Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Jól sejtem, hogy egy 2200mAh-s vésztöltő gyakorlatilag egyszer tud feltölteni egy okostelefont?(a legtöbb android,wp és iphone is 2000mAh körül mozog tudomásom szerint) Vagy nem? 😀Newman
lehet az 3000 isbriareos
nyilván nem phabletekkel számolok, nekem egy szifon5s-em van, az úgy tudom 1800-1900 környékén mozog, de a lényeg igazából az lenne, hogy akkor egy 2200-assal gyakorlatilag egyszer tudom feltölteni, igaz?

több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 498 — StuG Life
Jól sejtem, hogy egy 2200mAh-s vésztöltő gyakorlatilag egyszer tud feltölteni egy okostelefont?(a legtöbb android,wp és iphone is 2000mAh körül mozog tudomásom szerint) Vagy nem? 😀Newman
lehet az 3000 is

több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Jól sejtem, hogy egy 2200mAh-s vésztöltő gyakorlatilag egyszer tud feltölteni egy okostelefont?(a legtöbb android,wp és iphone is 2000mAh körül mozog tudomásom szerint) Vagy nem? 😀

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 630 — a new hope (again)
kiborít ez a számítástechnika, lassan minden napra jut valami probléma:

Tegnap vihar volt, elszállt a net, ma délutánra javították meg, de a routerem azóta se működik. Lehet valami kapcsolat a kettő között (tehát pl. hogy az újrakalibrálásnál állították be így direkt a dolgokat)? TP-link a márkája, reset meg minden más szarakodás megvolt már, a WAN lámpa nem kapcsol be az istenért se, mikor a modemet LAN-kábellel a routerre csatlakoztatom...baggio
Simán lehet, hogy egy villám hazavágta azt a részét...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
nekem kb 14 másodpercbe telt amikor egy mac-en kellett dolgoznom egy ideig 😊Gabesz92
Kb. 😊Sobri Jóska
akkor jó, mondjuk én a sokgombos gamer egeres típus vagyok, lehet hiányozna ez-az 😊

több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 768 — 258. §
kiborít ez a számítástechnika, lassan minden napra jut valami probléma:

Tegnap vihar volt, elszállt a net, ma délutánra javították meg, de a routerem azóta se működik. Lehet valami kapcsolat a kettő között (tehát pl. hogy az újrakalibrálásnál állították be így direkt a dolgokat)? TP-link a márkája, reset meg minden más szarakodás megvolt már, a WAN lámpa nem kapcsol be az istenért se, mikor a modemet LAN-kábellel a routerre csatlakoztatom...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Ez is egy opció, de ha ettől se működne, akkor:
 www.apple.com/hu/imac/Sobri Jóska
mellékes kérdés: a maces egérre menniyre nehéz átszokni?JSanyo
nekem kb 14 másodpercbe telt amikor egy mac-en kellett dolgoznom egy ideig 😊Gabesz92
Kb. 😊

több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
Ez is egy opció, de ha ettől se működne, akkor:
 www.apple.com/hu/imac/Sobri Jóska
mellékes kérdés: a maces egérre menniyre nehéz átszokni?JSanyo
nekem kb 14 másodpercbe telt amikor egy mac-en kellett dolgoznom egy ideig 😊

több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ez is egy opció, de ha ettől se működne, akkor:
 www.apple.com/hu/imac/Sobri Jóska
mellékes kérdés: a maces egérre menniyre nehéz átszokni?

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Nem OEM-es, de így is 35 percbe telt az angol operátorral lebeszélni, hogy mit tudok csinálni... A fő probléma abból adódott, hogy újra kellett raknom a usb-s telepítőt, mert az én verziómban valamiért az installálás elején, a telepítőkulcs beírásánál nem volt benne az az opció, hogy szkippeljem a kulcs megadását (mivel ez esetben a telepítés után tudom aktiválni a windows-omat)

Tesóm laptopjára meg mondjuk a windows 10-et képtelen frissíteni, de hát ezen már meg sem lepődökbaggio
Mondom a megoldást:

Sobri Jóska
kicsit szűkszavú lett, de segítek, elég ha kinyomtatod a képet és ráragasztod a házra, nekem bevált!!!!JSanyo
Ez is egy opció, de ha ettől se működne, akkor:
 www.apple.com/hu/imac/

több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Nem OEM-es, de így is 35 percbe telt az angol operátorral lebeszélni, hogy mit tudok csinálni... A fő probléma abból adódott, hogy újra kellett raknom a usb-s telepítőt, mert az én verziómban valamiért az installálás elején, a telepítőkulcs beírásánál nem volt benne az az opció, hogy szkippeljem a kulcs megadását (mivel ez esetben a telepítés után tudom aktiválni a windows-omat)

Tesóm laptopjára meg mondjuk a windows 10-et képtelen frissíteni, de hát ezen már meg sem lepődökbaggio
Mondom a megoldást:

Sobri Jóska
kicsit szűkszavú lett, de segítek, elég ha kinyomtatod a képet és ráragasztod a házra, nekem bevált!!!!

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Nem OEM-es, de így is 35 percbe telt az angol operátorral lebeszélni, hogy mit tudok csinálni... A fő probléma abból adódott, hogy újra kellett raknom a usb-s telepítőt, mert az én verziómban valamiért az installálás elején, a telepítőkulcs beírásánál nem volt benne az az opció, hogy szkippeljem a kulcs megadását (mivel ez esetben a telepítés után tudom aktiválni a windows-omat)

Tesóm laptopjára meg mondjuk a windows 10-et képtelen frissíteni, de hát ezen már meg sem lepődökbaggio
Mondom a megoldást:


több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 768 — 258. §
Nem OEM-es, de így is 35 percbe telt az angol operátorral lebeszélni, hogy mit tudok csinálni... A fő probléma abból adódott, hogy újra kellett raknom a usb-s telepítőt, mert az én verziómban valamiért az installálás elején, a telepítőkulcs beírásánál nem volt benne az az opció, hogy szkippeljem a kulcs megadását (mivel ez esetben a telepítés után tudom aktiválni a windows-omat)

Tesóm laptopjára meg mondjuk a windows 10-et képtelen frissíteni, de hát ezen már meg sem lepődök


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
korábban vettem egy eredeti windows-t az asztali gépemre, ami azóta tönkrement
most lett helyette új, a közben usb-re felrakott windows-t raknám is rá, de mivel ugye csak egy eszközön használható, ezért már a termékkulcsot se fogadja el... mit tudok ilyenkor tenni?baggio
Jó macerás, a licenszt olvasd át pontosan, ilyenkor mi a teendő. De tudtommal OEM-es verzióknál cumi.
Az előző gépen aktiválva szerepel még a windows ? Ha igen akkor az lehet probléma.
Ellenkező esetben írj a supportnak és dumáld le velük, hogy tönkrement az eredeti gép és csatolj mindenféle képet a lemezről, matricáról, blokkról, gépről, aktiválásról. Ha licenszben foglaltakba nem ütközik, akkor megenyhülnek.
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 768 — 258. §
korábban vettem egy eredeti windows-t az asztali gépemre, ami azóta tönkrement
most lett helyette új, a közben usb-re felrakott windows-t raknám is rá, de mivel ugye csak egy eszközön használható, ezért már a termékkulcsot se fogadja el... mit tudok ilyenkor tenni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 969 — Így remélem megfelelek nektek.....
pénzt átviszed, csapat a polcra kerülbriareos
Ezt értem, de mintha olyat vennék ki belőle, hogy azt vissza lehet hozni majd vhogy vagy tévedek?dande
sztem lesznek eventek ahol tolhatod vele, de alapból nembriareos
Értem köszönöm akkor már nem költöm a pénzt Petersre hanem inkább gyűjtöm a pénzt.
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 498 — StuG Life
pénzt átviszed, csapat a polcra kerülbriareos
Ezt értem, de mintha olyat vennék ki belőle, hogy azt vissza lehet hozni majd vhogy vagy tévedek?dande
sztem lesznek eventek ahol tolhatod vele, de alapból nem

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 969 — Így remélem megfelelek nektek.....
pénzt átviszed, csapat a polcra kerülbriareos
Ezt értem, de mintha olyat vennék ki belőle, hogy azt vissza lehet hozni majd vhogy vagy tévedek?
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 498 — StuG Life
pénzt átviszed, csapat a polcra kerül

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 969 — Így remélem megfelelek nektek.....
briareos
Bocsánat nem tudom jól értem-e de akkor ezek szerint érdemes pénzt felhalmozni amit átvihetek, vagy éppen, hogy építsek minél erősebb csapatot mielőtt lenullázódik a dolog. S a mentést sem értem egészen, hogy miként működik??? Elnézést, hogy ilyen láma vagyok és köszönöm, ha segítetek benne.
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Tudja valaki milyen anyagból lehet a new era sapkák siltjében/szemellenzőjében/franctudjahogyhívjákban a merevítés? Megkopott az egyik sapim így be akarom festeni feketére, de nem tudom mennyire bírná a ruhafestéssel járó 1 órás forralást. Lehet ki kéne előtte szedetni varrónővel?Rataxes
A fekete ruha színét úgy is felfrissítheted, ha nagyon erős instant kávét oldasz fel sima vízben, majd körülbelül egy órán át ebben áztatod. Ezután tedd a mosógépbe - szigorúan csak szintén teljesen fekete textilekkel -, és mosd ki.
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Hol tudom megnézni, hogy az a telefon, amit haverom akar eladni nekem, az részletre lett véve és ki van e fizetve vagy még folyamatban a fizetés, csak szabadulni akar tőle, hogy nyerjen egy kicsit rajta? Menjek be a Vodafone-ba és diktáljam be a számát?JC6
Miért sajnálnád tőle azt a kis pénzt?
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 969 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon köszönöm, de bevallom, hogy fogalmam sem volt ennek miként hogyan nézzek utána. Nem gondoltam végig. Ugye a telefonon játszok aztán kész. Bocsássátok meg eme hiányosságomat 😀
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 498 — StuG Life
Kivételesen hadd tegyem be ide is, itt talán többen jártok. Köszönöm ha most ezt elnézitek nekem 😀:

Játssza valaki közületek a Madden 15-t mobilon? Én nagyon szeretem, de van két kérdésem.

Az egyik: Létezik az, hogy ha el adsz egy játékost, főleg nagyobb összegben, levon valamennyit a kapott értékből a "rendszer"? Mintha ezt tapasztalnám. Az előbb is ziher, hogy csak 30.000-t vehették meg a játékost tőlem, de csak 28.000 valamennyi van a számlámon és kb 1500n álltam mielőtt megvették. Van ilyen?

A másik, hogy már 6 hete jeleznek egy dátumot, a jövőhét végét, a rosterhez kapcsolódóan felkiáltójellel. Ez azt jelentené, hogy onnantól mondjuk csak valós Eagles rosterrel játszhatsz, és amit addig összeállítottál leveszik, vagy azt, hogy onnantól választhatod a jelenlegi valós Eagles rostert is és azzal is lehetsz? Köszi a válaszokat.dande
na most csak ezért felraktam mert nem tudom elképzelni h ne derüljön ki a gameből a válasz:

1) írja amikor árverezésre bocsátasz játékost h 10%-ot levon.
2)https://www.easports.com/madden-nfl/news/2015/mobile-legacy-team

több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Hol tudom megnézni, hogy az a telefon, amit haverom akar eladni nekem, az részletre lett véve és ki van e fizetve vagy még folyamatban a fizetés, csak szabadulni akar tőle, hogy nyerjen egy kicsit rajta? Menjek be a Vodafone-ba és diktáljam be a számát?JC6
Jó haver lehet. 😊