Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
Tudnátok esetleg ajánlani jóféle okostelefont 60000 Ft-ig bezárólag ?(WP-t ne 😀 )
Newman
BlackBerry Z-széria, vagy 4s. Mindkettő jobb ebben a kategóriában, mint bármelyik szutyok droid. A WP nem rossz egyébként, én tudom ajánlani 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 630 — a new hope (again)
Nekem 925 van és az esetek 90%ban teljesen jól megy, a többiben meg nem. Ez tény. Ill. app fejlesztésben még mindig a fasorban van az androidhoz képest ez is hozzá tartozik.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Nekem igaz h csak wp-m volt eddig, de volt már kezemben jópárszor android. Szvsz a wp 100szor felhasználó barátabb...amúgy még bírják is, jópárszor pofára ejtettem már kövön, vasárnap meg egy vödör vízben is megbuggyantottam...meg sem kottyan neki 😊
peach
Én is ezt tapasztaltam, kezelésben nekem jobban bejött, mint az android. A képek kijelölése és küldése is kényelmesebb nekem WP-ről és gyorsabban küldöm, mint nekem az androidosok, ahol volt percekig írta a gmail, hogy küldés (mindezt egy Note4 esetén), mire valóban elküldte.
Egyedül az explorerrel nem vagyok kibékülve, például ennek az oldalnak a humor topikját meg se tudom nézni, mert a kép és a szöveg hol eltűnik, hol megjelenik (stroboszkópszerűen) vagy épp totál eltűnik, más oldalak esetén egyszerűen csak leállítja az appot és hasonlók. Mindezt csinálja L630 és 625 esetén is, szóval nem a készülékem a rossz.
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tudnátok esetleg ajánlani jóféle okostelefont 60000 Ft-ig bezárólag ?(WP-t ne 😀 )
Newman
nexus 5
Asbee
csajomnak az van, fasza teló
briareos
Az van nekem is, teljesen jó. Anno a lollipop kezdetben kicsinálfa a kamerát, majd egy újabb frissítésnél üzemidő is lecsökkent, de egy gyári beállítások visszaállítása mindent helyrerakott. Frissítéseket megkapja szinte azonnal, mind kártyafüggetlen, nem kell vele sokat vacakolni. Androidból én egy ideig csak nexus-t fogok venni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 498 — StuG Life
Tudnátok esetleg ajánlani jóféle okostelefont 60000 Ft-ig bezárólag ?(WP-t ne 😀 )
Newman
nexus 5
Asbee
csajomnak az van, fasza teló

több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tudnátok esetleg ajánlani jóféle okostelefont 60000 Ft-ig bezárólag ?(WP-t ne 😀 )
Newman
nexus 5


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 630 — a new hope (again)
Nekem igaz h csak wp-m volt eddig, de volt már kezemben jópárszor android. Szvsz a wp 100szor felhasználó barátabb...amúgy még bírják is, jópárszor pofára ejtettem már kövön, vasárnap meg egy vödör vízben is megbuggyantottam...meg sem kottyan neki 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 192
Én fél éve használok BlackBerry Z3at. Imádom. Egyáltalán nem lehet megakasztani, mint az androidot, viszont messze nem olyan árkategória mint az iphone. És nem olyan rossz a kezelése mint a wp-nek. 60ig találsz pár modellt. Z10 is ott van akár. De 60ba szerintem a z30 is belefér

több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Tudnátok esetleg ajánlani jóféle okostelefont 60000 Ft-ig bezárólag ?(WP-t ne 😀 )

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Sziasztok!
A tapasztalatotokban bízva szeretnélek kérdezni Titeket!
Jelenleg 4-5 ember munkáját végzem és a hónapokra kidőlt főnökömet is helyettesítenem kell. Régen még mindent meg tudtam jegyezni, de öregszem.
Olyan programra lenne szükségem androidra, amibe beírhatnám, sorrendbe rakhatnám a feladatokat, határidőket csatolhatnék mellé és ezt akár tudnám webes felületen is szinkronizálni.
A hagyományos notesz tollal nem jött be, mert nem mindig van nálam, de a telefon igen.
A segítségeteket előre is köszönöm!!!
Egon
Trello.

több mint 9 éve
Egon bá New England Patriots 1 131 — Saints GM
Sziasztok!
A tapasztalatotokban bízva szeretnélek kérdezni Titeket!
Jelenleg 4-5 ember munkáját végzem és a hónapokra kidőlt főnökömet is helyettesítenem kell. Régen még mindent meg tudtam jegyezni, de öregszem.
Olyan programra lenne szükségem androidra, amibe beírhatnám, sorrendbe rakhatnám a feladatokat, határidőket csatolhatnék mellé és ezt akár tudnám webes felületen is szinkronizálni.
A hagyományos notesz tollal nem jött be, mert nem mindig van nálam, de a telefon igen.
A segítségeteket előre is köszönöm!!!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 192
Sziasztok,

Honnan tudhatom meg hogy ez a cipő eredeti e?
Nem értem, 5 ezer ft, boltban meg 17...

 www.jofogas.hu/budapest/Noi_converse_cipo__Converse_noi_cipok_34532107.htm?first=1
JC6
Az ara mindenkepp elmondja. A valasz nem. Egyebkent errol a keprol is latszik egy kicsit. Pl rovidebb az orra mint az eredetie.

Legolcsobban eredetit szerintem ebayrol tudsz venni. En tobb mint egy eve vettem onnan, az 13 volt. Persze ott is van 5 korul, azt meg nem probaltam.
Ezen kívül van meg ket db nem eredetim, azok ilyen arkategoriaban voltak. Mindketton latszik, hogy nem az, viszont egyaltalan nem szembetuno.

Ja es az azert mindenkepp igaz, hogy az eredeti joval tovabb birja.

több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sziasztok,

Honnan tudhatom meg hogy ez a cipő eredeti e?
Nem értem, 5 ezer ft, boltban meg 17...

 www.jofogas.hu/budapest/Noi_converse_cipo__Converse_noi_cipok_34532107.htm?first=1
JC6
Én azt nem értem, mi kerül ebbe a cipőbe 17 ezer forintba? Gyermekkoromban ez a fajta volt a legolcsóbb tornacipő, kb. 800 - 1200 forint. A drágábbnak vastagabb sárgás vulkanizált talpa volt, azt jobban kedveltem.
Atari
Most is ennyibe kerül nagyjából... Én is vettem ezeöccáz, óccó, jó.... Az a bigyó a szárán, az a csillagocska, na az kerül további 15.500-ba.
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Sziasztok,

Honnan tudhatom meg hogy ez a cipő eredeti e?
Nem értem, 5 ezer ft, boltban meg 17...

 www.jofogas.hu/budapest/Noi_converse_cipo__Converse_noi_cipok_34532107.htm?first=1
JC6
Én azt nem értem, mi kerül ebbe a cipőbe 17 ezer forintba? Gyermekkoromban ez a fajta volt a legolcsóbb tornacipő, kb. 800 - 1200 forint. A drágábbnak vastagabb sárgás vulkanizált talpa volt, azt jobban kedveltem.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok,

Honnan tudhatom meg hogy ez a cipő eredeti e?
Nem értem, 5 ezer ft, boltban meg 17...

 www.jofogas.hu/budapest/Noi_converse_cipo__Converse_noi_cipok_34532107.htm?first=1
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Prohardver, igen, nagy köszi! Remélem valami guru tud segíteni...
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 24 422 — nabege2@yahoo.com
mivel kerestem régen valamit és ideirányított a mobilarénára, most kipróbáltam a prohardveres jelszómmal és azzal is működött, szóval ha van az, akkor jó, de ha nincs próbáld meg a prohardveren regisztrálni magad és úgy menj be a mobilarénára
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 970 — Így remélem megfelelek nektek.....
Biztos ismered az oldalt, és bocs ha már itt is érdeklődtél, de hátha még segítség:

Itt mindig találtam valakit aki segített pl a vodafone topikban privát üzenetben meg-meg keresheted az ottani "gurukat"

 mobilarena.hu/index.html
dande
Nagy köszi, csak nem tudok regisztrálni. Hiába töltöm ki helyesen, az email címmel sz*rakodik..
JC6
Sajnos néha szokott. Most nem otthon vagyok és bevallom én sem tudom fejből a belépési kódomat 😛 holnap hazaérek és megkérdezem neked ha addig sem sikerül regisztrálni. Remélem 1-2 napon belül válaszolnak.
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Tegyük fel, hogy van egy használt ps4-em, amit Amerikából hazafelé a bőröndben szeretnék hazahozni. Fog velem emiatt bárki is baszakodni?
shawnka
nem, a helyedben mondjuk a kézipoggyászban vinném
baggio
Nem lesz gáz mellette a laptop? 😀
shawnka
ja bocs, magamból indultam ki az ipaddel 😊 akkor jó lesz az a bőröndben is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 255 — Tyrone Creek
Tegyük fel, hogy van egy használt ps4-em, amit Amerikából hazafelé a bőröndben szeretnék hazahozni. Fog velem emiatt bárki is baszakodni?
shawnka
nem, a helyedben mondjuk a kézipoggyászban vinném
baggio
Nem lesz gáz mellette a laptop? 😀
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Tegyük fel, hogy van egy használt ps4-em, amit Amerikából hazafelé a bőröndben szeretnék hazahozni. Fog velem emiatt bárki is baszakodni?
shawnka
nem, a helyedben mondjuk a kézipoggyászban vinném

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 255 — Tyrone Creek
Tegyük fel, hogy van egy használt ps4-em, amit Amerikából hazafelé a bőröndben szeretnék hazahozni. Fog velem emiatt bárki is baszakodni?
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Biztos ismered az oldalt, és bocs ha már itt is érdeklődtél, de hátha még segítség:

Itt mindig találtam valakit aki segített pl a vodafone topikban privát üzenetben meg-meg keresheted az ottani "gurukat"

 mobilarena.hu/index.html
dande
Nagy köszi, csak nem tudok regisztrálni. Hiába töltöm ki helyesen, az email címmel sz*rakodik..
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 970 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most nekem sürgős segítség kell, nem fikázás és a másik gyártó istenítése. Írom ezt úgy, hogy a feleségemnek 4, nekem lassan két éve van Iphone-om és egyszer sem volt szervizben. Mindenesetre a családtagom segítségre szorul, csak én nem nagyon vagyok ezzel a dologgal képben, így ide is írtam.. Hátha van megoldás..
JC6
Biztos ismered az oldalt, és bocs ha már itt is érdeklődtél, de hátha még segítség:

Itt mindig találtam valakit aki segített pl a vodafone topikban privát üzenetben meg-meg keresheted az ottani "gurukat"

 mobilarena.hu/index.html

Szerkesztette: dande2
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Köszönöm a segítséget


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P