Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
Sziasztok!
Elsősorban a pestieket kérdezném az itteni panel-viszonyokról. Lakásvásárlás előtt állok és a megindult ingatlan-piac és a rendelkezésre álló keret miatt már a panelokat is számításba kell vennem.
Amit rólam tudni kell az az, hogy egy alig 2500 lelkes faluban nőttem fel, tehát a szempontok között az is szerepel, hogy valami kevésbé "tömött" környék legyen, minél több zölddel, tehát nem a tipikus betondzsungelek érdekelnének elsősorban. A kérdés igazából az, hogy mik azok a környékek ahonnan nem egy élet bevánszorogni a belvárosba (munka) és nem is a kőbányai (ok, csak buszból láttam átutazóban) - bocs a kifejezésért és prejudikációért - lecsúszott réteg a lakosság nagy része?
Amiket eddig néztem környékeket és kicsit ismerem is az Zugló/Nagyzugló, de arrafelé kezdenek durván elszállni az árak...
De akinek általánosságban van tanácsa a pesti lakásvásárlással kapcsolatban, azokat is szívesen veszem. 😊

Előre is köszi!
dcsicsak
X.kerületet nagy ívben kerüld el, Magdolna-negyed dettó. Zugló jó, de drága. Újpest-Központ nagyon jó, a tévhittel ellentétben. XI.ker. szintén jó, III. is (pl. Flórián-tér)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 851
Az oldalra lehetséges feltölteni képet direktbe telefonról?
Toto21
Nem, ajánlom pl a kepfeltoltes.hu-t
baggio
Köszi kipróbálom, ha nem megy, akkor töröld kérlek a hsz-t a Bears topikban, mert nekem még nem megy és nem szeretném szét bombázni a fórumot. Köszi a segítséget!
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Az oldalra lehetséges feltölteni képet direktbe telefonról?
Toto21
Nem, ajánlom pl a kepfeltoltes.hu-t


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 851
Az oldalra lehetséges feltölteni képet direktbe telefonról?
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Ne szarakodj, gyere haza 😀
dugo1993
Mennék én, de nem olyan jól megy faluhelyen 😀
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 192
Sziasztok!
Elsősorban a pestieket kérdezném az itteni panel-viszonyokról. Lakásvásárlás előtt állok és a megindult ingatlan-piac és a rendelkezésre álló keret miatt már a panelokat is számításba kell vennem.
Amit rólam tudni kell az az, hogy egy alig 2500 lelkes faluban nőttem fel, tehát a szempontok között az is szerepel, hogy valami kevésbé "tömött" környék legyen, minél több zölddel, tehát nem a tipikus betondzsungelek érdekelnének elsősorban. A kérdés igazából az, hogy mik azok a környékek ahonnan nem egy élet bevánszorogni a belvárosba (munka) és nem is a kőbányai (ok, csak buszból láttam átutazóban) - bocs a kifejezésért és prejudikációért - lecsúszott réteg a lakosság nagy része?
Amiket eddig néztem környékeket és kicsit ismerem is az Zugló/Nagyzugló, de arrafelé kezdenek durván elszállni az árak...
De akinek általánosságban van tanácsa a pesti lakásvásárlással kapcsolatban, azokat is szívesen veszem. 😊

Előre is köszi!
dcsicsak
Ne szarakodj, gyere haza 😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 970 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kispest is nagyon élhető hely, bár erre felé szerintem drágábbak a panelok. De valóban, a József A. ltp se rossz.
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 498 — StuG Life
Zuglo-Rakosfalva.10perc az ors.Ejszaka gyorsabb/kenyelmesebb a hazajutas mint napkozben a varoskozpontbol.
Kis patek csorgedezik.Van jo kis setalo resz mellette.A tulpart zoldes es egybol kertes ovezetbe ersz.
ZoliMP
laktam arra a kassai tér környékén, tényleg fasza.

több mint 9 éve
YoungZeeZee 8 419
Zuglo-Rakosfalva.10perc az ors.Ejszaka gyorsabb/kenyelmesebb a hazajutas mint napkozben a varoskozpontbol.
Kis patek csorgedezik.Van jo kis setalo resz mellette.A tulpart zoldes es egybol kertes ovezetbe ersz.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Sziasztok!
Elsősorban a pestieket kérdezném az itteni panel-viszonyokról. Lakásvásárlás előtt állok és a megindult ingatlan-piac és a rendelkezésre álló keret miatt már a panelokat is számításba kell vennem.
Amit rólam tudni kell az az, hogy egy alig 2500 lelkes faluban nőttem fel, tehát a szempontok között az is szerepel, hogy valami kevésbé "tömött" környék legyen, minél több zölddel, tehát nem a tipikus betondzsungelek érdekelnének elsősorban. A kérdés igazából az, hogy mik azok a környékek ahonnan nem egy élet bevánszorogni a belvárosba (munka) és nem is a kőbányai (ok, csak buszból láttam átutazóban) - bocs a kifejezésért és prejudikációért - lecsúszott réteg a lakosság nagy része?
Amiket eddig néztem környékeket és kicsit ismerem is az Zugló/Nagyzugló, de arrafelé kezdenek durván elszállni az árak...
De akinek általánosságban van tanácsa a pesti lakásvásárlással kapcsolatban, azokat is szívesen veszem. 😊

Előre is köszi!
dcsicsak
Javaslom a József Attila ltp-et a 9. kerbe, nem rossz a közlekedés, ott folyik a ltp. mögött egy kis patak, csendes környék, igazi alvó ltp. Egyik ismerősöm is arra vett most lakást.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Sziasztok!
Elsősorban a pestieket kérdezném az itteni panel-viszonyokról. Lakásvásárlás előtt állok és a megindult ingatlan-piac és a rendelkezésre álló keret miatt már a panelokat is számításba kell vennem.
Amit rólam tudni kell az az, hogy egy alig 2500 lelkes faluban nőttem fel, tehát a szempontok között az is szerepel, hogy valami kevésbé "tömött" környék legyen, minél több zölddel, tehát nem a tipikus betondzsungelek érdekelnének elsősorban. A kérdés igazából az, hogy mik azok a környékek ahonnan nem egy élet bevánszorogni a belvárosba (munka) és nem is a kőbányai (ok, csak buszból láttam átutazóban) - bocs a kifejezésért és prejudikációért - lecsúszott réteg a lakosság nagy része?
Amiket eddig néztem környékeket és kicsit ismerem is az Zugló/Nagyzugló, de arrafelé kezdenek durván elszállni az árak...
De akinek általánosságban van tanácsa a pesti lakásvásárlással kapcsolatban, azokat is szívesen veszem. 😊

Előre is köszi!
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Bocsánat, hogy megint ezzel zaklatlak titeket. Szóval frissült a Mobilos Madden, szép és jó (más kérdés, hogy nekem az előző dizájn jobban tetszett, de majd megszokom). Viszont van egy fő baj: licitnél amikor már bőven lejárt a licit idő, én adtam a legmagasabb ajánlatot, mínuszban számol, egyszerűen nem zárja le az aukciót, a játékost sem nyerem meg, de legalább a pénzem sem kapom vissza.... nálatok is van ilyen? Így elég nehezen lehet csapatot építeni már két játékos és 6000 "ft" is elment így... a másik, hogy arról volt szó, viszem tovább a pénzt az előzőből... na az sincsen sehol.... tudtok erre valamit? Ez így marad már vagy vajon javítják? Köszönöm.
dande
Többen is írták a Google Playen a licit hibát ezért én nem is vettem senkit csak azonnali áron. Úgy jó volt. A pénzt logikus hogy nem hoztuk így legalább egyenlő feltételekkel indul az új játék.
Matthew99
Igen én is erre a megoldásra jutottam, hogy megpróbálok azonnali összeggel venni, aztán reméljük javítják a bugot. A pénzen csak azért "reklamálok" mert korábban arról írtak, hogy az jön velünk, de az lehet nem a "coinsra" vonatkozott hanem a "cashre" amiből vásárolhatsz. Bocsánat, hogy ilyen magyartalanul fogalmaztam, és használtam ezeket a kifejezéseket.
dande
Az jött is. Nekem legalábbis megmaradt. És szerintem hamarosan jön frissítés mert ez elég nagy baki.
Az 5-ös Preseason Drillben milyen routeot kell futni a WR-el a másodiknál? Hiába megyek bármerre azt írja h nem vágtam jobbra vagy balra.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 970 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocsánat, hogy megint ezzel zaklatlak titeket. Szóval frissült a Mobilos Madden, szép és jó (más kérdés, hogy nekem az előző dizájn jobban tetszett, de majd megszokom). Viszont van egy fő baj: licitnél amikor már bőven lejárt a licit idő, én adtam a legmagasabb ajánlatot, mínuszban számol, egyszerűen nem zárja le az aukciót, a játékost sem nyerem meg, de legalább a pénzem sem kapom vissza.... nálatok is van ilyen? Így elég nehezen lehet csapatot építeni már két játékos és 6000 "ft" is elment így... a másik, hogy arról volt szó, viszem tovább a pénzt az előzőből... na az sincsen sehol.... tudtok erre valamit? Ez így marad már vagy vajon javítják? Köszönöm.
dande
Többen is írták a Google Playen a licit hibát ezért én nem is vettem senkit csak azonnali áron. Úgy jó volt. A pénzt logikus hogy nem hoztuk így legalább egyenlő feltételekkel indul az új játék.
Matthew99
Igen én is erre a megoldásra jutottam, hogy megpróbálok azonnali összeggel venni, aztán reméljük javítják a bugot. A pénzen csak azért "reklamálok" mert korábban arról írtak, hogy az jön velünk, de az lehet nem a "coinsra" vonatkozott hanem a "cashre" amiből vásárolhatsz. Bocsánat, hogy ilyen magyartalanul fogalmaztam, és használtam ezeket a kifejezéseket.
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Bocsánat, hogy megint ezzel zaklatlak titeket. Szóval frissült a Mobilos Madden, szép és jó (más kérdés, hogy nekem az előző dizájn jobban tetszett, de majd megszokom). Viszont van egy fő baj: licitnél amikor már bőven lejárt a licit idő, én adtam a legmagasabb ajánlatot, mínuszban számol, egyszerűen nem zárja le az aukciót, a játékost sem nyerem meg, de legalább a pénzem sem kapom vissza.... nálatok is van ilyen? Így elég nehezen lehet csapatot építeni már két játékos és 6000 "ft" is elment így... a másik, hogy arról volt szó, viszem tovább a pénzt az előzőből... na az sincsen sehol.... tudtok erre valamit? Ez így marad már vagy vajon javítják? Köszönöm.
dande
Többen is írták a Google Playen a licit hibát ezért én nem is vettem senkit csak azonnali áron. Úgy jó volt. A pénzt logikus hogy nem hoztuk így legalább egyenlő feltételekkel indul az új játék.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 224 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Kérdés:
Hogyha van egy licitálható termék a német ebayen, és hozzáadom a watchlisthez, majd pedig kiléptem és visszalépek a sima .com-os ebayen, akkor lehetséges, hogyha megnézem a listámban ezt írja ki miután rákattintok "This listing (262008008002) has been removed, or this item is not available." közben pedig még van elvileg 2,5 óra a licit végéig.

Most ez valami hiba, vagy ennyire külön működik a .de és .com?
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy szeptembertől költözök be az üllőin lévő lakásba (Leonardo Da Vinci sarkán, Klinikák és Corvin negyed között), és hogy milyen lehetőségeim vannak internetszolgáltató választás terén?
Elv UPC tuti van, talán Digi is. Megbízhatóságban ill ár/netsebesség arányban melyiket tudnátok ajánlani? Illetve mik vannak még ezen a kettőn felül? köszi előre is a segítséget
Borbinho
Lefedettségkeresőben meg tudod nézni a szolgáltató honlapján, hogy jelen vannak-e a címen. Egy biztos: olyan szolgáltató még nem volt akivel mindenki elégedett lett volna. Ha van digi, akkor egyértelmű a választás, iszonyat olcsó és böszme gyors neteket szór, valamint hűségidő vállalása nélkül sem vészes az ár (100M + legnagyobb TV 5700 ft). Nálam ahol eddig UPC volt azzal mindig elégedett volna, igaz kicsit drágább, de a net sebesség jönni szokott amennyivel kell és a Digisportok kivételével a csatornakiosztás is rendben van. Annyi van hogyha nagyon gyors netet akar az ember digital gold tv csomaggal annak azért megkérik az árát. Esetleg t-home jöhet még szóba, de szerintem mind a UPC mind a Digi veri.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Valaki aki elég jól beszél németül, tudna az idejéből rám szánni 1-2 órát?

Interjúra fogok menni és írtam sok lehetséges kérdésre választ, azt kellene nyelvtanilag átnézni, illetve esetleg ahol pongyolán fogalmaztam ott korrigálni.

Ha lenne esetleg valaki, aki tudna segíteni, kérem privátban írja meg az email címét és átküldeném a word fáljt.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy szeptembertől költözök be az üllőin lévő lakásba (Leonardo Da Vinci sarkán, Klinikák és Corvin negyed között), és hogy milyen lehetőségeim vannak internetszolgáltató választás terén?
Elv UPC tuti van, talán Digi is. Megbízhatóságban ill ár/netsebesség arányban melyiket tudnátok ajánlani? Illetve mik vannak még ezen a kettőn felül? köszi előre is a segítséget
Borbinho
Néhány házra laktam onnan szűk 2 évet. UPC volt nekünk is, összességében nem volt rossz a szolgáltatás (most se lakok sokkal messzebb és itt még kevesebb okom van panaszkodni). Annyi a dolog, hogy jóféle router kell a nethez, mert a vastag falakon azért nem mindig szűrődik át a jel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy szeptembertől költözök be az üllőin lévő lakásba (Leonardo Da Vinci sarkán, Klinikák és Corvin negyed között), és hogy milyen lehetőségeim vannak internetszolgáltató választás terén?
Elv UPC tuti van, talán Digi is. Megbízhatóságban ill ár/netsebesség arányban melyiket tudnátok ajánlani? Illetve mik vannak még ezen a kettőn felül? köszi előre is a segítséget

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 970 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocsánat, hogy megint ezzel zaklatlak titeket. Szóval frissült a Mobilos Madden, szép és jó (más kérdés, hogy nekem az előző dizájn jobban tetszett, de majd megszokom). Viszont van egy fő baj: licitnél amikor már bőven lejárt a licit idő, én adtam a legmagasabb ajánlatot, mínuszban számol, egyszerűen nem zárja le az aukciót, a játékost sem nyerem meg, de legalább a pénzem sem kapom vissza.... nálatok is van ilyen? Így elég nehezen lehet csapatot építeni már két játékos és 6000 "ft" is elment így... a másik, hogy arról volt szó, viszem tovább a pénzt az előzőből... na az sincsen sehol.... tudtok erre valamit? Ez így marad már vagy vajon javítják? Köszönöm.
több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 851
Van valakinek tapasztalata abban, hogy ha NFL Gameday Jersey-t rendelek NFL Europe Shop-bol, akkor az normál polo méret, vagy amcsi méret? Ergo egy számmal kisebbet érdemes rendelni, vagy nem.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
tud valaki fasza mopsz kennelt?briareos
Rákérdezek egyik kolléganőmnél, akinek volt mopsza.

Szerk. Ment PM.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 498 — StuG Life
Jól sejtem, hogy egy 2200mAh-s vésztöltő gyakorlatilag egyszer tud feltölteni egy okostelefont?(a legtöbb android,wp és iphone is 2000mAh körül mozog tudomásom szerint) Vagy nem? 😀Newman
lehet az 3000 isbriareos
nyilván nem phabletekkel számolok, nekem egy szifon5s-em van, az úgy tudom 1800-1900 környékén mozog, de a lényeg igazából az lenne, hogy akkor egy 2200-assal gyakorlatilag egyszer tudom feltölteni, igaz?Newman
igen

több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 498 — StuG Life
tud valaki fasza mopsz kennelt?

több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Van valakinek tapasztalata az "alternatív" telefonszolgáltatókról? (pl blue mobile, Tesco mobil)
Mennyire stabil, milyen a mobilinternet minősége? Mire érdemes ezen szolgáltatóknál odafigyelni?

A "kedves" Telenor, rendszer modernizálás címszó alatt megszünteti eddigi 40 Ft/perc alatti tarifámat és áttesz egy 53 Ft/perc díjazásúba, mert az nekem olyan kúrva jó lesz. Előfizetés nem játszik, mert számomra kedvezőtlenek, a mobilt alig használom hívásra.