Szeretnél kimenni Ázsiába önkéntes elefántgondozónak egy fél évre. Vagy írj egy hirdetéshez észrevételeket, hogyan lenne az figyelemfelkeltőbb.

Tesóm ECL-est csinált. A szóbelije meglett, írásbelivel nem boldogult, de az Europassoson átment egyből, külön készülés nélkül.
több mint 8 éve
YoungZeeZee 8 417
süti koszi a valaszt.
Igazabol nem letszukseg letenni a vizsgat.A diplomahoz kell, de jelenlegi terveim szerint nem fogok elhelyezkedni a "szakmamban".Csak ha mar x penzt beleoltem akkor legyen mar teljes a dolog.

MO-s HR-hez nem volt szerencsem meg ezzel kapcsolatban.
Kulfoldon meg papirt sem kernek.Erted oket?Meg tudsz szolalni?Annyira leszarjak h most pl. with/by vagy to vagy for.Es irodai munkarol beszelek.
Persze az ember legyen igenyes magaval szemben.

Mondjuk engem az is meglepett h a nativeok helytelen beszelnek/irnak.No meg a nottinghami nem erti a londonit de a skotokrol ne is bedzeljunk.

ilyen dolgok jutnak eszembe a vizsgaval kapcsolatban😊
több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ki lehet nevetni.Az ECL-t akartam, de a konyvon felhuztam magam.Mondjuk a behelyettesitos dolgok nem a kedvenceim. Tudas van, de nem irom le az "oneletrajzomat"
ZoliMP
Kutyát nem érdeklni a papír. Beszélsz vagy nem beszélsz. HR-es szeme se azon fog megakadni, hogy most neked ECL-es vagy BME-s nyelvvizsgád van-e. Társalgási vagy anyanyelvi, használtad-e már aktívan stb..
süti
meg egy jó HR-es van annyira felkészült, hogy egy kb 10 perces (szakmai) beszélgetésből megállapítsa a tudásod

több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ki lehet nevetni.Az ECL-t akartam, de a konyvon felhuztam magam.Mondjuk a behelyettesitos dolgok nem a kedvenceim. Tudas van, de nem irom le az "oneletrajzomat"
ZoliMP
Kutyát nem érdeklni a papír. Beszélsz vagy nem beszélsz. HR-es szeme se azon fog megakadni, hogy most neked ECL-es vagy BME-s nyelvvizsgád van-e. Társalgási vagy anyanyelvi, használtad-e már aktívan stb..
több mint 8 éve
YoungZeeZee 8 417
Ki lehet nevetni.Az ECL-t akartam, de a konyvon felhuztam magam.Mondjuk a behelyettesitos dolgok nem a kedvenceim.
Tudas van, de nem irom le az "oneletrajzomat"
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
ECL fasza egy hónap alatt felkészülsz ha van vmi alaptudásod.

több mint 8 éve
YoungZeeZee 8 417
Sziasztok!
Angol nyelvvizsgat akarok tenni.Kozepfokut.Ki mit ajanl?Tudom, hogy sok fele van.
Egy nyelvu vagy ket nyelvu stb...
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
igen, azt egyből megtaláltam, csak a twitter bújt el.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 768 — 258. §
nálam a fogaskerék be van csúszva a kép alá, és csak egy mikronnyi lóg ki, ha nem mondod észre sem veszem. harmadikra sikerült is rányomnom. köszi!!

jó ez az új fejlesztés meg minden, csak 6 nap alatt szopta le a keretemet fb-vel karöltve.
gabtsi
szerencsére facebookon is kikapcsolható
 www.origo.hu/techbazis/20150929-facebook-automatikus-lejatszas-video-anyag-pc-bongeszo-android-ios-iphone-leallitas.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nálam a fogaskerék be van csúszva a kép alá, és csak egy mikronnyi lóg ki, ha nem mondod észre sem veszem. harmadikra sikerült is rányomnom. köszi!!

jó ez az új fejlesztés meg minden, csak 6 nap alatt szopta le a keretemet fb-vel karöltve.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 768 — 258. §
pls help
twitter app-ban (ios) szeretném az automatikusan induló videokat letiltani mobilnetezés közben.

 thenextweb.com/insider/2015/08/26/heres-how-to-disable-video-auto-play-on-twitter-and-facebook/

az itt említett settings-t hol a pöcsben találom ?
gabtsi
jobb alsó sarok -> "Én" menü
azon belül a cover fotó alatti sorban, majdnem legfelül a profil szerkesztésétől balra van a fogaskerék, amire nyomva bejön egy ablak, és ott -> beállítások
a beállításokon belül "videó automatikus lejátszása" opció -> "videók automatikus lejátszásának kikapcsolása", de beállíthatod akár azt is, hogy csak wifi használata esetén induljanak el alapból


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
pls help
twitter app-ban (ios) szeretném az automatikusan induló videokat letiltani mobilnetezés közben.

 thenextweb.com/insider/2015/08/26/heres-how-to-disable-video-auto-play-on-twitter-and-facebook/

az itt említett settings-t hol a pöcsben találom ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Engem az Oktogon Bisztró fogott meg, amikor 3 napig a fővárosban tartózkodtam. Bőséges választék, korlátlan fogyasztás, amikor voltam mindez 1290.- került+ az üdítő.
Tony
Ehhez csak annyit, hogy az üditő viszont rohadt drága, nyilván vissza kell hozni az árat. De egyébként sokszor ettem ott én is a lakótársaimmal, és finoman is főznek, amellett, hogy halálra tudod magad enni.

Viszont tudom még ajánlani a Stex nevű helyet(32-esek tere), ott is 1200 a komplett menü (leves, főétel, desszert) és nagyon fincsi dolgokat csinálnak. Egy a lényeg ott se igyál, mert még drágább az ütcsi mint az oktogonban.
Hanni
ezért kell proli módjára táskában cipelni a két literes kólát, nekem mindig beválik 😀
eaglesmcnabb
Nagy life hack.

több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
Windows phone-on gondolkodom.Igaz csak jovore akarok venni.
Amit sokat hasznalok az a gmail, viber, dropbox kombo.Mas applikaciok feleslegesek Nekem.
ZoliMP
A viber egy rakat szar rajta. Nálam legalábbis...
peach
A Viber önmagában egy rakat szar. A dropbox viszont office kompatibilis, viszont akkor már egyszerűbb outlookra váltani.


Budapesten jó kajàlda? Diák vagyok, 3k a plafon 😀 😊
Newman
A király utca elején van egy fasza spanyol street food, ahol ilyen csavart valamit (tortilla?) van 890-èrt. Kifejezetten finom. Jók a főzelékfalók szerte a városban, Pasa Kebab IV.kerben.

criminal lawyer or criminal lawyer?